>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
13. Sami rozliczamy sobie kupony (tylko poprawne) poprzez zacytowanie swojego postu w temacie konkursowym. Kupon należy rozliczyć do 24h od zakończenia ostatniego zdarzenia na kuponie.
Rozumie,że jeśli kupon jest nietrafiony to nierozliczamy?!
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam, delikatnie się dzisiaj pospieszyłem z typem o kursie 1.33 na gola w obu połowach Napoli - Torino,po czym edytowałem na bts-a z góry przepraszam niedoczytałem w regulaminie.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Siemnako,
Do jutrzejszego wieczora ogarnę listę zwycięzców po czym wygrani będą mogli mi wysyłać dane na PW ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Niebawem konkurs dobiegnie końca, a z tego co widzę, to jeszcze nic nie jest podliczone. 3 czerwca jest finał LM, potem to już właściwie nie ma czego grać, więc fajnie by było, gdyby nagrody zostały wypłacone przed tym finałem.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Witam,
Tutaj lista zwycięzców -&gt; KLIK
Listę z danymi do skrila (wystarczy e-mail) + wysokością nagrody z uwzględnieniem za jaką kolejkę proszę wysyłać mi na PW.
Jeżeli ktoś do 11 czerwca do godziny 18 mi tych danych nie dostarczy to nie otrzyma nagrody. Tego też dnia przekażę listę z loginami Marcinowi (no chyba, że się sprężycie szybciej) a on zrobi Wam przelewy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom