>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zostać sędzią piłkarskim

kruszon 0

kruszon

Użytkownik
Witaj! http://www.mzspn.prv.pl Myślę, że tu znajdziesz jakieś info ???? a tak z innej beczki...
to juz nie ma testu coopera. U mnie jest tak ze biega sie 6 x 40m w max 6,4 sekundy a potem 10 okrążeń - Jedno okrążenie składa się z 150m biegiem w 30 sekund i 50m marszem w 45sekund znow 150mbiegiem w 30sek i 50m marszem w 45sekund - i to jest 1 okrążenie tak podobno jest ????
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
witam
Chciałem się zapytać czy mozna jednocześnie grać w klubie np w B klasie i sędziować mecze na tym szczeblu ale np w innej grupie(w innej B klasie z powiatu) lub np w C klasie??
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Z tego co wiem, niestety nie. Musisz wybrać : albo piłkarz, albo sędzia.
Choć wiadomo, że &quot;na lewo&quot; mógłbyś zagrać ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jakiś miesiąc temu zainteresowałem się tym teamtem, po na namowach kumpla z AZS&#39;u... Pewnei się zgłoszę ale dopiero na wiosnę.
Mam jednak pytanie. Co się dzieję, gdy nioe mogę dotrzeć na mecz? ALbo gdy np. przez miesiąc nie mogę sędziować... Czy grożą za to jakieś konsekwencje? Jak są dobieranie sędziowie na poszczególne mecze?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mam jednak pytanie. Co się dzieję, gdy nioe mogę dotrzeć na mecz? ALbo gdy np. przez miesiąc nie mogę sędziować... Czy grożą za to jakieś konsekwencje? Jak są dobieranie sędziowie na poszczególne mecze?
Za nieusprawiedliwioną obecność jest kara nagany. Jeśli będzie się to powtarzać, zostajesz zawieszony (np. na miesiąc, dwa).
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pytanie co znaczy nieusprawiedliwiona? Rozumiem, że mówimy o sytuacji gdy nie dotrę na mecz i nie zdążę nikogo wcześniej powiadomić... pytanie tlyko czy np. można to zrobić 2-3 albo kilka dni wcześniej?
Osobną kewstią ale też bardoz ważna jest to jak wygląda przydział meczy. Powinienem to wcześniej sprecyzować ale z tymi nieobecnościami to chodziło mi o to, że związek mi każę sędziować w niedzielę za 3 tygodnie a wtedy ma urdoziny moja dziewczyna... Mogę im bez konsekwencji odmówić?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
witam
odswiezam temat bo poszukuje testow z przepisow gry w pilke nozna i nie moge nigdzie znalezc... same przepisy mam ale chce miec jakies testy zeby pocwiczyc przed egzaminem yeoretycznym, w necie znalazlem moze ze 4 zestawy, ale to wszystko malo... ma ktos moze jakiegos ebooka albo w innej formie zestawy pytan?, najlepiej z odpowiedziami, ale nie musza byc...
bardzo prosze o kontakt, jesli ktos ma dostep do takich materialow
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
W przyszłości zamierzam zostać sędzią. Mojego starego kolega sędziuje I ligę (główny), Ekstraklasę (tylko boczny i techniczny), oraz Puchar Ekstraklasy (główny i techniczny) i on chce mnie wciągnąć w ten biznes... Znam go dość dobrze. Przyjeżdża do mnie z żoną czasem i z moimi starymi sie przyjaźnią. Może i będę sędzią ?? Powiedział, że 5 lat i sędziuje w II lidze i tam kasa jest ! Zobaczymy... Jak na razie to moim celem jest dostanie się do SMS Łódź i skończenie tej szkoły. Jak moje życie potoczy się w tych najważniejszych latach liceum ?? Nie wiem, mam nadzieję, że będę dobrze zarabiał. Bardziej chciałbym grać w piłkę w jakimś III ligowym klubie po skończenie SMS, ale sędzie to plan b. Pozdro.
 
piotrurycz 0

piotrurycz

Użytkownik
kukla: mozesz im odmowic do 48 godzin przed meczem tak przynamniej jest w zwiazku gdzie ja sedizuje i nei ma z tym zadnego problemu o meczu ktory bedziesz sie dowiadywał w poneidzialek-wtorek obsady sa w intenecie

tosterkm: jest ksiazka z pytaniami i odpowiedziami z przepisow jesli bardzo bys potrzebowal moge pomyslec i wyslac ci to w wersji elektronicznej

Arsenal_5Ł pamietaj ze sedziowac trzeba zaczac wczesniej a nie na starosc pozniej sa limity wiekowe ktorych twoj znajomy nie pomoze CI przeskoczyc bo w niektorych sprawach Cie pociagnie ale limity wiekowe sa bariera nie do przejscia
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A ja bym Ci odradził być sędzią ???? ostatnio jakoś nie mają u nas zbyt dobrej opinii ???? ale jak już zostaniesz tym sędzią chociaż Ty bądź &quot;czysty&quot; ???? cokolwiek to znaczy ???? ale jednak powodzenia życzę
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
u mnie na kursie ten zwierzchnik mówił ze trzeba wczesniej na spotkaniu powiedziec ze nie bedzie mozna sie sedziowac i wtedy on kogos obstawi na ten mecz ;) nie jest tak strasznie jak sie wydaje!
 
K 0

konrad1993

Użytkownik
Witajcie
Nie mam w ogóle doświadczenia w tym forum, jestem tu pierwszy raz.
A bardzo chcę się dowiedzieć, jak to jest w moim rodzimym Warmińsko - Mazurskim Związku Piłki Nożnej. Nie wiem jak mam to sprawdzić, mam ukończone 15 lat, jestem w 3 klasie gimnazjum. Proszę o odpowiedź i ocenę moich szans. Co mam zrobić, żeby zostać sędzią?
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
Wiesz... ciężko powiedzieć Po prostu zadzwon do Podokręgu i zapytaj kiędy bedzie kurs. Nie mów swojego wieku bo prezes Ci powie ze jestes za mlody. ALe gdy pojdizesz na spotkanie organizacyjne kursu to zobaczysz ze wiek nie robi roznicy. A poza tym kurs trwa okolo pol roku wiec bedziesz starszy no nie ?:p
 
K 0

konrad1993

Użytkownik
Kurs najprawdopodobniej zaczął się dzisiaj ???? co ile czasu są kursy? I co się nanich robi, że trwają tak długo? Czyli to znaczy, że kurs mógłbym zrobić, tak? A sędziowanie?
I jeszcze: Jak mam znaleźć podokręg, który mnie dotyczy? Bo na stronie głównej WMZPN nie ma wymienionych podokręgów. To pewnie są większe miasta w moim regionie?
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
Wiesz , jeśli chodzi o podokręg to próbuj pytać tu i tam... lub napisz e-maila do twojego związku z jakiego dokladnie miasta jestes lub tez wsi i oni Ci wskażą Twój podokręg.

Jeśli chodzi o kurs to CHYBA jest tak ze jest on organizowany co rundę.
Na kurs możesz chodzić. Jeśli zdasz końcowe testy , interwał itp. to będziesz jeździł jako liniowy na trampkarzy , juniorów.

Sędziów brakuje, więc nie odstawią Cie wierz mi :p :spokodfhgfh:

P.S Co się robi na kursach, że trwają tak długo? A omawia się przepisy każdy artykuł. : )
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
W województwie podlaskim konkretnie Białystok do dzisiaj można zgłaszać sie na kurs. Sam sie zapisałem i prawdopodobnie wkrótce rozpoczynam szkolenie na sędziego. ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
witam
Chciałem się zapytać czy mozna jednocześnie grać w klubie np w B klasie i sędziować mecze na tym szczeblu ale np w innej grupie(w innej B klasie z powiatu) lub np w C klasie??
U mnie w okręgu coś takiego było możliwe, choć krzywo na to patrzono. Poza tym zwykle większość meczy w niższych ligach jest o tej samej godzinie, więc albo granie, albo sędziowanie. Jeśli będziesz często się migał od sędziowania meczy, bo grasz, to w końcu obsadowiec będzie Cię dawał coraz rzadziej i na gorsze mecze.
 
kruszon 0

kruszon

Użytkownik
A jeszcze takie pytanko do wtajemniczonych! Czy jest mozliwe ze sami mozemy sobie wybrac (lub tez podpowiedzieć!) temu &quot;komuś&quot; co przydziela sędziów? No naprzyklad przy takich trampkarzach?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A jeszcze takie pytanko do wtajemniczonych! Czy jest mozliwe ze sami mozemy sobie wybrac (lub tez podpowiedzieć!) temu &quot;komuś&quot; co przydziela sędziów? No naprzyklad przy takich trampkarzach?
już byś się za załatwianie i kolesiostwo...
a po co? po co w ogóle zadajesz takie pytania...
jak młodzi sędziowie mają mieć takie podejście to już lepiej żeby tych sędziów nie było w ogóle :/
 
Do góry Bottom