>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym - 14.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
P 1

pavel45

Użytkownik
Dokładnie, w słońcu ta nawierzchnia jest o wiele szybsza.
Te kursy w okolicach @5,5 to zdecydowane value.
Bez przesady z piłek 180km/h nie zrobią się nagle 220km/h mam przeczucie ze Delpo będzie chciał szybko zakończyć ten spotkanie i na spokojnie przygotować się do French Open.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Listem poleconym Ci jeszcze mogli wysłać ????

Po cichu licze ze Delpo powalczy jeszcze, a co najważniejsze wyciągnie wnioski bo Djoko wie gdzie lezy przeciwnika najsłabszy punkt i tam atakuje :?

Isner @3.40
Serwis tutaj działa ale i z forma odpalił, odstrzelił tu fajnych grajków więc i Zverev w zasięgu. Dla mnie takie 50/50 więc gram serwismana

Co do Isnera to zgadzam się. Bo wygrac z Ramosem Vinolasem na ziemi to nie jest też prosta sprawa, potem z Wawrinka - tu bym się nie kierował tym bo Stan to pewnie dopiero będzie grał na sto pro we Francji, wczoraj z Cilicem to już coś mówi, bo Marin ewidentnie był w formie w ostatnim czasie.

Też bym widział w tym kursie na Isnera value, ale Zverev sobie znakomicie poradził wczoraj z Raonicem.

Sam nie wiem szczerze powiedziawszy co o tym myśleć. Jeszcze dochodzi regularność. Zverev to wciąż młody zawodnik i miewa wahania w ciągu meczu czy też w ciągu turnieju. W Madrycie szło mu elegancko aż tu nagle w ćwierćfinale z Cuevasem po pewnie wygranym pierwszym secie coś się zaczęło dział złego i tak siedziało w nim aż do końca.

Gdy Isner będzie miał pierwszy serwis to może zirytować młodego Niemca i kto wie kto wie ????
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Idzie masowka na Zvereva, ale to berdzo dobrze, ja pobieram Isnera z pocalowaniem raczki, rowneiz Wam polecam.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kiedy bedzie rozgrywany drugi mecz Thiem vs Djokovic/Potro? P.S. te ciagle gowniane podcinki Del Potro teraz w meczu z Djoko sa na prawde meczace.. ???? Ostatni raz gralem cos w strone Del Potro. Gosc nie umie wogole uderzac backhandem. Nawet ja gdybym tylko choc troche potrafil grac w tenisa uderzajac ciagle na backhand Potro bym go pokonal..
Dzisiaj wieczorem./Macko18
 
M 23

mambak

Użytkownik
Kocham Delpo ale koleś nie ma lewej strony...Dzoker to bezlitośnie wykorzystuje grając mu na backhand
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Dominic Thiem vs Novak Djokovic
Typ:
Dominic Thiem
⛔ przegral mecz jeszcze przed wyjsciem na kort
Kurs:
2.40
Bukmacher:
Expekt

Analiza:
Po tym co zobaczylem wczoraj i czesciowo dzisiaj nie mam zadnych zludzen. Dzisiaj wieczorem zwyciezca moze byc tylko jeden. Moim zdaniem bedzie to Dominic Thiem. Wczoraj Thiem w meczu z Nadalem zagral kosmos. Fantastyczne dlugie wymiany wytrzymywal psychicznie bardzo dobrze. Rafa wczoraj faktycznie zagral slabo jak na swoje mozliwosci ale nie mozna odebrac Dominicowi wykonanej fantastycznie roboty. Po porazce w Madrycie z Nadalem widac ze odrobil lekcje i tym razem wzial rewanz wygrywajac 2:0. Rafa nie mial tutaj aboslutnie nic do powiedzenia. Djokovic wygrywa ale tak naprawde nie mial jeszcze godnego rywala na tym turnieju. Popelnia bardzo duzo niewymuszonych bledow. Widac ze to nie jest ten Novak co kiedys i dzisiaj mysle ze zakonczy przygode z tym turniejem. Thiem jest na fali wznoszacej a Djokovic opadajacej. Del Potro myslalem ze choc troche zagrozi tutaj Serbowi ale zagral f-a-t-a-l-n-i-e. Ten facet wogole nie potrafi odbijac backhandem. Ogladalem oba mecze i Thiema z Nadalem i Djokovicia z Del Potro i smialo mozna powiedziec ze forma jest zdecydowanie po stronie Thiema. Uderza on bardzo duzo konczacych pilek juz w pierwszym uderzeniu a po za tym doskonale katowo rozrzuca rywali po calym korcie. Djokovic za to bardzo slabo, pilki w wiekoszosci przypadkow przebijane sa bezpiecznie w srodek kortu co bedzie tylko pozywka dla Thiema. Jesli Dominic zagra tak jak wczoraj z Nadalem to o wynik jestem spokojny. Ja zlapalem w 1xbet kursik otwierajacy 3.17 ktory byl oczywiscie zdecydowanie za duzy na pierwszy rzut oka. Teraz juz pospadalo do pulapu 2.3-2.4 ale dalej warto. Polecam
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Thiem-Djokovic 2 @1.66
Dobra to ja postawie na tego Djokovica. Nie wiem czy dobrze robie, bo malo meczow widzialem, ale jak czytam jak to Thiem zagral &quot;och i ach&quot; wczoraj z Nadalem to krew mnie zalewa.
Tak patrze w ten wpis wyzej i czytam:
Wczoraj Thiem w meczu z Nadalem zagral kosmos.
a troche nizej:
Rafa wczoraj faktycznie zagral slabo
Wedlug mnie, jedno przeczy drugiemu, bo jak mozna zagrac super hiper genialny mecz, gdy rywal gra slabo?
W drugim secie jak pokazali statystyke i procent wygranych pilek po pierwszym podaniu to Nadal mial cos ledwo powyzej 60% i nie wiem czy Nadalowi w tym roku sie cos takiego zdarzylo (no moze poza meczem w Indian Wells z Federerem). Sam ten fakt pokazuje, jak Nadal byl wczoraj w zlej dyspozycji.
Sorry, ale Nadal zagral wczoraj slabo i juz mial tyle meczow w nogach, ze po meczu nawet nie sprawial wrazenie jakos wielce rozczarowanego. Djokovic na razie bardzo dobrze prezentowal sie w meczach z Thiem i ma bardzo dobry bezposredni bilans. Dzis akurat u Serba bylo widac bardzo duza determinacje w meczu z del Potro. Serb moze nie blysnal w Monte Carlo czy Madrycie, ale dla porownania taka Muguruza tez grala beznadziejnie, a w Rzymie zaskoczyla jak zupelnie inna zawodniczka. Djokovic na pewno nie jest w tak dobrej formie jak chocby rok temu, ale Serb tez na pewno liczy na duzo lepszy wystep tutaj niz w Madrycie, wiec na zlosc forum postawie na Serba, zeby pokazac iz Nadal zagral wczoraj slabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Thiem-Djokovic 2 @1.66
Dobra to ja postawie na tego Djokovica. Nie wiem czy dobrze robie, bo malo meczow widzialem, ale jak czytam jak to Thiem zagral &quot;och i ach&quot; wczoraj to krew mnie zalewa.
Tak patrze w ten wpis wyzej i czytam:

a troche nizej:

Wedlug mnie, jedno przeczy drugiemu, bo jak mozna zagrac super hiper genialny mecz, gdy rywal gra slabo?
W drugim secie jak pokazali statystyke i procent wygranych pilke po piewrszym podaniu to Nadal mial cos ledwo powyzej 60% i nie wiem czy Nadalowi w tym roku sie cos takiego zdarzylo (no moze poza meczem w Indian Wells z Federerem).Sam te nfakt pokazuej, jak Nadal byl wczoraj w zlej dyspozycji. Sorry, ale Nadal zagral wczoraj slabo i juz mial tyle meczow w nogach, ze po meczu nawet nie sprawial wrazenie jakos wielce rozczarowanego. Djokovic na razie bardzo dobrze prezentowal sie w meczach z Thiem i ma bardzo dobry bezposredni bilans. Dzis akurat u Serba bylo widac bardzo duza determinacje w meczu z del Potro. Serb moze nie blysnal w Monet Carlo czy Madrycie, ale dla porownania taka Muguruza tez grala beznadziejnie, a w Rzymie zaskoczyla jak zupeknie inna zawodniczka. Djokovic na pewno nie jest w tak dobrej formie jak chocby rok temu, ale Serb tez na pewno liczy na duzo lepszy wystep tutaj niz w Madrycie, wiec na zlosc forum postawie na Serba, zeby pokazac iz Nadal zagral wczoraj slabo.
ty ziomek zawsze grasz niskie kursy zazwyczaj w strone faworytow ktore bardzo czesto nie wchodza wiec nie dziwi mnie to ze idziesz w strone Djokovica ktory jest kompletnie bez formy i wiekszosc pilek przebija w srodek kortu..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Zgodze sie, ze wyglada to jakby Thiem byl w lepszej formie bez dwoch zdan. Ale chcialbym zauwazyc, ze Them tez gral bardzo duzo w ostatnim czasie, trzysetowke z Querrym, z ktorym prawie przegral i wczoraj mecz z nadalem, ktory na pewno duzo go kosztowal fizycznie ale moze nawet wiecej emocjonalnie.
No i teraz nastepny ciezki mecz z jeszcze jednym super doswiadczonym starym wyjadaczem, mam podejzenie, ze Them temu nie podola fizycznie i moze troche emocjonalnie tez ma baterie wyladowane.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
ty ziomek zawsze grasz niskie kursy zazwyczaj w strone faworytow ktore bardzo czesto nie wchodza wiec nie dziwi mnie to ze idziesz w strone Djokovica ktory jest kompletnie bez formy i wiekszosc pilek przebija w srodek kortu..
A pokazac Ci bardzo wysokie kursy, ktore weszły i poparte byly merytoryczna analiza? Jakby cos, to sluze uprzejmie.
Czesciowo masz racje. Lubie jak kurs zgadza sie z moimi przewidywaniami. Ja tam nie wiem czy bardzo czesto, ale skutecznosc typów, ktora sobie licze byla przez ostatnie 3 miesiace : 72 procent. Nie wiem czy to &quot;bardzo czesto&quot; jak to okresliłeś, ale jakk masz lepsza to pokaz na forum.

Piszac natomiast w swojej analizie, jak to zagrales wspaniale na poczatku kurs tak wygorowany, ze mamy sie klaniac to sam taki fragmentem pokazujesz jak niepewny jestes tego co napisales i z gory sie asekurujesz.
To nie miejsce na fochy. Moge sie z Toba zgadzac lub nie i mam prawo mic odmienne zdanie, a ze robie to w sposob kontrowersyjny, to juz nie musi Ci sie podobac.
Moim zdaneim ludzie piszac o Thiemie w perspektywnie meczu z Djokovicem sugeruja sie przy tym meczu emocjami i faktem, ze pokonal Nadala, a nie jakoscia meczu i gry Nadala wczoraj. Kort i mecz z Djokovicem to zweryfikuje. Jak wygra Thiem to bedziesz miec racje, ale probujac krytykowac mnie za moj wpis i moje zdanie na tym etapie, tylko ze sie z Toba nie zgadzam, to sam masz z soba jakis problem.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zgodze sie, ze wyglada to jakby Thiem byl w lepszej formie bez dwoch zdan. Ale chcialbym zauwazyc, ze Them tez gral bardzo duzo w ostatnim czasie, trzysetowke z Querrym, z ktorym prawie przegral i wczoraj mecz z nadalem, ktory na pewno duzo go kosztowal fizycznie ale moze nawet wiecej emocjonalnie.
No i teraz nastepny ciezki mecz z jeszcze jednym super doswiadczonym starym wyjadaczem, mam podejzenie, ze Them temu nie podola fizycznie i moze troche emocjonalnie tez ma baterie wyladowane.
Thiem zaczal grac o 16 i skonczyl o 18. Djokovic gral troche wczoraj i troche dzisiaj. Bilans zmeczenia wychodzi mi tutaj na zero. Wygrana nad Nadalem powinna tym bardziej Dominica tutaj podbudowac. Praktycznie caly dzien mial tutaj na regeneracje. Moim zdaniem value po stronie Thiema.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Thiem vs Djoko Djoko 1.65 Sportingbull
Stawiam na Serba. 4:0 dla Nole w h2h i dzis jest faworytem. Thiem bardzo dobry mecz z Nadalem ale panowie jak na Roland Garros odbedzie sie znow taki sam mecz Rafa go zje 3:0. Hiszpan psul co nie miara a wyszlo po prostu zmeczenie. Thiem zagral solidnie i wygral. Nole powoli wraca . Jeszcze to nie jest TO, ale szuka formy i wg mnie znajdzie ja grajac z Dominiciem. Pozniej final z Zverem i gdy go ogra byc moze znajdzie ten swoj impuls, o ktorym to Nole wciaz opowiada i szuka. Myslę, ze bedzie to turniej Serba a French Open znow bedzie ciekawy i znow wygra jeden z faworytow : moze STan bez formy ? Moze Nole a moze po raz kolejny Rafa , faworytem nr 1 jest hiszpan ale tam nikt nie odpusci meczu .
2:0 Nole. Panowie, mamy konkurencje, jesli chodzi o Roland Garros dla Rafy. Nole juz odpalił ;)
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Dominic Thiem ₋ Novak Djokovic 1 @ 2.37 WH ⛔ Najgorszy mecz Thiema w sezonie i jeden z najlepszych Djokovicia

Bilans bezpośrednich pojedynków jest niekorzystny dla Dominika (0-4). Jednak obecna forma Thiema powinna pozwolić na pierwsze zwycięstwo nad Djokoviciem. Austriak dla mnie jest obecnie najlepszym zawodnikiem na kortach ziemnych (pomijając Nadala).

Według mnie jest faworytem tego spotkania. Kursy przemawiają za Serbem, jednak myślę, że jest to spowodowane bardziej nazwiskiem Djokovic, niż realną oceną sytuacji.

Uważam, że Thiem po ograniu Nadala zyska jeszcze więcej pewności w grze. W mojej opinii jest on nie tylko faworytem tego spotkania, ale także całego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 33

chudzieny

Użytkownik
Jak obejrzałem dokończenie meczu z JMDP( na którego postawiłem :/), zobaczyłem starego Djoka sprzed kryzysu, czy tylko ja mam wrażenie, że powoli wraca pewność siebie i jutro młody Zverev będzie mógł zmywać brudy z butów po ślizganiu się od linii do linii?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Co by nie mówić, to Rolland Garros to jest chyba najważniejszy turniej dla Djokovica. Właśnie na ten turniej powinien się najbardziej zmobilizować. On już ugrał praktycznie wszystko co było do wygrania po kilka razy, a w Paryżu wygrał tylko raz...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Djokovic N.
Zverev A. +1,5 seta ::: 2,47 ::: 1/3 ✅
Powyżej 20 gemów ::: 1,67 ::: 1/3 ⛔

Młodość kontra doświadczenie... Djokovic lubi od kilku sezonów Rzym to prawda, gra tutaj świetnie, być może w końcu się odblokuje jednak trafił na głodnego Zvereva któremy już nie jednemu graczowi ze ścisłego topu napsuł krwi.
Mam olbrzymią nadzieję, że to nie będzie taka żenada jak Thiem. W końcu inny przeciwnik inny styl grania. Najbardziej przekonuje mnie mecz Zvereva z Fogninim, a i też nie ma co ukrywać, że zwycięstwa nad Raonicem czy Isnerem dają duża nadzieje, że serwis tutaj odegra dość mało istotną rolę. Kto wygra? Trudno powiedzieć, bo Djokovica nie można lekceważyć tym bardziej w finale, jednak jaka była jego forma przed turniejem to chyba każdy wie.
Wynik: 6:4 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom