>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 2016/2017 Stanley Cup PO

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL 2016/2017 - Stanley Cup Playoff&#39;s

NHL Stanley Cup Playoffs! 2017!​

Finały zacząć czas!​


Rozpoczynamy od 13 Kwietnia! o 1 w nocy!
Obrońcą tytułu Pittsburgh Penguins!

...Niestety dział NHL, nie cieszy popularnością co kiedyś. Ale po cichu liczę, że na finały się obudzą ci co się jeszcze jakiś czas temu wypowiadali na temat meczy. Zachęcam do pisania analiz...​
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
To jedziemy z koksem
Chicago Blackhawks-Nashville Predators

Po sezonie zasadniczym faworytem te pary oczywiście Chicago,ale kto dłużej gra tą ligę wie,że play off to inna bajka,Predators to moim zdaniem oprócz Tampy Bay jedno z większych zaskoczeń in minus sezonu zasadniczego.Dobijali się parę lat do czołówki i można powiedzieć na ostatniej prostej się przewrócili,chyba że są tak pewni swoich umiejętności i zaryzykowali optimum formy na play off.
Spodziewam się zaciętej rywalizacji i liczę na min 6 meczy
typ 4-3 dla Chicago Blackhawks

Minnesota Wild - St Louis Blues

bardzo ciekawa para,role się odwróciły odnośnie sezon zasadniczy-play off,Wild spakowały Nutki w pierwszej rundzie play off chyba 4-2,myslę ,że Nutki poszły po rozum do głowy i odnoszę wrażenie ,że bardzo oszczędnie szafowali siłami w sezonie zasadniczym tak aby im pary nie brakło w play off,Wild jakoś mnie nie przekonują i dlatego wynik tej rywalizacji stawiam tak
4-2 dla St. Louis Blues

Edmonton Oilers-San Jose Sharks

Chciałoby się napisać młodośc kontra rutyna,Oliwiarki po latach kryzysu są w play off,na co ich stać to ciężko powiedzieć,na pewno poprawili grę defensywną,mogą swoją brawurą namieszać....ale,ale naprzeciw nich bardzo doświadczony zespół,zawsze w czołówce,tylko z jedną wadą nigdy Sharks nie mogli trafić z formą na play off,noi wyjątek stanowi regułe,ostatni sezon im się udało,myślę jak już wiedzą o co chodzi o powtórzą to w tym sezonie,ekipa oczywiście grająca seriami na wysokiej amplitudzie formy,Stawiam na doświadczenie.typ
4-2 - dla San Jose Sharks

Washington Capitals-Toronto Maple Leafs

Stołeczni to ekipa ,którą zawsze fachowcy widzą na tronie a oni ciągle na przekór nie.Coś podobnego jak ciągle NY Rangers w roli faworyta,w sezonie zasadniczym Capitals wygrywali jak chcieli i ile chcieli,ale ale to było w sezonie zasadniczym naprzeciw ekipa z Kanady po latach w play off,jakoś ciężko mi doszukać się argumentu na plus w ekipie Liści i ich szanse oceniam góra na dwa mecze
typ 4-1 Washington Capitals ( ale te handi ze względu też na moją sympatię do nich)
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Za nami pierwsza noc,moim zdaniem niespodzianek brak,a najbardziej muszę przyznać,że na mnie największe zaskoczenie to Boston Bruins,po zmianie trenera naprawdę są w gazie i ich wyniki zasługują na szacun.
Następna para dziś:
Anaheim Ducks-Calgary Flames
W sezonie zasadniczym Kaczory imponowały formą i poza 4 wtopami na dzień dobry w czasie sezonu najdłuższa seria porażek to 3.Wynik i postawa bardzo dobra,moim zdaniem są lekko przyczajeni za liderami i mierzą wysoko.
Naprzeciw nich Płomyki,dla nich sam awans do play off to sukces,po latach posuchy,nowy trener nowe koncepcje i to zaskoczyło,w sumie ciężko powiedzieć na co ich stać,ale na pewno zagrają bez obciążeń bo oczywiście nic nie muszą.Jak ich Kaczory wyślą na wakacje to i tak będą myśleć o przyszłym sezonie
I w tą stronę idzie mój typ:
4-2 - Anaheim Ducks
Jak będzie zobaczymy,przestrzegam jeszcze grających play offy,naprawdę zapomnijcie o sezonie zasadniczym starając się odczytać formę danej drużyny w play off,to oczywiście dla tych grubiej grających,jak ktoś ma nosa to uważam,że w tej decydującej rozgrywce można naprawdę ukłuć piękne sumy na raczej wysokich kursach.
Pozdrawiam i życzę wygranych
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie polecam grania na drużynę St. Louis Blues w żadnym meczu i zarazem polecam stawiać przeciwko nim. Tak fatalnej gry w fazie playoff nie widziałem już bardzo dawno. Wiem, że w NHL bywają mecze, kiedy to drużyna gorsza wygrywa, ale ten mecz jak dla mnie był czymś niesamowitym. Minnesota miała tak ogromną przewagę, że przy normalnej postawie bramkarza drużyny przeciwnej gospodarze powinni wygrać jakieś 5:1. Jedynym dobrym zadonikiem St. Louis był ich bramkarz Allen i to on właściwie w pojedynkę wygrał ten mecz. Przewaga Minnesoty była ogromna i dawno w fazie playoff nie widziałem takiej dominacji.
Właściwie to przez cały sezon ich gra mnie nie przekonywała, strasznie pasywni są. To już nie są te Nutki co kiedyś. Wiem, że jak się spojrzy na ich wyniki w ostatnim czasie, to może się wydawać, że wszyskto jest w porządku, ale te wyniki są duuuużo lepsze niż ich gra.
Minnesota powinna dać radę wyciągnąć tą serię, pomimo porażki w pierwszym meczu.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Nie polecam grania na drużynę St. Louis Blues w żadnym meczu i zarazem polecam stawiać przeciwko nim. Tak fatalnej gry w fazie playoff nie widziałem już bardzo dawno. Wiem, że w NHL bywają mecze, kiedy to drużyna gorsza wygrywa, ale ten mecz jak dla mnie był czymś niesamowitym. Minnesota miała tak ogromną przewagę, że przy normalnej postawie bramkarza drużyny przeciwnej gospodarze powinni wygrać jakieś 5:1. Jedynym dobrym zadonikiem St. Louis był ich bramkarz Allen i to on właściwie w pojedynkę wygrał ten mecz. Przewaga Minnesoty była ogromna i dawno w fazie playoff nie widziałem takiej dominacji.
Właściwie to przez cały sezon ich gra mnie nie przekonywała, strasznie pasywni są. To już nie są te Nutki co kiedyś. Wiem, że jak się spojrzy na ich wyniki w ostatnim czasie, to może się wydawać, że wszyskto jest w porządku, ale te wyniki są duuuużo lepsze niż ich gra.
Minnesota powinna dać radę wyciągnąć tą serię, pomimo porażki w pierwszym meczu.
Miałem pisać analizę właśnie odnośnie tego meczu, ale kolega mnie uprzedził. Także oglądałem mecz i takiej przewagi dawno nie widziałem jaką posiadali gospodarze i tylko cuda jakie wyprawiał Allen na bramce pomogły wygrać nutką ten mecz, dzisiaj nie mam wątpliwości że Minnesota bierze ten mecz po 60minutach, drugi raz takiego dnia Allen nie może mieć ???? ( w jednej sytuacji nawet napastnik Minnesoty zatrzymał przypadkiem krążek na linii bramkowej gości) nie wiem jak to nazwać, ale twierdze że drugiego tak szczęśliwego meczu Nutki nie zagrają i skończy się to po 3 tercjach z wynikiem kilku bramek przewagi drużyny Wild. Mój typ to 5-1 lub 5-2
Minnesota-St.Louis Blues 1 60minut @1.8
Minnesota (-1.5)-St.Louis Blues 1 @2.55
Minnesota-St.Louis Blues over 5.5 @2.5
I tak bardziej 4fun Dokładny wynik:
5-1 @19
5-2 @21
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Ja dziś na tapetę Edmonton-San Jose
Jak napisałem wcześniej,faworytem moim są Rekiny,co można przeczytać wyżej,dziś drugi mecz,ten drugi dla Oliwiarek moim zadaniem będzie jeszcze cięższy niż pierwszy,margines błędu mają coraz mniejszy a kolejna przegrana wręcz iluzoryczna na awans,Rekiny to zawsze mocna ekipa,tylko ma jedną wadę potrafi się zawiesić na 7-8 meczy,ale z drugiej strony jak są w gazie mogą spokojnie ograć każdego,weszli dobrze w play i powinni dać radę i naprzeciw młodzieży kanadyjskiej ustawią się na kontrę
Myślę ,że bezpieczny typ to over 2,5 gola łącznie z dogrywką - kurs bardzo dobry 2,26
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Montreal Canadiens - New York Rangers
Canadiens ot
▶ 1,69
Betsson ✅ 4:3 ot ✅ Kapitalny mecz!
To moja pierwsza analiza, na finały amerykańskiego hokeja. Mój typ, to Habs. Pierwszy mecz, polegli dość niespodziewanie, nie strzelając ani jednej bramki. Dostali 2 gole, gdy bramkarz wygrywającej wtedy drużyny miał chyba dzień konia. Łapał wszystko co leci i co najważniejsze, nie tracił przy tym głowy. Dzisiaj czas na rewanż. Tamten mecz to już przeszłość. Goście, pod koniec sezonu nie co odpuścili swoim rywalom i było mnóstwo porażek seriami. Może to jakaś metoda na finały? Nie wiem, ale dzisiaj mogą czuć się zbyt pewnie. Bo mogą zawsze sobie pomyśleć, skoro ostatnio się udało to i teraz też się uda. Nie są bez szans, ale nie wolno zapomnieć, że twierdza w Montrealu jest bardzo ciężka do zdobycia, zwłaszcza jak na bandach jest taka defensywa. Zwykle, takie mecze jak dzisiejsze rządzą się swoimi prawami. Ale gdzie Montreal ma walczyć, jak nie u siebie, skoro następne dwa mecze mają w Nowym Yorku. Gram pewnie na Habs i liczę na ich skuteczność i precyzję! Mecz o 1! :hokej:
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Miałem pisać analizę właśnie odnośnie tego meczu, ale kolega mnie uprzedził. Także oglądałem mecz i takiej przewagi dawno nie widziałem jaką posiadali gospodarze i tylko cuda jakie wyprawiał Allen na bramce pomogły wygrać nutką ten mecz, dzisiaj nie mam wątpliwości że Minnesota bierze ten mecz po 60minutach, drugi raz takiego dnia Allen nie może mieć ???? ( w jednej sytuacji nawet napastnik Minnesoty zatrzymał przypadkiem krążek na linii bramkowej gości) nie wiem jak to nazwać, ale twierdze że drugiego tak szczęśliwego meczu Nutki nie zagrają i skończy się to po 3 tercjach z wynikiem kilku bramek przewagi drużyny Wild. Mój typ to 5-1 lub 5-2
Minnesota-St.Louis Blues 1 60minut @1.8
Minnesota (-1.5)-St.Louis Blues 1 @2.55
Minnesota-St.Louis Blues over 5.5 @2.5
I tak bardziej 4fun Dokładny wynik:
5-1 @19
5-2 @21
⛔⛔⛔⛔⛔ znów rażąca nieskuteczność
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl
Wczorajsza noc nie po myśli,liczyłem na rutynę i doświadczenie San Jose Sharks a tu zong,młodzież kanadyjskla wykręciła piękny dla nich wynik 2-0 co akurat u mnie wzbudza u mnie szacunek,bo to świadczy o ich dobrej obronie no chyba ,że Sharksy mają problem z formą,odpowiedz dostaniemy w meczu nr 3.
Na dziś ciągnę prawo serii i biorę na tapetę mecz Ottawa-Boston
tu też idę prawem serii i stawiam na Boston,chociaż nieraz nie dwa połamałem sobie zęby na nich,po stronie argumentów to,od zmiany trenera naprawdę wyniki super,albo poprzedni był słaby albo ten wyciska z nich maksa,walczyli do końca o miejsce w play off z dobrym skutkiem,powinni się zahartować w bojach,jak ktoś prześpi dużą część sezonu zasadniczego a zaskoczy w dobrym momencie to również może zajść daleko.
Mogę również postawić tezę,że play offy w dużej mierze wygrywa się bramkarzem i obroną a wyniki raczej under 5,5.
Obecnie na Boston win - 2,71 pinnacle a w legalnych nie sprawdzałem
Jak będzie zobaczymy,to jest nhl i na dodatek play off tu pewniaków nie ma a niektórzy co byli typowani do nich jak np Tampa Bay są już na wakacjach . cdn.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Nashville Predators
Hawks -1 / Hawks ot
▶ 2,43 ▶ 1,60
Unibet ⛔ Dobra, niech już skończą grę w tych finałach najlepiej. Dwa mecze i bez gola... ŻENUA! Mierne miernoty. ⛔
Revenge game! Dzisiaj w Chicago, już drugie starcie tej serii pomiędzy Jastrzębiami, a Drapieżcami. Pierwszy mecz, lekkomyślny z obu stron. Jedna bramka w meczu. Tylko jedna, gdzie zwykle w finałach rzadko bywa, aby tylko padł jeden gol. Wczoraj pomyślnie Habs, wygrali co również tu pisałem ale i tak mecz był mega ciężki dla obu ekip, ale za to obfitujący w gole. Kane, i spółka dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na porażkę, więc trzeba postawić szybko ustanowiony przez siebie level, aby poskromić Preds. Patrick, sam jest rozczarowany ostatnim meczem i obiecuję zrobić wszystko, żeby nie tylko zadowolić swoją drużynę, ale i kibiców. Wielokrotnie te ekipy się spotykały ze sobą i to właśnie ekipa gospodarzy przechodziła dalej. W tym przypadku również to wierzę, bo jedna porażka w serii, każdemu może się zdarzyć. Gram na zwycięstwo Hawks, podpierającą również dogrywkę, ale myślę że jej dzisiaj nie będzie + (-1) na Hawks, gdzie muszą wygrać dwoma bramkami.. przy jednej mamy zwrot. Próbujemy! LETS&#39;GO HAWKS! :hokej:
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
New York Rangers - Montreal Canadiens
Habs Ml
kurs 2,0
Unibet
Stan rywalizacji 1:1 i rywalizacja przenosi się do Medison Square Garden w Nowym Yorku. W Montrealu pierwszy mecz bardzo wyrównany, drugi ze wskazaniem na Habs, lecz trzeba przyznać, że Henrik Ludqvist trzymał Rangers w meczu, w ogóle dobra postawa obu bramkarzy, jakby nie patrzeć jednych z lepszych fachowców na swojej pozycji w NHL. Dzis spodziewam się równie wyrównanego meczu, pełnego walki i niesamowitych obron bramkarzy. Liczę, że Habs od początku ruszą do ataku tak jak to było w poprzednich meczach, napędzani przez Maxa Paciorettego i Alexa Radulova, który znakomicie wkomponował sie w druzyne i stanowi o jej sile, potrafiąc poderwać drużynę do niesamowitej walki. Napewno Habs będą chcieli wywieźć przynajmniej jedno zwycięstwo z Nowego Yorku by odzyskać przewagę własnego lodowiska. Ze statystyk które można sobie wyczytać da się zauważyć , że Habs dobrze sie czuja w NY bo ostatnie cztery mecze to cztery wygrane, ale to tylko statystyki, ja licze na Habs i na to, że w końcu Carrey Price zagra perfekcyjny mecz i że Canadiens poradzą sobie ze świetnym jak zwykle w PO Lundqvistem . Gram Habs nie tylko przez wielką sympatie do tego klubu ale mam nadzieję, że już dziś uda się odzyskać przewagę własnego lodu.
Go Habs Go
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kolejna noc play offów , i według znowu niespodzianki,4 remisy w nocy to tylko w nhl możliwe,świadczy o wyrównanych meczach,Stołeczni znowu zawiedli podobnie jak zawodzą Sharksy,ale dziś idę w stronę Rekinów,ciężko tu o sensowne argumenty,bo młodzież z Edmonton pokazali mocne pazury i prowadzą już w rywalizacji 2-1,jeśli dziś wygrają już będą bardzo bliscy awansu,chociaż ze stanu 1-3 można jeszcze wyjść.
Dziś na szalę San Jose Sharks muszą postawić maksa,a dwa mecze bez gola jest to powód do niepokoju,tu jednak liczę na ich przełamanie i doświadczenie i znalazłem sobie taki ciekawy zakład
San Jose Sharks win+over3,5 gola - kurs 3,05 lvbet
Drugi zakłąd ,który mi chodzi po głowie to zagranie i ewentualnie otwarcie progresji na 4-5 gola w regulaminowym czasie - kurs na 4 gole- 5,10 ,na 5 goli - 5,30 - buk lvbet
Jak będzie zobaczymy......
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Wczorajsza noc zgodnie z planem oprócz ilości goli , 7-0 dla San Jose robi wrażenie,moim zdaniem może zadecydować o następnym meczu i na pewno zagram znowu na Sharksy a i kursy powinny być ok
Na dziś wybieram mecz Toronto - Washington
Agrumentacja podobna jak wczoraj stawiam na doświadczenie,noi Capitalistom już się lekko czerwona latarnia pali,jeśli jeszcze nie chcą jechać na wakacje to poprostu muszą to wygrać i to na pewno,nie po żadnej dogrywce bo to już loteria lekka,wszystkie argumenty są po stronie Stołecznych oprócz jednego,parę razy mocno zespuli przygotowanie do play off i zapłącili za to wcześniejszymi urlopami.
typ: Washington win + 3,5 gola - 2,40 lvbet
Washington win + 4,5 gola - 2,75 lvbet
4 gole - 5,90 - lvbet /// 5 goli - 5,40 lvbet
Coś powinno wejść z tego.......
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kolejna noc za nami .......cieszę się bo Capitaliści wygrali i to jest dobre info.
Na dziś biorę na tapetę znowu Edmonton- San Jose
Ciężko coś sensownego napisać żeby się nie powtarzać,więc pojedziemy tak,wezmę jeszcze drugi mecz na tapetę mianowicie Nashville-Chicago
Pojadę trochę aspektem psychologicznym i tak ostatni mecz San Jose pojechali pięknie 7-0,więc liczę na to ,że nafciarzom zostanie to trochę w głowie natomiast Rekinów bardzo uskrzydli, i na typy proponuje
San Jose win+over3,5 - kurs 3,55 lvbet
remis +over 3,5 - kurs 6.30 lvbet
4 gole -kurs 5,10 // 5 goli-kurs 5,30 lvbet
Drugi mecz i tu tak Nashville Predators po słabym sezonie zasadniczym weszli niesamowicie w play offy i prawdopodobnie spakują lidera po sezonie zasadniczym ,prowadzą 3-0,ale tu pozwolę sobie troszeczkę na przekór i postawię w tym meczu na Chicago Blackhawks.Dlaczego? Ano dlatego,że Nashville zajrzy awans w oczy i trochę zaczną kombinować i kalkulować natomiast Chicago pojedzie na maksymalnym ryzyku,rywalizacji już nie odkręcą ,ale wrócą jeszcze do domu na mecz.
Chicago win+over3,5 - kurs - 3,10 lvbet
na kontrę remis+over 3,5 - 6,00 lvbet
Jak będzie zobaczymy rano,ale uważam za mega ciekawe mecze i to już w pierwszej rundzie play off
Póki co najbardziej na plus to zdecydowanie Nashville Predators,Anaheim Ducks noi oczywiście ST Louis Blues
A na minus Washington Capitals,mimo wygranej bardzo się męczą ,mimo wyrównania stanu na 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
No to jedziemy druga runda play off - w pierwszej co do moich osobistych typów
5 trafionych dobrze , 3 pudła
ST Louis - Nashville
Bardzo ciekawa rywalizacja bo w pierwszej rundzie normalnie się przebiegli po teoretycznie drużynach mocniejszych a dosadnie mówiąc nie mocniejszych a tylko i wyłącznie wyżej sklasyfikowanych po sezonie zasadniczym.Przewiduje mocno zaciętą rywalizację i 7 meczów,ST Louis nie popełnił błędów z poprzednich lat i nie wystrzelał się w sezonie zasadniczym tylko przygotował na play off defens+bramkarz tymi rzeczami można zajść daleko.Nashville ekipa troszkę zagadkowa bo do obecnego sezonu zawsze słynęli z obrony i underów,ten sezon troszkę inaczej bo postawili na ofens,tyle,że ledwo załapali się do play off a tu w pierwszej rundzie dynamit i Jastrzębie na wakacjach
Typ 4-3 ST Louis Blues
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Kaczory,bardzo dobry sezon zasadniczy,równy bez wahań formy,pierwsza runda play off gładko do przodu.Mam takie dziwne przeczucie,że nikt na nich nie stawia w roli faworytów a oni tak po cichu pną się do celu
Oliwiarki moim zdaniem wykręcili niespodziankę eliminując Rekiny,chociaż może Rekiny popełniły błąd ,któy zdarza im się często czyli nie istnieją po sezonie zasadniczym,ale pomimo wszystko Młodzież Kanadyjska się postarała i grają dalej
Tu przewiduję jednak,że Kanadyjczycy będą na wakacjach po tej rywalizacji.
typ Anaheim Ducks 4-2
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Tu nie ukrywam sympatii do Stołecznych,ale za pierwszą rundę muszę na nich wylać trochę pomyj,takie męczarnie jak z Toronto naprawdę nie przystoi,przeszli to wszystkich stykowych meczach i teraz staną naprzeciw ekipy ,która gładko przeszła 1 rundę,Capitaliści zawsze w roli faworytów do mistrza,wszystko niby spełniają oprócz jednego podobnie jak Sharksy ,nie trafiają z formą na decydującą częśc rozgrywek,jeśli nie zatrybią teraz to jadą na wakacje,i postawię teraz lekko ryzykowną tezę,albo Capitaliści na wakacje po rywalizacji z Pingwinami albo zagrają w finale.
Typ: Pittsburgh Penguins - 4-2
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
NY Rangers - Ottawa Senators
Zacznę od Kanadyjczyków,osobiście jak dla mnie niespodzianka w play off,coś podobnego jak Edmonton,Senatorów lubię i pamiętam jak rządzili w lidze ,ale niestety zawsze tylko w sezonie zasadniczym,budowali ekipę z młodych graczy 2-3 lata noi zameldowali się 2 rundzie play off,ciężko powiedzieć na co ich stać,zresztą pozostaje walka i postaranie się o kolejną niespodziankę.Strażnicy wydaję mi się ,że dobrze weszli w play off i spakowali ekipę teoretycznie mocniejszą o dobrze o nich świadczyi i o ich formie,twierdzę ,że Senatorowie urwą in max 2 mecze
Typ NY Rangers - 4-2
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
dziś w nocy mecz ostatniej szansy dla Washington Capitals,wszystkie logiczne wytłumaczenia typu: forma w play off,stan rywalizacji,przemawiają za Pingwinami,to oni przeszli jak burza 1 rundę,dwa pierwsze mecze również bez dyskusji dla nich,noi argument ,że ze stanu rywalizacji 0-3 to już na 99% nie odkręcą wyniku Stołeczni.Ciekaw jestem tylko jak podejdą do meczu ,czy postawią na ofens czy też rygiel i kontry,ewentualnie poszukają szansy w dogrywce,mowa oczywiście o Capitalistach,ciężko powiedzieć,jednak w większości przypadków,mistrza w nhl wygrywa się przede wszystkim bramkarzem i dalej defensywą.
Washington na pewno stać na wygraną tylko wydaje mi się ,że zrobili znowu ten sam błąd,wystrzelali się w sezonie zasadniczym i będzie chyba po nich,typ wystawiam na przekór logice,jak mówią nadzieja umiera ostatnia.
Washington win+over 3,5 gola - 2,90 lvbet⛔
albo remis+over 3,5 gola - 5,80 lvbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam fanów nhl
Dziś na tapetę idzie - Nashville Predators-ST Louis Blues
Predatorsi idą na razie jak burza play offy,po słabym zasadniczym naprawdę radzą sobie super,naprzeciw Nutki,które uważam również są dobrze przygotowani do decydującej batalii,rywalizację przewiduję zaciętą choć mecz w nocy może być języczkiem u wagi,Blues o tym wiedzą i podobnie jak Capitals wczoraj powinni postawić wszystko co mają najlepszego na dziś,taktyki nie jestem w stanie przewidzieć,ale coś koło nosa mówi mi ,że będzie to mecz wyrównany i z dużą ilością kar,ale typy wystawię jak wczoraj:
ST Louis Blues win+over 3,5 gola - 3,95 lvbet⛔
Remis+over 3,5 gola - 6,30 - lvbet⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom