>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2017 - MAJ

Status
Zamknięty.
B 0

buba90

Użytkownik
ja biorę Poznań, choć liczyłem na kurs z 1.7, chyba na sts o 9 był taki ale spadł już na 1.55 a gram tylko na iforbecie a tu wystawili odrazu 1.5, nie ma jeszcze informacji czy jedzie Dróżdż ale i tak Poznań wygląda u siebie mocniej, tym bardziej, że z obu stron juniorzy nie wiele reprezentują a dla takich chłopaków atut własnego toru wiele znaczy
 
H 13

harper

Użytkownik
juniorka w Krośnie mocniejsza. Pojedzie Dróżdż to mecz na styku - jak nie to Poznań wygra
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
PiŁa - Lokomotiv
typ; PIła-4,5 punktu, sts 1.80
Jak dla mnie duzym faworytem jest Pila jedyne słabe punkty to juniorzy ale patrzac na juniorow z dug to tez sa slabi. zz bedzie stosowana za kylmarkopiego jak dla mnie wynik 50 do 40 dla pily albo nawet i wyzej i nie rozumiem tych ktorzy wroza lokomotywie wygana lachti na ciezkim torze w pile nie bedzie plywal tak jak u siebie Bogdanov tez jakos super nie jezdzi juniorzy slabi .przed sezonem duze oslabienia lokomotiwu odszedl lider zespolu jak dla mnie wyjazdy lokomotivu z lepszymi rywalami takimi jak pila gdansk tarnow lodz to beda wszystko w plecy, tak ze pobieram ten kursik na spokojnie jak ktos sie boji moze zagrac na czyste zwyciestwo pily 1.45 tez nie najgorszy kurs
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Wypowie się ktoś? Jak dla mnie Polonia powinna wygrać ten mecz. W 1 lidze atut własnego toru daje bardzo dużo.
 
A 0

axe

Użytkownik
A czasem już nie dali 3 razy Z/Z za Kilokarpi? Tyle chyba maksymalnie razy mogą. Wtedy pojedzie THJ.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Tomasz Gapiński over 11.5 pkt @ 1.9 iforbet⛔

Gapa bardzo dobrze zaczął ten sezon w Rzeszowie 14 pkt w 6 startach a w przerwanym meczu w parze z bydgoszcza 9pkt w trzech. Jedzie w parze z juniorem do tego to jest chłop z piły także wg mnie otrze sięo komplet pkt. W dodatku jak pisaliscie wyzej Lokomotywa sporo traci na wyjazdach.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
z z/z-tki Lokomotiv moze korzystać do końca 1 rundy czyli do 7 kolejki.
Dokładnie tak jak mówisz, ale jeszcze jedna sprawa:

lachti na ciezkim torze w pile nie bedzie plywal tak jak u siebie
Tyle , że Lahti ma całą bazę sprzętową akurat w Pile i dodatkowo ma mechanika stamtąd, więc może, a nawet powinien być dzisiaj groźny.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Polonia - Lokomotiv
Kurs dla mnie trochę nieporozumienie. Pilanie są groźnym zespołem, zwłaszcza u siebie. Do składu powraca Szczepaniak, co jest na pewno wzmocnieniem. Sporo punktów powinien dorzucić Gapiński oraz Kościuch. Łotysze dalej stawiają na z/z. Oprócz Lahtiego i Bogdanovsa nie mają pewniaków do punktów. Obaj powinni wykręcić dwu-cyfrowe wyniki w 7. startach. Puodżuks co najwyżej jest przeciętnym zawodnikiem i na więcej niż 6-8 punktów bym nie liczył. Z kolei Łogaczow to jeździec bez głowy, nie zdziwią mnie wykluczenia. Jedynie mnie martwi, iż może zrobić krzywdę rywalowi lub kolegom z zespołu. Jedynie Loko ma atut w postaci bardziej objeżdzonych juniorów. Jednak nie sądzę, aby punktowali na seniorach Polonii. Buki nadal sugerują się siłą Łotyszy, którym diametralnie zmienił się skład. Nic tylko brać po świetnym kursie
Piła (-3,5) @ 1,9 mix
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils 2 @2.50 Fortuna
Dla mnie to taki mecz 50/50 to uderze w strone wiekszego kursu. Bogdanovs i Lahti liderzy lokomotywy nastukają tutaj punktów a do tego Łogaczow który jechał bardzo dobry mecz w zeszłym roku tutaj a dziś na pewno nie jest słabszy. Podzuks troche dziura w składzie ale i on może urywać punkty. Juniorka bardziej objeżdzona od Pilskiej. Pewniakami w Pile są dla mnie tak na prawde tylko Kościuch i Gapińwski i być może Cyfer (ale ja przekonany do niego nie jestem). Tarasenko jest bardzo himeryczny i zostaje Michał Szczepaniak nie dość że po kontuzji to jeszcze nie odjechał zawodów w tym sezonie. Grzegorczyk i Staniszewski to jeden wielki dramat.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Motor Lublin - Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Motor Lublin -20,5 1,70 Fortuna
✅
Nie ma tematu na drugą ligę, więc krótko tutaj. Motor Lublin to wyraźny potentat do mistrzostwa najniższej klasy rozgrywkowej i na razie potwierdzają przedsezonowe oczekiwania. Wygrana 54-35 na własnym terenie z mocniejszą od Poznania Ostrovią (która u siebie ograła Poznaniaków 54-36), a także komplet wywieziony z Krosna. lublin ma obecnie skład mogący spokojnie walczyć w 1 lidze, świetnie jadą Pedersen, Jeleniewski, a wystąpić po raz pierwszy ma mega talent brytyjski Robert Lambert, któremu wcześniej kolidowały terminy w lidze angielskiej, a o którego walczyły nawet kluby z Ekstraligi. Poznaniacy to średniawka 2. ligi i na razie to potwierdzają - wygrana 52-38 z Rawiczem, z którym nie wypada przegrać i wspomniana porażka z Ostrovią. Jakobsen z Borowiczem pewnie trochę punktów przywiozą, ale całościowo i tak widzę porażkę ok. 26 punktami, więc linia -20,5 jest całkiem przyjemna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Gniezno - Ostrów +10,5 2 1,8 sts
Ten mecz nie ma faworyta. Oczywiście jak na razie lepiej spisuje się Gniezno, ale Ostrów totalnie niczym tutaj nie odstaje. Tor jest zalany w trupa, więc nie ma co mówić o atucie, bo będzie przygotowany tak, żeby dało się pojechać. Jeśli mówimy o sile Gniezna w postaci braci Jabłońskich, no to nie jest to już taka siła, jak jeszcze kilka lat temu. I tu paradoks, bo mam wrażenie że przez bardzo długi czas w karierze obu zawodników lepszy był Krzysztof, aczkolwiek na dzisiaj lepsze statystyki ma Mirek. Mirek jest bardzo wygadanym i inteligentnym człowiekiem za kamerą, ale już żużlowcem powiedziałbym przeciętnym. Tak naprawdę największa armata Startu to chyba obecnie Marcin Nowak. Juniorzy na + w Ostrowie moim zdaniem, bo jednak Marcel będzie, jak Rafał Karczmarz, rozkręcał się z meczu na mecz. On na początku sezonu nie miał pieniędzy na przywiezienie sprzętu z Gorzowa do Ostrowa na młodzieżówkę i to trzeba uwzględnić przy jego poprzednich wynikach. Widać jednak, że zaczynają te jego wyniki iść w górę, fajnie bo ten chłopak ma potencjał. Drugi z młodych, Maksymilian, też coś tam próbuje. W Gnieźnie dla odmiany Bydgoski narybek, utalentowany, ale wydaje mi się zmęczony żużlem przez papę Golloba. No nic mi tu nie wskazuje na jakąś wyraźną dominację gnieźnian w tym meczu.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 2 @1,65 iforbet zwrot

Wybrzeże jest jednym z kandydatów do awansu zawodnicy są w formie. Tor po opadach więc gospodarze tracą jego atut. Wg mnie Wybrzeże powinno spokojnie wywieźć 2 pkt.
Mateusz Szczepaniak over 11.5 @1,85 iforbet zwrot
Jest w gazie. Fajny występ w Finale Złotego Kasuku w lidze w tym sezonie za każdym razem pokrywał tą linie dzisiaj licze na 6 startów w jego wykonaniu. Przeciwnik też nie jest zbyt wymagający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom