>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bet at home - licencja?

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sprawdź jaki mają numer licencji na Polskę od MF - bo legalne firmy to te, które mają taką licencję...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam już dość czytania bzdur żaden podmiot zagraniczny dotąd nie złożył licencji więć po co te dywagacje ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To nie o tu chodzi, że wnioski były odrzucone - gdyż w następnym komunikacie MF jako odpowiedź na w/w treść podano, że tamten mail pochodzi od nieuprawnionego źródła i wskazano, kto w MF jest jedynie władny udzielać kompetentnych wypowiedzi w tej kwestii.
Poinformowano jednocześnie, że do dnia 21.02 nie wpłynął jeszcze żaden wniosek o przyznanie licencji i podobną treść miał komunikat MF z 21.03.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
To nie o tu chodzi, że wnioski były odrzucone - gdyż w następnym komunikacie MF jako odpowiedź na w/w treść podano, że tamten mail pochodzi od nieuprawnionego źródła i wskazano, kto w MF jest jedynie władny udzielać kompetentnych wypowiedzi w tej kwestii.
Poinformowano jednocześnie, że do dnia 21.02 nie wpłynął jeszcze żaden wniosek o przyznanie licencji i podobną treść miał komunikat MF z 21.03.
Czy można prosić o jakieś linki do tych komunikatów?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wprawdzie podawałem je w wątku o Ustawie hazardowej - ale jak się obrobię to poszukam i tu je także zamieszczę.
E:
@enrico&gt;&gt; bazując na treści kolejnych komunikatów MF, to sytuacja odnośnie składania wniosków o licencje nabrała dynamiki dopiero po 21.03 bowiem komunikaty z 21.02 oraz z 21.03 mówiły o tym, że dotąd żadna firma nie wystąpiła o przyznanie jej polskiej licencji - natomiast kolejny komunikat MF w tej sprawie z 31.03 jaki został zamieszczony na stronie e-playbet, mówi że zostały już takie wnioski złożone:
http://e-playbet.com/mf-potwierdza-bukmacherzy-staraja-sie-o-licencje-polsce/
w ilości sztuk 5 z podziałem na:
a/ grę poprzez Internet:1
b/ grę w kolekturach: 4
 
Do góry Bottom