slomiany400

Witajcie, postanowiłem założyć swój temat na forum, interesuje się od kilku lat, kiedyś uważałem, że co wypuszczam w internet to mi nie wchodzi, spróbuje temu zaprzeczyć.
Każdy typ grany płaska stawką, aby yield i wszystko było dobrze rozliczone.
#1 Simon - Lopez 2 1.72 uni
Dlaczego Lopez? Korty w Madrycie sprzyjają mocnemu serwisowi, Lopez powinien spiąć się, trybuny również za nim. Ciężko coś powiedzieć o Simonie, ponieważ ten mecz z Monflisem to był lekki śmiech na sali. Wymienili się 6-0 0-6 i później w trzecim secie Monflis doznał chyba jakiegoś urazu, ale za wszelką cenę chciał rozegrać mecz do końca. Lopez dzisiaj must win!
#2 Coric - Herbert 2 (+1.5s) 1.51 uni
Uważam, że Herberta stać na wygranie jednego seta, Coric nie jest w mega formie, a Herbert całkiem niezłe wyniki tutaj 2-0 z Janowiczem i Seppim oraz 2-1 z Poullie. Powinien młodziakowi urwać seta bez większego zaangażowania.
Powodzenia!

slomiany400

#1 Simon - Lopez 2 1.72 uni✅
#2 Coric - Herbert 2 (+1.5s) 1.51 uni⛔
#3 Ferrer - Nishikori 1 (+1.5s) 1.96 uni
David sobie wczoraj odpoczywał, ponieważ przed meczem Tsonga wycofał się z turnieju, a Kei grał mecz z Diego. Bardzo dziwny przebieg tego spotkania. Dla Ferrera to już bliżej końca niż dalej, to nie ten sam walczak ceglany, ale dzisiaj mam nadzieje, że zagra dobre spotkanie. Trybuny też powinny być za nim.
#4 Raonic - Goffin over 23.5 1.87 uni // 1 1.87 uni
Raonic doszedł do finału w Turcji, gdzie uległ Cilicowi i zaatakował Madryt, w pierwszej rundzie bez większych problemów wygrał z Mullerem, Goffinowi nie poszło w Barcelonie, ale tutaj już zdecydowanie lepiej. Spodziewam się dzisiaj wyrównanego pojedynku pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Madryt sprzyja serwisowi to handicap Raonica dlatego też moim drugim typem na to spotkanie jest wygrana Milosa.