>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Canal+Sport/Eleven/Polsat Sport/Viaplay

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Witam.
Mam pytanie, wie ktoś może do kiedy Canal+ ma wykupioną Premier League, Lige Mistrzów i Ligę Europejską?.
To samo tyczy się Eleven, do kiedy ma wykupioną La Liga, Seria A i Bundesligę od nowego sezonu?
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Jeśli, ktoś nie ma wykupionego Eleven a chce w weekend za darmo obejrzeć mecze to jest free kod do aktywacji na stronie: Elevensportskwie17
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Slabo ten ich player sie sprawuje na hitowych meczach,klatkowalo jakosc spadala.
Kiedys kupilem na 30dni przed elclasico to tez mi sie kiepsko ogladalo, ale inne mecze juz ok.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
No i stało się...
Oficjalnie już od sierpnia 2018 roku przez trzy kolejne lata (do roku 2021), ponad 1000 meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA będzie można zobaczyć wyłącznie w kanałach Polsatu.
Masakra....
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Też nie jestem zachwycony tym newsem, a znając &quot;zębatego&quot; to pewnie nawet dla swoich abonentów wymyśli dodatkowy kanał z LM i będą musieli dodatkowo zabulić, aby zobaczyć wszystkie mecze, narazie zostaję przy NC+, chociaż ostatnio regularnie przegrywają kolejne przetargi na prawa do lig...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
NC+
Jednocześnie pracujemy i rozwijamy nowe oferty, aby utrzymać i docelowo zwiększać atrakcyjność platformy nc+, a w ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy o pozyskaniu nowych praw, ku zadowoleniu naszych abonentów.
Dokładamy również wszelkich starań, aby nasza oferta sportowa była jak najbardziej atrakcyjna, dlatego abonenci nc+ będą mogli konsekwentnie i w jednym miejscu śledzić: kolejny sezon rozgrywek m.in. Premier League, LOTTO Ekstraklasy oraz mecze Superpucharu Hiszpanii i hiszpańskiego Pucharu Króla, rozgrywki żużlowe (PGE Ekstraliga, Speedway Grand Prix i Speedway World Cup), najlepszą koszykarską ligę świata NBA, a także rozgrywki piłki ręcznej na najwyższym poziomie (VELUX EHF Liga Mistrzów i VELUX EHF Liga Mistrzyń, PGNiG Superliga).
To czekamy na jakieś nowości...
I zaczyna się. Wy też czekaliście na taką wiadomość?
NC+/ Canal+Sport
Na tę wiadomość czekali wszyscy fani siatkówki! Mamy wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów CEV w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet w sezonach 2018/2019 i 2019/2020!
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
zadnej atrakcyjnej ligi pilkarskiej nc+ nie wrzuci, bo reszta ich ubiegla i teraz musza sie ratowac innymi dyscyplinami.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli Polsat nie będzie pajacował z jakimś PPV to dla mnie spoko opcja, bo w Smartdomie mogę mieć za 50zł najwyższy pakiet w CP, w tym Eleven. Problem w tym, że pewnie będą chcieli za to jakieś dodatkowe opłaty...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Racja. Nie będę zdziwiony jak we wtorki/środy puszczą jedno spotkanie w otwartym Polsacie plus do tego Polsat Sport.
Reszta kanałów pewnie będzie do wykupienia za PPV.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Racja. Nie będę zdziwiony jak we wtorki/środy puszczą jedno spotkanie w otwartym Polsacie plus do tego Polsat Sport.
Reszta kanałów pewnie będzie do wykupienia za PPV.
Porzućcie wszelką nadzieję, przynajmniej moim zdaniem. Przypomnijcie sobie co zrobili z MŚ w siatkówce 2014, a przecież to był u nas mundial, fakt że Polsat go de facto &quot;kupił&quot; ale i tak pojechali na ostro. Zablokują wszystko na płatne kanały, pewnie dadzą jakiś nowy kanał Polsat Sport LM i każą płacić za niego ekstra. Może Legię dadzą na otwartym jak awansuje.
Trzeba pamiętać Polsaty wyposzczone od piłki przez te parę lat, kadra to przecież świeża sprawa, no i dość ograniczona mimo wszystko, a tak to wszystko inne w C+ i Eleven. A wcześniej mieli na żywo chyba jakies ochłapy: 1liga PL, puchar polski i jakies poslednie ligi których nikt nie chciał oglądać. Aż Mati Borek dziękował bogu że miał w Eurosporcie fuchę na Bundesligę, to sobie pokomentował pare meczy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tylko że z MŚ w siatkę, był taki problem, że oni byli poniekąd organizatorami czy coś w tym stylu, tak więc musieli mega kasy w to włożyć więc to jeszcze mogę zrozumieć że chcieli kasę, KSW ok, to jest przecież prywatna organizacja i to tak naprawdę oni decydują jak chcą dystrybuować swój produkt, Polsat jest tak naprawdę tutaj jedynie &quot;pośrednikiem&quot;. Walka Kliczko vs Adamek, rozumiem, to była tak naprawdę dezycja Kliczki że ma być PPV. Liga Mistrzów to jest jednak coś innego,L rozgrywki które trwają kilka miesięcy to jednak nie jest kilku godzinna gala bokserska, więc mam nadzieję że nic nie odwalą, bo jak to mówią, chytry dwa razy traci, ale tak naprawdę nie mają żadnej konkurencji. Ok, jest NC+ i Eleven, jednak wątpię że któraś z tych firm, będzie w stanie wykupić prawo do wszystkiego, tak więc jak za parę lat np. NC+ wykupi prawa do LM, to zapewne coś straci na rzecz Polsatu, więc koło się zamyka. Miałem nadzieję że Eleven jednak będzie wstanie wykupić wszystkie najważniejsze rozgrywki, ale jednak taką kasą nie dysponują, lub im się to po prostu nie opłaca.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czy to prawda,że w Cyfrowym Polsacie można mieć pakiet z C+? Bo coś mi się o uszy obiło a nigdzie nie mogę znaleźć tego potwierdzenia.
Może ktoś z Was ma Cyfrowy Polsat i pakiet z C+?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie słyszałem o tym, ale wiem że Orange ma kanały Polsatu, mimo że są powiązani z NC+ więc to też jest możliwe, chociaż jakoś w to nie wierzę, w sumie przeglądałem ostatnio ofertę CP i nic tam nie było.
 
Do góry Bottom