>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet365 + NordVPN

K 0

kokopas

Użytkownik
Tak jak w temacie, zakupiłem VPN- NORDVPN i wchodząc na stronę bet365, na środku ekranu zamiast oferty wyświetla mi się szary ekran, ktoś wie co trzeba ustawić aby sobie poradzić z tym problemem ?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Tak jak w temacie, zakupiłem VPN- NORDVPN i wchodząc na stronę bet365, na środku ekranu zamiast oferty wyświetla mi się szary ekran, ktoś wie co trzeba ustawić aby sobie poradzić z tym problemem ?
Całoroczny nie toleruje graczy korzystających z VPN-a.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Miałem kiedyś Norda i raczej pozytywne odczucia miałem. Silna ochrona i anonimowość. Jest tam chyba w ustawieniach DNS Leaks, co zapobiega wyciekom prawdziwego adresu IP. Sprawdź, czy masz to zaptaszkowane w Settings.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Całoroczny nie toleruje graczy korzystających z VPN-a.
idź szczekać gdzie indziej bo głupoty piszesz nie pierwszy raz.
gdzie nie toleruje? grono ludzi gra przez vpn i nic się nie dzieje juroszkowy posłańcu
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
idź szczekać gdzie indziej bo głupoty piszesz nie pierwszy raz.
gdzie nie toleruje? grono ludzi gra przez vpn i nic się nie dzieje juroszkowy posłańcu
Znowu potwierdzasz, że Twoje IQ zdecydowanie odstaje od mediany społecznej. Chociaż bardziej skłaniałbym się do dominanty.
Poczekaj trochę, aż ludzie masowo przejdą na VPN-y, to przekonamy się czy bet toleruje tego typu rozwiązanie.

A niby dlaczego uważasz, że jestem posłańcem juroszka? Bo nie namawiam do łamania prawa? Twoje teksty jednoznacznie kojarzą mi się z gimbazą, która uważa się za ludzi bezkarnych. A jak przyjdzie co do czego, to lecą wypłakać się w rękaw do mamusi.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie wiem czy ty rozumiesz, ale piszesz na forum bukmacherskim. Co cię obchodzi postępowanie innych, że tak się troszczysz o przestrzeganie prawa? Tutaj każdy teoretycznie powinien być dorosłym i nie musisz przypominać na każdym kroku o konsekwencjach tak strasznych i haniebnych czynów jak granie na zagranicznych bukmacherach. Napiszesz raz i jest ok, ale po co w każdym temacie straszysz karami, odpowiedzialnością i czym tam jeszcze.
O moje IQ się nie martw i nie mądrkuj się jakimś specjalistycznym słownictwem udając wykształciucha.
Obiecuję, to był mój ostatni post skierowany w twoją stronę, szkoda nerwów.
NiePozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sven@ 808

sven@

Użytkownik
idź szczekać gdzie indziej bo głupoty piszesz nie pierwszy raz.
gdzie nie toleruje? grono ludzi gra przez vpn i nic się nie dzieje juroszkowy posłańcu
Dokładnie.

To chyba niektórzy są wyjątkowi i to przeszło rok.

Próbować, czyścić a wejdzie wam.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Dokładnie.

To chyba niektórzy są wyjątkowi i to przeszło rok.

Próbować, czyścić a wejdzie wam.
Jak kilka miesięcy temu pisałem, że bukmacherzy sami zablokują Polaków, to też pisaliście, że to brednie. Może poczekajmy do lipca, kiedy to zacznie obowiązywać blokowanie stron. Wtedy masa ludzi zacznie korzystać z VPN-ów i zobaczymy jak wiele tego typu programów będzie nadawała się do użytku.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak kilka miesięcy temu pisałem, że bukmacherzy sami zablokują Polaków, to też pisaliście, że to brednie. Może poczekajmy do lipca, kiedy to zacznie obowiązywać blokowanie stron. Wtedy masa ludzi zacznie korzystać z VPN-ów i zobaczymy jak wiele tego typu programów będzie nadawała się do użytku.
Jak dotąd działa bardzo dobrze więc jak ktoś pyta odpowiadamy, że TAK, bez problemu jak ktoś robi wszystko dobrze.
Co będzie później zobaczymy, zawsze są obejścia, proxy i bramy w razie.
 
G 12

gaskam62

Użytkownik
Jak kilka miesięcy temu pisałem, że bukmacherzy sami zablokują Polaków, to też pisaliście, że to brednie. Może poczekajmy do lipca, kiedy to zacznie obowiązywać blokowanie stron. Wtedy masa ludzi zacznie korzystać z VPN-ów i zobaczymy jak wiele tego typu programów będzie nadawała się do użytku.


To od lipca twoi koledzy z STS bedą musieli się bardziej postarać, żeby skopiować kursy z bet.365 :grin:


Biedaki, zrób im lepiej jakieś kursy z obsługi VPN, bo wam firma padnie :cool:
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
To od lipca twoi koledzy z STS bedą musieli się bardziej postarać, żeby skopiować kursy z bet.365 :grin:


Biedaki, zrób im lepiej jakieś kursy z obsługi VPN, bo wam firma padnie :cool:
Nie znam osobiście nikogo z STS.
 
Do góry Bottom