>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Monachium, Estoril, Stambuł 01.05-07.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Monachium, Niemcy
Data rozgrywania: 01.05.2017 - 07.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://bmwopen.de/
Lista startowa: http://bmwopen.de/sport/spieler/
Drabinka:
Plan gier: http://bmwopen.de/turnier/turnierwoche/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-munich/



Miejsce: Estoril, Portugalia
Data rozgrywania: 01.05.2017 - 07.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €482,060
Oficjalna strona turnieju: http://www.millenniumestorilopen.com/en/
Lista startowa: http://www.millenniumestorilopen.com/en/players/
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/archive/estoril/7290/2017/draws
Plan gier: http://www.millenniumestorilopen.com/en/weekly-programme/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/portugal/atp-estoril/



Miejsce: Stambuł, Turcja
Data rozgrywania: 01.05.2017 - 07.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €439,005
Oficjalna strona turnieju: http://www.istanbulopen.org/
Lista startowa: http://istanbulopen.kozawos.com/en/players/
Drabinka: http://www.atpworldtour.com/en/scores/archive/istanbul/7163/2017/draws
Plan gier: http://istanbulopen.kozawos.com/en/schedule/daily-schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/turkey/atp-istanbul/


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Chung H. - Marterer M.
| Tenis - Monachium ATP clay-single. | 1 | 1.45 | ✅ 7-6(10), 4-6, 6-3

Pady Power
Pojedynek młodego i zdolnego Koreańczyka z reprezentantem gospodarzy, który gra w turnieju dzięki dzikiej karcie. W ubiegłym tygodniu Chung błysnął znakomitą formą w Barcelonie (ATP 500), gdzie zatrzymał go dopiero Rafa Nadal. Bez straty seta rozprawiał się z takimi graczami jak Alexander Zverev czy Philip Kohlschreiber. Przeciwnik to poziom główne Challengerowy, od czasu do czasu odwiedzający mniejsze turnieje ATP 250. Ostatni taki turniej w Budapeszcie zakończył w 1 rundzie po szybkiej porażce z Klizanem (2-6, 3-6).
▶ Haas T. - Stakhovsky S.
| Tenis - Monachium ATP clay-single. | 1 | 1.50 |
✅ 1-6, 6-3, 6-4 (1 set jako rozgrzewka ???? )
BetOnline
Stary wyjadacz postanowił niejako wrócić ze sportowej emerytury i udowadnia wszystkim, że stać go jeszcze na grę na wysokim poziomie. Sezon na ceglanej mączce rozpoczął od turniejów w Houston i Monte-Carlo, gdzie toczył wyrównane boje z zawodnikami TOP 15 rankingu ATP. Trzysetowe pojedynki z Sockiem w USA i Berdychem w Księstwie Monaco pokazują, że Tommy nie zapomniał czasów kiedy brylował w listach najlepszych tenisistów. Przeciwnik jest jak najbardziej w jego zasięgu, co dodatkowo potwierdza ostatnie spotkanie kiedy Ukrainiec poległ gładko w trzech setach (RG 2012).
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Basilashvili N. - Khachanov K.
TYP:
Basilashvili N. win 2.38 unibet ⛔
Basilashvili N. +1.5 set 1.52 unibet ✅

Bukmacherzy upatrują w młodym rusku delikatnego faworyta, co według mnie nie koniecznie jest słuszne. Według mnie kursy powinny być w stosunku 50:50.
Dlaczego? Mianowicie, Karen to bezsprzecznie duży talent, ale nie jest to póki co zawodnik powtarzalny. Bardzo dobry występ w barcelonie, natomiast charakterystyczne dla tego typu zawodników jest to, że nie powtórzą tego za kilka dni czy tydzień. Rusek bardzo dobry serwis i dość dobre kończące uderzenie forehandowe, natomiast są to auty bardziej na nawierzchnie szybka niżeli na mączkę, co nie znaczy oczywiście, że na ziemnej nie zagra dobrze, patrz. barcelona.

Co do gruzina, średniak ATP. Wygrane pojedyncze chall&#39;ki, ostatnio dość dobre występy w atp, dobry występ w memphis i sofii, ostatnio na mączce powalczył z bautista agutem, powalczył w 1 secie z goffinem.
Dodatkowy argument to co już było wspomniane. Sponsor turnieju ten sam co na turnieju w sofii, co powoduje, że chętnie postawię na gruzina.
+1.5 seta grubiej, win w meczu lżej ;)

Dodatkowo bez analizy:
Lajovic + 1.5 seta 1.73 unibet (gram 1/2 stawki) ✅
oraz ako
Chung + Koolhof W. / Middelkoop M. 2.12 unibet ( pełną stawką) ⛔
 
B 243

bede1991

Użytkownik
M.Fucsovics - A.Bedene
Typ: 1
Kurs: 3,25 Unibet
Typ na zdrowy rozsądek - ile jeszcze Bedene jest w stanie pociągnąć tych turniejów pod rząd? W kwietniu zagrał 17 spotkań na mączce, wygrał challengery w Sophia Antipolis i Barlettcie oraz doszedł do finału turnieju z serii ATP w Budapeszcie, w którym przegrał bez walki z Francuzem Pouilliem. Aljaz słynął zawsze z gorącej głowy, ta regularność jest wprost nieprawdopodobna jak na niego - czapki z głów.
Ale czy 4 turniej pod rząd to nie jest już trochę za dużo? Do zagrania tego typu motywuje mnie postać po drugiej stronie siatki - niby nic specjalnego, typowy średniak, ale solidny i ambitny - zagrał w tym roku 5 spotkań na clayu z bilansem 3-2, powalczył z Verdasco i Paire, a odprawił Youżnego, Mathieu i Scheppera.
Panowie spotkali się ze sobą raz na mączce i wygrał Bede 2:1
Uważam, że &quot;Brytyjczyk&quot; przyjechał po wpisowe, a nawet jeśli będzie chciał powalczyć to przy tym poziomie zmęczenia może to się okazać realne na max 1 seta.
Bezpieczniejszy typ:
Fucsovics +1,5 seta 1,81 Unibet
oraz ryzykowny:
Fucsovics-Bedene DW. 2:1 7.00 Unibet
I zgadzając się w pełni z przedmówcami:
Basilashivli - Khachanov 1 2.38 Unibet
ryzykowniej:
Basilashivli - Khachanov DW 2:0 4.1 Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Marterer M. - Chung H.
???? Brands D. - Djere L.
Chung H., Djere L. ::: 2,15 ::: 1/3 ✅
Z reguły nie powinno się grać na zawodników którzy w poprzednim tygodniu doszli gdzieś daleko, jednak ja tutaj zrobię wyjątek. Chung w Barcelonie pokazał na co go stać dochodząc do samego półfinału turnieju i grając bardziej zacięty mecz z Nadalem niż Rafy finałowy. Obaj młodzi, jednak Marterer gra tutaj z dziką kartą, przed własną publiką, może i powalczy, ale jak Chung zagra tak jak w Barcelonie to o wynik jestem spokojny.
Brands nie gra u siebie w Niemczech tylko wybrał Turcję, przeszedł od kwalifikacji, jednak nie było tam nikogo znaczącego. Wyniki Niemca są tragiczne, za to Djere ostatnio doszedł do półfinału turnieju na Węgrzech. Może pociągnie z formą kolejny turniej. Jest słusznym faworytem meczu, H2H 1:0 z przed roku na mączce chyba Djere miał jakieś 20 lat na karku.
Wynik I: 1:2
Wynik II: 0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Almagro N. - Paire B.
PAIRE @ 2 unibet ⛔

Gość mnie zaskoczył w meczu z Klizanem i dzis postanowiłem ZNOW ZAGRAC PRZECIWKO NIE MU .
W Monaco pozniej przegrał z Goffinem , a w Barcelonie najpierw ograł Dieza i odpadł z Zverevem po 3 setach , gdzie gdyby zachował zimną krew to mogł to spotkanie wygrać .
Paire dla mnie to taki typowy &quot;oszołom&quot; .
Ostatno odpadł z Zaballlosem w trzech setach , a wczesniej ograł Granollersa .
Almagro w tym sezonie słabo 4/7 , natomiast Paire 18/13 z czego na ziemi 8/4 .
Pewniiak to nie jest a kurs zacheca .
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Panowie jak myślicie Almagro dzisiaj ogarnie Paire&#39;a?
Moim zdaniem jeśli utrzyma dyspozycje z poprzedniego tygodnia, to jak najbardziej Francuz jest w zasięgu Almagro. Dodatkowym czynnikiem motywującym powinny być punkty których Hiszpan broni za zwycięstwo z zeszłego roku w tym turnieju.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Almagro (1.76) maraton


