>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

LV BET - Bonus powitalny do 1000zł

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bukmacher LV BET odpalił nową promocję. Gracz tym razem może otrzymać bonus do 1000PLN! Brzmi co najmniej zachęcająco.
Poniżej szczegóły tej oferty powitalnej
Jak zgarnąć bonus:
  1. Zarejestruj się z promocyjnego linku --&gt; tutaj
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
  3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego &quot;x100&quot;
  4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego &quot;x100&quot;.
  5. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.5) za środki bonusowe.
  6. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
  7. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN!

Zobacz ofertę

Regulamin
  1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  2. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
  3. Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
  4. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 100 PLN.
  5. Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 zł. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN
  6. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
  7. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
  8. Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
  9. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Środki własne podlegają wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego ich obrotu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. Wyłącznie kwota wygranej z bonusu jest możliwa do wypłaty, niezależnie od obrotu środków własnych.
  10. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
  11. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte. Środki bonusowe mogą zostać bezpośrednio wypłacone po rozliczeniu kuponu z mnożnikiem.
  12. Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
  13. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
  14. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
  15. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
  16. W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
  17. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
  18. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
  19. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
    Powyższy regulamin jest ważny od 04.05.2017.
www.lvbet.com
 
firer 886

firer

Użytkownik
W skrócie:
Wpłacasz 1000 , dostajesz 10 PLN na saldo bonusowe (równowartość 1000PLN bo twoja wygrana(a właściwie kurs) będzie pomnożona x100)
Aby wykorzystać mnożnik na kuponie musza być minimum 3 zdarzenia, łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2.50 oraż każda selekcja minimum 1.25
Depozyt trzeba obrocić x2
Wygranej z bonus nie trzeba obracać, można od razu wypłacić
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Strasznie będzie boleć jak to pierwsze ako nie siądzie i trzeba będzie ciułać 2000zł po słabych kursach z podatkiem, ale plus dla nich za coś oryginalnego. Moim zdaniem to jest i tak dużo lepsza opcja niż wychwalane wszędzie bonusy i promocje z iforbet, które są nie do obrócenia.
Edit.
O przepraszam te kursy wcale nie są takie złe, wręcz nawet dobre. Niestety ja ako praktycznie nie gram więc może ktoś ma jakiś fajny typ na okolice weekendu. Brakuje mi czegoś z kursem ok 1,5
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
mógłby ktoś tak łopatologicznie wytłumaczyć na czym polega ten bonus? ????
będę wdzięczny i poleci reputa...
 
S 245

sparks88

Użytkownik
matiee, wpłacasz 1000 PLN, dostajesz wtedy 10 PLN jako bonus, na bonusie robisz kupon z kursem min. 2.50 (min. 3 zdarzenia, min. kurs 1.25 każdego z nich). Grasz ten kupon oczywiście za wysokość bonusu, czyli 10 PLN, wtedy bukmacher mnoży kurs razy 100. W efekcie czego, jeśli trafisz, to wygraną masz na ponad 2000 PLN. Tą wygraną możesz od razu wypłacić, a 1000 PLN z depozytu musisz obrócić wedle warunków, które są powyżej dokładnie opisane.

PS. nie dawaj tej zalosnej reputy
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
czy to nie jest przypadkiem kombinowanie żeby uniknąć płacenia podatku obrotowego? żeby im przypadkiem koncesji nie zabrali za takie wynalazki a graczom problemów nie robili...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Grasz ten kupon oczywiście za wysokość bonusu, czyli 10 PLN, wtedy bukmacher mnoży kurs razy 100
forex jest wszędzie ;-) nie ominął bukmacherów.
teraz tylko czekać aż zakłady zaliczone zostaną do inwestycji, a tym samym wyjęte zostaną spod ustawy hazardowj.
Czekam, aż jakiś bukmacher zaproponuje mi klasyczny lewar. Czyli zagram za 100 zł kurs 1.25, buk mi to przemnoży przez 200
Stawka wyjdzie 20k i jak trafię to kasuję 5k, a jak nie to poznaję lokalnych komorników i windykatorów. Rozkładam dług na raty, jak w reklamie, i bujam się dalej z obstawianiem
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
pewnie konkurencja a w szczególności donosiciel z STS aż podskoczył z zachwytu widząc, że LV BET tak się podłożył, nie zdziwiłbym się jakby już gotowe donosy leżały w MF - przecież ta promocja to jawna kpina z ustawy, zdziwię się jeżeli za to nie &quot;bekną&quot; oby tylko graczom się nie oberwało
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacje z LV BET:
LV BET Zakłady Bukmacherskie stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i oferować na rynku polskim coś nowego, innego, nieszablonowego. Wszystko po to aby nasi gracze mieli satysfakcję i chętnie korzystali za naszego serwisu. Nie chcemy powielać ani kopiować tego co robią inni, dlatego proponujemy coś z czym gracze na rynku polskim się jeszcze nie spotkali. Lubimy zaskakiwać i cieszy nas fakt że są na tym forum osoby którym nasze pomysły się podobają. Podobnie rzecz się tyczy naszych kursów. Nie chcemy słodzić sami sobie ale takie są fakty. Kursy jeżeli nie najlepsze, to mamy jedna z najlepszych na rynku. Dlaczego? Bo bardzo zależy nam na satysfakcji naszych graczy. Gdzie dla innych to tylko biznes, dla nas to także dobra zabawa.
LV BET Zakłady Bukmacherskie pragnie poinformować, że każda prowadzona przez nas kampania marketingowa, każda promocja jak i oferowany produkt jest analizowany i konsultowany z naszym działem prawnym. Nasze działania są legalne i zgodne z obowiązującym prawem.
 
T 0

tabaka

Użytkownik
Pierwszy raz skorzystałem z bonusu u bukmachera z podatkiem, i tu mam pytanie czy wygraną mogę wypłacić prosto na swoje konto bankowe bez żadnych problemów w późniejszym czasie?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Pierwszy raz skorzystałem z bonusu u bukmachera z podatkiem, i tu mam pytanie czy wygraną mogę wypłacić prosto na swoje konto bankowe bez żadnych problemów w późniejszym czasie?
Tak mozesz bez zadnych obaw wyplacic
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

tabaka

Użytkownik
Wpłaciłem 1000zl, skorzystałem z bonusu postawiłem zakład, który wszedł, na koncie mam 3217. Ile mogę wypłacić bez obrotu? Bo już dwie wypłaty mi cofneli...
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
W skrócie:
Wpłacasz 1000 , dostajesz 10 PLN na saldo bonusowe (równowartość 1000PLN bo twoja wygrana(a właściwie kurs) będzie pomnożona x100)
Aby wykorzystać mnożnik na kuponie musza być minimum 3 zdarzenia, łączny kurs kuponu musi wynosić minimum 2.50 oraż każda selekcja minimum 1.25
Depozyt trzeba obrocić x2
Wygranej z bonus nie trzeba obracać, można od razu wypłacić
Nie wiem jak jest napewno ale z tego wynika ze trzeba obrocic depozyt x2 zeby wyplacic wygrana z kuponu bonusowego z mnoznikiem

Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
jesli wpłacę 1000zł, skorzystam z tego bonusu, kupon mi nie wejdzie, to moge bez problemu wypłacić ten mój 1000?
Wszystko jest w regulaminie:

Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Środki własne podlegają wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego ich obrotu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. Wyłącznie kwota wygranej z bonusu jest możliwa do wypłaty, niezależnie od obrotu środków własnych.
Depozyt musi być obrócony 2 razy po kursie minimalnym 2,0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Ten bukmacher jest najlepszy na polskim rynku, ale odradzam z korzystania z jego Bonusu od Depozytu.
Jeżeli przegracie Bonus i Depozyt za pierwszym strzałem to i tak musicie dokonać obrotu depozytu na tych &quot;łatwych warunkach dla gracza&quot;
Np Wplacacie Depozyt i Bonus, wpłata 1000 pln
Przegraliscie Bonus (temat zamknięty)
To teraz musicie zrobić obrót normalnej gotówki (suma stawek 2000 pln) i aby ten obrót był zaliczony trzeba spełnić bardzo ciężkie warunki obrotu, gdzie normalnie nikogo taka gra nie interesuje (singiel min @ 2.00 który musi być zakładem 3-drogowym)
Jak nie postawimy w sumie stawek za 2000 pln na takich warunkach (nie liczą się wygrane, a same stawki, więc nie ważne czy wygrał, czy przegrał) to nigdy nie wypłacimy żadnej kasy
Konto raczej jest spalone jeżeli potoczy się to jak wyżej, chyba ze ktoś ma ochotę grać za 1000 pln na takich zacnych warunkach
LVbet to dobry buk, ale odradzam korzystania z tego bonusu. Nie wiem jak można było coś takiego wymyślić. Sami tracą klientów przez tą &quot;promocję&quot;.


Dodam ze nigdy nie spotkałem nawet w przecietnym, czy najgorszym europejskim bukmacherze takich warunków które maksymalnie utrudniają grę klientowi
- Zmuszanie do zakładu 3-drogowego
- ciągle zobowiązanie do obrotu mimo przegrania pierwszego depozytu wraz z bonusem
- liczony obrót jedynie po sumie stawek co jest wielką miną dla gracza (zawarcie stawek np za 2000 pln) , gdzie zawsze u zagranicznych było że wystarczy wygrać np te 2000 pln tzn że zawierając zakład za 200 wygrywamy ową kwotę i obrót zrobiony. A w LVBET mamy wydać poprostu te 2000 pln co służy jedynie maksymalnemu utrudnieniu gry (długo droga do wypłaty środków i celowe zmuszenie do gry na siłę aby jak najbardziej utrudnić jakikolwiek zysk a doprowadzić jedynie do przegranej u gracza)
Do dziwnych rzeczy zmusza nas bukmacher LVBET. Lepiej nie korzystać z takiej &quot;darmowej kasy&quot; bo to jak podpisać cyrograf z diabłem
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
- liczony obrót jedynie po sumie stawek co jest wielką miną dla gracza (zawarcie stawek np za 2000 pln) , gdzie zawsze u zagranicznych było że wystarczy wygrać np te 2000 pln tzn że zawierając zakład za 200 wygrywamy ową kwotę i obrót zrobiony. A w LVBET mamy wydać poprostu te 2000 pln co służy jedynie maksymalnemu utrudnieniu gry (długo droga do wypłaty środków i celowe zmuszenie do gry na siłę aby jak najbardziej utrudnić jakikolwiek zysk a doprowadzić jedynie do przegranej u gracza)
Warunki obrotu są słabe tak jak u wszystkich &quot;legalnych bukmacherów&quot;. Czasy kiedy normalne buki dawały bonus 100% do 600zł i obrót x3 po @1,5 czy @1,6 juz dawno minęły.
Nie rozumiem jednak zdziwienia faktem że obrót liczy się od stawek. Praktycznie zawsze i wszędzie tak było, nie spotkałem się chyba że ktoś liczy obrót od wygranej. Praktycznie każdy regulamin miał czy ma zapis o obrocie wpłaconej sumy i to chyba oczywiste że chodzi o sume stawek tak aby wynosiła ona dwu/trzy.. itd krotność depozytu.
 
Do góry Bottom