>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SYSTEM50 - Mateusz Macek

D 10

drawsniper

Użytkownik
Witam.
Zapewne to kolejny farmazon, naciąganie ludzi etc.
Szukałem sobie nowych systemów bukmacherskich bo większość już znam i już zaczynam zbliżać się do minusa zamiast bycia na wiecznym plusie.
Natrafiłem na stronę system50.pl, są to prawdopodobnie ValueBety - 95% skuteczności co dla mnie jest czarodziejskie, oczywiście opinie też mają na stronie ale dr. google żadnych pozytywnych/negatywnych opinii na temat tej strony nie wyświetla, jedyne co to mają dwie-trzy opinie na swojej stronie niczym jak reklamy Zielonej Kawy za 200zł gdzie w sklepie z suplami kupimy to samo za 30zł w większym stężeniu. 30 dni - 99 złotych, co dla mnie też jest głupie bo skoro ten serwis ma 95% skuteczności to po cholere im kasa od ludzi jak mają już zyski z bukmacherki. Jest również E-Book Mateusza Macka o systemach bukmacherskich, psychologii etc.
Druga strona 49zł: przelobowany.pl - wychodzi na to, że to też ich strona bo znowu pojawia się Mateusz Macek, to co 99, teraz 49, jeszcze dorzuca kalkulator i audiobooka ???? D
Wyraźcie swoje opinie, HIT czy KIT? :cool:
 
astana 439

astana

Użytkownik
Po wejściu na daną stronę,śmiech mnie ogarnął jak zobaczyłem kupon z 12% podatkiem,widzę tutaj raczej macki Juroszka.
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Na podobną rzecz zwróciłem uwagę ???? Super system a grany we Fortunie z 12% podatkiem obrotowym i 10% od wygranej? Kto mądry tak gra? ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Oczywiście że to kit,cały system opiera się na grze na faworyta na cztery dokładne wyniki grając dutchingiem i oczywiście progresją (7 progową )na średni kurs @2,70 tak więc widzicie że to żaden cudowny system nie jest
Znam osobę która to kupiła i w pakiecie dostała siedem typów z czego trzy weszły więc zysk jakiś tam był
Jednak za następne typy trzeba znowu zapłacić lub próbować samemu typować....
A ten drugi to granie na dwa dokładne wyniki....
A co do fortuny to tylko screeny (niezbyt mądra reklama) ale można to grać wszędzie
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Gdyby istniał choć jeden system, czy oparty na progresji, czy też statystykach lub jednym i drugim, to u bukmacherów już by nie było &quot;tego typu&quot; zakładów, a statystyki drużyn lub graczy były by najbardziej poszukiwanym &quot;towarem&quot;.
A przecież każdy bukmacher prześciga się w udostępnianiu różnych statystyk, jak również pozwala grać rosnącą stawką.
Myślę, że to jest odpowiedź na twoje pytanie.
 
Do góry Bottom