>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na pohybel legalnym bukmacherom

L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Jestem zdania, że nowelizacja ustawy hazardowej jest bardzo zła i długo biłem się z myślami o porzuceniu całkiem obstawiania. Przy tak wysokim podatku obrotowym na dłuższą metę gra nie ma sensu. Przeanalizowałem pod tym kontem swoje typy na podstawie 57 meczów (to niewiele, wiem). Wyszedł mi mniej więcej taki wyniki:
Gra bez podatku - ok 20% yield
Gra z podatkiem ok 6% yield
Musze niestety powiedzieć, że dopisywało mi sporo szczęścia i nie sądzę żebym teraz wykręcił taki wynik.
Aktualnie tzw. legalni próbując wyłapać jeleni oferują nam coraz lepsze bonusy i promocje typu gra bez podatku lub za jego połowę. Stwierdziłem, że jeżeli udało by mi się utrzymać obecną formę, to przy obniżonym podatku i zapasie gotówki w formie bonusów uda się napsuć im trochę krwi. Niestety zdaje sobie sprawę, że sam fakt płacenia podatku obrotowego przyczynia się do potencjalnego sukcesu obecnej nowelizacji, ale w pierwszej kolejności zależy mi na wyrządzeniu jakiejś krzywdy lobbującym w jej spawie (dlatego STS zostawię sobie jak będę pewny, że mój plan się udaje i jestem go w stanie realizować za możliwie najwyższe stawki ;)) Później pomyślimy jak dobrać się do ekipy rządzącej ;]
Na pierwszy ogień idzie jednak totolotek (głównie ze względu na najlepszą ofertę bonusową na rynku i jej fajny obrót)
Oczywiście póki jest taka możliwość typy grane przez aplikacje mobilną co daje mi 6% przewagę na starcie. (tu przy okazji prośba o kontakt do osób korzystających z aplikacji przez emulatory androida)
No to zaczynamy:
#1
Typ: Zulte Waregem Club Brugge 2
Kurs: 1.85
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 17,39j
⛔ remis

Niczego nie obiecuje, jednak biorąc pod uwagę aktualne bonusy upatruję szansę w uszczuplenie trochę kont naszych bukmacherów. Dlatego jeżeli ktoś przyłączy się do mojej gry będzie mi niezmiernie miło.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Uprzedzam, że sporo obstawiam.
#2
Typ: Legia Korona Kielce 02
Kurs: 3.32
Stawka 5j x 0.94 = 4,7
PW: 15,60j
✅ remis
Tu kieruje mną podwójna nienawiść hehe
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#3
Typ: Northampton Shrewsbury 1
Kurs: 2.25
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 21,15j
⛔ remis
#4
Typ: Aluminij FC Koper 2
Kurs: 2.30
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 21,60j
⛔ remis
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Troszkę przesada z tymi remisami, ale nie szkodzi patrze na to pozytywnie i spróbuje rzutem na taśmę jeszcze uratować ten weekend.
#6
Typ: Cd Nacional Madeira Moreirense Fc 2
Kurs: 3.25
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 30,55j
✅ 0:1
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Pora na małe podsumowanie weekendu.
Ilość typów: 6
Ilość trafionych: 3
Suma stawek: 55j
Wynik: 63,54j
Zysk/Strata: ✅ 8,54j
Skuteczność: 50%
Yield: ✅ 15,53%
Obrót tym bonusem miał by sens nawet przy kilkunastoprocentowej stracie. Na dodatek biorąc pod uwagę jak niewiele zabrakło w nietrafionych typach (remisy) wynik na początek mógłby być nadspodziewanie dobry.
Kolejnym wnioskiem jest mój błąd dotyczący stawkowania. Już analizując te 57 typów o których mowa w pierwszym poście doszedłem do wniosku, że korzystniej wypadam stosując stałą stawkę. Coś mnie jednak podkusiło na ograniczenie stawki w meczu który wydawał się najbardziej ryzykowny. Przewrotnie okazało się jednak, że ten typ był najsolidniejszy (Korona była zdecydowanie bliżej zwycięstwa niż porażki). Dlatego od tej pory będę trzymał się żelaznej zasady 10j.
Przypominam, że jak na razie wszystkie kursy brane są z Totolotka z potrąconym podatkiem w wysokości 6% od stawek.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
W środku tygodnia ciężko coś złapać, ale przy tym kusie szkoda byłoby nie spróbować.
#7
Typ: Cd Santa Clara Leixoes Sc 1
Kurs: 2.25
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 21,15j
✅ 3:0
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#8
Kurs: Polokwane City Platinium Stars 1
Kurs: 2.30
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 21,60j
✅ 1:0
(fajnie, tylko jak widzę na bet365 kurs 2.88 to serce krwawi...)
Komentarze w temacie mile widziane. Przynajmniej dopóki wygrywam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Bardzo krótko tam gram, ale jak trafi się mecz który spełni moje kryteria wyboru to pewnie z tego skorzystam. Chodzi mi jednak głównie o pokazanie jak można łatwo skorzystać z tego co dają w formie bonusów obracając nim nawet przy słabej skuteczności.
Celowo podaję tylko jednostki żeby każdy mógł sam zdecydować na jakie stawki mógłby sobie pozwolić i ile by musiał w taki sposób zagrać typów do spełnienia wymaganego obrotu. Jak przy okazji uda się wyjść coś ponad stan konta początkowego (kwota wpłacona + bonus) to w przełożeniu na realne pieniądze będziemy mieli yield powyżej 100%.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#10
Typ: Chambly Thelle Epinal 1
Kurs: 2.00
Stawka: 10j x 0.94 = 9,4
PW: 18,80j
⛔ 0:1
Okazuje się, że grającym przez aplikację mobilną nie przysługuje piątkowa promocja &quot;Gram grubo&quot;.
Ja z tym typem kończę obrót w totolotku. Tu uwaga dla dopiero zaczynających obrót. Zostały wprowadzone zmiany w obrocie i od teraz liczone się tylko kursy od 2.00 w górę.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Zaczynamy robić obrót w etoto. (czterokrotność wpłaty po kursie min. 2.00)
#11
Typ: Ternana - Frosinone Calcio 2
Kurs: 2.10
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 18,48j
⛔ 2:0
Podsumowanie obrotu w totolotku później.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#12
Typ: SV Ried - Wolfsberger AC 2
Kurs: 3.42
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 30,090j
⛔ 1-1
#13
Typ: Osasuna - Sporting Gijon 2
Kurs: 2.75
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 24,20j
⛔ 2-2
To się nazywa sposób na brak limitów ;)
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#14
Typ: Sligo Rovers - Derry City Fc 2
Kurs: 2,15
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 18,92j
⛔ 1-1
#15
Typ: Fiorentina - Inter Mediolan 2
Kurs: 2,55
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 22,44j
⛔ 5-4
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
#16
Typ: Sv Sandhausen - Karlsruher 1
Kurs: 2.00
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 17,60j
✅
#17
Typ: Samara - Rubin Kazan 2
Kurs: 2,71
Stawka: 10j x 088 = 8,8
PW: 23,85j
⛔ 0-0
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Podsumowanie statystyk po skończonym obrocie w totolotku:
Ilość typów: 10
Ilość trafionych: 5
Suma stawek: 95j
Wynik: 106,29j
Zysk/Strata: ✅ 11,29j
Skuteczność: 50%
Yield: ✅ 11,88%
Biorąc pod uwagę potrącony podatek wynik uważam za bardzo dobry. Zwłaszcza, że gdy weźmiemy pod uwagę bonus zysk wychodzi powyżej 100% ????
Sytuacji w etoto jeszcze nie będę analizował ponieważ póki co wypada to duuużo słabiej.
Na dodatek według ich strony aktualna kwota pozostała do obrotu jest dużo wyższa niż wynika z moich kuponów. Czekam na wyjaśnienie bo coś mi tam śmierdzi.
 
Do góry Bottom