>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
lukee 178

lukee

Użytkownik
W najbliższy piątek startuje najważniejsza impreza hokejowa tego roku. Mistrzostwa Świata Elity, bo o nich mowa rozgrywane będą w Niemczech i Francji. W turnieju bierze udział 16 reprezentacji podzielonych na dwie grupy.
Oficjalna strona turnieju ---&gt; http://www.iihfworlds2017.com/en/
Grupa A
Rosja, USA, Szwecja, Słowacja, Niemcy, Łotwa, Dania, Włochy
Grupa B
Kanada, Finlandia, Czechy, Szwajcaria, Białoruś, Norwegia, Francja, Słowenia
Z każdej grupy dalej awansują po cztery najlepsze drużyny. Zapraszam do pisania analiz i własnych spostrzeżeń. Wraz z pojawianiem się pełnych składów będę starał się aktualizować bieżące informacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A może zrobimy jakiś konkurs w ramach Mistrzostw Świata w Hokeju ? ????
Potem post do usunięcia. ????
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Na oficjalnej stronie mistrzostw można typować mecze i są fajne nagrody do wygrania jak np. bilety na MŚ za rok ???? Oczywiście na forum tez można jeśli będzie jakieś zainteresowanie tematem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tylko turniej zaczyna się za 4 dni, czy aby to nie za mało na zorganizowanie czegoś ? ????
// Apropo, gdzie dokładnie można typować te mecze na oficjalnej stronie ? Bo nie mogę znaleść
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
No to może ja zacznę ???? Na stronie IIHF pojawiły się już składy więc spróbuję wybrać coś z meczy piątkowych

USA - NIEMCY TYP 1 1.60 Bet365⛔

USA niemal w całości skład z NHL takie nazwiska jak Howard, Trouba ,Riemsdyk ,Bjugstad, Eichel może nie są gwarancją sukcesu w tych mistrzostwach jednak na drużynę gospodarzy uważam że powinno wystarczyć . Drużyna Niemiec nie mal w całości oparta na zawodnikach z klubów europejskich tylko 3 nazwiska z NHL to bramkarz Greiss obrońca Saidenberg oraz napastnik Rieder . Taki kurs biorę w ciemno !!

Czech Rep vs Canada TYP 2 1.55 Bet365✅

Czesi na tych mistrzostwach wsparci 5 zawodnikami z NHL Mrazek,Gudas,Kempny,Pastrnak,Voracek reszte składu stanowią głownie zawodnicy z ligi KHL . Kanadyjczycy nie wystawili można powiedzieć nawet drugiego garnituru jednak kilka ciekawych nazwisk w składzie który tworzą w całości gracze z NHL można powiedzieć młode wilczki które moim zdaniem namieszają w tych mistrzostwach !! We wczorajszym wygranym przez zespół Kanady spotkaniu ze Szwajcarią dopiero w 4 ataku mający za sobą świetny sezon w Toronto Merner to tylko świadczy o tym że skład jest naprawdę dobry . Pierwszy atak z wczoraj to Mark Scheifele w tym sezonie 83pkt dla Jets Jeff Skinner 63 pkt dla Caroliny oraz Ryan O&#39;Reilly 55 pkt dla Sabres .I tak można by po kolei rozebrać cały skład Kanady który na papierze może bez gwiazd ale jest bardzo wyrównany w każdej formacji ja na pewno z dużą uwagą będę śledził grę 19 latka Mitcha Mernera który w premierowym sezonie dla Toronto uzbierał 66 pkt i udowodnił że wybranie go z 4 nr poprzedniego draftu było świetną decyzją !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja bym nie grał na dogów w pierwszych meczach bo mogą wygrywać po dogrywkach lub karnych. Niespodzianki gwarantowane tym bardziej że turniej długi.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja bym nie grał na dogów w pierwszych meczach bo mogą wygrywać po dogrywkach lub karnych. Niespodzianki gwarantowane tym bardziej że turniej długi.
no to jak niespodzianki przewidujesz, to chyba lepiej grać na underdogów?
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Czesi w swoich ostatnich meczach towarzyskich wyglądali dość dobrze. Mogą się dziś postawić Kanadzie. Pewnie będą chcieli się odegrać za to 6:0 w Pucharze Świata. Nawet jeśli im się nie uda to Kanada może nie wygrać tego spotkania jakoś przekonywująco. Sam swoje typy podam trochę później ale też raczej skromnie rozpocznę turniej by pierw rozeznać się w sytuacji.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Czechy - Kanada+1,5 1.10 [betsafe] ✅

Troche zaniepokoil mnie znawca hokeja 2 nazwiska wyzej, przedstawiajac sklad czeski KHL+NHL. Powialo lekko groza. Niemniej mimo malego jeszcze opierzenia graczy kanadyjskich, trzeba pamietac, ze wywodza sie z kraju kultu dla hokeja, a to zobowiazuje. Dmucham jednak na zimne. Dziady moga chciec pokazac gowniarzom ich miejsce... Stad handicap na bramki, warto uwazam zagrac za wieksza sume. Pozdrawiam i zycze samych wygranych ????
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Strzałów 30 a nie zero ;) Ja bym cudów nie oczekiwał, siły wyrównane + brak zgrania. Szwedzi pewnie dowiozą ale sam mecz nie zachwyca, przede wszystkim tempo nie jest wysokie więc klarownych okazji na bramki też wiele nie ma. Spróbuje zatem na live under 3 @ 1.6 ✅
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
no to jak niespodzianki przewidujesz, to chyba lepiej grać na underdogów?
Dodatnie handicapy na niżej notowane drużyny. Na Białoruś już wszedł. w iforbet było 1,55 Handicap 3:0. Wolę coś takiego grać niż po podobnym kursie czystą Kanadę czy USA gdzie tak naprawdę mogą wygrać po dogrywce.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
USA - Niemcy / 20:15
Pierwszego dnia MŚ gospodarze turnieju Niemcy podejmą ekipę Stanów Zjednoczonych. Termin rozgrywania turnieju nie pozwala ekipie zza oceanu skompletować najsilniejszego składu ze względu na trwające rozgrywki NHL. Próżno zatem szukać największych gwiazd Amerykańskiego hokeja. Ekipa USA wysłała na ten turniej bardzo młody skład. Mimo iż większa część graczy to hokeiści z klubów NHL, nie są to gracze którzy powinni powalczyć o złoto. W meczu z Niemcami którzy swój skład opierają niemal w całości na graczach z rodzimej ligi DEL nie powinno zabraknąć bramek. Wydaje mi się że Amerykanie nie będą tu kalkulować tylko zagrają ofensywnie co powinno przełożyć się na bramki dla obu ekip. Niemcy w meczach kontrolnych potrafili pokonać Czechy a w drugim meczu przegrać z tą samą ekipą dopiero po czasie regulaminowym. Na pewno u siebie są w stanie nastraszyć mocno drużynę USA.
Over 4,5 @ 1,48 ⛔ bardzo nieskuteczne USA albo &quot;bramkarz z NHL zrobił różnicę&quot; jak kto woli ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No i mamy pierwszą niespodziankę. Koleś w bramce niemieckiej zachowywał się jaj Janek Tomaszewski na Wembley. Dużo zdrowia ich to kosztowało, więc jutro można coś szukać w stronę Szwedów. Amerykanie mieli milion sytuacji, naprawdę grali fajny hokej. Nie wiem jak Wy ale ja mam zamiar szukać ich overków. Dziś mnie pozamiatali :cool:
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
No to można napisać parę zdań po pierwszym dniu. Mam wrażenie że z roku na rok poziom hokeja wyrównuje się. Jeszcze parę lat temu takie mistrzostwa można było praktycznie typować po &quot;nazwach&quot; reprezentacji. Teraz trochę tak jak i w piłce można by rzec że nie ma już słabych. Zarówno trudno szukać meczy z mega dużą ilością bramek typową dla hokeja przed laty, jak i mocno przekonywujących wygranych. W zasadzie chyba tylko Kanada cały czas jest poza zasięgiem rywali. Nawet jeśli nie mogą przysłać najlepszych graczy to i tak z klubów które odpadły w NHL wybiorą taki skład który dominuje nad resztą. Pokazali dziś klasę i pomimo straty gola na 2:1 szybko odpowiedzieli kolejnym golem nie dając się dogonić.
Największa niespodzianka pierwszego dnia to wygrana Niemców, chociaż jak pisałem przed meczem spodziewałem się że nie będzie to łatwy mecz dla Amerykanów i tak się stało. Jak by nie było porażka ekipy zza oceanu jest pewnie zaskoczeniem dla każdego kibica hokeja.
Mecz Szwedów z Rosją rozczarował mnie o tyle iż spodziewałem się paru goli więcej a także bardziej równego poziomu gry przez cały mecz. Początek należał do Szwedów ale chyba mocne dwie tercje w ich wykonaniu odbiły się na zmęczeniu w trzeciej co przełożyło się na dogrywkę. Obie ekipy to zbliżony poziom i nie powinny mieć problemu z wyjściem z grupy.
Finowie zrobili swoje ale po 1 tercji gdy prowadzili 2:0 w kolejnych zrobili sobie sporą nerwówkę gdy dali się dogonić na 2:2. Zwycięską bramkę zdobyli w przewadze ale do końca grali z obawą o wynik gdzie w końcowej fazie 3 tercji złapali jeszcze 2 kary. Liczba strzałów 24-24 pokazuje że Białoruś była równorzędnym przeciwnikiem i jeśli nie odbije się na nich ten mecz kondycyjnie to mogą jutro napsuć nerwów Czechom którzy będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w turnieju.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie mogę się z Tobą zgodzić. Myślę że gdyby USA i Kanada przysłały najlepszych zawodników to dalej byłoby widać różnicę klasy pomiędzy Ameryką a Europą. Ja dzisiaj grałem dodatnie handi na underdogów w ako. Uznałem to za bardziej opłacalne Białoruś i Niemcy weszły a trzeci mecz (Czechy)przegrałem w ostatniej minucie.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Kanada jest poza zasięgiem i wg mnie wygra te MŚ ale o tym przecież napisałem powyżej. USA przysłało skład prawie w całości oparty na graczach z NHL. Nigdy na MŚ nie ma pełnych składów ale przecież cierpi na tym każda reprezentacja z tych lepszych. Gdyby mogli grać wszyscy zyskali by mocno i Rosjanie, Szwedzi czy Finowie. Na jesieni był przecież rozgrywany Puchar Świata przed sezonem NHL gdzie mogli grać wszyscy i co pokazali Amerykanie? Nic, jeśli dobrze pamiętam przegrali wszystkie mecze. Na olimpiadzie w 2014 gdzie była przerwa w rozgrywkach NHL nie zdobyli nawet medalu i dostali w meczu o brąz 5:0 od Finów co jest mega kompromitacją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom