>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Ćwierćfinał] FC Barcelona - Juventus Turyn [19.04.2017] - rewanż

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



FC Barcelona - Juventus Turyn
19.04.2017
1.50 - 4.65 - 6.25
Unibet - Bonus 100% d 200PLN - zobacz i graj


Stara Dama w półfinale? Czy jednak Barcelonę stać na wielki powrót, jak w meczu z PSG? Czy znów mogą liczyć na przychylność sędziego? Będzie bardzo ciężko... Juventus posiada jedną z najlepszych obron. W obecnej edycji LM stracili dotychczas 2 bramki.​

Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przeniosłem jeszcze z poprzedniego wątku dotyczącego pierwszego meczu:
Nic dwa razy się nie zdarza, Barcelona bez szans na Camp Nou z takim Juve imo Stara dama utwierdziła mnie w przekonaniu, że są głównym faworytem do wygrania całej LM
Na początku też tak od razu pomyślałem, ale... w zasadzie cały wysiłek z PSG by poszedł na marne i wiedzą o tym. Wczoraj albo przedwczoraj odbyło się spotkanie kryzysowe w Barcelonie. Znowu z Juventusem zagrali na za małej intensywności, ale II poł. była już lepsza. Były też sytuacje. Jak zagrają na takim samym poziomie jak z PSG będą w stanie to odrobić. Jest jedna bramka mniej. Tym nie mniej kurs 4-5 na awans na pewno nie jest do gry. Ja w tym meczu uderzę w kartki. Jaki by nie był scenariusz nerwy będę ogromne. I to nie Juventus zagrał na nie wiadomo jakim poziomie tylko Barcelona zagrała fatalnie. To następny wniosek jaki mi się nasunął. PSG zagrało pierwszy mecz rewelacyjnie praktycznie w każdym aspekcie. A teraz Barcelona straciła gole w wyniku prostych błędów w kryciu czy Ter Stegen nie obronił czegoś co było w jego zasięgu. No i ze stałego fragmentu. Juventus nie zagrał niesamowicie i to jest szansa dla Barcelony. No zobaczymy... Jeśli by tego dokonali 2 raz to po prostu sobie nie wyobrażam co by działo.
 
M 0

michal14qwe

Użytkownik
Pisze ten post jako wieloletni fan Barcelony, ale nie będę kierował się emocjami a zdrowym rozsądkiem. Barcelona w tym sezonie jaka jest każdy widzi. Nie jesteśmy najlepszą drużyną świata. Musiał kiedyś przyjść ten spadek formy. Ale wciąż wielkim atutem blaugrany są indywidualności, i to jakie! Na następny sezon zapowiedziane są zmiany, i gracze nie mają teraz nic do stracenia. Jak chcą zostać muszą grać. Na Camp Nou będzie walka, ostra i bezpardonowa. Jednak na Juventus nie wystarczy, po prostu nie damy rady piłkarsko. Celem Juve będzie wytrzymanie pierwszym 20 minut bez straty gola. Celem Barcy strzelenie 3 goli i doprowadzenie do dogrywki. Gol dla Juve kończy zabawę, bo trzeba by wygrać 5-1, a juventus tyle goli nie traci. Pamiętajmy jednak, że KAŻDY wynik z Camp Nou z tej edycji LM dałby awans barcy. 4 gole stracił chociażby Manchester City. Ale do rzeczy, moje typy wyglądają następująco:
Obie drużyny zdobędą bramki: tak: 1,65 (6/10)
Mecz: Fc Barcelona: 1,50 (4/10)
połowa, pełne spotkanie: 1,X : 17,00 (ogromne value) (1/10)
Kursy z Unibet
spotkanie/obie drużyny strzela gola: Barcelona/tak : 2,54 (fortuna) (3/10)
Zamierzam też pograc czerwoną karte i over 4,5 żołtych i tu wejdzie grubo, bo jak Neymar złapie frustrację... tu zagram 9/10
Mam cichą nadzieję, że mecz potoczy się właśnie tak, i Barca odpadnie po walce i wyniku 2;1 lub 3;1. Bo że juvetus strzeli jestem pewien. Boję się tylko, żeby nie stracili motywacji, i nie było drugiego bayernu i 7;0.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam cichą nadzieję, że mecz potoczy się właśnie tak, i Barca odpadnie po walce i wyniku 2;1 lub 3;1. Bo że juvetus strzeli jestem pewien.
No w sumie jak PSG strzeliło też każdy był pewny, że po Barcelonie, a ona strzeliła od ok. 85 min. 3 gole. Myślę, że jak udało by im się strzelić 2 gole w pierwszej połowie to ten trzeci strzelili by w II poł. Tak naprawdę Barcelona mogła by to odrobić jak by zagrała na takiej intensywności jak z PSG. Czy kondycyjnie i mentalnie dadzą radę to inna sprawa. 3 gole do bardzo dużo, ale nie mission possibile jak z PSG. I pamiętajmy, że mieli sytuacje w meczu z Juventusem, ale był w bramce genialny Buffon. Ale może być też jak z Bayernem. Jak Juventus szybko strzeli gola to może być po meczu.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Były też sytuacje. Jak zagrają na takim samym poziomie jak z PSG będą w stanie to odrobić. Jest jedna bramka mniej.
Widzę, że pierwszy mecz niczego Cie nie nauczył i dalej piszesz te swoje farmazony. Barcelona jest bez formy i nie ma najmniejszych szans odrobić takiej straty tym bardziej z tak doświadczoną i ułożona taktycznie drużyną jaką jest Juventus. Więc skończ już pisać te swoje brednie i zacznij podawać argumenty, ale nie takie, że jak odrobili starty z PSG to odrobią z Juve, albo to, że Barca miała jakieś sytuacje w pierwszym meczu bo to nie są argumenty (trudno, żeby na tym poziomie jedna z drużyn nie miała sytuacji do strzelenia bramki). Mimo, że zarejestrowałem się tutaj dość dawno to dopiero od niedawna wchodzę tu regularnie i widzę, że uważasz się tutaj za jakieś bukmacherskie guru, którym nie jesteś.
W tym meczu Juve na pewno się nie otworzy a Barcelona będzie biła głową w turyński mur... jak dla mnie:
Poniżej 2,5 bramki w meczu, kurs 2,8✅
Poniżej 3,5 bramki w meczu, kurs 1,75✅
bukmacher: Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
19.04.2017 g. 20.45 Barcelona- Juventus
-
Typ: under 3,5 ✅✅✅
Kurs: 1,77
Marathonbet
Stawka 6/10


Moim zdaniem szkoda czasu na dyskusję na temat dwumeczu Barcelona - PSG, było minęło, istnieje wiele teorii na temat tego spotkania i w każdej jest trochę racji. Jak dla mnie kwestia awansu w tej arze rozstrzygnęła się w Turynie, gdzie Juve gładko klepnęło Barcelonę 3-0. Jednak nie zamierzam na siłę typować wyniku tego spotkania bo wydarzyć może się wszystko, jednak przeczucie mam w kierunku gości.

Barca ma świadomość tego że wsadzić Juventusowi 3 bramki będzie niezwykle ciężko, choć jeszcze trudniej może być z zachowaniem czystego konta bo defensywa dumy Katalonii wygląda kiepsko. Wystarczy spojrzeć na skróty meczu z Sociedad. W związku z tym w zależności od wyniku w trakcie spotkania Luis Enrique może zacząć myśleć o oszczędzaniu zawodników przed weekendowym starciem z Realem na wagę mistrzostwa.

Juventus to moim zdaniem najlepsza defensywa w Europie, a i w ataku nie mają się czego wstydzić. Stara Dama nie popełni tego błędu co PSG i nie da sobie władować worka bramek. Uważam że spotkanie to będzie miało przebieg zbliżony do weekendowego pojedynku Bayeru z Bayernem gdzie &quot;faworyt&quot; stwarza masę sytuacji a rywal skutecznie się broni. Z tym że Juve na pewno stworzy sobie kilka dogodnych sytuacji i coś może wpaść co spowoduje że Barca będzie musiała strzelić pięciopak, co w pojedynku z Juve jest w moim odczuciu nierealne.

Alternatywnie:
under 2,5 @ 2,88 Marathonbet 3/10✅✅✅
Juve DNB @4,75 BetVictor 2/10
Awans Juve @1,16 - świetna lokata jak dla mnie✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do tego underu 2,5 to zagrożeniem typu może być szybko strzelona bramka przez Juventus i albo mogą mieć wywalone na to czy Barcelona strzeli im na 1:1 czy na 2:1, albo żeby utrzeć nosa &quot;wielkiej Barcelonie&quot; mogą sami wsadzić z 3 bramki, a Barcelona może się wtedy rozsypać zupełnie. Z 2 strony w 2 scenariuszu Barcelona jeśli by jakimś cudem chciała dogonić to właśnie 3:0 daje dogrywkę. Sam typ na under nie jest pozbawiony sensu, ale chyba by lepiej było dać na wszelki wypadek under 3 gole w azjanie z mniejszym kursem, ale większym bezpieczeństwem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona - Juventus (pow. 5,5 kartek) kurs: 1,90 buk: forBet (osobiście polecam dołożyć over kartek w dzisiejszym meczu Realu i coś jeszcze aby zagrać bez podatku - jak ktoś nie ma pomysłów zapraszam do swojego tematu gdzie mam ten bet właśnie tak łączony z innymi zakładami)
Po pierwsze ważna informacja: czerwona kartka w tym becie liczy się jako 2. Sędzią będzie Björn Kuiper, który potrafi dawać kartki. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że te kartki powinny wejść właściwie przy każdym scenariuszu. Kiedy Barcelona będzie sfrustrowana i nie będzie mogła strzelić Juventusowi do spięć może dochodzić co chwila. Kiedy będzie prowadziła może kasować kontry Juventusu faulami taktycznymi. W końcu sam Juventus pod wpływem presji, stadionu, spięć może dostawać kartki. Dla mnie linia 5,5 po kursie 1,90 i to z liczeniem kartki czerwonej jaki 2 to po prostu super bet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: awans barcelona
Kurs 5.25
Buk unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Barcelony na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Juventusu Turyn, w pierwszym spotkaniu rozegranym na boisku starej damy blaugrana uległa gładko 0:3 i teraz każdy twierdzi iż będzie im niezwykle ciężko wygrać takim rezultatem żeby pojawić się w kolejnej rundzie tych rozgrywek, Barcelona jednak już w poprzedniej rundzie pokazała iż nawet przegrana 0:4 w Paryżu nie zamknęła jej drogi aby dalej walczyć o piłkarską Ligę Mistrzów, tutaj moim zdaniem gospodarze są faworytem do wygranej ,ale na pewno łatwe spotkanie to dla nich nie będzie bowiem Włosi już wiedzą czego się mogą spodziewać, Barcelona zaatakuje od pierwszych minut ponieważ ma do odrobienia 3 bramki, PSG zagrało bardzo słabo dlatego poległo Juventus natomiast jest zespołem znacznie lepiej poukładanym w formacjach defensywnych i na pewno tutaj upatruje swojej szansy , jednak na stawiam na wygraną gospodarzy , którzy pomimo słabszej formy na wyjazdach na swoim stadionie są zespołem znacznie mocniejszym i według mnie tutaj mogą ograć kazdego, nie wiem czy Barcelona awansuję ,ale według mnie na zdobycie 3 bramek powinno ich być stać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Barcelona-Juventus
Typ: awans barcelona
Kurs 5.25
Buk unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Barcelony na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Juventusu Turyn, w pierwszym spotkaniu rozegranym na boisku starej damy blaugrana uległa gładko 0:3 i teraz każdy twierdzi iż będzie im niezwykle ciężko wygrać takim rezultatem żeby pojawić się w kolejnej rundzie tych rozgrywek, Barcelona jednak już w poprzedniej rundzie pokazała iż nawet przegrana 0:4 w Paryżu nie zamknęła jej drogi aby dalej walczyć o piłkarską Ligę Mistrzów, tutaj moim zdaniem gospodarze są faworytem do wygranej ,ale na pewno łatwe spotkanie to dla nich nie będzie bowiem Włosi już wiedzą czego się mogą spodziewać, Barcelona zaatakuje od pierwszych minut ponieważ ma do odrobienia 3 bramki, PSG zagrało bardzo słabo dlatego poległo Juventus natomiast jest zespołem znacznie lepiej poukładanym w formacjach defensywnych i na pewno tutaj upatruje swojej szansy , jednak na stawiam na wygraną gospodarzy , którzy pomimo słabszej formy na wyjazdach na swoim stadionie są zespołem znacznie mocniejszym i według mnie tutaj mogą ograć kazdego, nie wiem czy Barcelona awansuję ,ale według mnie na zdobycie 3 bramek powinno ich być stać.
Oj kolego gratuluję odwagi ???? Po podaniu tego typu czeka cię tutaj małe piekło hejterów z użytkownikiem mch91 na czele.
Piszę jednak w innej sprawie. Na końcu piszesz, że nie wiesz czy Barcelona awansuje, ale wierzysz, że zdobędzie 3 bramki. W takim razie lepszymi betami było by AH:-2,5 lub pow. 3 goli lub Barcelona strzeli pow. 2,5 goli. Tak naprawdę niestety za awansem Barcelony przemawia wyłącznie własny stadion i to, że już to zrobili oraz, że teoretycznie są w stanie to zrobić 2 raz, ale przeciw - siła defensywna Juventusu, ostatnie 2 bardzo słabe występy Katalończyków, a właściwie bardzo słaba formacja defensywna, brak miesięcznego przygotowania jak z PSG. I kurs ok 5 też nie zachęca (w meczu z PSG był 10). Oczywiście bardzo bym chciał żeby się udało i trzymam kciuki za typ bo mam to pograne jeszcze przed dwumeczem, ale nie widzę na to szansy lub widzę szanse jeszcze mniejsze niż z PSG. Obym się mylił. Powodzenia !
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Oj kolego gratuluję odwagi ???? Po podaniu tego typu czeka cię tutaj małe piekło hejterów z użytkownikiem mch91 na czele.
Piszę jednak w innej sprawie. Na końcu piszesz, że nie wiesz czy Barcelona awansuje, ale wierzysz, że zdobędzie 3 bramki. W takim razie lepszymi betami było by AH:-2,5 lub pow. 3 goli lub Barcelona strzeli pow. 2,5 goli. Tak naprawdę niestety za awansem Barcelony przemawia wyłącznie własny stadion i to, że już to zrobili oraz, że teoretycznie są w stanie to zrobić 2 raz, ale przeciw - siła defensywna Juventusu, ostatnie 2 bardzo słabe występy Katalończyków, a właściwie bardzo słaba formacja defensywna, brak miesięcznego przygotowania jak z PSG. I kurs ok 5 też nie zachęca (w meczu z PSG był 10). Oczywiście bardzo bym chciał żeby się udało i trzymam kciuki za typ bo mam to pograne jeszcze przed dwumeczem, ale nie widzę na to szansy lub widzę szanse jeszcze mniejsze niż z PSG. Obym się mylił. Powodzenia !
Juventus łapał już wpadki w tym sezonie stracili 3 bramki między innymi z Napoli oraz słabą Genoą w ostatnim półroczu.Podobno nic dwa razy się nie zdarza ,ale wierzę iz gospodarze odrobią straty , strzelone 6 bramek z PSG musi budzić szacunek a jak tutaj Barca do połowy strzeli i nie straci to wynik jest sprawą otwartą. Napiszę jeszcze iż od zawsze kibicuję Realowi a Barcelony nie trawię,ale jeśli w 1/8 strzela się 6 bramek mistrzowi Francji to mój szacunek do tego klubo mocno powindował do góry. Dodam jeszcze że w pierwszym spotkaniu goście byli zespołem lepszym,ale wykorzystali swoich sytuacji , jesli ktoś myśli że Juventus jutro zdominuje Barcelone na ich terenie to chyba się grubo pomyli , spójrzcie chociażby na wyjazdowe spotkania Juventusu z Napoli, Juve zostało po prostu zjedzone pod każdym względem , jedynym plusem po ich stronie były korzystne wyniki a gra o dupę potłuc. Goście są zespołem jadącym na farcie i tyle ja zagram na Awans Barcy. A Hejterzy? Trudno , życie taki mój typ moje zdanie, nie podoba się nie czytać, to jest luźna dyskusja nikt nie musi tego stawiać, pozdrawiam! :]
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
No to jak fani Barcelony? Jutro dla 0-3 wychodzi mi 5-1, bo dla 0-4 było 6-1. Po dzisiejszej drukarni na Real wszystko jest możliwe. Szkoda tylko, że nie ma tyle optymizmu co przed rewanżem z PSG, ale myślę, że dacie radę :)
A już tak na poważnie, to Barca słaba jak Lechia ;-), choć może ze dwa farfocle strzeli. ktoś dostanie w kolano, jakiś rykoszet. Juve ciala nie da i wcale nie będzie się tylko bronić, bo wtedy faktycznie może mieć mokro w końcówce. Liczę na remis bramkowy, bo Barca za dużo nie strzeli, a czystego konta nie utrzyma.

Barca - Juve typ: X kurs: 4,80
buk nielegalny
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: Dani Alves Otrzyma Kartke
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wielki powrot na Camp Nou szykuje sie dzisiaj dla Daniego Alvesa. Powrot na stare smieci przy lekkim smaku skandalu. Dlaczego? Zaatakowal on w lutym dosyc mocno zarzad Barcelony twierdzac ze &quot;Władze Barcelony są fałszywe i niewdzięczne&quot;. Tutaj artykul do jego wypowiedzi: http://sport.interia.pl/primera-division/news-dani-alves-atakuje-zarzad-barcelony,nId,2355738 . Juz w pierwszym spotkaniu gral bardzo agresywnie za co bardzo szybko wylapal kartke bo juz 28min. To wygladalo tak jakby bardzo chcial cos bylemu klubowi z Katalonii udowodnic. W rewanzu stawka meczu bedzie jeszcze wyzsza a co za tym idzie cisnienie rowniez. Caly stadion ludzi ktorzy beda chcieli zobaczyc znow remontade. Mysle ze Juve jest zbyt solidna druzyna i nie wypusci tego awansu. Alves podobnie jak w pierwszym meczu podejrzewam ze zagra na prawej obronie. Tam bedzie hasal Neymar ktorego tez trzeba bedzie jakos powstrzymac. Do tego presja ze strony trybun na arbitrze na pewno tez zrobi swoje. Dani po za tym bardzo lubi nie zgadzac sie z decyzjami sedziego przy czym wyraza swoje niezadowolenie w sposob bardzo ekspresyjny wymachujac przy tym rekami i uzywajac nieparlamentarnych slow co tez moze poskutkowac kartka. Naladowany energia na pewno bedzie chcial pokazac sie publice i troche pofauluje co w koncu przyniesie kartke. Dani Alves w tej edycji Ligi Mistrzow ma na koncie tylko 1 kartke ktora zreszta dostal w ostatnim meczu wiec nie musi sie o nic martwic bo nawet jak dostanie na Camp Nou kartke to i tak ona niczego nie zmieni (po cwiercfinalach kasujemy licznik kartek). Nogi nie bedzie musial tutaj odstawiac. Brazylijczyk nie gral w ostatnim meczu Serie A ani minuty co sugeruje ze jest przygotowany aby dostac w rewanzu z Barca pelne 90min ktore zreszta w 1 meczu rozegral. Ja pogralem ten typ po kursie 2.80 ale zaraz spadlo do 2.50. Jednak nadal jest to wysoki kurs ktory w moim odczuciu powinien wejsc.
Do tego polecam kartke Neymara. Normalnie gralbym pewnie jego kartke ale ze wzgledu ze ostatnio Ney dostal czerwo w lidze moze sie ogarnac i nie zlapac kartki. Jednak kurs 3.50 jest wysoki i lekko mozna sprobowac.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: Barcelona over 1,5 bramki
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet
Mój bet kursem głowy nie urywa, ale zdarzenie imo bardzo pewne. Barcelona u siebie a na wyjeździe to dwa, zupełnie różne zespoły. U siebie Katalończycy grają naprawdę dobrze a przede wszystkim ofensywnie, ostatnie 5 meczów na Camp Nou to aż 21 bramek zdobytych przez gospodarzy, w tym sześć bramek zaaplikowane PSG czy trzy bramki strzelone Sevilli - to naprawdę może budzić podziw.
Tak, w meczu w Turynie z pełnym przekonaniem zachęcałem do grania Juventusu. Ale na Camp Nou Barcelona będzie miała dużo, dużo łatwiej. Chciałbym zwrócić uwagę na to, że mimo bardzo złego wyniku w Turynie Barcelona nie zagrała jakieś totalnej kichy - swoje okazje mieli, kilka naprawdę dobrych, brakło wykończenia. Na Camp Nou naturalnie, okazji będzie więcej, czy wykończenie znów zawiedzie tak bardzo jak w Turynie? Śmiem wątpić.
Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami pokazało, że tej &quot;żelaznej turyńskiej defensywy&quot; nie ma się co jakoś specjalnie bać, Juventus swoje błędy w defensywie robi i kilka dogodnych okazji Barcelonie oddał.
Barcelona nie ma nic do stracenia, ale wiele do zyskania. Południowoamerykańskie tridente MSN jutro naprawdę będzie miało wiele okazji, a dwie bramki od nich przyjmuję jako ich dolną granicę w tym meczu. Szybka bramka dla Barcelony ustawi ten mecz w ich kierunku.
Gram grubo.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Typ - Poniżej 4 bramek @1,42
Może kurs nie jakiś zbytnio wysoki, ale myślę że spokojnie warty zagrania. Optymalny moim zdaniem przy zakładanej marży 7%~ to @1,25. Tutaj nie bedzie już tak łatwo jak z PSG, bo wiadomo defensywa jedna z najlepszych, w dodatku drużyna nastawiona na defensywę. Moim zdaniem zamurują bramkę i nawet niezbyt będą atakować. Nie licze chyba nawet na żadnego gola ze strony Juventusu. Azjan jest asekruacyjny. Polecam do dubelka
Typ - Barcelona wygra i zdobędzie więcej rożnych @2,00
Typ na Barcelone to @1,56, a na Barcelona więcej rożnych @1,16 co w przeliczeniu dubelka daje nam @1,8, więc wydaje mi się, że kurs @2,00 warto spróbować. Więcej rożnych ? Moim zdaniem pewne, drużyna Juventusu mocno underowa w dodatku przewiduje dla nich nie więcej jak 35% posiadania piłki, głównie skupieni na defensywie. Chociaż nie lubię grać na Barcelone jeśli chodzi o kornery, bo ta drużyna lubi piłkę umieszczać w siatce klepiąc podania do samej linii, to tutaj wydaje się do pokrycia. Tym bardziej, że Barcelona pewnie zaatakuje od początku spotkania.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Niewątpliwie dziś do domu pojedzie Juventus pieczętując awans do kolejnej rundy bramką. Stara dama to bardzo sprytna drużyna, która w sposób wręcz brutalny wykorzystuje wszelkie słabości rywala. Jako sympatyka innej włoskiej drużyny (wciąż z matematycznymi szansami na wygraną w calcio) jestem o tym uświadamiany co weekend, kiedy to liczę na stratę punktów. Bianconeri zaś tracą punkty bardzo rzadko, a jeszcze rzadziej nie zdobywają bramki na wyjeździe (czy w ogóle bramki w spotkaniu). Celem Dybali, Mandzukicia będzie właśnie wpakowanie piłki do siatki, co przy grze Juve prawdopodobnie zabije widowisko. Kolejnym argumentem za bramką dla Juve jest oczywiście potrzeba ich strzelania przez Barcelonę, która u siebie jest bardzo mocna, szczególnie w ofensywie. Stąd też mój typ na BTS @1.5 sts / @1.55 betsson.
 
Z 582K
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: Barcelona over 3,5 bramki
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
FC Barcelona podejmie na Camp Nou Juwentus w spotkaniu rewanżowym.Typuje że padnie więcej niż 3,5 bramki.W pierwszym pojedynku w Turynie piłkarze gospodarzy niedali szans Barce4lonie wygrywając 3-0.trudno przypuszczać żeby graczom Barcelony udało się powtórzyc wyczyn z poprzedniej rundy gdzie odrobili strate 4 bramek w pojedynku z Paris SG.Stara Dama to jednak bardzo niewygodny rywal i bardzo dobrze zorganizowany w grze obronnej.jedno jest pewne Messi i spółka napewno niezłożą broni i dopóki piłka jest w grze to mają szanse odrobic straty.Juwentus napewno będzie grożnie kontratakował i to stworzy im sytuacje bramkowe.Według mnie over 3,5 bramki jest do pokonania.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dziś spodziewam się obrony Juventusu,bez wątpienia Juventus potrafi sie bronic,to nie PSG i nie spodziewam sie tutaj jakiejś dużej ilości bramek dlatego typem na ten mecz jest under bramkowy bo przyjemnym kursie.
poniżej 3,5 gola kurs 1.74
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
powyżej 31.5 fauli, @1.8 totolotek/@1.85 uni 10/10]
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ sędzia nie chciał gwizdać wielu fauli także chujnia
W jaki by sposób mecz się nie ułożył, będzie w nim dużo fauli - Barcelona gra pressingiem po stracie piłki, ze względu na szybkość piłkarzy też jest często faulowana, Juve z kolei będzie chciało zyskiwać czas przez faule, także ma szybkich zawodników. Oprócz tego mecz o bardoz wysoką stawkę, wg mnie będzie tutaj około 40 fauli.

Statystyki:
Juventus 3-0 Barcelona 18-21=39
Napoli 3-2 Juventus 21-12=33

PSG 4-0 Barcelona 14-11=25
Barcelona 6-1 PSG 16-25 =41
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie osobiscie titikaka Barcy nie przekonuje. Jechali do Turynu po gorzkim doświadczeniu jakim był łomot w Paryżu z zamiarem by to się nie powtórzyło i by coś strzelić. I co?... I znów łomot i znów bez bramki. Mam wrażenie , że PSG trochę zlekceważyło drugi mecz no bo przecież jak mogą stracić 5 lub więcej bramek i w głowach zamiast normalnej swojej gry była defensywa i oddanie pola Barcelonie i stało sie. Ale taki numer z Juve nie przejdzie, mimo że mniej trzeba odrobic. Juve to wiekszy monolit, inna mentalność, zespół który potrafi wygrać na boisku rywala i spokojnie mógł kontrolować dwumecz u siebie i miało to miejsce w każdym meczu tej edycji LM(Lyon, Sevilla, Porto). Widomo to nie tak klasa co Barca, ale też stawka teraz jest inna. Grają o prestige i poważna kasę, mają w głowach mecz Barcy z PSG podany na tacy jak nie wolno tutaj grać, jest forma i odpowiedni wykonawcy, w bramce ostoja i doświadczenie. Nie wierzę by pozwolili Barcelonie rozwinać skrzydła i pozwolić im grać swoje nic nie robiąc. Myślę, że będą stawiali opór i groznie kontratakowali i trzymali piłke tak długo jak to tylko mozliwe, wymuszali faule i rzuty z autu. Cel numer jeden Juve na ten sezon do zdobycie LM i nikt tego w klubie nie krył i nie kryje. Po to wyjdą na boisko by przejsć do drugiej rundy co wcale nie oznacza , że muszą przegrać. Im dłużej Barca nie strzeli tym bardziej będą sie denerwować i to będzie działało na korzysć Juve. A,że są w formie i mocni to juz udowodnili. I wcale nie muszą przegrać a wygrać też mogą.
Moj typ X2
kurs 2,51 , Fortuna ( ale mozna złapać u innych wyższy)
i za drobne czysta 2 po kursie 5,25 ( kurs chyba troche mimo wszystko zawyżony)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom