>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BetClic - brak cashbacku ze względu na "multikonto"

Status
Zamknięty.
M 1

mostu

Użytkownik
Witam. Mam pewien problem, otóż odwiedziłem wczoraj dziewczynę, zalogowałem się u niej na konto na Betclic, a późnij poleciłem jej promocję z Cashbackiem do 200zł. Postawiła ona zakład, przegrała, ale nie dostała cashbacku. Napisała na Live Chat i konsultantka powiedziała jej że do 24h dostanie odpowiedź na maila o co chodzi. Parę godzin później przy próbie zalogowania się, okazało się, że jej konto jest zablokowane. Pisząc znów na Live Chacie dowiedziała się, że
&quot;Uprzejmie informuję, że konto Gracza nie może zostać objęte bonusem Cashback.
Powodem odmowy jest fakt, że wcześniej z tej promocji skorzystała inna osoba, logując się z tego samego adresu IP.
Zgodnie z Regulaminem Serwisu w tym wypadku oferta powitalna (Cashback) została usunięta z konta gracza.
Przypominam, że decyzje o przyznaniu bonusu lub jakiejkolwiek innej promocji pozostają w gestii naszej firmy. Proszę, pamiętać, że nasz serwis przyznaje tylko jeden bonus na osobę, kartę kredytową, konto bankowe, gospodarstwo domowe, komputer lub adres IP. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Serwisu w sekcji Promocje Sportowe.&quot;
W dalszej rozmowie konsultantka napisała, żeby moja dziewczyna przesłała multum dokumentów w ramach weryfikacji, lecz to nie przywróci tego Cashbacku tylko odblokuje konto. Powiedziała też, że możemy napisać odwołanie na maila wyjaśniając sytuację. Wyjaśniliśmy więc sytuację na mailu, przesłaliśmy dwa komplety dokumentów itd. Mieszkamy 70km od siebie, a ja ją odwiedzałem więc punktu
9. Jeden cashback przypada na jednego gracza (jedno gospodarstwo domowe, jeden adres e-mail, jeden adres IP, komputer, jedną kartę płatniczą, jedno konto bankowe).
nie uważam za złamanego. Co mogę zrobić w przypadku odmowy zwrotu środków?
 
M 1

mostu

Użytkownik
Tak, tylko po to, żeby sprawdzić stan konta i dzisiejsze mecze.

Swój bonus dostałem jakieś dwa tygodnie temu, na swoim IP u siebie w domu. Jeśli nie rozpatrzą tej sprawy pozytywnie to nie wiem co powinna robić dalej... Dziewczyna ma przygotowaną już po angielsku skargę do EGBA, które jest ich organem nadzorującym, i prawdopodobnie wyśle ją też pod adres z tego punktu regulaminu-
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z rozwiązania Twojej reklamacji, możesz zgłosić formalną skargę do Malta Gaming Authority (MGA) pod adresem support.mga at mga.org.mt.

Niby 200zł ale na pewno nie jest warte odpuszczania.
 
M 1

mostu

Użytkownik
Dodam jeszcze jedną rzecz. Wydaje mi się, że ten zapis w regulaminie jest po to, żeby zapobiegać wyłudzeniom tego bonusu czyli np zakładania konta na osobę z rodziny itd. Moja dziewczyna wysłała dwa zestawy dokumentów, na których widać dwa różne adresy, konta bankowe, dokumenty tożsamości, karty płatnicze itd. Czy jest może na forum jakiś agent z BetClic który wyjaśnia takie rzeczy?
 
A 185

adikos

Użytkownik
to głupio zrobiłeś, robiąc to sam się wystawiłeś, jej konto automatycznie zostało powiązane z twoim przez to że używałeś tego samego IP, i tym samym jej cashback już się wtedy nie należał, przez głupotę straciłeś go, odwołanie teraz już ci nic nie da.
 
M 1

mostu

Użytkownik
Dobra, ale co innego jest wyłudzać bonus na rodziców czy rodzeństwo z tego IP, a zalogować się na swoje konto na czyimś WiFi... Niedorzeczność.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Dobra, ale co innego jest wyłudzać bonus na rodziców czy rodzeństwo z tego IP, a zalogować się na swoje konto na czyimś WiFi... Niedorzeczność.
Ale jaka niedorzecznosc. Popatrz z drugiej strony na to, że na swoim koncie odebrales bonus.Pozniej zaklada konto Twoja dziewczyna i tez chce bonus.Nie ma znaczenia czy mieszka 50 metrow od Ciebie czy 500 km jesli logujesz sie u niej na swoje konto.

Czujecie sie pokrzywdzeni to piszcie do MGA ale jak chce sie kombinowac to trzeba to robic rozsadnie.
 
M 1

mostu

Użytkownik
I co z tego, że moja dziewczyna chce bonus? Czyli ktokolwiek z mojej grupy znajomych który chciałby sobie poobstawiać na Betclicu już nie może dostać promocji, jeśli choć raz zaloguję się u niego w domu? Napiszę do MGA, a co do tekstów z &quot;kombinowaniem&quot; to powiem tak - nie mierz ludzi swoją miarą ;)
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
No problem w tym ze nie mierze ludzi swoja miara ???? bo wtedy wszesniejsza odpowiedz bylaby duzo gorsza.
Każdy z Twoich znajomych moze sobie obstawiac i odebrac bonus ,ale jak przyjdziesz do nich Ty i bedzisesz sobie chcial sprawdzic wyniki czy konto to skonczy sie tak samo jak historia opisana powyzej.
I nie cwaniakuj bo takich jak Ty byly tu setki. Popelniles blad wiec naucz sie to robic a nie płacz teraz jak jakis pajac
Zalogowale sie u dziewczyny. Poł Polski ktora ma konta w Betclic Ci teraz wspolczuje
Przegladnij sobie forum ile bylo takich łzawych historii jak Twoja . Nie dostaniecie nic i to koniec tej opowiesci
A co dalej sobie bedzesz pisał to kompletnie mnie nie obchodzi
ale mozesz wyladowac swoje emocje ???? Zerkne rano
 
M 1

mostu

Użytkownik
I to uważasz za sensowne?
Sprawdzenie wyniku u znajomego/dziewczyny np. na swojej transmisji danych z telefonu - super!
Sprawdzenie wyniku u znajomego/dziewczyny będąc na ich wifi - OSZUSTWO, KOMBINOWANIE!
Mniejsza. Czekam na odpowiedź kopiuj-wklej od betclicu i piszę do MGA, może oni coś wskórają.
Tak btw to nie wiem jak tak bezczelny typ jak Ty może mieć moderatora na tym forum. Doborowa kadra!
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Normalnie nie dasz mi usnac ???? Zart
Nie lubie tej firmy ale nie lubie tez takich historii. Gdyby ni chodzilo o bonus a o normalna gre nic takiego by Was nie spotkalo
Tak samo tych znajomych co moze skorzystaja ;)
Jasne ze pisz do MGA i nawet jestem w stanie zrozumiec ze jestes tym 1 na 100 ktory nie mial zlych zamiarow tylko niestety tak to nie działa

Dobranoc Mostu
edycja
Odpisywalem wiec nie widzialem Twojego edytowanego wpisu. Tak jestem bezczelny i zawsze bede bo gram w zakladach i w kasynach od prawie 17 lat ???? Milej nocy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Złamałeś regulamin promocji, musisz się z tym pogodzić, kolega Mark wszystko ci zobrazował. Nie widzę dalszego sensu kontynuowania tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom