>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

uwaga na grę z zagranicy/przez VPN !!

korver 121,3K

korver

Użytkownik
witam,

dzisiaj dostałem niezwykle miłą wiadomość od betclica:

&quot;Dzień dobry,

Zgodnie z informacjami z działu bezpieczeństwa konto pozostanie zamknięte, a środki zostały skonfiskowane zgodnie z regulaminem.

Pozdrawiamy,

Betclic VIP Team&quot;

????

==

Krótki zarys sytuacji: konto założone na początku roku 2016, w kwietniu 2016 wykonana pełna weryfikacja. Od tej pory przeprowadzono wiele wpłat i wypłat na kilkadziesiąt tysięcy. W grudniu 2016 prośba o ponowną weryfikację: rachunek + dowód przy twarzy. W styczniu blokada konta ze stanem prawie 9000 EUR i weryfikacja TEL. Po weryfikacji tel stos wysłanych, wymaganych dokumentów - po rachunki korzystania z autostrad, noclegi w hotelach, efekt - żaden. Próba interwencji u organu wydającego licencję - MGA. Efekt również żaden. Betclic ma kilka ku*ewskich zapisów w regulaminie i to ich chroni. MGA chętnie pomoże, ale tylko w sprawach sprzecznych z ich regulaminem.

Punkt zaczepienia bukmachera - moje przemieszczanie się po Europie, logowanie z różnych krajów, podejrzenie o korzystanie z VPN - stanowczo zabronione wg ich regulaminu. Jednego dnia logowałem się z Niemiec, innego ze Słowacji. Zarzucono mi oszustwo. Przedstawiłem fakturę oraz bilet lotniczy Bratysława-Berlin z tego okresu, dalej ich to nie zadowalało.

Podsumowując:

Zaje*ali mi kwotę prawię 9000 Euro. Dzięki Bogu w trakcie prawie roku ograłem ich na wielokrotność tej sumy. Fakt faktem, zachowali się mega kure*sko i przestrzegam przed graniem u nich.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
ja tam nigdy nie korzystalem z Betcic VIP, w zwyklym Betlicu to sobie moglem pograc za 3 stowki, tak wiec przyjemnosc obcowania z tym bukiem zakonczyla sie po 1 becie
jak sie chcialo byc VIPem no to..
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Trzeba było raczej napisać: uwaga na grę w BetClic (Expekt z resztą też) w ogóle. A tak już bardziej żartem, uwaga na grę w ogóle ????
Oczywiście przykra sytuacja, ale po co grać jakiekolwiek większe pieniądze w niepoważnych firmach? Jedynie co mnie ciekawi, to w jaki sposób ich obrąbałeś na wielokrotność tej sumy. Po prostu dobry typer jesteś? Jakie dyscypliny? Kursów przecież też nie mają najlepszych...
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Trzeba było raczej napisać: uwaga na grę w BetClic (Expekt z resztą też) w ogóle. A tak już bardziej żartem, uwaga na grę w ogóle ????
Oczywiście przykra sytuacja, ale po co grać jakiekolwiek większe pieniądze w niepoważnych firmach? Jedynie co mnie ciekawi, to w jaki sposób ich obrąbałeś na wielokrotność tej sumy. Po prostu dobry typer jesteś? Jakie dyscypliny? Kursów przecież też nie mają najlepszych...
Idac tym tokiem myślenia - po co w ogóle grac, skoro można przegrać? Mając konto VIP w betclicu można grac stawkami rzędu 1-2 tys EUR na siatkówkę, co nie jest popularne u zbyt wielu bukmacherów.
Powiedzmy, ze miałem szczęście, wygrywając tam.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Jesteś pewny, że mają taki zapis w regulaminie?
Zagraj, wygraj to się przekonasz. Jak będziesz przegrywać to możesz nawet 100 kont na jednym adresie IP założyć. Problemy pojawiają się dopiero jak wygrasz lub wypłacasz.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Przez chwile myślałem, że szukasz pomocy, ale temat jest chyba tylko po to żeby pokazać jaki jestem &quot;super&quot;.
Nic z tych rzeczy, przeglądałeś w ogóle regulamin? Wiadomość od supportu:

&quot;nie wyjasnił Pan dlaczego korzysta Pan z VPN (tego zabrania nasz regulamin).

Pana historia o pobycie za granicą byłaby wiarygodna, gdyby nie fakt, że za każdym razem w Niemczech i Szwajcarii łączył się Pan z serwerów wirtualnych..

Pozdrawiam,

Marcin
Betclic VIP Team&quot;
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Na forum wszystko jest możliwe i dlatego pełno tu takich, którzy grają stawkami zbliżonymi do PKB Polski ;-)
&quot;Co dla jednych jest podłogą, to dla innych staje się sufitem.&quot;

Jakbym miał odblokowane konto, żaden problem udowodnić. Tak to pozostaje wierzyć na słowo, aczkolwiek nie o to w tej sytuacji chodzi, jakie stawki przyjmowali, tylko o zachowanie bukmachera.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Nic z tych rzeczy, przeglądałeś w ogóle regulamin? Wiadomość od supportu:

&quot;nie wyjasnił Pan dlaczego korzysta Pan z VPN (tego zabrania nasz regulamin).

Pana historia o pobycie za granicą byłaby wiarygodna, gdyby nie fakt, że za każdym razem w Niemczech i Szwajcarii łączył się Pan z serwerów wirtualnych..

Pozdrawiam,

Marcin
Betclic VIP Team&quot;
W ogólnym regulaminie nie ma nic o VPN itp.

Może dla konta VIP mają jakieś dodatkowe zapisy?
 
Do góry Bottom