>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nie pozwól ukraść sobie tożsamości.

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Łapanka do polskich bukmacherów dopiero się zaczyna. Już widać, że cześć polskich bukmacherów jest wątpliwej reputacji, a podejrzewam, że pojawi się więcej takich firm.
Zadałem sobie trud, by zobaczyć jak wygląda proces rejestracji i z reguły na dzień dobry trzeba wysłać skan dowodu.

No to poczytajcie sobie i wyciągnijcie wnioski

Nie pozwól ukraść sobie… tożsamości

https://anuluj-dlug.pl/blog/post/nie-pozwol-ukrasc-sobie-tozsamosci
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Łapanka do polskich bukmacherów dopiero się zaczyna. Już widać, że cześć polskich bukmacherów jest wątpliwej reputacji, a podejrzewam, że pojawi się więcej takich firm.
Zadałem sobie trud, by zobaczyć jak wygląda proces rejestracji i z reguły na dzień dobry trzeba wysłać skan dowodu.

No to poczytajcie sobie i wyciągnijcie wnioski

Nie pozwól ukraść sobie… tożsamości

https://anuluj-dlug.pl/blog/post/nie-pozwol-ukrasc-sobie-tozsamosci
bredzisz kolego, po pierwsze każdy bukmacher (a już tym bardziej te zagraniczne) wymagają i wymagały weryfikacji za pomocą dowodu osobistego a dodatkowo jeszcze żądają miliona innych dokumentów, rachunków, potwierdzeń, skanów kart kredytowych itp
po drugie bukmacherzy naziemni do weryfikacji Twojego konta potrzebują tylko skanu dowodu osobistego/paszportu bez dodatkowych potwierdzeń jak w/w, po trzecie na tym skanie dla ziemniaków możesz wymazać 3/4 danych niepotrzebnych im do weryfikacji, wystarczy poczytać...
rozumiem, że Ty nie grasz nigdzie skoro jesteś taki ciężko wystraszony, więc co robisz na tym forum???
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
bredzisz kolego, po pierwsze każdy bukmacher (a już tym bardziej te zagraniczne) wymagają i wymagały weryfikacji
Co innego Bet365, Pinek, Ladbrokes, a co innego jakiś forbet, lvbet, etoto czy milenium.
Skoro nie dostrzegasz tej różnicy, to trudno, ale przynajmniej nie pisz że bredzę.
Poza tym u wielu polskich bukmacherów wysyłasz skany od razu przy rejestracji i nikt nie zakrywa danych. Dlatego nie pisz, że można coś zakryć, bo nikt z polskich buków tej informacji nie podaje podczas procesu rejestracji.
Być może coś można zakryć, ale mało kto to robi.
A że później to jest kasowane - no coż, pewnie jeszcze wierzysz w bajki i Św. Mikołaja.
Ale nie oczekuje, że inne są tak naiwni.
P.S.
Dopiszę jeszcze, że żadnemu bankowi, który działa w Polsce nie pozwoliłem zeskanować dowodu, a chcieli wszyscy. Dokładnie 4 banki, bo z tylu korzystam.
Tylko jeden odmówił mi i mu podziękowałem.
Popatrz sobie na polskie przepisy, jakie warunki trzeba spełnić i jaką kasą dysponować, by otworzyć bank a Polsce / filię / lub świadczyć usługi bankowe.
Potem popatrz na to samo w odniesieniu do bukmacherów.
Żaden bank nie może być sp. z o.o. - na przykład
 
Do góry Bottom