>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Słowacja, MME U-21 [piątek, 16.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Piątek, 16.06.2017, godz. 20:45 Lublin
Polacy rozpoczynają przygodę z MME U-21 meczem ze Słowacją, a więc teoretycznie z najsłabszą ekipą naszej grupy. Teoretycznie ponieważ wyniki z lat ubiegłych nie mają tu przełożenia, a w eliminacjach Słowacja potrafiła wygrać swoją grupę wyprzedzając Holendrów i Turków. Polacy również mają chyba najzdolniejszą młodzież od lat. Ekipę Dorny wzmocni jeszcze kilku graczy, którzy z powodzeniem występują w seniorskiej kadrze: Milik, Zieliński czy Linetty. Do tego powołanie dostali Kapustka oraz Bielik - rocznik &#39;98, kapitan młodszych drużyn Arsenalu, który ostatnie pół sezonu grał na wypożyczeniu w Birmingham.
Kursy Totolotek:
Jak Polacy spiszą się na własnym podwórku? Jak oceniacie nasze szanse? Czy poradzimy sobie ze Słowacją?
Zapraszam do komentowania, analizowania i dyskusji o szansach Polaków i o meczu ze Słowacją.
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Trzeba powoli budzić temat, bo Młodzieżowe Mistrzostwa Europy 2017 w Polsce nadchodzą wielkimi krokami! Za nim jednak aspekty ściśle sportowe chciałbym skupić się na jednej bardzo ważnej kwestii, a chodzi mi o patriotyzm. Po raz kolejny mamy zaszczyt organizować dużą sportową imprezę w naszym pięknym kraju. I niech nikt nie stara się deprecjonować rangi tego piłkarskiego święta. Niech znowu cały świat usłyszy jak dumny, polski naród potrafi się doskonale bawić. Niech dumny, polski naród pokaże co znaczy jedność! Takie wydarzenia wśród Polaków, którzy na co dzień karmieni są przez media mową nienawiści i retoryką prowadzącą do podziałów, pozwalają wyzwolić wyższe uczucia. Niech dobra energia zbudowana przez kibiców poniesie Naszych chłopaków do walki na boisku!
I na koniec jeszcze mały apel do Bydgoszczy, Lublina, Kielc, Gdyni, Tych oraz Krakowa.
Wykorzystajcie tę szansę dla Waszych miast i zbudujcie atmosferę, taką by obcokrajowcy, którzy przyjadą dopingować swoje reprezentacje mogli miło wspominać ten czas spędzony na Polskiej Ziemi.
Przechodząc do kwestii sportowej...
Czy PZPN ma możliwość w jakiś sposób wpłynąć na decyzję władz klubu Napoli, aby pozwoliły jednak wystąpić Milikowi i Zielińskiemu w EURO U-21?
Bo czegoś tu nie rozumiem i cała ta sytuacja wzbudza we mnie dość negatywne emocje. Nie sądzicie, że dwaj wyżej wymienieni Panowie mogliby mieć znaczący wpływ na podniesienie poziomu jakości Naszej kadry młodzieżowej? A skoro jeszcze grać w zespole U-21 mogą to dlaczego tego nie wykorzystać?!
Chciałbym poznać opinię forumowiczów na ten temat, ale proszę o merytoryczną dyskusję.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy PZPN ma możliwość w jakiś sposób wpłynąć na decyzję władz klubu Napoli, aby pozwoliły jednak wystąpić Milikowi i Zielińskiemu w EURO U-21? Bo czegoś tu nie rozumiem i cała ta sytuacja wzbudza we mnie dość negatywne emocje. Nie sądzicie, że dwaj wyżej wymienieni Panowie mogliby mieć znaczący wpływ na podniesienie poziomu jakości Naszej kadry młodzieżowej? A skoro jeszcze grać w zespole U-21 mogą to dlaczego tego nie wykorzystać?!
No niestety termin odbywających się ME w naszym kraju to nie termin UEFA, dlatego trzeba się pogodzić, że chłopaków z Napoli nie zobaczymy. Od początku o tym się mówiło i pielgrzymki Bońka na niewiele się zdały. Wymowne były jego słowa po przesłanym liście z Włoch do PZPN. Napoli tak jak mówiło od dawna tak zrobiło. Obecność takich piłkarzy byłby wielkim plusem, ale gdzieś przeczytałem komentarz, że są pozytywy takiej decyzji, bo lepiej aby odpoczywali przed przyszłorocznymi MŚ w Rosji. Ciężko się z tym nie zgodzić pamiętając rok temu EURO. Z drugiej strony ich obecność mogłaby zachwiać zgranie młodej kadry, a przecież Dorna nie posadziłby na ławce takie perły naszej piłki.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem czy to za sprawą braku Milika i Zielińskiego ale kursy z 1,75 wzrosły już na Fortunie na 2,30 i to jest kurs świetny do gry. Pewnie on spadnie do meczu ale teraz można brać.
A jeśli chodzi o Milika i Zielińskiego to... Nie zdziwiłbym się gdyby to Oni zdecydowali, że nie zagrają na tym turnieju a to pismo z Napoli to tylko tak, żeby nie było na nich.
Milik odpocząć po czym? Jak On ma sezon stracony, Zieliński też nie rozegrał tych meczów nie wiadomo ile no ale to jest tylko moje zdanie. A tego się nigdy nie dowiemy jak było naprawdę.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No nie wiem Zieliński zagrał 36 meczy to jest trochę jednak, pewnie Napoli nie chce ryzykować kontuzji gdy nie musi, a nie chciałoby stracić 20-30mln Euro? Nie wiem na ile go wyceniają i jeśli mają zamiar opchnąć to tym bardziej.
ps.
Zieliński rocznikowo ma 23 lata więc jak to jest z tym U-21?
Jeśli dobrze pamiętam to 2 czy 3 może grać starszych? Nie coś chyba mieszam bo tak to jest na olimpiadzie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
ps. Zieliński rocznikowo ma 23 lata więc jak to jest z tym U-21? Jeśli dobrze pamiętam to 2 czy 3 może grać starszych? Nie coś chyba mieszam bo tak to jest na olimpiadzie.
Mieszasz z olimpiadą ???? U-21 czyli do 21 lat w chwili rozpoczęcia eliminacji. Żeby nie było tak, że ktoś wywalczył awans, a na turniej już nie może jechać.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Polska na wygra ze Słowakami na 100%. A najprawdopodobniej przegra. Kim mamy grać? Reca , Bednarek, Frankowski i Linetty. A reszta? Bez napastnika trudno o punkty. Niezgoda rezerwa w Ruchu. Stępiński nawet się na ławkę nie łapał. Kownacki nie zagra. Nadzieja w Piątku jeśli go wystawi. Kontra nich Benes, Bero, Skriniar, Haraslin. To są naprawdę konkretni goście. Nie widzę absolutnie żadnych argumentów za Polską. Nawet atut bycia gospodarzem niewiele da. Jesteśmy dużo słabsi niż rok czy pół wstecz. Jak dla mnie pewne X2, lub sama 2 dla odważniejszych.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Z tego co wiem (do kolegi wyżej) to Reca nie będzie grał na u21. Jeśli chodzi o ten mecz, to widzę fajną 11 na to spotkanie, Kownaś nie zagra, ale mamy drugiego świetnego napastnika Stępińskiego. Linia pomocy też prezentuję się mocno wg mnie: Linetty, Dawidowicz/Murawski, Kapustka, Lipski, Frankowski. Boję się o obronę, że będą proste błędy co będzie skutkować mniejszą pewnością siebie. Jach po kontuzji, Kędziora i Bednarek forma stabilna i nie wiem jak prawdopodobnie z Jaroszyńskim. Oglądałem ostatnie mecze kadry u21 i nie widziałem słabej gry. Jak dla mnie trener Dorna wpaja zawodnikom ten mecz od dłuższego czasu, wyjdziemy na boisko i musimy ten mecz wygrać. Mój typ na to spotkanie:
Polska @2.1⛔
Fortuna
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Sorry, nie wiem skąd wziąłem Recę. Ale to już w ogóle dramat jak bez niego. Stępiński pół rok nie grający w piłkę? Okey.. O jakich meczach mówisz? Porażce z rezerwami Włoch, czy Czech? W beznadziejnym stylu przy okazji.. Granie na Polskę ma taki sam sens jak na Kamerun wczoraj..
 
L 0

lajsek

Użytkownik
ja u tez nie widze duzej szansy na spokojny mecz dla polakow...
raczej spodziewalbym sie tu remisu..........
choc sercem za polakami ;) no ale tu chodzi o pieniadze hehe :cool:
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Polska-Słowacja
Typ: 1/1
Kurs 3.30
Buk unibet
Analiza: Już w dniu jutrzejszym nasza młodzieżowa reprezentacja na Arenie Lublin rozpocznie mistrzostwa Europy, ich rywalem w pierwszym spotkaniu będzie drużyna Słowacji. Polacy są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie po pierwszym gwizdku sędziego kompletu punktów z niżej notowanym rywalem, gramy u siebie i powinniśmy wykorzystać wszystkie możliwe atuty. Ogólnie ostatnie spotkania nie były do końca udane, porażka z Czechami oraz Włochami trochę osłabiły morale w zespole, ale trzeba pamiętać że wcześnie pokonywaliśmy rówieśników chociażby z Ukrainy czy Niemiec, dlatego tutaj my powinniśmy dyktować warunki i zaatakować od pierwszych minut spotkania, goście natomiast w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych zanotowali 3 porażki remis oraz wygraną, jest to raczej wynik mało optymistyczny przed spotkaniem wyjazdowym do Polski, gdzie na pewno łatwo im się grało nie będzie, mamy znacznie leszy bardziej doświadczony zespół od naszych południowych sąsiadów i nie sądzę że tutaj moglibyśmy ponieść porażkę , poza tym trzeba punktować w spotkaniu z Słowakami i Szwedami bo z Anglią , która ma w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników i punkty może być ciężko. Stawiam tu na wygraną naszej ekipy i wynik 2:0 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż dobrze rozpoczniemy ten turniej.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Polska - Słowacja
mój typ: 2 (zakład bez remisu)
kurs 2,35 w STS
Gramy u siebie, nasz pierwszy mecz na EURO, przeciwnik to najsłabszy zespół w grupie, musimy wygrać, żeby mieć dobrą sytuacje przed kolejnymi spotkaniami, a słabe wyniki meczów towarzyskich o niczym nie świadczą - to wszystko coś mi przypomina, a mianowicie niesławne Euro 2012. Podejrzewam, że i teraz skończy się podobnie jak było wtedy, czyli stawiam na Słowację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Totalnie nie zgodzę się z Twoim typem na Słowację Polska ma wielki atut w postaci Linnetego który potrafi zrobić różnicę do tego dojdzie ofensywa Lipskiego i Kownasia którzy też mają dobry sezon za sobą. W ataku na pewno będzie Stępiński więc można liczyć na sporo wrzutek wobec czego liczę na dużo rzutów rożnych.
 
L 44

lukaszlbn

Użytkownik
Totalnie nie zgodzę się z Twoim typem na Słowację Polska ma wielki atut w postaci Linnetego który potrafi zrobić różnicę do tego dojdzie ofensywa Lipskiego i Kownasia którzy też mają dobry sezon za sobą. W ataku na pewno będzie Stępiński więc można liczyć na sporo wrzutek wobec czego liczę na dużo rzutów rożnych.
Lipski bodajże przez ponad miesiąc nie grał w ogóle, Kownacki ostatnio był bardzo słaby lidze(trener Lecha stawiał na niego tylko po to, żeby wypromować jego transfer), ale i tak przecież ze Słowacją nie zagra, Stępiński nie gra od bardzo dawna, Niezgoda również miał raczej słabą wiosnę. Dla mnie ten zespół to tylko napompowany balonik(ich dwa ostatnie sprawdziany przez ME były fatalne), z którego Słowacy spuszczą powietrze już w pierwszym meczu.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Totalnie nie zgodzę się z Twoim typem na Słowację Polska ma wielki atut w postaci Linnetego który potrafi zrobić różnicę do tego dojdzie ofensywa Lipskiego i Kownasia którzy też mają dobry sezon za sobą. W ataku na pewno będzie Stępiński więc można liczyć na sporo wrzutek wobec czego liczę na dużo rzutów rożnych.
Doberman ma rację, mamy naprawdę moim zdaniem mocną kadrę i chociaż bez Zielińskiego i Milika chociaż moim zdaniem PZPN powinien zrobić dużo więcej aby oni jednak mogli zagrać.
Trzeba pamiętać że Polska gra też u siebie na swoim terenie i zawodnicy z tego też powodu powinni gryźć trawę do tego na pewno niektórzy mają w głowie że im lepiej zagrają na tych mistrzostwach tym może po nich zmienią barwy klubowe na lepsze..
Myślę że Słowację powinniśmy ograć.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Totalnie nie zgodzę się z Twoim typem na Słowację Polska ma wielki atut w postaci Linnetego który potrafi zrobić różnicę do tego dojdzie ofensywa Lipskiego i Kownasia którzy też mają dobry sezon za sobą. W ataku na pewno będzie Stępiński więc można liczyć na sporo wrzutek wobec czego liczę na dużo rzutów rożnych.
Nie zapominajmy, że Kownacki nie zagra w 1 meczu ze Słowacją
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom