>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym - 14.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
W ostatnim czasie zauważalna jest spora zmiana w tenisie w stosunku do poprzednich sezonów, poziom naprawdę się wyrównał, Topowi zawodnicy w dołku, za wyjątkiem Nadala i Fedexa, który korty ziemne omija. W związku z tym obstawianie meczy Murraya, Djokovica itp mija się z celem, mimo iż kursy na nich -/+ 1.4 są kuszące. W związku z tym postaram się podać typ z naprawdę dobrze prezentującym się kursem, a los chciał, że w ostatnim czasie widziałem kilka meczy zawodników, o których zaraz napiszę.
Sock vs Schwartzman 1,65 forbet ⛔ Sie mądrowałem, że nie warto grać na zawodników z topu, a sam wybrałem mecz, który poszedł zupełnie po innej myśli. Swoją drogą znowu patologia WTA się chłopakom włączyła, dostać seta, poźniej 6:0, na końcu porażka.

Zawsze szanowałem Amerykańskiego tenisistę, ponieważ jest to bardzo uniwersalny gracz, niezły serwis, zwinność, groźny w zasadzie na każdej nawierzchni. Niestety ostatnio przydarzyły mu się mocne spadki formy, w Huston gdzie zazwyczaj był ustawiony w roli faworyta w tym roku mu nie poszło. Później przegrany mecz z Mahutem, który oglądałem w całości i niestety muszę to stwierdzić, słabiutko to wyglądało, Sock psuł piłki w ważnych momentach, nie trafiał forehandem tak jak potrafi najlepiej. Nie wydaje mi się, że to jest to jakiś drastyczny spadek formy, ale po prostu w tym sezonie m nie idzie. Na drugim biegunie Schwartzman, zawodnik, który gra naprawdę fajny tenis. Mecz z Nishikorim mimo, iż przegrany był pełen walki, a piłki wyciągane przy meczowych Japończyka to było coś cudownego, prawdziwy walczak. W Rzymie również nie zabraknie mu motywacji, a mączka wolniejsza co działa na jego korzyść, ponieważ gry na serwisie to on nie opiera. Wydaje mi się, że będziemy świadkami dużej ilości wymian, a kto będzie lepszy nie mam wątpliwości. Kolejny ważny aspekt, Sock lubi pograć skrótami, a jeżeli ktoś siedzi w tenisie wie jak Schwartzman potrafi błyskawicznie poruszac się po korcie i dochodzić do piłek niemożliwych. Moim zdaniem kurs warty pogrania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dobrze tam ktoś wcześniej mnie napomniał, że kreczu nie było JMDP w Portugalii. Kompletnie wyleciało mi to z głowy, pozdrawiam tego Pana.
???? Murray A. - Fognini F.
Fognini F. ::: 3,00 ::: 1/3 ✅
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,72 ::: 2/3 ✅ +1,44

Mecz wieczoru i nie ma co się dziwić. Murray rok temu wygrał ten turniej, zapewne będzie się spinał o dobry wynik, jednak jak już wielu z Was mogło zauważyć, jego wyniki w sezonie 2017 roku są mocno przeciętnie w porównaniu z poprzednim rokiem. Na mączce zlał go Ramos (prawie dwa razy), Thiem czy ostatnio sensacyjnie młody Coric.
Kto jak kto, ale Fabio Fognini u siebie w Rzymie w pierwszym meczu to chyba najgorszy z możliwych przeciwników dla Szkota. Włoch już ostatnio pokazał w 3 godzinnym meczu z Nadalem w Madrycie, że potrafi się nieziemsko spiąć na czołówkę i zagrać genialne spotkanie. To właśnie Fognini sprawił najwięcej kłopotów Rafie w tych 3 wygranych turniejach po drodze. Myślę, że z Murrayem nie powinno być inaczej. Fabio pierwszy mecz ma już za sobą więc to też jakiś handicap w jego stronę.
H2H 3:2 z lat 2007-2016 i Murray tylko w 2 meczach nie stracił seta. Naprawdę tutaj można realnie pokusić się o niespodziankę, bo ponad 3,00 na Fognieniego przeciwko tak słabemu Murrayowi wygląda dość atrakcyjnie.
Wynik: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Schwartzman-Sock, zwycięstwo Sock za 2,04 (Fortuna) ✅✅1:2 (4:6, 6:1, 5:7)​
Dość dziwne spotkanie, Schwartzman wygrał nawet jednego gema więcej w całym meczu, ale to Sock przechodzi dalej. Sporo błędów z obu stron, Argentyńczyk do tego fatalnie serwował, a Amerykanin przy jego drugim podaniu nachodził na piłkę i z łatwością atakował serwis. Ktoś wie może czemu aż tak publiczność za nim była? Wyglądało to prawie jakby grali w USA, a nie we Francji, każdy zdobyty punkt przez Jankesa wywoływał owacje publiczności, nie dziwię się, że Schwartzman miał o to pretensje. Na koniec meczu ze złości rozbił rakietę nawet. No nic, najważniejsze, że kurs ponad 2 trafiony ;)
[/center][/i]
A ja w tym meczu idę w stronę Amerykanina. Zgadzam się z użytkownikiem Friendly, że Sock nie jest obecnie w swojej optymalnej dyspozycji i mecz z Mahut dobitnie to pokazał. Owszem, Schwartzman powalczył z Nishikorim, ale Japończyk też zdecydowanie nie jest w najlepszej dyspozycji i to w stolicy Hiszpanii było aż nadto widoczne. Znamienne, że po pokonaniu Schwartzmana w następnej rundzie poddał mecz z Djokoviciem.

Dlaczego zatem uważam, że warto grać na reprezentanta USA? Otóż uważam, że styl gry Socka jest idealny na Argentyńczyka. Oczywiście, Schwartzman jest piekielnie ambitnym zawodnikiem i to właśnie głównie dzięki temu jest obecnie w tym miejscu, a każdy musi się z nim liczyć. Ja bym jego grę porównał trochę do stylu Agnieszki Radwańskiej: słaby serwis, dobre poruszanie się po korcie, świetna technika i czucie piłki. Z tym, że jest jedno &quot;ale&quot;. Takim zawodnikom ciężko gra się z tenisistami, którzy preferują siłowy styl i nie uznają półśrodków. Sock na pewno będzie starał się maksymalnie skracać wymiany, serwis też jest po jego stronie, choć akurat ten element na wolnych kortach w Rzymie aż takiego znaczenia nie ma.

Warto wspomnieć natomiast, że Amerykanin świetnie operuje topspinem i pamiętam, że w którymś French Open (2015?) jego forehand był zestawiany z forehandem Nadala. Zresztą Sock na ziemi grać potrafi i to nie tylko tej amerykańskiej, która jak wiadomo diametralnie różni się od tej europejskiej. W ostatnich dwóch edycjach Roland Garros dochodził do odpowiednio 4 i 3 rundy i potrafił nawiązać walkę z Rafą; są to jego najlepsze wyniki w Wielkim Szlemie. Mnie Schwartzman zupełnie nie przekonuje swoją grą, choć ogromnie go szanuje za walkę i ambicję. Mecz Socka z Mahut był przedziwny, w drugim secie reprezentant USA łamał Francuza jak zapałkę, a w następnym nie był w stanie wypracować żadnego break point&#39;a... To, co mnie rzuciło się w oczy w tamtym spotkaniu to fakt, że Amerykanin kompletnie nie radził sobie z tymi szalonymi akcjami Mahut przy siatce.

Jutro będzie to kompletnie inny mecz i z całą pewnością Schwartzmana przy siatce zobaczyć będzie ciężko. Jak dla mnie za płaszczyznę porównawczą bardziej można uznać mecz Argentyńczyka z Ciliciem, bo on gra w podobnym stylu co Sock, czyli grę opiera o płaskie, mocne uderzenia. Otóż grał on z Chorwatem na mączce w Turcji i przegrywał już 1:6, 0:4 w drugim secie i tylko przez rozluźnienie Cilicia udało mu się doprowadził do tie-breaka, którego i tak przegrał. Według mnie po takim kursie naprawdę opłaca się grać na Amerykanina, bo spodziewałem się, że kursy będą wystawione odwrotnie. Dodatkowo gram zwycięstwo Socka 2:0 po 3,25 ⛔ (Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matiee 407

matiee

Użytkownik
Escobedo, Ernesto - Haas, Tommy
@1.55
dafabet
Idę w stronę doświadczonego Niemca w tym spotkaniu. Różnica wieku między Panami jest spora, to prawie 20 lat różnicy jakby nie było. Haas to rocznik 78 a Escobedo 96. Ale Amerykanin mnie na mączce zupełnie nie przekonuję, a już w Europie to w ogóle. Zresztą tak jak większość zawodników z USA. Tak naprawdę to Escobedo nie powinno już tu być w Rzymie. Przegrał w kwalifikacjach z Andersonem i teraz występuję w drabince głównej jako Lucky Loser. W tym roku na europejskiej mączce wyniki słabe. W Estroil przegrał z Ymerem gładko bez historii. W Madrycie przeszedł kwalifikację, rywale słabi. W 1 rundzie odpadł z Lopezem. Teraz w Rzymie tak jak napisałem już jeden mecz przegrał z Andersonem i myślę, że teraz przegra z doświadczonym Niemcem. Wiadomo, że Tommy już najlepsze lata ma za sobą i to chyba jego ostatni sezon w profesjonalnym tenisie i chce po prostu wycisnąć na maksa co zostało. A on zdecydowanie rozgrywał lepsze mecze w ostatnim czasie i z lepszymi przeciwnikami niż Escobedo. W Monte Carlo ograł Paire, potem odpadł co prawda z Berdychem, ale tam mogło się potoczyć w dwie strony. Ostatnio w Madrycie odpadł z Mullerem, ale bardzo solidnie się zaprezentował i sądzę, że gdyby tego taja wygrał w 2 secie Niemiec to by ten mecz wygrał. Dzisiaj natomiast odpadł Tommy z debla to moze się skupić już tylko na singlu, a np. w 2014 roku dotarł do ćwierćfinału, także jakieś dobre wspomnienia z Rzymu. Podsumowując: sądzę, że w tym meczu górę weźmie doświadczenie i solidność w każdym zagraniu Haasa i wygra on z Escobedo.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Kyrgios - Bautista 1 @1.87 Unibet Zwrot Szkoda tego meczu ????

Jak dla mnie to promocja dnia! Wchodzę pełną stawką w Kyrgiosa. Ostatnie mecze przemawiają za Kyrgiosem. Bautista bez formy w ostatnich meczach, przegrał nawet z dziadkiem Karlovicem, który ostatnio też jest całkowicie bez formy. Kyrgios w Madrycie odpadł z ciemiężycielem Nadalem co wcale nie dziwi. Jeżeli zagra na poziomie meczu z Maiami z Federerem to zniszczy Bautiste. Hiszpan będzie miał problem z odbiorem piekielnie mocnego serwisu co potwierdził jego ostatni mecz z Ivo. Jedyne co przemawia za Hiszpanem to nawierzchnia jednak Bautista nie powinien się mocno postawić bo cała reszta kart jest po stronie młodego Australijczyka. Chyba że zacznie pajacować, ale ostatnio jakby trochę zmądrzał ????


Do tego zagram AKO
Isner 2:0 ✅
Zverev 2:1✅
Cuevas 2:0✅
Berdych 2:0 ✅
@3.03 Unibet ✅✅✅
Wspniały dzień ????
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Kyrgios 3 dni temu poddał debla na poziomie Mastersa 1000, nie przystępując w ogóle do spotkania półfinałowego z powodu kontuzji stawu biodrowego (http://www.protennislive.com/posting/2017/1536/mdd.pdf). Pewnie jakaś fake kontuzja (chociaż pierwsze symptomy bólu były już w meczu z Nadalem), jednak na pewno lepiej się wstrzymać do momentu, w którym się go nie zobaczy na korcie.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dziwię się, że jeszcze nikt tu tego nie podał.
Ferrer - Lopez 2.03 STS
David w tym sezonie gra totalny piach, może czasem mu mecz wyjdzie, ale większość spotkań to walka o utrzymanie serwisu. Podaniem nigdy nie straszył, punkty zdobywał w wymianach, &quot;rzeźbił&quot; je i tak to się kręciło. Natura jednak nie jest zbyt łaskawa, doszło kilka latek i jego gra już tak dobrze się nie sprawdza. W defensywie coś jeszcze pogra, ale w ofensywie nie ma żadnych argumentów. Co prawda korty w Rzymie wolne i to jest dużą zaletą, jednak z drugiej strony Lopez będzie miał okazję do bardzo dużej liczby returnów. Felek na ziemi gra w miarę okej, ostatnie tygodnie dobre w jego wykonaniu, serwis jak zawsze na solidnym poziomie i uważam, że to on powinien być tutaj stawiany w roli faworyta, mimo tak wolnej mączki. Jak będzie? Wg mnie ten typ 60/40 albo nawet 70/30 ze względu na fatalne rezultaty Ferrera w tym roku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie meczu Bedene z Djokovicem to warto w mojej opinii o jakimś overze ✅ pomyśleć. Jak gra Djokovic każdy chyba już wie.
???? Kto wygra ATP Rome 2017?
Nadal R. ::: 2,00 ::: 1/3 ⛔
Stawka niższa niż ostatnio, bo jednak jest to już 4 turniej z rzędu, jednak co by nie mówić to nie zdziwię się jak do końca French Open Nadal będzie miał bilans 27-0. Jak już pisałem to nie wiem kto ma mu zagrozić, zdecydowana większość zawodników którzy mogliby go ugryźć jest albo bez formy, albo Rafa jest dla nich poza zasięgiem. W Rzymie mamy jeszcze wolniej niż w Madrycie więc to kolejny jakiś mały handicap w stronę Hiszpana. Kurs 2,00 całkiem przyjemny bo to nie 1,40 czy 1,60.
Wynik: Nadal przegrał z Thiemem
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
???? Kto wygra ATP Rome 2017?
Nadal R. ::: 2,00 ::: 1/3

Stawka niższa niż ostatnio, bo jednak jest to już 4 turniej z rzędu, jednak co by nie mówić to nie zdziwię się jak do końca French Open Nadal będzie miał bilans 27-0. Jak już pisałem to nie wiem kto ma mu zagrozić, zdecydowana większość zawodników którzy mogliby go ugryźć jest albo bez formy, albo Rafa jest dla nich poza zasięgiem. W Rzymie mamy jeszcze wolniej niż w Madrycie więc to kolejny jakiś mały handicap w stronę Hiszpana. Kurs 2,00 całkiem przyjemny bo to nie 1,40 czy 1,60.
Ja osobiście trzymam kciuki za jak najlepsze występy Del Potro. Zawsze współczuję zawodnikom, których kontuzje pokrzyżowaly plany bo sam byłem wiele razy kontuzjowany w życiu a raz poważnie, musiałem przechodzić operacje potem rehabilitacje. Straszne chwilę dla każdego kogoś, kto kocha sport... ale masz rację, Rafa jest zdecydowanym faworytem
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tak to prawda koledzy wczorajszy mecz był świetny, ale Dimitrov ten mecz przegrał na returnie. JMDP wyczuł już w pewnym momencie, że Bułgar nie radzi sobie z mocnym serwisem na ciało, aż to później żenująco zaczęło wyglądać. W jednym z kluczowych gemów w 3 secie, to tam Argentyńczyk zaserwował w krytycznym momencie dla niego z kilka takich serwisów. Dimitrov chciał to odebrać slajsem i 100% takich returnów kończyło się w siatkę. Myślę, że ktoś bardziej ogarnięty na returnie pogoni JMDP.
Żeby nie było, tak pusto to fajnie wygląda też Verdasco +1,5 seta. ✅
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Lopez win @1,86
Ferrer wiadomo jak z formą,już powoli emerytura się zbliża,gra w tym sezonie totalny piach,ostatnio udało się wygrać awansować do 3-ciej rundy w Madrycie,ale win z Kukushkinem 2:1,co też nie jest jakimś super rezultatem,w 2-giej rundzie jakby nie krecz Tsongi to Ferrer by skończył swoją przygodę na rundzie nr 2,ale co nie stało się w 2-giej to stało się w 3 rundzie,szybkie 0:2 z Nishikorim.Feliciano niezły sezon jak na razie,ostatnio 3 runda w Madrycie,ale przegrana z Djoko po dobrej walce,wcześniej wygrana 2:1 z Simonem i 2:0 z Escobedo,dla Mnie Lopez to bierze.
Fognini set @1,66
Murray pod formą,mega cienko jak na niego na razie ten sezon,w Madrycie odpadł w 2 rundzie z Coricem.Fognini dobra forma,wiele zwycięstw,jako jedyny powalczył z Nadalem i urwał mu seta,już miałem nadzieję,że ten mecz wygra.
Bedene + 6,5 @1,36
Co tu dużo pisać,Djoko tak jak Murray pod formą,choć ostatnio zaczyna coś tam grać,ale jeśli wygrywa to nie z jakąś mega przewagą,Bedene fajna forma ostatnio,myślę,że te 6 gemów ugra na spokojnie.
Co myślicie?
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kyrgios - Bautista 1 @1.87 Unibet
Jak dla mnie to promocja dnia! Wchodzę pełną stawką w Kyrgiosa. Ostatnie mecze przemawiają za Kyrgiosem. Bautista bez formy w ostatnich meczach, przegrał nawet z dziadkiem Karlovicem, który ostatnio też jest całkowicie bez formy. Kyrgios w Madrycie odpadł z ciemiężycielem Nadalem co wcale nie dziwi. Jeżeli zagra na poziomie meczu z Maiami z Federerem to zniszczy Bautiste. Hiszpan będzie miał problem z odbiorem piekielnie mocnego serwisu co potwierdził jego ostatni mecz z Ivo. Jedyne co przemawia za Hiszpanem to nawierzchnia jednak Bautista nie powinien się mocno postawić bo cała reszta kart jest po stronie młodego Australijczyka. Chyba że zacznie pajacować, ale ostatnio jakby trochę zmądrzał ????
zadnej promocji tutaj nie ma. Kyrgios po pierwsze w meczu z Nadalem ostatnio byl kontuzjowany jak koledzy wyzej napisali. Przed meczem z Nadalem gral z Harissonem i o ile dobrze pamietam bral medicala. Gral tam na pol gwizdka i czesc pilek widac bylo ze odpuszcza. Z Nadalem tez jakby nie swoj, nie gral na 100% mozliwosci i rowniez czesc pilek odpuszczal. Debla oddal walkowerem 3 dni temu wiec cos jest na rzeczy. W normalnej formie po takim kursie zdecydowanie wchodzilbym w Kyrgiosa ale w takiej sytuacji zdecydowanie odradzam.
Wywiad z Kyrgiosem z przed kilku dni:
W zeszłym tygodniu Kyrgios musiał być w Canberze na pogrzebie ukochanego dziadka.
- Było trudno, bo w ostatnich dniach wiele się u mnie działo. Nie trenowałem zbyt dużo. Nie wiem, czego spodziewać się podczas tego turnieju. Nie mam wielkich oczekiwań. Czułem się bardzo zardzewiały na korcie. Grałem debla wcześniej, ale tylko dzięki Jackowi Sockowi wygraliśmy. Jestem szczęśliwy, że znów gram, ale oczywiście moje myśli nie do końca są teraz poświęcone tenisowi. Nie jest mi łatwo - mówił Kyrgios.
- Teraz siłę daje mi moja rodzina. Radzili mi, abym wrócił na kort, bo teraz jest dużo ważnych imprez. To nie była dla mnie łatwa decyzja. Tak naprawdę, to chciałem zostać w domu. Jestem jednak tenisistą i nie mogę tak sobie odpuszczać turniejów. Wiem, że brakuje mi jeszcze wiele do najlepszej formy. Mam jeszcze trochę czasu - dodał Nick Kyrgios.
zeby nie bylo off topu gram tutaj Fognini +1.5 seta. jako jedyny powaznie zagrozil Nadalowi i bylo bardzo blisko zeby wygrac z nim. ostatecznie nie dal rady ale bardzo dobre wrazenie po tamtym meczu zostalo. Murray zdecydowanie nie jest w najlepszej dyspozycji do tego bedzie to jego pierwszy mecz na tym turnieju. Fognini juz jeden mecz tutaj gral i gladko pokonal rywala 2:0. Do tego gra u siebie wiec publika na pewno bedzie po jego stronie no i zdecydowanie wieksza motywacja. seta powinien urwac kiepskiemu w ostatnim czasie Murrayowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Nick Kyrgios withdraws from the Italian Open with a hip injury
Jedyna słuszna decyzja Kangura. Teraz tylko czekam czy zdecyduje się na udział w French Open. To byłaby duża strata gdyby Nick nie był w stanie grać. W dodatku Federer poinformował wczoraj, że nie zagra na francuskich kortach, więc powoli wysuwają się faworyci do zwycięzca końcowego..
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Murray vs Fabio 1 @ 1.44 Unibet ⛔ oglądałem i przecierałem oczy ze zdumienia

Ja wiem, że Murray bez formy. Pokonał go Coric w 2 setach. Fabio gra u siebie. Dobrze mu ostatnio idzie. Walczył z Nadalem jak równy z równym. Ogólnie wszystkie znaki wskazują aby iść w stronę Fabio. Dla mnie jednak nie ma bata żeby Murray dziś przegrał. W zeszłym roku wygrał ten turniej i w tym roku też powalczy o wygranie. Fabio jaki jest wszyscy wiedzą. Od Murray będzie dzisiaj wszystko wracać i wtedy Włoch się zagotuje i zacznie wyrzucać. Dla mnie taki kurs to promo.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Edmund-del Potro 2 @1.35
I tak trzeba to brac i ladowac w kombinacje. Pony wczoraj mega mecz z Dimitrovem w 1 rundzie i rownei dobrze mogl wygrac Dimitrov. Takie mecze w 1iszych rundach turniejow to zdarzaja sie rzadko. Tam nie bylo praktycznie miejsca na bledy i brak koncentracji w kluczowych momentach. Argentynczyk sezon zadebiutowal w Estoril i odpuscil po jednym meczu, nie bylo go w Madrycie, wiec do zagrania zostanie Rzym i French Open. Edmund czy nie Edmund, czlowiek o dwoch imionach i dwoch nazwiskach potrzebuje kilku dobrych wygranych meczow przed French Open. Za duzy pieniadz w Rzymie, a gotowasc przed Paryzem wypadaloby potwierdzic chociaz jednym dobrym turniejem.
 
M 138

misi3kk

Użytkownik
Na szybko bo mecz zaraz się zaczyna. Prawie każdy upatruje dziś w roli faworyta Felka. Piszecie ze David jest bez formy a Lopez to co ? Przegrane z Lajovicem, Thompsonem, czy Jazirim na twardej to dobre wyniki ? Powalczył z Djokiem ostatnio, który wiadomo w jakiej jest formie. Wygrał z Simonem, który też formą nie grzeszy ( na marginesie to co Gilles robił w pierwszym secie z Monfem to tragedia. W ogóle cały ten mecz był mega dziwny). Wiadomo, że Ferrer to nie ten sam zawodnik co kilka lat temu. Latka lecą, u Lopeza nie inaczej, jest nawet rok starszy od Davida. Obaj mają bilans ujemny w tym roku. Ferrer przegrał w Estoril z późniejszym zwycięzca, Bustą, który gra w tym roku świetnie. W Madrycie przegrał z Nishikorim ale trzeba przyznać, że Japończyk tam zagrał również bardzo dobre zawody. Dla mnie obaj panowie pod formą, ale w takiej sytuacji jak teraz, gdy to Ferrer jest dogiem to na ziemnej nawierzchni wolę pobrać jego po 1.92.
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Harrison - Cilic

DW 0-2

Unibet 1.59 ✅

Napiszę krótko i na temat. Oglądałem 2 set Harrisona z Donaldsonem i to był mecz głównie błędów Harrison ładował same df, a Donaldson wywalał po autach jak jebnięty. Harriosn nie jest jakmiś pro grajkiem na ziemi i w tym widzę easy wygraną Cilic&#39;ia który na tej nawierzchni radzi sobie całkiem nie źle. Myślę, że dw 2-0 jest typem dość bezpiecznym i powinien siąść izi.✅
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Fognini +1.5 seta
@1.65 dafabet


✅✅✅
Szybko poszło. Pierwszy set i na plus.

Fognini żeby zagrać na swoim bardzo wysokim poziomie musi być czymś zmotywowany. A tutaj wszystkie poziomy motywacji zostaną spelnione tj. gra u siebiebie w słonecznej Italii, ma dla kogo walczyć bo to będzie mecz dnia cały stadion większość kibiców za nim stadion główny, punkty do zdobycia są, kasa też niemała. Wszystko jest czego potrzeba by Fog tylko trochę pajacowal a większą część meczu grał (wykluczenie zupełnie pajacowania przez Fabio jest niemożliwe ???? )
Zatem wierzę, że Fabio pokaże swoją najlepszą stronę a naprawdę ma on umiejętności na top. Z drugiej strony Murray. Ja rozumiem, że niektórzy pójdą w stronę Szkota dzisiaj bo to jest jakby nie było Murray. Samo nazwisko dużo mówi, ale czy nie przejechaliście się już na stawianiu na naziwsko czy też ranking? Po tym co widziałem w Madrycie i po tym jak fantastyczne widowisko stworzyli Nadal i Fognini oraz po tym jak łatwo odpadł Andy z Coricem jestem przekonany, że seta ugra tutaj Włoch.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Paire B.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 1/3 ✅
Paire B. ::: 3,35 ::: 1/3 ⛔

Kilka meczów to jest dosłownie copy/paste z Madrytu np. Ferrer vs. Nishikori czy właśnie Wawrinka vs. Paire. W Madrycie padło 2:1 dla Francuza, ostatnie 3 mecze to przynajmniej ugrany jeden set przez Francuza, do tego jest to H2H 1:2, na mączce we wszystkich meczach Benoit urwał seta. Ogólnie jest H2H 7:3, ale między tymi Panami jest jakiś wydaje mi się zgrzyt czy tam mobilizacja na mecz.
Paire wiadomo nieobliczalny zawodnik, podobnie jak i Wawrinka, jednak tutaj mamy mały handicap w stronę Francuza bo już 1 mecz ma za sobą z Mahutem pewne 2:0. Wawrinka jeden z najbardziej przereklamowanych tenisistów w mojej opinii, bo poza tymi 3 szlemami to taki zawodnik typu Tsonga, Gasquet czy inny Berdych - mam tu na myśli &quot;coś tam wygrał&quot; jednak do klasy Federerów, Djokoviców, Nadalów to mu wiele brak. Porzucenie swojej żony z dzieckiem dla nastolatki też wiele o nim mówi, wciąż jestem pod zdumieniem jak wielu polskich kibiców go wielbi.
Kto wie czy w tym roku dla niego nie będzie głównym celem wygranie właśnie Wimbledonu by skompletować wielkiego szlema karierowego. Ma AO, RG i USO. Niezwykle nieprzewidywalny jest Szwajcar w 1-2 rundach turnieju i nigdy bym na niego nie postawił pieniędzy w początkowej fazie turnieju. Bóg jeden wie z jaką mobilizacją wyjdzie na kort. Raz przegrywa z Dzumhurem w Dubaju gdzie bronił zwycięstwa, a później gra w finale Mastersa Indian Wells. Rok temu szybko tutaj odpadł, a za tydzień mamy szwajcarską Genevę gdzie Wawrinka wygrał rok temu ten turniej.
Wynik: 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom