>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Cloudbet

C 24

crypti

Użytkownik
Moge polecic z czystym sumieniem, na euro 2016 gralem, wplaty i wyplaty po kilka btc bezproblempwo. Przy grubszych wplatach 2fa wg mnie mus. Dzis znowu bitka wplacilem, i weszla leczna i jakos tenis. maja system 0 potwierdzen takze kaska pojawia sie po kilku sekundach u buka. Jak bd wyplacal to dam znac czy bezproblemowo jak kiedys. Pozdro,
 
C 24

crypti

Użytkownik
Potwierdzam, dzis wyplacilem bezproblemowo (jak zwykle) nieco ponad 200% tego co wczoraj wplacilem.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
jak wyglada gra u buka tymi bitcoinami? przy wplacie do buka tego bitcoina dostajemy jakies $ o wartosci wplaconych bitcoinow czy obstawiamy bitcoinami
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
z tymi minimalnymi betami to jakos roznie jest, jedno zdarzenie minimum 0.0001 a na inne 0.0060
``
jak to jest z tymi bonusami powitalnymi u tych bukow, jak jeden wykorzystam to moge zalozyc nowe konto i jechac na nowym bonusie ?
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Potwierdzam, super buk.
Jedynym mankamentem są wahania BTC, a ściślej możliwość spadku kursu.
Ale to nie wina buka
Tym niemniej trzeba o tym pmiętać.
Na jaki portfel wypłacasz jeśli to nie tajemnica
 
C 24

crypti

Użytkownik
Jezeli wierzysz w krypto (ja wierze od kilku dobrych lat i dobrze na tym wychodzę) to wachania kursu są do pominięcia bo długoterminowo i tak jesteśmy dopiero w zarodku, jezeli będzie adopcja a nie głównie spekulacja jak teraz to bedziemy na innych poziomach. Nie wierze w obecny system z kreacja pieniądza z powietrza, to musi się kiedyś skończyć, tylko nie wiem czy to będzie ewolucja czy rewolucja. Pozatym bardziej wierze w Bitcoin Cash niż w Bitcoina, ale to już długa dyskusja Jest bardziej funkcjonalny a opłaty za transakcje są na poziomie 1sat/bajt - nie ma sensu dawać większych co przekłada się na poniżej 1 grosza za transakcje. Cloudbet zaczął niedawno wspierać Bitcoin Cash, co do portfeli to na drobne bitcoin.com wallet na androida/ ios a na grubsze sprzętowy Trezor/ledger. Nie wiem czy wiecie ale za bitcoin cash możecie zamawiać jedzenie na pyszne.pl ja inaczej już tam nie płace. Polecam wypróbować
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na jaki portfel wypłacasz jeśli to nie tajemnica
Ja korzystam z polskiego portfelu 4Coins. Nie jestem specjalistą od krypto, więc korzystałem ze strony betserwis.wordpress.com
Teraz też wymieniam na Bitmaszynie
Też przekonałem się do Bitcoin Cash, gdy Bitcoin była na szczytach, ale się zapchał i przelewy szly długo.
Bitcoin Cash jest rewelacyjny, b. szybki i bardzo tani. A przy tym bezpieczny i nikt łapy na nim nie położy i niczego nie chce, skanów itp. ani loginu i hasła do mojego rachunku bankowego, jak jakieś Trustly.
4Coins obsuguje Bitcoin Cash
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Ja korzystam z polskiego portfelu 4Coins. Nie jestem specjalistą od krypto, więc korzystałem ze strony betserwis.wordpress.com
Teraz też wymieniam na Bitmaszynie
Też przekonałem się do Bitcoin Cash, gdy Bitcoin była na szczytach, ale się zapchał i przelewy szly długo.
Bitcoin Cash jest rewelacyjny, b. szybki i bardzo tani. A przy tym bezpieczny i nikt łapy na nim nie położy i niczego nie chce, skanów itp. ani loginu i hasła do mojego rachunku bankowego, jak jakieś Trustly.
4Coins obsuguje Bitcoin Cash
Widzę że w Bitcoin Cash minimalna wpłata i wypłata to 0.001 BTC czyli równowartość 3 złote na tą chwile ? Spokojnie idzie tyle wpłacić i wypłacić ?
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
gdzies tak 12% mnie to kosztowalo tylko, ze ja sie nie bawilem w jakies wystawianie wlasnych ofert bo to dla mnie czarna magia i kupilem szybka transakcja i na tym troche stracilem
 
C 24

crypti

Użytkownik
Widzę że w Bitcoin Cash minimalna wpłata i wypłata to 0.001 BTC czyli równowartość 3 złote na tą chwile ? Spokojnie idzie tyle wpłacić i wypłacić ?
Jak tak pisze to tak jest. Tak jak mówię transakcja w Bitcoin cash to niecały grosz (trzeba ustawić 1sat/bajt), spróbuj.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
gdzies tak 12% mnie to kosztowalo tylko, ze ja sie nie bawilem w jakies wystawianie wlasnych ofert bo to dla mnie czarna magia i kupilem szybka transakcja i na tym troche stracilem
12% to mega dużo. Ja bym chciał wpłacić równowartość 2000 zł to mnie przytną na 240 zeta, tragedia
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja kupilem bitcoiny i przelalem z tej gieldy BitBay na prowizjach mnie troche przycieli,ale to i tak nic przy 12%vat u ziemniaka.
Ja nie korzystam z BitBay, wolę 4Coins.
Ale nie wierzę, że mogli Cię na tym BitBay przyciąć w okolicach 12%
Na 4Coins Bitcoin Cash wychodzi b. tanio, a przelew do buka to wręcz symboliczne pieniądze.
 
Do góry Bottom