Almagro broni punktów z zeszłego roku i w pojedynku takich dwóch elektrycznych zawodników sądzę , że to Hiszpan będzie mniej elektryczny i że będzie mu bardziej zależało. Trybuny pewnie bardziej za nim, grają na stadionie głównym. Wiem, że to może być patologiczny mecz na trzy sety, ale idę w stronę Nicolasa. Jeszcze z takich obserwacji z wcześniejszych lat to od siebie dodam, że Almagro lubi grać w dużym cieple. Mecz o 14 to w Portugalii pewnie ładnie przygrzeje, ale to tylko taka ciekawostka ode mnie. Transmisja na Eurosporcie ????

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Ruud-Kohlschreiber 2 @1.27
Kombinacyjny oczywiscie. Zostal mi ten typ i &quot;wisi&quot; od wczoraj, takze sadze ze to dobre rozwiazanie do zakladow akumulowanych.
Mowiac krotko. W tourze sa 3 turnieje, ktore Kohlschreiber moze wygrac i sa to: Monachium, Kitzbuhel i Halle. Monachium bo Kohlschreiber zna tutaj kazda dziure w korcie, ze tak kolokwialnie sie wyraze i wygrywal monachijski turniej az 3 razy w swojej karierze, a w sumie zagral az 5-krotnie w finale. Zdarzyla sie tez swego czasu porazka w 1 rundzie z Denisem Istominem, ale generalnie Kohli ten turniej zna tak dobrze, ze wygrac moze tutaj z kazdym. Kohlschreiber o maly wlos nie wygral turnieju w Marakeszu dwa tygodnie temu. Pozniej jednak Kohlschreiber od dwoch tygodni nie zapunktowal, zrezygnowal ze startu w Monte Carlo w ostatniej chwili, w Barcelonie przegral z Chungiem w meczu otwarcia. Teraz ma idealne miejsce do wygrania meczu, a mysle ze kilka wygranych przed turniejami w Madrycie i Rzymie bedzie mu potrzebne. Ruud jest dobrym graczem, widzialem go w Barcelonie w meczu z Ramosem i gral bardzo fajnie, ale wygrac w Monachium z wydajacym sie glodnym gry Kohlschreiberem? Jednak nie sadze. Jak Kohlschreiber zagra swoje to potrafil tutaj ogrywac Thiema, Goffina, del Potro, Cilica...., a juz nie wspomne o pamietnym finale Kohlschreibera z Murrayem sprzed dwoch sezonow.
P.S. Gdyby ktos mial opory przed malym kursem, poniewaz zycie rozne scenariusze pisze, to w razie porazki w 1-szym secie Niemca, proponuje i tak grac na Kohlschreibera, wtedy na pewno potencjalny kurs bedzie duzo bardziej atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna
Godzina: 18:45
Spotkanie: Paul Henri Mathieu - Pedro Sousa
Typ: 2
Kurs: 2,09
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym spotkaniu tenisowym próbuję w stronę Sousy, który jest ostatnio w dobrej dyspozycji i wygrał nawet ostatnio turniej Challengerowy rozgrywany we włoskim Francavilla, na korcie ziemnym. Liczę, że Pedro tutaj też będzie niezwykle zmotywowany, bo w końcu turniej jest rozgrywany u niego w ojczyźnie i liczę, że zagra bardzo dobre spotkanie. Mathieu swoje najlepsze lata gry ma za sobą i teraz w wieku 35 lat nie gra nic rewelacyjnego. Ostatnio przegrywał w kolejnych turniejach zaraz w swoich pierwszych meczach a dzisiaj trafia na solidnego zawodnika, który we własnej ojczyźnie z pewnością mocno powalczy aby zajść jak najdalej. Mnie osobiście trochę te kursy zdziwiły, bo raczej spodziewałem się, że to Sousa będzie faworytem buków a nie Francuz. Mecz zapowiada się ciekawie, bo obaj umią i lubią grać na tej nawierzchni. Ja tutaj stawiam na młodszego zawodnika, bo w ostatnim czasie wydaje się być w dużo wyższej dyspozycji niż jego rywal. W poprzednim turnieju w Francavilla w półfinale pokonał faworyzowanego Włocha Cechinnato a w samym finale nie dął szans innemu Włochowi Giannessi, który również był faworytem tego spotkania. Widać, że jego forma jest dobra skoro pokonał dwóch tak solidnych na cegle graczy. Dla mnie na ten moment lepszy tenis gra Sousa i próbuję iść w jego stronę, bo dodatkowo zagra przed własną publicznością i motywacji mu nie powinno zabraknąć.
KRECZ Mathieu ZWROT
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Elias-Almagro 2 @1.58
Trzeba to jednak brac jutro sadze. Rok temu w Estoril byl swietny final Almagro z Carreno Busta, ktory wygral Almagro. Patrze w drabinke i wydaje mi sie, ze jest duza szansa, ze tym razem ta dwojka spotka sie w kolejnej rundzie. Mysle, ze taki potencjalny mecz z Carreno bardzo by mu pomogl. Almagro moze juz nie robi tak regularnych dobrych wynikow i ma swoje problemy, ale on nie moze przepuscic tych najwazniejszych turniejow na cegle. Rok temu bylo tez niespecjalnie u Hiszpana, ale jednak Almagro wygral ten Estoril, zaraz pozniej w Madrycie dal co prawda nastepnie ciala z Coricem, ale w Rzymie tez zagral swietny mecz z Djokovicem i kolejny swietny z Goffinem na French Open.
Jeszcze chyba za wczesnie na wypad Almagro tutaj, chociaz wiadomo ze on juz wystartuje z dzika karta w Madrycie w przyszlym tygodniu. Almagro nie moze tak kalkulowac z gory, ze dobrze mu pojdzie w Madrycie, bo tam kazdy zawodnik bedzie chciec wygrac, a sam Alamgro moze od razu trafic na kogos wysoko rozstawionego przeciez. Elias tego meczu chyba jednak nie ogarnie. Bywal juz Portugalczyk w tym portugalskim turnieju dwukrotnie w cwiercfinalach, ale wtedy po drodze nie mial az tak klasowych graczy jak Hiszpan.
Jezeli Almagro faktycznie spotka sie z Carreno w nastepnej rundzie to juz nie postawie, ale z Eliasem uwazam ze jednak powinien wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Struff - Haas 2 @ 2.49 Sbobet ⛔
Jeszcze jakiś czas temu nie postawiłbym złotówki na 39-letniego Haasa. Jednak ze spotkania na spotkanie coraz bardziej przekonał mnie do siebie. W Monachium gra ostatni raz w karierze. Drabinka ułożyła się tak, że ćwierćfinał jest na wyciągnięcie ręki. Mimo, iż zagra również z reprezentantem Niemiec to jednak sądzę, że &quot;ściany&quot; jemu będą pomagać.
Struff to właściwie serwis i płaskie uderzenia. Jest to na pewno gracz z dużym potencjałem. Jednak miewa on problemy z zawodnikami, którzy grają sprytnie, a na pewno do takich należy Tommy. Do tego psychika Struffa jest chwiejna. Doświadczony Haas powinien to wykorzystać.
 
J 47

januszo

Użytkownik
ako Almagro+A. Zverev+Jiri Vesely
@2.8 na iforbecie
pod rozkminą dx2 na temat Almagro się podpisuję. Sam staram się ogarnąć zawsze które mecze i turnieje zawodnik będzie brał zupełnie na poważnie, a które odpuszczał. Kalendarz + ostatnie mecze + wcześniejsze ogranie w turnieju przemawia oczywiście za Hiszpanem.
Olek Zverev, który ten turniej traktuje ewidentnie bardzo poważnie, startuje w nim od początku swojej dorosłej kariery, 2 lata temu 2 runda, a rok temu już półfinał. Każdy kto się interesuje tenisem wie jak talent Niemca wybucha. Ponadto oczywiście gra u siebie, a Chardy tutaj zawitał pierwszy raz.
Na koniec Jiri Vesely, który ewidentnie jest lepszym graczem na mączce od Darcisa, jest to jego ulubiona nawierzchnia, ostatni miesiąc mączki to wiele dobrych meczy i wielu bardzo dobrych zawodników ogranych. Turniej też raczej bardziej priorytetowy dla Czecha. Darcis dobre mecze na mączce w swoim życiu grał tylko w turniejach rangi Challenger ze słabszymi zawodnikami, Jiri ma dużo większe zaplecze w turniejach rangi ATP i liczę na to, że to wyjdzie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Istanbul (Turcja), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Milos Raonic - Aljaz Bedene
Typ: 2
Kurs: 2,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo mnie tutaj w tym meczu dziwią kursy. Owszem wyżej w rankingu ATP jest Raonic ale jest on po kontuzji i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji a przeczuwam, że najwyższa ona nie będzie. Milos miał ostatnio problemy ze ścięgnem udowym przez co nie wystąpił w Indian Wells a w turnieju w Delray Beach i Miami wycofywał się z powodu tej kontuzji. Teraz wraca ale wątpię, by był w najwyższej dyspozycji a do tego wraca turniejem, który jest rozgrywany na cegle a ostatni raz Milos na tej nawierzchni grał rok temu we French Open. Spodziewam się, że dla niego jest to raczej mecz, w którym chce sprawdzić czy z udem do końca już wszystko okej i po prostu trochę ograć się na tej nawierzchni przed wielkoszlemowym tegorocznym French Open. Nie spodziewam się tutaj dzisiaj po nim zbyt wiele. Po kontuzji łatwo się nie wraca i myślę, że będzie tutaj dziś w grze Kanadyjczyka sporo błędów. Bedene jest w bardzo dużej formie i ostatnio gra na nawierzchni ceglanej bardzo dużo spotkań i to w większości wygranych. Zawodnik ten wygrał challenger we francuskim Sophia Antipolis, wygrał później następny turniej challengerowy we włoskim mieście Barletta i potem w turnieju rangi ATP rozgrywanym w Budapeszcie doszedł do samego finału przegrywając w nim z Francuzem Pouille. Wszystkie te turnieje były rozgrywane na nawierzchni ceglanej tak więc widać, że zawodnik czuje się na niej bardzo dobrze i dzisiaj w tym spotkaniu to on jest dla mnie faworytem. Aljaz jest w wysokiej formie, rozegrał w ostatnim czasie bardzo wiele spotkań na mączce a jego przeciwnik dawno na tej nawierzchni nie grał a do tego wraca po kontuzji i trudno powiedzieć jak się zaprezentuje. Ja spodziewam się, że jego dyspozycja w tym meczu za wysoka nie będzie i stawiam na gracza reprezentującego Wielką Brytanię.

⛔ 2-1 (6-7 , 6-3 , 7-6)


Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Joao Domingues - Kevin Anderson
Typ: 1
Kurs: 4,27
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj już z kolei kursy mnie nie dziwią i faworytem bez wątpienia jest Anderson ale próbuję iść w stronę wygranej Dominguesa. Anderson na tej nawierzchni nigdy wybitnym zawodnikiem nie był chociarz doszedł do finału w Casablance w 2013, w którym przegrał z Robredo. Z pewnością woli nawierzchnie szybsze ale to nie znaczy, że na cegle grać nie umie. Owszem Kevin radzi sobie na każdej możliwej nawierzchni, po prostu na tych twardszych i szybszych nawierzchniach gra częściej, bo bardziej to podłoże mu odpowiada ale to nie znaczy, że na cegle nie wie jak grać ;) Zawodnik z Republiki Południowej Afryki jest mocnym i solidnym graczem i przy wzroście ponad 2 metrów jego serwis tutaj będzie dużo mocniejszy niż od Dominguesa. Portugalczyk będzie musiał uważać na serwis Andersona i potężne forhandy, bo to napewno najmocniejsza broń Kevina. Jednak ja wierzę, że nie będzie to jednostronne widowisko i, że Joao powalczy w tym meczu a nawet jest w stanie to spotkanie wygrać. Domingues już w poprzedniej rundzie wygrał nieoczekiwanie z Edmundem pokazując solidny tenis tak więc myślę, że dziś też może powalczyć. Turniej rozgrywany w jego kraju i widać, że dobrze się w Estoril na tych kortach czuje. Łatwo z pewnością nie będzie zwłaszcza jak Anderson, będzie dobrze i celnie serwował ale mimo wszystko próbuję. Widzę tutaj pewną szansę na wygranie przez Dominguesa i spróbuję pograć na jego wygraną. Z pewnością dużą bronią Andersona jest siła i wzrost ale jeżeli Domingues zmusi go do biegania po korcie i do długich wymian to myślę, że w tym aspekcie gry szansę ma Portugalczyk.

⛔ 1-2 (7-5 , 3-6 , 5-7)
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dwa typy mam na dzisiaj. Jeden z Portugalii, drugi z Turcji.


Almagro (1.48) maraton
✅✅

Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj idę w stronę Hiszpana. Motywacja jest,punkty do obronienia są, on sam mówił że drabinka wyznaczyła od początku niewygodnego rywala Paire i mimo, że wczorajszy mecz był patologiczny ze strony Paire to jestem pewien, że zwycięstwo nakręciło Nicolasa do dalszych bojów. Na przeciwko reprezentant gospodarzy Elias, który w tym sezonie nikogo ciekawego nie pokonał. Wczoraj wyrównany mecz z Jazirim i mogło tak naprawdę pójść w obie strony , a sami wiemy jak Tunezyjczyk radzi sobie na mączce. Almagro to w mojej opinii bierze. Jak mu się chce i ma motywacje to z takimi rywalami jak Portugalczyk wygrywa 9/10 spotkań ????
Transmisja na Eurosporcie


Vesely (1.57) maraton
⛔⛔

Dla mnie Czech jest po prostu lepszym tenisista i na ziemnej nawierzchni jest po prostu bardziej wszechstronny od Belga. Fajne mecze rozegrał Vesely w Maroku, potem pechowo odpadł z Pouille po taju w Budapeszcie, wcześniej ogrywając Corica. Jest wgrany w mączce i moim zdaniem dzisiaj to wygra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Chardy J. - Zverev A.
Chardy J. +1,5 seta ::: 1,88 ::: 1/3 ⛔

H2H 1:1 z lat 2015-2017. Dwa mecze i dwa razy po 3 sety, na to samo liczę tym razem. Zverev ok, super talent bez wątpienia, jednak jak znam życie to młodym zawodnikom na dłuższą metę nie można ufać, a wbrew pozorom wielu zawodników na własnych śmieciach gra o wiele gorzej niż gdzie indziej z powodu między innymi presji itd. Zverev? Ostatni jego wynik to ugrane całe 5 gemów z młodym Chungiem. W Monte-Carlo oddaje 3 gemy Seppiemu, a Nadalem wygrywa całe 2 gemy.
Chardy jest bardziej doświadczony, niekiedy potrafi odpalić z formą, pierwszy mecz ma już za sobą więc to jakiś handicap w jego stronę, jednak też ostatnio nieźle potrafi niespodziewanie wtopić. Co by nie mówić, nie liczę na jego zwycięstwo, ale seta jest jak najbardziej w stanie ugrać. Powodzenia!

Wynik: 0:2
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Joao Domingues - Kevin Anderson Typ: 1 Kurs: 4,27
Od strony czysto sportowej ten typ nie wejdzie iszanse sa znikome, ale moze Ci wejsc z zupelnie innego powodu o nazwie &quot;kwalifikacje do Madrytu&quot;, gdzie Anderson moze chciec zagrac.
Z drugiej strony Anderson jeszcze moze smialo ten mecz wygrac i dac sobie jedna runde. Ale co tak naprawde siedzi w glowie Andersona to wie tylko on sam. Andrson zbyt wiele nie zarobil w tym roku, ale Madryt na pewno kusi kazdego zawodnika.
Od strony czysto sportowej nie ma szans. Ale jak popatrzysz na liste uczestnikow kwalifkacji z Madrytu to Istomin ugral 4 gemy z anonimowym praktycznie Portugalczykiem i nawet sie nie kryl, ze mu sie wyjazd spieszy. Coric tez plakac nie bedzie, a dzis Bellucci tez to gral dla treningu z Niemcem chyba. Oni jednak wszyscy beda w Madrycie na ow kwalifikacjach w sobote.
W kazdym razie fakty sa takie. Stawianie w tym tygodniu na kogos z kwartetu: Istomin, Bellucci, Coric, Anderson to zbyt duze ryzyko. Efekt chyba widac.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Estoril (Portugalia), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Pedro Sousa - Gilles Muller
Typ: 1
Kurs: 2,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj również proponuję niespodziankę według buków i zagranie na gracza na którego jest wyższy kurs. Sousa ostatnio w dobrej formie i przed tym turniejem w Estoril wygrał turniej Challengerowy we włoskiej Francavilla, gdzie w półfinale pokonał włoskiego gracza Cecchinato a w finale również wygrał z Włochem Giannessim a więc z dwoma graczami, którzy w spotkaniach z nim byli faworytami i na cegle są solidnymi zawodnikami. W swoim pierwszym meczu w tym turnieju Sousa spotkał się z Francuzem Mathieu i w pierwszym secie przegrał 3-6 a w drugim zwyciężył 6-4 i Mathieu niestety nie dał rady zagrać 3 seta i skreczował, przez co Sousa awansował dalej. Muller z kolei jako, że w pierwszej rundzie miał wolny los zaczyna przygodę z tym turniejem od tego dzisiejszego meczu. Na tej nawierzchni Gilles nigdy wybitnym tenisistą nie był i bardzo mnie właśnie tutaj dziwią te kursy. Raczej spodziewałem się, że dla buków w tym starciu faworytem będzie Sousa. Obaj panowie spotkali się 1 raz i miało to miejsce na korcie ceglanym w 2012 roku w Neapolu i wtedy górą był Sousa wygrywając pewnie to spotkanie 2-0 (6-4, 6-2). Wtedy faworytem był właśnie Portugalczyk, na którego kurs był dużo niższy. Teraz buki kierują się chyba tym, że Muller czym starszy tym lepiej gra ale według mnie na tej nawierzchni Pedro lepiej sobie radzi niż jego rywal. Do tego turniej rozgrywany w ojczyźnie Sousy, przed jego publicznością i myślę, że trudno będzie Mullerowi ograć dzisiaj Portugalczyka. Po takim kursie wolę iść w stronę wygranej Pedro, który ostatnio jest w dobrej formie. Jak pisałem wyżej Luksemburczyk Muller, nigdy na cegle wybitnie nie grał i pod tym względem dużo wyżej cenię jego rywala i to w jego stronę spróbuję zagrać.
⛔ 0-2 (3-6 , 2-6)

Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Estoril (Portugalia), ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Harrison R / Venus M - Berlocq C / Galdos S
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Tutaj z kolei propozycja niespodzianki w deblu. Wprawdzie dla Berlocqu i Galdosa ten turniej deblowy jest pierwszym ze sobą w parze to ale ich rywale ze sobą do tej pory też zbyt wiele razy nie grali bo raptem zaliczyli tylko 4 spotkania (3 przegrane i 1 wygrane). Venus największe sukcesy osiągał w parze z Paviciem, z którym wygrał kilka turniejów deblowych. W parze z Harrisonem go za bardzo nie widzę i stawiam tutaj na ich rywali. Wprawdzie w pierwszym spotkaniu pokonali nieoczekiwanie Grotha z Lindstedtem ale tutaj myślę, że Berlocqu z Galdosem zawiesza poprzeczkę dużo wyżej. Wprawdzie Argentyńczyk z Peruwiańczykiem zagrają ze sobą dopiero 2 raz w parze ale jakoś tak do nich jestem mimo wszystko bardziej przekonany w tym starciu. Wczoraj proponowałem dwie niespodzianki i niestety po dość wyrównanych spotkaniach obie okazały się być chybione więc zobaczymy jak to będzie dzisiaj ????
⛔ 2-0 (6-4 , 6-3)
EDIT:
Nic z tego
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Lajovic-Schwartzman 2 @1.35
Typowo kombinacyjny zaklad. Schwartzman znakomite dwa starty w tym turnieju. Dwa lata temu zachwycil w polfinale z Federerem, mimo ze przegral w 3-ech setach, rok temu wygral w Stambule, wygrywajac swoj jedyny tytul ATP World Tour.
Na razie mu ten turniej pasuje i teraz sadze tez bedzie sie bardzo starac. Forma zreszta w Monte Carlo znakomita, gdzie Schwartzman zagral fantastyczne mecze z Nadalem i Bautista, pozniej szybki wylot w Budapeszcie w 1-szej rundzie, a wiec teraz znow szykuje sie prawdopodobnie bardzo dobry turniej po tygodniowym rozbracie od grania, jak to czesto bywa.
Schwartzmana w wymianach naprawde mega ciezko ograc. W Stambule nie jest tak latwo skonczyc punkt na tamtych kortach, wiec ze Schwartzmanem w to mi graj, mozna powiedziec. Schwartzman na pewno stal sie dojrzalszym tenisista, z ktorym trzeba sie liczyc. Moze jak Diego cos jeszcze wygra w karierze to ten Stambul przestanie byc atrakcja, ale na razie moze szykuja sie zakusy na final. Sadze, ze to dobry typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom