>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozpoczecie gry

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam . Jaka strone polecallibyscie do rozpoczecia gry tzn trenowania w grze nie na pieniadze. Narazie czytam duzo teorii na temat pokera ale wiadomo ze praktyka najwazniejsza.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Witam . Jaka strone polecallibyscie do rozpoczecia gry tzn trenowania w grze nie na pieniadze. Narazie czytam duzo teorii na temat pokera ale wiadomo ze praktyka najwazniejsza.
Odezwij się na PM coś zaradzimy;)
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Jesli mozesz to wyslij mi na PW mail jakis do Ciebie. Bo ja mam zablokowane wysylanie PW tutaj.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Daruj sobie praktykę nie na pieniądze bo to żadna praktyka - jedynie strata czasu.
Teoria -&gt; umiejętność jej zaimplementowania -&gt; analiza. Do tego solidny bankroll management i chłodna głowa. Nie wiem czy chcesz sobie klikać dla funu czy myślisz o poważniejszych pieniądzach ale ogólnie poker to bardzo ciężki orzech, szczególnie na początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
A widzialem na stronie 888 poker ze daja pieniadze na poczatek co o tym sadzicie?
A I jeszcze dodam ze na codzien gram na zakladach wiec nie musze od razu na pokerze zarabiac , ale chcialbym sprobowac bo na imprezie jakis czas temu gralem pierwszy raz w zyciu I wszystkich ogralem I tak sie zainteresowalem tym ;)
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
nie ma niczego za darmo
Nowi gracze 888Poker mogą teraz zgarnąć dodatkowo aż $88! Wszystko to za sprawą bonusu oferowanego za sam fakt założenia konta.
Bonus jest podzielony na jedenaście identycznych transz. W skład każdej z nich wchodzą:
$2 w gotówce
6 biletów do turniejów z wpisowym $1
Pierwszy zestaw o wartości $8 otrzymacie od razu po założeniu konta. Następne transze będą księgowane na Waszym koncie po wyrobieniu kolejnych 250 punktów lojalnościowych (Status Points).
Aby dostać zupełnie darmowy pakiet o wartości $88 nie trzeba dokonywać wpłaty!

Ja polecalbym zaczac grac na starsach, nie ma co sie meczyc na krzakach dla jakis bonusow ktorych jako poczatkujacy najprawdopodobniej i tak nie wyrobisz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 2

winner2000

Użytkownik
Na sam początek i trenowanie wg mnie lepszym pomysłem jest poker u bukmachera, taki jak bwin, unibet czy bet-at-home. Dużo graczy wygrywających tam pieniądze na zakładach sportowych wchodzi na pokera i gra sobie dla jaj, nie potrafiąc dosłownie nic. Dlatego takie stronki są dużo lepsze na początek, niż Pokerstars. Tam z kolei trzeba dużo więcej umiejętności, poza tym graczy jest miliard, a każdy jest nastawiony tylko i wyłącznie na grę w pokera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Starsy tez maja buka i kasyna.Na unibecie akurat ostatnio sobie troche pogralem i tez tam kolorowo nie jest, te same gemby na stoliakch nl4 i soft do dupy wiele stolikow sobie nie odpalisz.Na pokerach bukmacherow gra po max 2k ludzi na starsach po 100k i mowisz, ze wszyscy sa tam dobrzy.Starsy to monoplista niestety i sa najepsi do pokera dla kazdego.
W co w ogole zalozyciel tematu chce grac sit@go czy keszowki, bo na tych pokerach bukmachrskich wyboru praktycznie nie ma, sa tylko jakies sity 5 osobowe i hu ktore sie odplaja raz na rok a keszowki to tylko stoliki 6 osobowe na Starsach ma 6maxy 9 no i zoom
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Mam juz konto na 888 i starsach trenuje sobie na wirtualnych zetonach i idzie mi coraz lepiej. Czy na pokerstars promocja 100 % bonus powitalny i bonus przy depozycie na 30$ wykluczaja sie? I jak to jest z tymi wplatami bo widze ze nie ma PLN.
i oczywiscie dziekuje Panom za dotychczasowe wypowiedzi.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Na Unibet masz codziennie co 2h Freerole gdzie można wygrać &quot;wejściówki &quot; do innych turniejów MTT, jak również płacą &quot;real money&quot; za &quot;knockt out&quot;. Minus taki, że bardzo wielu graczy gra all in, ale &quot;potrenować&quot; zawsze można.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Knockout dostajesz kase za wyeliminowanie kogos. Nie nauczysz sie grac grajac na wirtualne juz na najnizym limicie nl2 ludzie z Bialorusii i innych biednych miejsc graja te stawki for living wiec gra jest calkiem inna.
Z tym bonusem starsow to nie wiem napisz do suportu
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
na 888 poker zajolem 10 miejsce na 64 w turnieju, szkoda bo 55$ do wygrania bylo. no i wiadomo ze wirtualnymi to rzucam sobie stawki na luzie .
a jak ja mam w razie czego robic depozy przez skrilla zeby w euro to bylo?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Moze sprecyzuje pytanie chodzi mi o classic poker w 888 itam wybiera sie liczbe graczy I limit I jest opcja no limit I fixed na fixed gra mi sie duzo lepiej tylko niestety cieszy sie tez duzo mniejszym zainteresowaniem ludzi. S wy co sadzicie?
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam ponownie!Ostatnio widziałem poradę dla początkujących aby wchodzic do gry tylko przy silnych rękach startowych, co o tym sądzicie? Ja wczesniej pchalem się do kazdej rozgrywki a dopiero w trakcie pasowałem gdy była lipa z kartami.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Naprawdę jak mi się nie chce odpowiadać na tak podstawowe pytania

Poker nie jest loteria i każde rozdanie decydujesz Ty czy wejdziesz czy nie. Na to o co pytasz nie ma odpowiedzi bo zależy od tego co grasz. I teraz musiałbym się rozpisać na parę tysięcy słów.

Masz miejsca gdzie możesz o tym poczytać jak np pokerstrategy

Wchodzenie z kazda ręka to nie jest najlepszy pomysl ;)
 
wegorz20 29

wegorz20

Użytkownik
AmericasCardroom mają dobrą oferte na start ???? soft ogólnie przyjemny tylko ja ni widziałem stanu konta , i nie ma tak wielu graczy co pokerstars jezeli grasz sit n go to chwile tam musisz poczekaćnatomiast pokerstars max 3 minut i start turnieju na około 18 osób i tam też dostajesz przez 3 dni po 5 biletów spin n go o wartości 1$ i 2 dni po 5 $ na dowolna gre
 
Do góry Bottom