>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Elitserien - Maj 2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Wjeżdżamy w sezon już na poważnie. w Szwecji również startuje liga. Jutro pierwsza kolejka. Kogo widzicie w roli faworytów?

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW.​
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Emil Sayfutdinov over 9.5 @1,75 iforbet⛔

Trudny rywal ale Emil w formie w dodatku w parze z Balińskim myśle że to ogarnie w 4 startach.

Chris Holder - Antonio Lindbeak 2 @ 1.7 iforbet✅

Kangur jedzie piach. Predator ma dwa łatwiejsze biegi oprócz tego spotkają się dwa razy i myśle że Szwed będzie lepszy dzisiaj

Max Fricke - Matej Zagra 1 @1.65 iforbet⛔

Australijczyk w bardzo dobrej dyszpozycji jedzie wszędzie. Zagar w parze z Łasgutą, który może mu zabrać pare punktów.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Emil jak najbardziej na tak! pozostale dwie pary dla mnie NO BET..
Holder raczej cieniuje, ale Tonio to na razie tez nie ten zawodnik co w ubieglym sezonie. troche rzut moneta ;) Fricke i Zagar tez sa w stanie zakrecic sie kolo podobnej liczby punkto (+- 10 pkt)
Ode mnie dwa typy z meczu:
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla
1) P. PROTASIEWICZ POWYŻEJ 8.5 PUNKTÓW (LICZĄ SIĘ WSZYSTKIE STARTY)
kurs 1.95 iforbet

2) V. MILIK PONIŻEJ 8.5 PUNKTÓW (LICZĄ SIĘ WSZYSTKIE STARTY)
kurs 1.70 iforbet

Milik mnie jakos nie przekonuje w tym sezonie. Moze sie jeszcze jakos rozkreci, ale dzisiaj mysle ze poprzestanie na 4 startach. patrzac na biegi, to mysle ze zdobedzie jakos te 7, 8 pkt.
w Indianernie wlasnie w nominowanym widze Protasa z Bjerre. Piotrek zdaje mi sie, ze ma dosc korzystny rozklad przeciwnikow i w pierwszych trzech biegach mam nadzieje na miniumum 3x 2 pkt i potem w 13tym dorzuci 3 pkt z pierwszego pola i moze juz przed 15tym biegiem bedzie mial te 9 pkt ????
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Co zadziało się w Lejonen Gislaved tj. kursy skoczyło na 2,07 - 2,20 ?
Zapewne rynek inaczej ocenił szanse drużyn. Inaczej, oddsmakerzy NAJLEGALNIEJSZEGO mają po premii ????
Bet365 wjechał ze swoją ofertą i dziwnym zbiegiem okoliczności nasi równają do nich
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Dackarna -8,5 1,7 ⛔
Indianerna - Rospiggarna 2 1,25 ⛔
Smederna - Piraterna 1 1,65 ✅ łącznie po odjęciu podatku koło 3,00 sts
KATASTROFA
Koncepcja na dziś jest dość prosta - Dackarna fajnie weszła w sezon, a i skład Lejonen nie rzuca na kolana. Do tego gram przeciwko Indianernie, która ma kosmiczne problemy finansowe i na Smedernę bo choć Piraci źle na papierze nie wyglądają, to już praktyka mówi coś innego.
Przejdźmy do konkretów:
Jensen solidnie przepracował zimę i już przed pierwszym meczem typowałem w myślach, że jeśli ktoś ma ciągnąć ekipę młotów to tylko on. Ale u siebie powinien dojść Karpow jako joker spod 15, Zagar, Łaguta, a i po kilka oczek mogą dorzucić Ekloef oraz Michelsen. Na wyjazdy to będzie raczej ekipa darmozjadów, ale u siebie myślę, że trochę powygrywają. Po drugiej stronie barykady bije w oczy pierwsza para - Hancock Baliński. W zasadzie można tutaj mówić tylko o Hancocku, a i on jest lekko pod formą. Emil ma do Szwecji podejście raczej praktyczne, to takie poletko doświadczalne co udowadniał niejednokrotnie w Vetlandzie w poprzednich latach. Mimo tego spodziewam się, że on okręci się wokół nastu punktów. Dalej Kildemand i NKI. O pierwszym sądzę mniej-więcej jak o Kasprzaku w tym sezonie. Coś tam skubnie, ale to nie jest jeszcze taki ogień, jak Peter jeżdżący w Rzeszowie. Iversen jest obrażony na Szwecję za zaległości z Indianerny i nie sądzę, żeby przywoził tutaj swoje najlepsze maszyny. Dość newralgiczny punkt przy nazwisku Daniela Davidssona, bo bracia już nieraz pokazywali, że Szwecja to jedyna liga, w której potrafią jeździć. Ale Daniel jest dziś na wyjeździe, więc jednak Karpow &gt; Davidsson.
Co do meczu Indian nie ma się co rozpisywać - są kłopoty finansowe i ani forma, ani nastroje przed meczem, ani nawet kadra nie przeważa tutaj na ich stronę. Pytanie jak do meczu podejdzie Protasiewicz, który miał w ostatnich tygodniach swoje niepowodzenia i - albo oleje ten mecz ciepłym moczem i skupi się na reaktywacji na derby - albo będzie się starał szukać ustawień i przy tym poprawy nastrojów. Ja jednak obstawiam zdroworozsądkowo to pierwsze, bo kto by chciał nadstawiać kości za pieniądze - widmo.
No i na koniec moja perełka - Lindgren i Dudek w jednej drużynie u siebie. Takie chyba największe upy tego sezonu. Do tego Gomólski i Janowski, kto by nie chciał takiej drugiej linii jak na warunki szwedzkie. Thomsen podobnie, niespełniona nadzieja duńskiego żużla i prawdę mówiąc tykająca bomba, która w każdej chwili może buchnąć nastoma punktami. Naprzeciwko zespół, w którym:
a) rezerwowi są powiedziałbym bardzo przeciętni
b) jest Chris Holder
c) Ugly Duck, który też nie jeździ zbyt szałowo w tym sezonie
d) młodzi Pieszczek i Drabik, dla których to tylko takie przetarcie ze szwedzkimi torami, a i trening przed Polską.
Wszystko poza meczem Vetlandy wygląda dziś dość klarownie. Zobaczymy tylko, czy się sprawdzi. Na koniec taki wariat, pewnie nie wejdzie, ale spróbowałem:
Bjerre - Lahti 2 2,00 ⛔
Protasiewicz - Jonsson 2 1,70
Łaguta - Sayfutdinow 1 1,90
Zagar - Kildemand 1 1,65
Przemek Pawlicki - Zmarzlik 2 1,70
Karpow - Hancock 1 1,85
Ljung - Holder 1 1,70
ako: 56,99 sts
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
CH. Holder - wygra bieg - NIE @2.5 sts

Holder dziś za pewne skończy na 4 startach. Jedyna szansa na zwycięstwo jest w ostatnim gdzie ma Dudka Andersena i Ljunga. Jeżeli Dudek tu coś zknoci to będzie walka. Ale kurs 2.5 warty ryzyka. W 1 biegu pozamiatane bo jest Lindgren, świetny ostatnio Magic i Pieszczek w formie. W 2 Dudek Gomóła i znowu Pieszczek , nie ma na kim punktów robić tu pewnie też przyjedzie z 0 albo 1. w 3 starcie Janowski , Drabik i Ljung. Nawet gdy jeden z nich zaliczy jakiś defekt albo wykluczenie to spokojnie pozostała dwójka może Holdera objechać. Nie ukrywam że licze dziś na Dudka który pewnie po tym co pokazał w Warszawie nie jest zadowolony i dziś będzie mocno deptał. Uważałbym na Lindgrena bo ma 3 dzień startowy z rzędu a wczoraj same 3 kosił.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Maksym Drabik over 5.5 @1.65
Nicolai Klindt - Timo Lahti 2 @1,65
AKO: @2.559 iforBet

Maksym jedzie dzisiaj w parze z pogubionym w tym sezonie Peterem wg 6 pkt jest spokojnie w zasięgu Drabola. Trrudny rywal ale to nie jest koleś, który wozi ogony 6pkt to izzy wg mnie. Nicolai dzisiaj jedzie zamiast Milika jest w średniej formie za to młody Fin lata ostatnio aż miło. Mimo że jedzie w parze z Frickiem to w ostatnim meczu pokazał że to nie ma znaczenia.
Przemek Pawlicki - Bartek Zmarzlik 2 @1,7
Kacper Gomóslki - Maksym Drabik 2 @1,45

AKO: @2.17 sts
Przemek pomimo dobrego początku sezonu ostatnio cieniuje Bartek natomiast zawsze pewniak na ok 10pkt. Kacper natomiast to klasa niżej niż Drabik do tego jedzie w parze ze świetnym Dudkiem.
Fredirk Lingren over 11.5 @1.739 iforBet
Nie ma co się rozpisywać jedzie wszedzie świetnie wczoraj w Angli 12pkt (3,3,3,3)
Piotr Protasiewicz - Jason Doyle 2 @1.692 iforBet
Jason trzyma wysoką forme Protas natomiast jedzie w kratke. Dzisiaj co prawda jedzie ze słabiutkim młodym Finem w parze ale Jason ostatnio w gazie i również jedzie z rezerwowymi (Miśkowiak/Porsing)
Michael Jepsen Jensen - Peter Kildemand 1 @1.65
Peter Ljung - Chris Holder 1 @1,8
AKO: @2,792 iforbet

Dunczyk w dobrej formie u progu sezonu i dzisiaj w parze z cienkim Michealsenem. Pająk natomiast jedzie w kratku i w parze z Emilem także mysle ze do ogarniecia. Ljung ma duzo łatwiejsze biegi dzisiaj i jedzie z rezerwowymi. Typ bardzije przeciwko Holderowi, który dzisiaj ma biegi vs Dudek, Lindgren czy Janowski także wielkiej zdobyczy punktowej mu nie wroze tym bardziej że jest pod formą.
Fredrik Lindgren - Piotr Pawlicki 1 @1.67 Unibet
Ktoś się w Unibecie chyba pomylił 10/10 ????
W betssonie jest over 9.5 na Fredke po kursie 1.65 też można probować.
Linus Sundstream - Jonas Davidsson 2 @5 Unibet
Chyba ktoś w unibecie dzisiaj pijany skoro taki kurs na rywali o podobnym poziomie. Jonas w parze z Vacule a Linus z Woffiem. Mamy flipa po kursie 5 ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Fricke powyżej 7,5 - 1,90✅
J.Hampel powyżej 6,5 - 1,85
H.Andersen powyżej 8,5 - 1,75


= 6,15 ⛔ iforbet

Do grania wszystko jako single duble itd.;)

Australijczyk jest w gazie. Dzisiaj kolejna raz linia jak na niego nie jest wystawiona zbyt wysoko. W pierwszym meczu co prawda tylko 6pkt ale za bardzo bym na to nie patrzył. Dzisiaj co najwazniejsze rywale z tych mniej wymagających. Miedziński , Protasiewicz czy Bjerre wszyscy spokojnie w zasięgu Fricke.
Jarek pierwszy mecz kapitalny. Dzisiaj pewnie już tak dobrze mu nie pójdzie no ale taka linia to troszeczkę uważam,że przesada. Rywale nierówni i nie można powiedzieć,że są jakimś mega zagrożeniem. Bo Przemek Pawlicki czy Lindbaeck bardzo chimeryczni. Bardzo możliwe że do 14 biegu już tą linie ogarnie.
Hansior jak to Hansior jak dobrze wjedzie w mecz to będzie woził dwucyfrówki w meczach. Dzisiaj po cichu liczę na jego dodatkowo start z RT. A i prócz tego bardzo prawdopodobne że pojedzie w ostatnim 15 biegu. Dudek , Lindgren mocni rywale ale linia znowu nie jest jakoś wywindowana i każdy bieg po 2pkt wystarcza żeby to ogarnąc;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
B.Zmarzlik powyżej 11,5 - 1,95 [13]✅
P.KILDEMAND-A.MIEDZIŃSKI 2 1,80 [7-10]✅

= 3,30 iforbet✅

Dzisiaj Zmarzlika i jego Vetlande czeka trudne zadanie. Liczę na 6 startów Bartka co o wiele bardziej zwiększa szanse na pokrycie tej linii i chyba buk tak samo do tego podchodzi. W Vetlandzie właśnie Zmarzlik i Vaculik powinni dzisiaj trzymać poziom i walczyć jak równy z równym. Zmarzlik dzisiaj w swoich 4 regulaminowych startach powinien zdobyć 9-10pkt do tego dochodzi bieg 15 no i liczę na RT gdzieś po drodze.
Kildemand bardzo nierówny zawodnik. Miedziak ostatnio się obudził i zaczął fajnie jechać. Pozytywnie nakręcony i to daje mu kopa bo jak u niego z głową jest dobrze to chłopak ma potencjał i potrafi sporo i nie tylko w Toruniu. Możliwe,że nawet Adrian dzisiaj będzie miał 2 starty więcej niż Pająk a to już zrobi różnice. Zresztą w 4 pierwszych startach też nie powinien być gorszy od Duńczyka.

D.Baliński - V.Palovaara (+2,5) 2 1,75 [3-0]:grin:

Tutaj spore handi jeśli weźmiemy pod uwagę to co prezentują zawodnicy. W zasadzie to Damian może zdobyć z 2 pkt w tym meczu więc Palovaara nawet bez zdobyczy punktowych może ogarnąć ten zakład a każdy pkt to wartość dodatnia.

wszystko iforbet
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Idę dzisiaj w 1x2, natomiast po wynikach ostatniej kolejki nie planuję inwestować ogromnych pieniędzy w Szwecję, niech oni na razie pokażą na co ich stać, bo w poprzednich meczach wyniki były lekko mówiąc szokujące.
Rospiggarna 1,30 ⛔
Piraterna -12,5 1,70 ⛔
Smederna +8,5 1,90 sts ✅
Zespół z Hallstavik wydaje mi się kandydatem do złota (nawet pomimo blamażu z drużyną bez pieniędzy), natomiast jadą dzisiaj u siebie, a z gośćmi nic nie wiadomo. Jedyny solidny punkt to Vaculik + Bartek Zmarzlik. Ale Bartek póki co jeździ z dodatkowym błyskiem tylko na Jancarzu, a do Szwecji podchodził bardzo różnie. Jak szło w poprzednim sezonie, to był niezawodny, ale pamiętam i jego mecze w Szwecji gdzie był pogubiony (a może po prostu zabierał gorsze maszynki). Mimo wszystko mistrzowie powinni ogarnąć.
Piraterna, to Iversen, Sayfutdinow, Hancock, Kildemand i Daniel Davidsson. Celowo podkreśliłem tego ostatniego bo jest kluczem dla tego typu. Powinien walnąć z 10 oczek dzisiaj i dzięki temu miejscowi rozniosą zespół bez pieniędzy.. :razz: Po drugiej stronie to wydaje się, że tylko Protasiewicz, Miedziński i Bjerre. Ostatnio na Rospiggarnę wystarczyło, ale teraz teren wyjazdowy, dodajmy dość nieprzyjemny już od dłuższego czasu, więc wchodzę w to handi.
Smederna jedzie w Gislaved. Składy są na moje oko cholernie wyrównane i może tutaj nawet być niespodzianka. Więcej żądeł mają przyjezdni. Miejscowi - po prostu strasznie chimeryczni. Holder, Andersen - obaj dopiero powoli się rozkręcają. Maks na 98% nie pojedzie. Pachnie mi tu fajnym kursem do zgarnięcia za wygraną Smederny (6,15) ⛔ .
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
K.Bjerre over 9.5 @2
J.Hampel over 4.5 @1.65

AKO:mad:3.102 iforBet
Kenio ostatnio fajna forma. W SEC chalange fajny start. Dzisiaj w parze z rezerwowym takze nie powinien tracic punktow licze na conajmniej 5 startow a po cichu na 6. Jarek dzisiaj prowadzi pare z Jonasonem, ktory ma slaby poczatek sezonu. 5 pkt jest jak najbardizej w jego zasiegu.

Niels Kristian Iversen - Piotr Protasiewicz 0:5 typ:2 @1.65 Betsson

Ja rozumiem ze Protas nie jest jeszcze tak objezdzony w sezonie jak Niels ale po pierwsze to jest az 5 punktow. Po drugie Dunczyk 2 x z Emilem dzisiaj w parze do tego nie latwy bieg 14. Protas 2 x z Palovaara latwiejsze biegi stac fgo zeby sie zakreci ok 8-9pkt handi 5pkt to az dwa biegi wg mnie przegiecie.

Martin Vaculik - Andreas Jonsson 1 @1.45 Unibet

Vacul w doskonalej formie i dzisiaj bedzie ciagnac wynik druzyny gosci. Jonsson to juz od kilku sezonow rownia pochyla w dol w dodatku w parze dzisiaj ze swietnym ostatnio Thorssellem.

Przemyslaw Pawlicki - Tai Woffinden 2:0 typ:1 @1.9 Betsson

Przemek w super formie ostatnio 15pkt w Szwecji, fajny wystep w Gorzowie takze forma jest bardzo dobra. Tajski jak zawsze grozny ale nie kreci w okolicach 15 pkt jak kiedys a 10pkt. Handi po stronie Przemka w dodatku ma nieco latwiejsze biegi, daltego wchodze w to.
Grzegorsz Zengota under 5.5 @1.5
Przem. Pawlicki over 7.5 @1.7
pierwsze 4 starty
AKO: @2.24sts

Grzesiek ogromna przerwa w startach dzisiaj jedzie 3 razy w parze z Vaculem pierwszy wyscig piekielnie trudny pozinej ine lepiej na prawde ciezko mu bedzie dzisiaj zajmowac wyzej jak drugie miejsce. Przemek jak wyzej.

Maciej Janowski over 10.5 @1,9 iforbet

Maciek ostatnio kapitalna forma co potrwierdzil na betonie w Grudziadzi dzisiaj Dackarna prawdopodobnie z Z/Z za Fredke wiec minimum 5 startow a moze i 6.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
INDIANERNA - LEJONEN
najelpiej punktujący w meczu -CHRIS HOLDER kurs 3 iforbet✅

Holder dziś z nr 7 więc 2 łatwe biegi z rezerwami i możliwości zastępowania kolegów.5-6 startów liczę na bank.Duże value w kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
J 3K

jatyper

Użytkownik
W meczu Masarny w iforbet nie ma zakładu na najlepszego punktującego Woffindena, więc proponuję opcję Inny zawodnik po kursie 8.50
czy o czyms nie wiem? ????
Dzieki, własnie cos tak myslałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom