>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym - 14.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie ma co się kłócić Panowie, tenis ATP od dobrej dekady wygląda dość podobnie z podziałem na pewne zauważalne grupy tenisistów.
Żywe legendy: Federer, Nadal, Djokovic (tak gdzieś od 2011 roku)
Kolejna grupa to zwycięzcy szlema: Murray (wiecznie praktycznie 4), Wawrinka (od kilku sezonów), Cilica na upartego można wcisnąć, bo niekiedy odpali w najmniej odpowiednim momencie i JMDP kontuzjowanego.
Silny top który notorycznie dostaje oklep od powyższych grup czyli tutaj mamy wszystkie Berdychy, Nishikori, Tsongi, Gasquety, Monfilsy, Ferrery, Raonice, Isnery, Simon Gilles itd. - Oprócz Milosa to stara gwardia długo okupująca top 20.
Pozostała cześć to właśnie te od niedawna niektórzy i starzy wyjadacze Goffiny, Dimitrovy, Verdasco, Kohlschreibery, Monaco, Aguty, Socki, Cuevasy, Fognini, Lopezy, Tomice itd.
Nowa grupa to NEXTGEN czyli Kyrgiosy, Thiemy, Corice, Zverevy, Pouille itd.
I pozostali czyli Youngi, Haase, Paire, Schwartzmany, Ramosy, Busty, Bellucci, Lu, Chardy i inni co dostają oklep od reszty i raz na ruski rok uda im się jakiś turniej.
Ostatnia kategoria zawodników to: JERZY JANOWICZ, VASEK POSPISIL
Tak to mniej więcej wygląda od 10 lat. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
matiee 407

matiee

Użytkownik
Niewiele się zmienia tak naprawdę w tenisie. Myślę, że jest za mało młodych zawodników takich z topu. A może to jak z Messim i Ronaldo w piłce? Oni są najlepsi, wygrywają wszystko co mogą a po nich będzie taka pustka bo będą znakomici zawodnicy ale nie aż tacy i nie z takimi statystykami jak oni i nie tak regularni? Może tak będzie też w tenisie? Odejdzie Nadal czy Federer i czegoś będzie brakowało? Tak głośno myślę... Druga sprawa to jak wspomniałem. Młodzi nie są z tak ścisłego topu jaki był np.w ich wieku Nadal. Przypomnę wygrał wielkoszlemowy turniej przed skończeniem 20lat.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Dzisiaj Ako na szybko:

Del Potro - Edmund 1 @1.27 ✅

Del Potro obecnie jest jednym z najlepszych zawodników, rozegrał piękny mecz z Dimitrowem i Edmund go tutaj nie zatrzyma. Edmund ostatnio słaba forma, ugrał 5 gemów z Thiemem i przegrał 2 tygodnie temu z ciemiężycielem Dominguesem (atp 221). Bardzo prawdopodbne 2:0 jednak dzisiaj idę bezpieczniej w czysty win.

Thiem - Cuevas 1 @1.34 ✅

Kursy już lecą, przez tydzień nic się nie zmieniło. Ostatnio pisałem już o ich meczu gdzie grałem 2:0 dla Thiema.

Roanic - Hass 1 @1.15 ✅

Tutaj też nie widzę niespodzianki, Miłosz znakomity serwis. Return i gra w korcie wystarczająca żeby zniszczyć Hassa. Ładnie wygląda też kurs na 2:0 1.54.

Nishikori - Ferrer 1 @1.27 ✅

Ferrer ostatnio męczy się w każdym meczu. To już nie jest zawodnik z przed kilku lat gdzie musiał się go obawiać każdy. Grali ze sobą tydzień temu gdzie Japończyk wygrał na spokojnie 6:4 6:3, dzisiaj też nie powinno być inaczej.

Ako: 2,48 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Co do Andy&#39;ego Murraya... Gościu w drugiej części sezonu w zeszłym roku postawił wszystkie siły na jedną kartę. Postawił sobie jasny cel i go osiągnął. Teraz za to płaci, organizm musi odebrać sobie to co mu zabrano. W tej części sezonu może pozwolić sobie na takie wpadki. Wszystko zacznie się od kortów trawiastych, jeśli tam nie zacznie wygrywać to straci fotel lidera. Wstrzymajmy się z ocenami ????
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Sock-Vesely, zwycięstwo Sock za 1,58 (Fortuna) ✅✅
2:1 (6:4, 3:6, 7:6)​


Sock nie bez problemów, ale ograł ostatecznie Schwartzmana i melduje się w kolejnej rundzie. Naprzeciwko niego stanie dzisiaj reprezentant Czech, Jiri Vesely. Ja kolejny raz zaufam w tym turnieju Amerykaninowi i liczę, że wygra to spotkanie.

Vesely to potężny zawodnik- 1,98 m + 92 kg. Jiri pokonał słabiutkiego na ziemi Evansa w dwóch szybkich setach 6:3, 6:1. Ja tym spotkaniem bym się nie sugerował, bo tam zbyt wysoko podniesionej poprzeczki Czech najzwyczajniej w świecie nie miał. Nawierzchnia w Rzymie, co już zresztą było wspominane, jest baaardzo wolna i tutaj jego warunki fizyczne, połączone z dobrym serwisem nie są żadnym handicapem. Vesely potrafi czasem napsuć krwi lepszym zawodnikom, bo połamać go jest stosunkowo ciężko. Na tak wolnym korcie przychodzą jednak problemy z poruszaniem się dla takiego zawodnika, który specjalnie mobilny przy tym nie jest.

Sock ograł Schwartzmana, chociaż w 3 secie było już bodajże 0:2, ale Amerykanin wrócił do meczu i ostatecznie wygrał 7:5. W trzecim secie wyglądał już nieźle na korcie i wydaje mi się, że dzisiaj spokojnie ten mecz powinien wygrać. Tak jak pisałem, Sock lubi grać na kortach ziemnych, nawet tych wolnych, doskonale operuje topspinem, całkiem nieźle (jak na swoje warunki) porusza się po korcie. Do tego dość często gra drop shoty i robi to skutecznie, bo nawet tak zwinny gracz jak Schwartzman miał problemy z dojściem do nich. To powinno zapewnić masę łatwych punktów z Veselym, bo jak już wspominałem, demonem szybkości to on nie jest. Sock super radzi sobie też przy siatce i w meczu z Argentyńczykiem parę razy tam ochoczo pobiegł i pewnie skończył volleyami piłki.

Bilans bezpośrednich pojedynków to 3:1 dla Socka. Grali ze sobą w tym roku (na nawierzchni twardej) w Miami i wygrał wówczas Amerykanin 2:0. Jedyna wygrana Czecha to mecz na ziemi z 2013 roku, ale do tego bym większej wagi nie przywiązywał, bo od tamtego czasu Jack zrobił ogromny postęp. To, co mi się też wczoraj rzuciło w oczy, to bardzo żywiołowo reagująca grupka fanów (zapewne z USA) na punkty zdobywane przez Socka. Schwartzman był tym dość mocno podirytowany i na sam koniec rozwalił rakietę. Ja widzę tutaj wygraną Socka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kapel 296

kapel

Użytkownik
Sock/Isner v Murray/Soares
Sock/Isner @2.23
1xBet

✅ 7/5 6/3
Murray/Soares ostatnio słabszy okres, porażki z Arneodo i Nysem w fatalnym stylu
czy z Mahutem i Rogerem Vasselinem. Ostatnio pokonali tylko Cabali, którzy ostatnio są również słabo dysponowani i dziadkie Haasem z Hueyem.
Sock z Isnerem wrócili do grania ze sobą po przerwie, znają się, Isner również ma pojęcie o deblu, a jego serwis to na pewno ogromny atut. Oglądałem ich wygraną w 1 rundzie z Rojerem i Tecau i widać było, że nie przyjechali tutaj zebrać kasę i zmyć się z tunnieju deblowego, widać, że bawili się grą i dobrze im to wychodziło.
Liczę, że podtrzymają grę z ostatniego spotkania i pokonają będących w słabej formie Murraya i Soaresa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Niewiele się zmienia tak naprawdę w tenisie. Myślę, że jest za mało młodych zawodników takich z topu. A może to jak z Messim i Ronaldo w piłce? Oni są najlepsi, wygrywają wszystko co mogą a po nich będzie taka pustka bo będą znakomici zawodnicy ale nie aż tacy i nie z takimi statystykami jak oni i nie tak regularni? Może tak będzie też w tenisie? Odejdzie Nadal czy Federer i czegoś będzie brakowało? Tak głośno myślę... Druga sprawa to jak wspomniałem. Młodzi nie są z tak ścisłego topu jaki był np.w ich wieku Nadal. Przypomnę wygrał wielkoszlemowy turniej przed skończeniem 20lat.
Od lat tylko Roger,Rafa,Nole niedawno uderzyl Murray, wypalil Stan,raz Delpo,raz Cilic. Poza nimi nie bylo tenisisty, ktory wygrywal Wielki SZlem. i tu podam fakt.
Rok
Australian Open French Open Wimbledon US Open 2017 Roger Federer

2016 Novak Đoković Novak Đoković Andy Murray Stan Wawrinka 2015 Novak Đoković Stan Wawrinka Novak Đoković Novak Đoković 2014 Stanislas Wawrinka Rafael Nadal Novak Đoković Marin Čilić 2013 Novak Đoković Rafael Nadal Andy Murray Rafael Nadal 2012 Novak Đoković Rafael Nadal Roger Federer Andy Murray 2011 Novak Đoković Rafael Nadal Novak Đoković Novak Đoković 2010 Roger Federer Rafael Nadal Rafael Nadal Rafael Nadal 2009 Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer Juan Martín del Potro 2008 Novak Đoković Rafael Nadal Rafael Nadal Roger Federer 2007 Roger Federer Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer 2006 Roger Federer Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer 2005 Marat Safin Rafael Nadal Roger Federer Roger Federer 2004 Roger Federer Gastón Gaudio Roger Federer Roger Federer 2003 Andre Agassi Juan Carlos Ferrero Roger Federer Andy Roddickrok 2003 byl wyrownany ale dalej ???????? to jest jakas miazgaaaa..
mlodzi nie maja szans zadnych.. nie maja takiej wydolnosci, sily , i maja za duzo dobrych graczy do ogrania po drodze w Wielkim Szlemie. DLatego tak trudno komus wygrac Szlema, jest za duza rywalizacja starych wyjadaczy..
gdy odejdzie Rafa, Nole, Fedex, STan , Murray, Delpo , Cilic tenis nie bedzie mial faworyta i zacznie byc znowu ciekawy ????
Np jakis mlokos trafia w cwiartce na Rogera, ogrywa go po meczarniach, dalej w polfinale Nole , a final z Nadalem .. czy dzis 18,19 letni gracz podola takiemu obciazeniu ??? Mlodosc wypali jak w koncu ten stary top z lat 2004-2017 pojdzie na L4 ;) na L4 dozywotnie . mi wystarczy juz triumfow rogerow nadalow djokovicow stanow i murrayow ..
Na jutro sa ciekawe mecze. Fog ogra zmeczonego Zvereva, Cilic ogra Goffina, Delpo powinien poradzic sobie z Keiem. Mona Barthel 2.4 kurs a gra ze Svitolina, ktora jest bez formy wg mnie. sa mecze .. Jeszcze Simona moze przegrac z Pavyuczenkova.. Simona juz zmeczona meczami a ruska gra petardy a sami wiecie , ze Simona czasem nie daje rady z silnie grajacymi rywalkami, z Mladenovic stracila seta i z ruska tez straci seta a moze i mecz , ile mozna wygrywac, Simona to nie Nadal robot.
pavlyuczenkova jak i Barthel zdobyly seta, wiec az tak zle z typem nie bylo.
Querrey vs slaby Struff Querrey 2.05 Totomix
Struff jest nadal na swoim bladym poziomie. Meczarnie z Tomicem ? Pokazuja jego poziom. Querrey ogral Pouille tak jak myslalem i ogra dzis slabego Struffa . Kursy smieszne i amerykanin mimo, ze to nie jego nawierzchnia wezmie ten mecz .
2:0.
Carreno Busta vs Bautista Carreno 1.75 Totomix
Bautista nadal wg mnie bez formy. Carreno we Wloszech powalczy i w tej formie Aguta ogra. Spojrzcie na ostatnie mecze to widac kto tu wygra.
2:1 Bautista.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Goffin-Cilic 1 @1.8
Goffin technicznie to znakomity tenisista i naprawde returnowac tez potrafi w wymianach gleboko pod linie, czym zmusza rywali do rozpaczy niejednokrotnie. Trafil z forma Belg ładnie teraz i ogrywal Thiema, Djokovica czy zrobil demolke Raonicowi w jakiejkolwiek by formie Kanadyjczyk nie byl.
Swietny mecz Goffin zagral przede wszystkim z Nadalem przez poltora seta w Madrycie. Tam naprawde Goffin nie byl bez szans na wygranei tego 1-ego seta, a jakosc wymian tez przednia w tym meczu obydwu zawodnikow. Ogolnie to Goffin jest teraz chyba tylko jednym z trzech-czterech zawodnikow, ktory wytrzymuje tempo i intenstywnosc gry Nadala. Cilic tak dobrego meczu by na pewno z Nadalem nie zagral obecnie na cegle. Martwic moze co najwzyej calkie mduza liczba meczow Belga, gdyz gral on w Monte Carlo, Barcelonie i Madrycie, przy czym w Monako i Hiszpanii zagral naprawde bardzo dobre turnieje. Niemniej jednak Goffin potrafi grac dlugo dobrze. Rok temu zagral swietny duet Indian Wells-Miami, gdzie byl w polfinalach. Teraz ta amerykansa czesc seoznu byla torche slabsza, wiec mysle ze Goffin pokaze klase moze w tym duecie Madryt-Rzym. Na pewno jak La Goff zagra na poziomei zblizonym do tego co zagral z Nadalem w Madrycie to bedzie faworytem, a wiec sprobuje zagrac na duzo grajacego ostatnimi czasy Belga.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kontinen/Peers-Sousa/Verdasco 2-0
Kontinen/Peers 1.68 1xbet
✅✅✅
Rozumiem, że Kontinen z Peersem ostatnio słabsza forma i wiele nie zwojowali do tej pory na cegle. Rozumiem, że Sousa z Dasco ograli dzisiaj ERV i Nestora. Ale jakim cudem oddsmakerom tutaj wyszedł taki kurs, to nie mam zielonego pojęcia. Pamiętajmy, że Kangur z Finem są tutaj jedynkami. Dalej mają niezły bilans wspólnych spotkań, jak i swoje osobiste na tej nawierzchni. Obecnie Dasco z Joao to tylko singliści. Nie próbują za często debla, tym bardziej razem grają tutaj pierwszy raz. Obu doceniam i mam o nich dobre zdanie w kwestii gry podwójnej, ale nie przesadzajmy. Miałbym się tu na baczności, gdyby buk dał zwykły kurs, czyli to właściwe 1.40-1.45. Tutaj dostajemy jednak blisko 1.70, więc trzeba reagować i to pobrać. Większe ogranie między liniami deblowymi, zgranie i w ogóle. Faworyci są jedni, jasne, że może zdarzyć się niespodzianka, ale jak nawet, to po tym kursie po prostu warto zagrać Kontinenów i to nawet w singlu.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Struff - Querrey
@2.10 dafabet

✅✅✅

Querrey po bardzo dobrym meczu z Pouille i po takim kursie to trzeba spróbować. Przypominam, że to był jego pierwszy mecz w tym sezonie na europejskiej mączce i pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony. Statystycznie drugi mecz powinien być jeszcze lepszy względem jakości gry na mączce. Wiadomo, że Sam nigdy ziemniakiem nie był i nie będzie, ale oglądałem ten mecz z Francuzem i pierwszy serwis siedzi mocno i nawet w Rzymie ciężko będzie odebrać taki serwis Niemcowi. A Struff w tym fragmencie gry jest słabszy od Francuza. Widać było, że Sam jest taki chętny do gry. Miał sporo odpoczynku, bo odkąd odpadł w Houston to miesiąc nie grał nic i widać, że mu bardzo zależy. Ja idę w kierunku Amerykanina, mimo że mecz na nawierzchni ziemnej z tym przeciwnikiem mogę zaufać Samowi... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Goffin D. - Cilic M.
???? Fognini F. - Zverev A.
Goffin D. +1,5 seta, Fognini F. +1,5 seta ::: 1,80 ::: 1/3 ⛔
H2H 4:1 z 2016 roku, więc dość sporo grali ze sobą w ubiegłym roku, aż 5 spotkań. Z Cilicem niestety nigdy nic nie wiadomo kiedy odpali swoją dobrą formę, ale nie ma co się też oszukiwać, mączka na pewno umniejsza jego główny atut czyli serwis. Goffin ma tutaj już dwa ciężkie mecze za sobą, jest mocny, na ostatnich 2 Mastersach zatrzymał go genialny Nadal. Myślę, że seta spokojnie ugra.
Fognini już pokazał ostatnio w meczu z Nadalem podczas poprzedniego Mastersa, że jest niezwykle groźny. Swoją dobrą formę potwierdził też i u siebie w Rzymie gdzie wręcz wytarł o kort ubiegłorocznym zwycięzcą. Zverev młody, też jest mocny, kto wygra mecz to trudno powiedzieć, jednak w ostatnich tygodniach naprawdę można zaufać Fabio.
Wynik I: 0:2
Wynik II: 0:2
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Bautista-Agut - Djokovic
powyżej 20.5 gema

@1.80 dafabet


⛔⛔⛔ Zabrakło jednego gema

:;/:

W mojej ocenie bardzo przyjemna linia. Nie mam co do tego wątpliwości, że to nie będzie jednostronny pojedynek. Wszyscy wiemy w jakiej formie jest Djokovic i jak daleka jest to forma od jego ideału. Wczoraj w 1 secie dość sporo się męczył Novak z Bedene i czuję, że w tym meczu może być podobnie. Bautista-Agut wydaję mi się powoli będzie wracał do formy. Miał wpadki tj. ostatnio z Karlovicem w Madrycie przegrał czy gładko ze Zverevem, ale we wtorek bardzo dobry mecz rozegrał z Dołgopołowem a wczoraj bardzo emocjonujący z Carreno-Busta. Mimo że przegrywał po 1 secie to podniósł się i wygrał pewnie seta numer dwa a potem już bardziej wyrównanego numer trzy. Jasne, nadal faworytem jest Djokovic i może to nawet wygrać 2:0, ale nie sądzę by to był mecz krótki, nawet jeśli zakończy się w dwóch setach przewiduję sporo gemów. Tak więc typ powyżej 20.5 gema wydaję się bardzo w porządku ????
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Zverev-Fognini, Zverev zwycięstwo za 1,80 (Fortuna)✅✅
2:0 (6:3, 6:3) Wszystko zgodnie z przewidywaniami, Fognini nie jest w stanie utrzymać na dłuższą metę chłodnej głowy, chociaż nie spodziewałem się, że Niemiec aż tak szybko go odprawi.​

A ja idę w tym meczu zdecydowanie w stronę Zvereva. Widziałem mecz Fogniniego z Murrayem i grał naprawdę rewelacyjnie, dobiegał do każdej prawie piłki, zdobywał punkty z głębokiej defensywy i praktycznie nie popełniał w ogóle błędów. Nie chce mi się teraz tego sprawdzać, ale z tego, co pamiętam, to Włoch miał w pewnym momencie coś ok. 20 winnerów i tylko 10 UE, choć ręki za to sobie uciąć nie dam. W każdym bądź razie Fognini nie przypominał w ogóle siebie z innych turniejów: emanował spokojem, był skoncentrowany i skupiony maksymalnie, nie wdawał się w żadne dyskusje. Fog gra też u siebie, co jest dodatkowym handicapem, publiczność reaguje żywiołowo i wspiera swojego rodaka.

Dzisiaj po drugiej stronie siatki spotka się z o 10 lat młodszym Alexandrem Zverevem. To były finalista juniorskiego French Open, w tym roku wygrał już turniej u siebie, w Monachium i według mnie, to on dzisiaj wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Otóż młodszy z braci Zverev potrafi być naprawdę do bólu skuteczny, precyzyjny i regularny, a taka gra wyjątkowa powinna nie odpowiadać Fognieniemu. Murray masę piłek po prostu wyrzucał w aut, w siatkę, a jak już udało mu się zagrać mocniej i bardziej płasko, to akurat tam w ciemno pobiegł Włoch i zagrywał niesamowitego winnera. Nie chce mi się wierzyć, że w podobny sposób Fabio jest w stanie zagrać po raz kolejny już, bardziej spodziewam się, że puszczą mu nerwy, zacznie się denerwować albo rzucać rakietą.

Podobna sytuacja była we wczorajszym meczu Wawrinki z Paire, a to mentalnie dwóch dość podobnych zawodników z Fogninim. Otóż dopóki był skoncentrowany tylko na grze, to wyglądało to nieźle, walczył jak równy z równym ze Stanem, było 1:1 w setach, a drugiego wygrał nawet 6:1. Z tym, że w trzecim na samym początku dał się połamać, co go niezwykle zbulwersowało, zaczął już krzyczeć, irytować się, rzucać rakietami i było już pewne, że on tego meczu nie ma prawa wygrać. Dzisiaj spodziewam się bardzo podobnego scenariusza, Fognini może i seta wygra, bo w formie jest naprawdę dobrej, ale jak napotka na ścianę w postaci Zvereva, to zacznie wyrzucać piłki po autach, co Niemiec skrzętnie wykorzysta. Nie jestem w ogóle fanem talentu Zvereva, bo dla mnie jego gra jest po prostu nudna, ale to idealny zawodnik na ogranie takiej &quot;gorącej głowy&quot; jak Fognini. Spotkanie pewnie będzie wyrównane, bo obydwoje są w dobrej dyspozycji więc gram również +22,5 gema za 1,84 (Fortuna) ⛔, ale przypuszczam, że to Niemiec wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hentai 130

hentai

Użytkownik
Isner - Wawrinka set 1 over 9,5gema @1.48 Unibet ✅✅

Przedstawiam wam dzisiaj typ petarde. W ostatnich meczach Isnera często gram overy setowe i wchodzą znakomiciei dzisiaj też spróbuję jednak wybiorę bezpieczniejszą opcję o9,5 na set 1. Jak wiemy drewniany John sadzi serwisy jak z armaty i sprawia trudności z przełamaniem nawet znakomicie returnującym zawodnikom. Potwierdzeniem typu jest fakt że w 10 ostatnich meczach Isnera o9.5 w 1 secie nie pokrył się tylko jeden raz w meczu z Monfilsem. Do tego w ich 3 meczach, które co prawda były rozgrywane dawno handi tez się pokryło. Dzisiaj też nie powinno być inaczej.

J. Del Potro - Nishikori 1 @1.90 Unibet ✅✅ 2:0

Kursy wystawione po równo, na papierze mecz tez wygląda na bardzo wyrównany i zacięty i możliwe że tak będzie. Jednak ja zaatakuję jeszcze raz na Del Potro. Pamiętam że Nishikori w poprzednich latach wiele razy zawodził mnie w takich meczach. Del Potro widzieliśmy w meczu z Dimitrovem. Widać że forma i chęci są, a Nishikori od turnieju w Maiami rozegrał tylko 3 mecze w tym 2 z Ferrerem i jeden z Schwartzmanem, który urwał mu nawet seta. Japończyka nie miał kto tak naprawdę ostatnio przetestować gdyż wygrane z Ferrem obecnie wcale mi nie imponują. I tym głównie się tutaj kieruję. Możliwe że jest to typowy no bet, jednak ja próbuję iść w stronę tego co widziałem czyli solidnej dyspozycji Argentyńczyka H2H 4-1 dla Delpo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 19

rdr

Użytkownik
Isner - Wawrinka set 1 over 9,5gema @1.48 Unibet

Przedstawiam wam dzisiaj typ petarde. W ostatnich meczach Isnera często gram overy setowe i wchodzą znakomiciei dzisiaj też spróbuję jednak wybiorę bezpieczniejszą opcję o9,5 na set 1. Jak wiemy drewniany John sadzi serwisy jak z armaty i sprawia trudności z przełamaniem nawet znakomicie returnującym zawodnikom. Potwierdzeniem typu jest fakt że w 10 ostatnich meczach Isnera o9.5 w 1 secie nie pokrył się tylko jeden raz w meczu z Monfilsem. Do tego w ich 3 meczach, które co prawda były rozgrywane dawno handi tez się pokryło. Dzisiaj też nie powinno być inaczej.

J. Del Potro - Nishikori 1 @1.90 Unibet

Kursy wystawione po równo, na papierze mecz tez wygląda na bardzo wyrównany i zacięty i możliwe że tak będzie. Jednak ja zaatakuję jeszcze raz na Del Potro. Pamiętam że Nishikori w poprzednich latach wiele razy zawodził mnie w takich meczach. Del Potro widzieliśmy w meczu z Dimitrovem. Widać że forma i chęci są, a Nishikori od turnieju w Maiami rozegrał tylko 3 mecze w tym 2 z Ferrerem i jeden z Schwartzmanem, który urwał mu nawet seta. Japończyka nie miał kto tak naprawdę ostatnio przetestować gdyż wygrane z Ferrem obecnie wcale mi nie imponują. I tym głównie się tutaj kieruję. Możliwe że jest to typowy no bet, jednak ja próbuję iść w stronę tego co widziałem czyli solidnej dyspozycji Argentyńczyka H2H 4-1 dla Delpo.

Ja sie z Toba nie zgodze i dzis przewiduje zwyciestwo Nishikoriego z Del Potro. Japoniec z reguly nie przegrywa z tenisistami ponizej jego rankingu a stracony set z Schwartzmanem ujmy mu nie przynosi gdyz argentynczyk ostatnio zlapal forme i gra jak natchniony. Jest niebezpieczny dla kazdego. Dzis moj typ zwyciestwo Japonca co tez pogralem za pare stowek ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matiee 407

matiee

Użytkownik
Co sądzcie o jutrzejszym meczu Cilica z Isnerem?
Na pewno Cilic jest w formie. Ale też spodziewam się, że mogą być dwa taje bo Isnerowi pierwszy serwis mocno siedzi i ciężko go będzie przełamać. Może tutaj jakiś spory over wejść przy np. 3 setach. Ale jakbym miał stawiać na zwycięzce tego pojedynku to jednak Cilic.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
Godzina:
12:00
Spotkanie:
John Isner vs Marin Cilic
Typ:
over 12.5 gema w 1 secie
Kurs:
2.55
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Moim typem na to spotkanie jest tie-break w 1 secie. Obaj Panowie to typowi serwismani. Piekielnie trudno bedzie tutaj jutro o przelamanie. Tym bardziej uwazam ze w 1 secie koncentracja zawodnikow bedzie na najwyzszym poziomie i nie beda chcieli popelnic tutaj jakichkolwiek bledow. Zarowno jeden jak i drugi bardzo dobrze na tym turnieju serwuje. Duze wrazenie na pewno robi zwyciestwo Isnera nad Wawrinka. Mielismy tutaj w 1 secie tie-break. Przewiduje jutro dlugie spotkanie z duza iloscia gemow takze overy do gry rowniez polecam. Niby graja na nawierzchni ziemnej i atut serwisu powinien byc duzo mniejszy niz na innych nawierzchniach ale w Rzymie kort jest dosyc szybki i widac ze dalej premiuje serwismanow. Sporo asow serwisowych jutro widze i 13 gemow powinno na poczatku meczu byc. Kurs bardzo ladny i kuszacy. Polecam.

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapel 296

kapel

Użytkownik
Kontinen/Peers v Kubot/Melo
2 @1.67 ⛔ 4/6 6/7
1xBet
Kursy lecą w dół, najwyższe do złapania w Unibecie.
Najlepsza para sezonu, Kubot/Melo zagra z będącym pod formą duetem Kontinen/Peers. Fin z Australijczykiem mają słaby sezon, grają tutaj oczywiście z nr 1, ale po wygranej w Australian Open ich gra się kompletnie posypała. Jeszcze na hardzie w Dubaju półfinał, ale później równa pochyła, ćwierćfinał w Indian Wells i od tamtej pory nie potrafią wygrać dwóch spotkań z rzędu. Widać, że aktualnie są pod formą i czekają z utęsknieniem na koniec sezonu na mączce i powrót na trawę. Na pewno w tym spotkaniu nie będą mieli łatwo, Kubot/Melo to najlepsza para sezonu, mimo ciężkiego początku sezonu w końcu zaczęli wykorzystywać swój potencjał co skutkowało wygranymi turniejami w Miami i Madrycie. Nie będę rozpisywał się na temat tej pary, bo pisał bym w samych superlatywach, ale cieszę się, że Łukasz w końcu gra ze świetnym deblistą i kwestią czasu jest jak obaj wygrają szlema.
Isner/Sock v Dodig/Granollers-Pujol
1 @1.80 ⛔ 2/6 6/4 6/10
1xbet
Tutaj krótko, dziadek Dodig ten sezon fatalny. Amerykanie się tutaj dobrze czują w singlu u jak i w deblu. Jedyny minus, że John jutro gra w singlu, ale znając styl obu zawodników na korcie się nie zmęczą ;) Dlatego też uważałbym ze stawkami na to spotkanie. Isner i Sock jak pisałem w ostatniej analizie to nieprzypadkowi debliści, wiadomo, John głównie skupia się na singlu, ale kiedyś tworzył niezłą parę z Querreyem. Widać między nimi chemię i myślę, że pokonają jutro przeciwników.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Del Potro, Juan Martin - Djokovic, Novak
Del Potro +1.5 seta
@1.60 Dafabet
Szczerze powiedziawszy to jest to bardzo dobry kurs na chociaż jednego secika dla Argentyńczyka i spodziewam się, że kursy już jutro troszkę się zmienią tj. obniżą się w kierunku Del Potro, dlatego polecam zagrać ten typ już teraz. Wszyscy wiemy, że nawet teraz po dwóch wygranych w tym turnieju Novak to nie ten sam Novak co kiedyś i że dopiero do szczytu formy dojdzie powoli krok po kroku. Natomiast na teraz to dużo mu brakuje do pełni formy i sądzę, że Argentynczyk może to wykorzystać. Natomiast Del Potro jest już zaprawiony w trudnych bojach na mączce. Wygrana z Dimitrovem i dzisiejsza z Nishikorim na pewno dodadzą mu wiary we własne możliwości. H2H na korzyść Serba, ale większość spotkań była wyrównana i decydował o zwycięstwie 3 set, nawet wtedy gdy Djoko był w pełni formy. Mecz dnia, ostatni na korcie centralnym (nie będzie już tak gorąco), spodziewam się pełnych trybun i zaciętej walki na całego.
Dodatkowy typ na ten mecz to over 22.5 gema @1.85 Unibet

EDIT: Dorzucam jeszcze zwycięstwo Del Potro @2.65 w dafabet za 7j. Chodzi mi po głowie, że to może być jego wieczór w Rzymie. Nie wierze Djokovicowi. VAMOS DELPO ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Isner/Sock v Dodig/Granollers-Pujol
1 @1.80
1xbet
Tutaj krótko, dziadek Dodig ten sezon fatalny. Amerykanie się tutaj dobrze czują w singlu u jak i w deblu. Jedyny minus, że John jutro gra w singlu, ale znając styl obu zawodników na korcie się nie zmęczą Dlatego też uważałbym ze stawkami na to spotkanie. Isner i Sock jak pisałem w ostatniej analizie to nieprzypadkowi debliści, wiadomo, John głównie skupia się na singlu, ale kiedyś tworzył niezłą parę z Querreyem. Widać między nimi chemię i myślę, że pokonają jutro przeciwników.
Dziadek Dodig? Ten sam rocznik co Big John, więc mamy tutaj pojedynek istnych emerytów, prawda? 32 lata jak na deblistę to niedużo. Ivan dopiero co przechodzi z grania w singla i debla na samą grę podwójną i spokojnie pogra przez kilka następnych lat, a nie zdziwi mnie jak wytrzyma jeszcze przynajmniej dychę. Fakt, w tym roku gra słabiej, ale nie przesadzajmy. Pisanie o nim per &quot;dziadek&quot; to przegięcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom