>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Klasa okręgowa

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niektórzy bukmacherzy wystawiają w swojej ofercie pojedyncze mecze klasy okręgowej.
Dzisiaj możecie obstawić na przykład derby Wodzisławia Śląskiego pomiędzy liderem (MKP Centrum Wodzisław), a Odrą Wodzisław (3 miejsce).
W lepszej formie jest Odra, która w tej rundzie jest bez porażki. Drużyna ma mocne aspiracje do awansu i ten mecz jest chyba najważniejszy z całego sezonu. Obecnie tracą do lidera 6 punktów. Kurs 1.85 można lekko pograć
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Miałem niemal gotowy dość długi wpis dotyczący zakładu oferowanego przez forBET i mi się z kompem coś schrzaniło, więc w skrócie:
Czy Stal Niewiadów (piotrkowska klasa okręgowa) zakończy sezon 2016/2017 z kompletem zwycięstw? @1.75
W skrócie - zostały im 4 mecze (2 w domu, 2 na wyjeździe). Rywale niewymagający oprócz Świtu Kamieńsk, z którym Stal zagra na wyjeździe w przedostatniej kolejce. W październiku Stal dała Świtowi radę u siebie wygrywając 2:1.
Myślę, że chłopaki z drużyny również postawili na to i będą chcieli wygrać zarówno 4 ostatnie mecze jak i co nieco u buka;)
Tu znajdziemy tabelę oraz terminarz:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga8902.html
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Miałem niemal gotowy dość długi wpis dotyczący zakładu oferowanego przez forBET:
Czy Stal Niewiadów (piotrkowska klasa okręgowa) zakończy sezon 2016/2017 z kompletem zwycięstw? @1.75
W skrócie - zostały im 4 mecze (2 w domu, 2 na wyjeździe). Rywale niewymagający oprócz Świtu Kamieńsk, z którym Stal zagra na wyjeździe w przedostatniej kolejce. W październiku Stal dała Świtowi radę u siebie wygrywając 2:1.
Myślę, że chłopaki z drużyny również postawili na to i będą chcieli wygrać zarówno 4 ostatnie mecze jak i co nieco u buka;)
Tu znajdziemy tabelę oraz terminarz:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga8902.html
Chętnie poznam więcej szczegółów skąd pewność że akurta nie zagrali przeciwko sobie ???? ?, może wiesz coś więcej na temat tego klubu. :?:
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Info nie mam żadnych z wewnątrz. Myślę, że skoro buk oferuje zakład w jedną stronę, tj. czy im się uda nie przegrać, to nie będzie myślenia &quot;przeciw&quot; nim a jedynie w stronę tego zakładu. Oczywiście to tylko moje przemyślenia...;)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak się idzie do buka stawiać zakład ze swoim uczestnictwem to raczej nie po to, żeby na boisku potem się starać i grać jak najlepiej, jak i tak awans jest w kieszeni ;)
Z resztą i tak widzę że buk nie ma opcji NIE ( ????) i kursy na Tak się nie zmieniają, więc z limitami forbeta, na zdarzenie to nie poszło więcej jak 200zł
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Moim zdaniem to trochę dziwna sprawa z tymi niższymi ligami. W tamten weekend zaakceptowali i kupon na 4 ligę za 680 zł. Przy kursie 4 to daje ponad 2500 zł. Przecież w tych ligach to piłkarze tyle nie zarabiają wiec czemu mieliby nie ustawiać meczów?
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Moim zdaniem możliwość stawiania okręgówki jest bezsensowna, to jest czysta rekreacja a i pod koniec sezonu daje możliwość do robienia ustawek (ugadać się z prezesem żeby trener wystawił dużo słabszy i jazda, co to za problem gdy w okręgu każdy z każdym się zna). Rozumiem możliwość stawiania od IV Ligi gdzie zdecydowanie trudniej jest się utrzymać i tam już jest inne podejście zawodników do gry oraz tam jest inna gra. Po za tym w okręgówce mało kto wyciąga za mecz jakieś fajne pieniądze więc to kolejny pretekst by dorobić sobie...
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Europejscy bukmacherzy oferują granie bardzo niskich lig europejskich (Anglia, Niemcy czy nawet Austria) ale myślę, że nie dziwi fakt tak niewielu zdarzeń udostępnianych do gry przez buków na ligi IV i niżej w Polsce... głównie przez argumenty podane w powyższych postach;)
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Miałem niemal gotowy dość długi wpis dotyczący zakładu oferowanego przez forBET i mi się z kompem coś schrzaniło, więc w skrócie:
Czy Stal Niewiadów (piotrkowska klasa okręgowa) zakończy sezon 2016/2017 z kompletem zwycięstw? @1.75
W skrócie - zostały im 4 mecze (2 w domu, 2 na wyjeździe). Rywale niewymagający oprócz Świtu Kamieńsk, z którym Stal zagra na wyjeździe w przedostatniej kolejce. W październiku Stal dała Świtowi radę u siebie wygrywając 2:1.
Myślę, że chłopaki z drużyny również postawili na to i będą chcieli wygrać zarówno 4 ostatnie mecze jak i co nieco u buka;)
Tu znajdziemy tabelę oraz terminarz:
http://www.90minut.pl/liga/0/liga8902.html
Stal Niewiadów vs KS Mniszków
20 maja, 17:00
Wynik: 6-2
Jeszcze 3 mecze zostały chłopakom;)
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Zostały 4 kolejki do końca łódzkiej klasy okręgowej 16/17. Gdyby ktoś natrafił na buka oferującego zakłady na mecze powyższej ligi to proszę o info lub kontakt pw. Powiedzmy, że posiadam pewne informacje, które mogą okazać się przydatne. Żadne tam pewniaki, po prostu wskazówka...;)
http://www.90minut.pl/liga/0/liga8755.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom