>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prison Break

bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Cześć,
Są tu jacyś fani tego serialu? ;) Jak wrażenia po pierwszym nowym odcinku? Nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem tego z jakim impetem wrócili. Sezon zapowiada się świetnie z dużą ilością zwrotów akcji ????

Zapraszam do dyskusji!
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
O dziwo 1 odcinek nie byl zly, ale czuje ze bedzie duzo lewackiego pierdolenia, ze czesc muzulamnow jest dobra i sklonna pomagac niewiernym itd.
 
le_compadre 29

le_compadre

Użytkownik
Spodziewałem się najgorszego, ale wybrnęli jakoś z tego wszystkiego z twarzą. Nie jest też jakiś super poprawny politycznie, do czego również miałem obawy. Sentyment do serii jest, więc jak na razie całkiem przyjemnie się to ogląda. Rozbawiła mnie scena z wypadku Lincolna, normalnie niezniszczalny ???? Z tego co się nie zmieniło to świetnie grający &quot;T-Baga&quot; Knepper i wkurzająca postać Sary.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Obejrzałem 2 pierwsze sezony w sumie w 5 dni ???? i teraz ktoś ma źródło do sezonu 3,4 gdzie moglbym ogladac?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Torrenty...
Teraz leci nowy sezon pt Sequel (jest to 5 sezon z kolei) , mimo że to już nie ten stary PB to jednak warto obejrzeć , fabuła jak zwykle zagmatwana, postacie te same i wątek na czasie (ISIS).
 
Do góry Bottom