>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

LMB - Mexico Baseball League

Status
Zamknięty.
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Dziś spróbuje Was zarazić rozgrywkami w Meksyku.
Nie będe ukrywał,że podchodze do sprawy czysto statystycznie ale póki co całkiem nieźle na tym wychodze.
Oby sie to nie zmieniło z tej racji,że postanowiłem o tym pisać.

No cóz próbujemy.
Na pierwszy strzał taki oto pojedynek:

Veracruz - Durango

Typ: 1 Kurs: 1.56 Unibet ⛔

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.23 Unibet ⛔

Cóż....2 spotkanie serii i dość powiedziane ale Durango niespodziewanie wygrywa w tymże spotkaniu co bardzo dobrze dla nas gdyż w obu następnych spotkaniach można śmiało(według mnie) grać handi na korzyść ekipy Veracruz.
Durango gra pierwszy sezon w LMB i zasadniczo przegrywa wszystko jak leci. Od czasu do czasu uda im sie wygrać jedno spotkanie serii ale to wszystko na co stać tą ekipę.
Miesiąc temu obie ekipy miały taki trójmecz na terenie Veracruz i po wynikach(4:1;4:2;0:1) widać jak sie przedstawia siła obu ekip. Wczoraj Durango odniosło zwycięstwo więc teraz wedle prawa serii czeka ich podwójna porażka.
Zobaczymy czy moje przeczucia sie sprawdzą!

Wynik: 6:7

e: ostatnie dwie zmiany załatwiły wszystko,a tak ładnie szło Veracruz
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Dzis konsekwentnie.
Veracruz - Durango
Typ: 1 Kurs: 1.73 Unibet ✅
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.50 Unibet ✅
Nie moge tego meczu zostawić.Poprostu w głowie mi sie nie mieści by Durango miało zgarnąć komplet zwycięstw. Konsekwentnie wchodze po raz kolejny w ten mecz.
Wszystko co pisałem wyżej jak najbardziej aktualne i zasadniczo nic więcej nie dodam.
Wynik: 12:1
Tak to właśnie miało wyglądać już wczoraj
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Znów zaglądamy do Meksyku.
Na tapecie mecz

Oaxaca - Durango

Typ: 1 Kurs: 1.74 unibet ⛔

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.33 Unibet ⛔

No i komentarz identyczny do powyższego. Nie wyobrażam sobie trzech zwycięstw odniesionych przez ekipe Durango. Osobiście ide w handi ale jak ktoś nie lubi ryzyka to jak najbardziej czysta jedynak do gry. Tutaj gospodarze muszą to poprostu wygrać i jak dla mnie nie ma innej opcji. Durango i tak już sporo ugrało przez ten weekend.
Miesiąc temu w identycznym trójmeczu było 1:2 dla Durango. Tamte mecze były na styku stąd to handi może byc ryzykowne ale 1 jak dla mnie do gry.

Wynik: 6:9

e: 7 zmiana zrobiła sprawe. Przegrana 0:5 i po zakładzie
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy do Meksyku.Na dzis takie oto spotkanie:

Leon - Monclova\

Typ: 1 Kurs: 2.65 Unibet ⛔

3 spotkanie serii i póki co 0:2 dla gości. Dzis ide w strone gospodarzy z racji tego,że przed miesiącem ograli 2 razy Monclove na ich terenie więc teraz czas wygrać u siebie.
Kurs ładny więc próbujemy!!

Wynik: 4:7

e: jak to w Meksyku jedna zmiana decyduje o wyniku(6 zmiana - 1:5) i po zabawie
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Proponuje jeszcze zagrać w Meksyku.Wydaje mi się,że jest coś na dzisiejszą noc z mega fajnym kursem.

Monterrey - Aguascalientes

Typ: 1 Kurs: 1.72 Unibet pewniaczek ;-) ✅

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.45 ⛔

Co tu dużo mówić.Gospodarze to lider tabeli,a póki co stan pojedynku to 0:2 dla niżej notowanych rywali.
Więc żeby nie było blamażu dziś trzeba zagrać jak na lidera przystało.
Czysta 1 zdaje sie być pewniakiem ale oczywiście ja gram cos bardziej apetycznego i wchodze w handi.Mecz śmiało powinienen sie zakończyć wysokim wynikiem.
Poprzednie mecz na styku i dzis licze na pokaz mocy lidera.

Wynik: 9:8
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy dzis do Meksyku i na tapecie mecz

Leon - Veracruz

Typ: 2 Kurs: 1.91 Unibet ✅

Trzecie spotkanie serii i póki co 2:0 dla gospodarzy.
Czas najwyższy na prełamanie ekipy Veracruz.
Przed miesiącem trzy mecze na własnym terenie Veracruz ogarnęła na luzie tak więc licze,że tej nocy choc jedno spotkanie zaliczą na swoje konto.
Juz w dzisiejszym meczu meczu pokazali moc mimo przegranej.
Jesli ktoś lubi ryzyko to 2(-1.5) po kursie 2.43 ✅ jest bardzo smakowitym kąskiem
aczkolwiek ja ograniczam sie sie to w miare pewnego typu za większą stawke(max)

Wynik: 2:7
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Na drugie spotkanie przenoszę sie do Meksyku i na tapecie seria między nowicjuszami ligii
Leon - Durango
Typ: 2 Kurs: 1.85 STS
Tu również 3 spotkanie serii i póki co 2:0 dla Leon,a więc jak to mam w zwyczaju gram na przełamanie.
Tydzień temu Durango na własnym terenie trzykrotnie pokonało ekipe Leon.
Patrząc na tabele równiez mozna stwierdzić iż goście są lepszą drużyną choć obraz ten może zamazywać ostatnia passa obu ekip.
Leon 4 zwycięstwa - Durango 4 porażki
A więc czas na przerwanie serii.
Ja w to wchodze
Wynik: odwołany
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk - Oaxaca

Typ: 2 Kurs: 2.05 STS ⛔

No cóz nie ulega wątplwości,że typ jest napewno ryzykowny ale według mnie wart gry.
Póki co 2:0 dla Meksyku no i znów gram na przełamanie.
Oba spotkania dosyć wyrównane więc licze,że dziś Oaxaca powalczy o win.
Niedawno na własnych śmieciach potrafili pokonać swoich rywali 2 krotnie, a i passa ostatnio nie taka na jaką liczą więc pora cos w tym temacie zmienić

Wynik: 4:2
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Próbujemy odczarować Meksyk

Na początek spotkanie pewniejsze

Monterrey - Toros de Tijuana

Typ: 1 Kurs: 1.65 STS ⛔

Cóz spotkanie na szczycie ligii.Gra 1 z 2 w tabeli i co ciekawe póki co 0:2 dla Toros,a więc dziś śmiało mozna iść w strone lidera.
Oba spotkania wyrównane wygrywane 1 pkt.Dzis Monterrey pokaże siłe i udowodni rywalom kto jest lepszy.
Jesli macie opcje handi -1.5 to równiez wydaje mi się,że mozna spróbować i taką opcje.
Ja gram czystą jedynke w dublu z .....

Wynik: 4:8

... no własnie w dublu z takim oto pojedynkiem

Durango - Aguasclientes

Typ: 1 Kurs: 2.10 STS ⛔

Tu również 3 mecz serii i póki co 0:2 więc i tu licze na przełamanie gospodarzy.
Nie ukrywam,że jest dość ryzykowny typ ale spróbuje. Durango na własnych śmieciach przeważnie choć jedno spotkanie więc próbujemy zaatakować,że tak się stanie dzisiejszej nocy.Agua walczy o miejsce w PO co sprawia,że rośnie ryzyko wtopy ale jednak ja licze na przełamanie gospodarzy i wynik satysfakcjonujący dla obu stron.

Wynik: 3:10
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Na dzisiejszą noc proponuje taki oto dubel:

Puebla - Leon ✅

Typ: 1 Kurs: 1.70

Aguascalientes - Saltillo ✅

Typ: 1 Kurs: 1.30

Zasadniczo 3 powody:

Po pierwsze w obu spotkaniach stan serii to 0:2
Po drugie gram na gospodarzy bo to raczej nie przystoi przegrywać na własnych śmieciach gdy sie jest faworytem
Po trzecie zarówno Puebla jak i Aguascalientes są wyżej w tabeli i zdecydowanie soą lepszymi ekipami od rywali tak więc w takich spotkaniach trzeba wygrywać.

Wynik: 7:6

Wynik: 15:0
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Rozpoczynamy powoli sezon z baseballem,
Na rozgrzewke(za minimalną stawkę) zagramy dziś w Meksyku gdzie tej nocy mamy do czynienia z 3 spotkaniami serii
Tabasco - Yucatan
Typ: 1 Kurs: 1.98 1xbet ⛔
Nuevo Laredo - Laguna
Typ: 2 Kurs: 1.96 1xbet ⛔
Jak mówie pograne za minimalną stawke. No cóż sprawa zasadnicza. Yucatan i Nuevo Laredo póki co mają 2:0 tak więc jak to często bywało w zeszłym sezonie próbujemy pograć na przełamanie.
Tabasco na własnych śmieciach więc umówmy się; rozpocząć sezon od 3 porażek to trochę słaba sprawa stąd dziś kieruje swoje oczy właśnie na gospodarzy i licze na ich konkretny występ zwłaszcza,że oba spotkania były na styku tak więc przy odrobinie szczęścia dziś powinni zaliczyć win na swoim koncie.
Co do drugiego meczu to Nuevo Laredo to nowa ekipa wśród najlepszych i póki co zaliczyli 2 konkretne zwycięstwa.Pytanie czy są na tyle mocni aby wygrać po raz trzeci?!
Zaryzykuje i pogram na gości tak aby w dobrych humorach zakończyli ten pierwszy tripel sezonu.
Wynik: 0:4
Wynik: 4:3
e: pierwsze koty za płoty :-(
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Próbujemy znów pocelować w Meksyku

Monclova - Nueva Laredo ✅
Typ: 2 Kurs: 2.28
1xbet
Obie ekipy po pierwszej serii w zgoła odmiennych humorach.
Monclova 2 porazki i zwycięstwo,a Nueva na własnych śmieciach odniosła komplet 3 zwycięstw.
W starciu między nimi póki co 2:0 dla gospodarzy z tym,że w obu spotkaniach wynik był sprawą otwartą do samego końca.Tym razem licze na dobrą postawe gości w tym 3 spotkaniu i ich zwycięstwo.
Widać,że są dobrze przygotowani do sezonu i są w stanie osiągnąć dobry wynik.
Kurs zacny tak więc próbuje
Wynik: 1:8
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
W sumie zastanawiałem się którego meczu się uczepić i zdecydowałem
Campeche - Aguascalientes
Typ: 2 Kurs: 1.72 ⛔
1xbet
Campeche to póki co czerwona latarnia ligi oprócz Laguny ale coś tam wygrywają.W każdej serii jakieś spotkanie się udaje zapisać na swoim koncie.
W starciu z dzisiejszymi rywalami juz win mają na koncie więc dziś celuje w gości którzy radzą sobie zdecydowanie lepiej od rywali i dziś to ich typuje jako zwycięzców.
Wynik: 5:4
e: ech z 0:4 do 5:4;trzeba było grać drugie spotkanie
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Dziś wracamy do Meksyku
Durango - Quintana Roo
Typ: 1 Kurs: 2.00 ⛔
1xbet
Nie ulega wątpliwości,że typ ryzykowny ale po mojemu trzeba pograć.Do tej pory 0:2 w serii ale nie były to pogromy,a wręcz przeciwnie.
Oba spotkania mega wyrównane w których szala zwycięstwa mogła się przechylić na strone Durango.
Nie udało się tym lepiej dla nas gdyż jest szansa wyłapać całkiem przyjemne kursiwo.
Durango w poprzedniej serii byli w stanie dwukrotnie pokonać Yucatan(drużyne na poziomie rywali) więc stać ich na win dziś w co mocno wierze.Mecz o 20 tak więc gramy
Wynik: 6:12
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Spróbujmy poromansować dziś z baseballem w Meksyku.
Na początek mecz o 20 naszego czasu:
Puebla - Durango
Typ: 1 Kurs: 1.73 ✅
1xbet
Ekipy w sumie póki co na tym samym poziomie a więc typowo na przełamanie.
Póki co Durango zaliczyło 2 winy na terenie gospodarzy więc próbujemy pograć coś w strone &quot;słabszych&quot;
3 porażki to troche nie smaczne tak więc licze na pełne skupienie i walke.
Oba mecze wyrównane bo przegrane tylko 1 pkt tak więc dziś jak ktoś jest odważny to i można próbować handi -1.5 za 2.24 ✅
Wynik: 12:1
Drugie spotkanie to:
Oaxaca - Laguna
Typ: 1 Kurs: 1.76 ✅
1xbet
LAguna do tej pory czerwona latarnia ligi,a tu 2 zwycięstwa na terenie Oaxacy.
Koło takiego kursu przejść się nie da bez zatrzymania.
Troche wstydliwe byłoby zaliczenie kompletu przez gospodarzy tak więc dziś must win.
Goście zrobili już aż nadto.Zastanawiam się też nad handi -1.5 po 2.36 ✅ bo również wygląda smakowicie
ale z tym jeszcze poczekam.Mecz o północy więc decyzja zapadnie spotkaniu Puebly.
Wynik: 11:5
i tak już na koniec delikatnie bo ryzykowny typ
Yucatan - Nuevo Laredo
Typ: 2 Kurs: 2.4 ⛔
1xbet
Yucatan póki co najlepsza ekipa ligii ale i im zdarza się słabszy pojedynek w serii tak więc kto wie?!
Można delikatnie spróbować,że i dziś się tak stanie.
Jakiejś wielkiej różnicy nie było w poprzednich spotkaniach więc przy odrobinie szczęścia gościom uda się wydrzeć zwycięstwo.
Wynik: 8:1
e: 8 zmiana przegrana 6:0 i po zabawie,a było wyrównane
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy do Meksyku
Na początek jak dla mnie bomba którą trzeba wykorzystać
Leon - Yucatan
Typ: 2 Kurs: 1.83 ✅
Typ: 2(-1.5) Kurs: 2.22 ✅
1xbet
Osobiście wchodze w handi bo jak dla mnie jest to pewniak dzisiejszego wieczoru.Dla wątpiących polecam granie czystej 2.
Yucatan to póki co 2 siła ligi i w sumie nie przystoi im przegrywać serii do zera z ekipą pokroju Leon.
Dziś trzeba się spiąć i pokazać miejsce w szeregu.Sądze,że i -2.5 ✅ dziś będzie zaliczone ale mi wystarczy najmniejsze handi.
Yucatan dziś to bierze i to zdecydowanie
Wynik: 3:8
Drugie spotkanie to
Laguna - Nuevo Laredo
Typ: 2 Kurs: 2.22 ✅
Przed miesiącem na rozpoczęcie ligii Nuevo trzykrotnie pokonało Lagune która jakoś od początku sezonu dosyć marnie przędzie.Tym razem jednak to gospodarze prowadzą 2:0.
W pierwszym meczu dosyć łatwo ale drugie spotkanie już bardziej wyrównane.
Dziś licze,że goście się postawią i uda im sie zdobyć zwycięstwo.
Kurs fajny i wart gry.Jak dla mnie spore szanse.
Wynik: 5:23
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy po przerwie do Meksyku
Tabasco - Puebla
Typ: 2 Kurs: 1.92 ⛔
1xbet
Dziś ide w stronę Puebli.Wpadli coś ostatnio w dołek.Porażka goni porażke.Czas najwyższy coś ruszyć z tematem.W serii już 2:0 dla Tabasco więc dziś licze na przełamanie.
Przed miesiącem w ciemno bym wchodził w handi.Dziś jednak sytuacja jest inna i tylko z delikatną stawką na czysty win.Mecz o 23 tak więc zobaczymy co to będzie.
Wynik: 3:0
Toros de Tijuana - Monterrey
Typ: 1 Kurs: 1.70 ⛔
Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.39 ⛔
1xbet
Tym razem zaryzykuje handi.Kto chce ostrożniej to czysta 1 ale tym razem jestem w stanie maksymalnie zaufać ekipie Toros.
Dosłownie tydzień temu na własnych śmieciach było 2:1 dla Toros i oba mecze wygrane dosyć wysoko.Tym razem sytuacja jest odwrotna.To goście prowadzą i czas najwyższy się obudzić.
Licze na dobry występ gospodarzy i przerwanie passy Monterrey
Wynik: 2:3
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Wracam również do Meksyku.
Aquascalientes - Toros de Tijuana
Typ: 1 Kurs: 2.01 ⛔
1xbet
Jeśli gospodarze dziś nie wygrają to kończą sezon więc trzeba spróbować.
Kurs myśle,że wart tej próby
Wynik: 3:6
 
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Dzis w przedbiegach ożywie temat Meksyku i LMB..podobnie jak reszta poludniowo amerykanskich lig dla mnie to jest esencja tego sportu(przed tylko Cuba)..po przerwie na mecz gwiazd mamy dziś 8 gier z czego od razu rzuciły mi sie w oczy dwa mecze(oba poki co tylko  na betrally i 1xbet)

Acereros de Monclova vs Guerreros de Oaxaca typ 2 kurs 2.30 4:3      
Leones de Yucatan vs  Algodoneros Union-Laguna typ 1 kurs 2.30 5:1      

OPIS: kogoś tam ostro pokrecilo z takimi kursami..ruskie to jeszcze rozumiem ale betrally to tylko potwierdza jaki to sie buk krzak z tego niegdys powazanego buka zrobil(oczywiscie z tego co widze ''polskie'' ziemniaki tez podobne kursy daly) nawet średnio kumaci wiedzą że w tej lidze 2.10-2.15 to jest max ale dawanie 43.48% szans na Guerreros i ''Włochatych'' to okazja, nie wiem czy to wejdzie czy nie ale ja z niej korzystam.. premium standardowo nic jeszcze nie wystawilo i zapewne przed nocka dopiero kursy sie pojawial(o ile sie pojawia) obstawiam w granicach wlasnie 2.15..
oba typy oczywiscie single, oba typy po minimalnej $tawce 3/10 0.5j i to na róźnych kontach bo krzaki polimitowaly dawno.
????
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
⚾
Bravos de León (Aldo Montes) vs Sultanes de Monterrey (Omar Bencomo) 
typ Monterrey handi -1       6:5 po dogr.
kurs 1.74
buk marathonbet
$tawka 3/10 0.5j
OPIS:{edit}buki już wiedzą że popelnily błąd, na teraz kurs spadł na 1.52 handi -1 dla Sultanes(a bylo juz 1.39) Omar dzisiaj zrobi robotę..za Bravos estadio Domingo Santanta ale nie mają argumentów innych..ostatnio dwa mecze na leon(tu nie wrzucone) wlazło za 2gim.. dziś Monterrey liczę że ich rozgromi już w 1szym meczu(3 mecze serii)????
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom