>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (7.04-10.04.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wielkimi krokami zbliża się kolejka numer 28, ostatnie przetasowania, walka o TOP8.
Mecz Lech vs Legia - oczywiście hit kolejki, jakie typy macie na to spotkanie jak i pozostałe.
Zachęcam do typowania!
 
aneta3030 43

aneta3030

Użytkownik
Witam. Ekstraklasa jest ligą overową. W których meczach tej kolejki spodziewać się over 2,5, a w których under? Nie oglądam Naszej ligi, dlatego pytanie do siedzących w temacie...
 
rafgames 0

rafgames

Użytkownik
Ta liga się rządzi własnymi prawami i ciężko ocenic kiedy bd over spójrz w statystykach danej drużyny i to na pewno ułatwi sprawę z pamięci niestety nie pomogę
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Już czwartek.
Sytuacja kadrowa Pasów nie jest za dobrą:
Cetnatski - choroba
Budzinski - uraz na ostatnim treningu
Piątek.- kontuzja.
To wszystko nie wygląda za dobrze. W dodatku jak zobaczymy na grę tego Zespołu w tej rundzie. Filipiak powiedział jak zespół spadnie NIE pozwoli odejść dla piłkarzy. Jednak czy nagle się coś zmieni? Śmiem twierdzić, że nie. rywal raczej na przełamanie, ale każdy dobrze wie jak podopieczni Zielińskiego sobie radzą od dłuższego czasu...
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Moje propozycje na 28 kolejkę:

1) Lech - Legia &gt; 2 dnb &gt; 2,08 &gt; unibet
✅
Niby obie drużyny są najlepiej punktującymi w tym roku tylko Legia straty ponosiła na początku gdy wszystko było podporządkowane pod Ajax. Ostatnio już 4 zwycięstwa z rzędu w tym z Lechią na wyjeździe...
Lech odwrotnie. Początek roku bardzo mocny, zadyszka przyszła ostatnio, a brak bramek z Wisłą i Górnikiem dodatkowo nie napawają optymizmem.
Do tego mecz pucharowy w środku tygodnia mimo, że rozegrany w piknikowym tempie i tak na pewno w jakimś stopniu wpłynął na przygotowania do hitu.
Ostatecznie faworyta w Lechu za nic nie widzę i nawet stawiając szanse 50/50, przy tych kursach kieruję w ciemno w stronę stołecznych.

2) Termalica - Wisła &gt; 2 dnb &gt; 1,86 &gt; unibet
✅
Konsekwentnie przeciw BB, który w tym roku jest głównym dostarczycielem punktów i nadal uważam, że grupa mistrzowska w tym sezonie nie dla nich. Ogólnie o ile z tyłu nie wygląda jeszcze najgorzej to z przodu tragedia (najmniej strzelonych bramek w lidze).
Wisła za to ostatnio bardzo solidna, w tym roku zasadniczo tylko z Śląskiem wyraźnie słabszy mecz, strat z Lechem i Legią wstydzić się nie musi, a reszta zwycięstw.
Wisła najzwyczajniej wygląda w tym roku dużo lepiej od Bruk-betu.
na sucho:
3) Pogoń - Arka &gt; 1 &gt; 1,95 &gt; unibet
✅
 
G 0

gzb

Użytkownik
Vasiliew jutro zagra? bo jak nie to może w strone zagłębia warto pójść? jak wygrają będą mieli górną ósemke zapewnioną.

Ponoć 10 dni ma odpoczywać, coś z mięśniem dwugłowym jak dobrze pamiętam (widziałem wczoraj jakiś wywiad z Probierzem)
@TommyTSW

 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Lech Poznań v Legia Warszawa

Lech powyżej 45, 5% posiadania piłki 1.8 ✅STS


Hit kolejki, bardzo ciezko wskazać tutaj faworyta. Lech ma szanse wyprzedzenie największego rywala i będą mega zmobilizowani aby przed pełnymi trybunami pokonać Legie. Ja myślę, że znalazłem świetny typ, posiadanie piłki, chcą tylko od nas 46 % gdzie patrząć na mecze wstecz prawie zawsze Lech miał zdecydowanie więcej. Myślę, że Lech będzie stroną dominującą i przekroczy 50 % także warto zagrać ten zakład.

Polecam
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Vasiliew jutro zagra? bo jak nie to może w strone zagłębia warto pójść? jak wygrają będą mieli górną ósemke zapewnioną.
Nie zagra, tak bynajmniej wszędzie piszą, co do gry w stronę Zagłębia to popieram jak najbardziej, fakt, że w tej rundzie nie grają rewelacyjnie, ale oni zawsze najlepsze mecze grają z teoretycznie silniejszymi rywalami i kiedy mają &quot;nóż na gardle&quot;, a tak jest w tej chwili, bo rozwalili przewagę nad grupą spadkową, którą mieli po zeszłej rundzie i Top8 już nie jest takie pewne jak mogło się wydawać jeszcze kilka tygodni temu, moje typy na ten mecz to
1. Zagłębie-Jagielionia 1 @2,6 (forBet) ⛔
2. Zagłębie-Jagielionia 1 DNB @1,9 (forBet) ⛔
3. Zagłębie-Jagielionia obie strzelą @1,75 (forBet) ✅

Lech-Legia
Na pewno najciekawszy mecz tej serii spotkań, Lech po dwóch remisach na pewno będzie chciał wrócić na zwycięskie tory, wczoraj wygrali w PP i awansowali do finału, Legia ostatnio wszystko wygrywa i będzie chciała na pewno podtrzymać passe, dodatkowo oba zespoły będą znały już piątkowy wynik Jagielloni i przy jej ewentualnej stracie punktów w Lubinie może to być mecz o fotel lidera. Jeżeli chodzi o typy to na pewno nie pójdę w stronę wygranej którejś z drużyn, bo tam praktycznie każdy wynik jest realny, moje typu na ten mecz to
1. Lech-Legia obie strzelą @1,75 (forBet) ✅
2. Lech-Legia powyżej 2,5 gola @2,0 (forBet) ✅
3. Lech-Legia obie strzelą i powyżej 2,5 gola @2,20 ✅ (forBet)
Witam. Ekstraklasa jest ligą overową. W których meczach tej kolejki spodziewać się over 2,5, a w których under? Nie oglądam Naszej ligi, dlatego pytanie do siedzących w temacie...
podsyłam fajną stronkę jeśli chodzi o staty, powinna Ci ułatwić wybór meczy (w okienku Country wybierz Poland, niestety link nie zapisuje się z wybranym krajem, tylko domyślnie jest England)
http://adamchoi.co.uk/#/overs/detailed
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Śląsk
Typy:
BTS @ 1.75 ⛔
2 DNB @ 2.60 ⛔
buk: unibet

Śląsk ostatnio pozytywnie mnie zaskoczył pokonując u siebie Koronę 3:0 i można powiedzieć, że był to ich najlepszy mecz w tej rundzie. Teraz zapewne jadą do Krakowa z myślą o podtrzymaniu passy zwycięstw i podbudowaniu morali zespołu. Pomimo, że dwie bramki w meczu z Koroną padły po rzutach karnych to i tak zasługiwali na tą wygraną, gdyż byli zespołem lepszym. Gospodarze są w dołku i to bardzo dużym. Mecz ze Śląskiem ma być spotkaniem o być albo nie być dla trenera Cracovii, który już i tak dostał sporo szans. Teraz pozostaje pytanie czy piłkarze grają pod trenera aby go zwolnić czy problem leży gdzie indziej?. W każdym bądź razie obie ekipy mają o co walczyć gdyż potrzebują punktów. Gospodarze na dzień dzisiejszy mają tylko 1 pkt przewagi nad ostatnim Górnikiem i powoli się stają drugim pretendentem do spadku . Śląsk natomiast po ostatniej wygranej ma jeszcze szanse na wskoczenie do pierwszej ósemki. Jednak żeby to zrobić musi jutro wygrać i liczyć na potknięcia drużyn, które są nad nimi. Dlatego w tym spotkaniu spróbuję zagrać wygraną Śląska, który z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i osobno że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednym golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godz: 20:30
Spotkanie Zagłebie -Jagiellonia
Typ: 1/1 ⛔
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Jutro po raz kolejny na murawę wybiegną gracze polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Zagłebie Lubin u siebie na stadionie podejmowało będzie drużynę Białostockiej Jagielloni. Kursy na obie ekipy wystawione są mniej więcej po równo ,ale lekkim faworytem pomimo gry na wyjeździe jest ekipa przyjezdnych , która na chwilę obecną jest liderem polskiej ekstraklasy i spokojnie może sobie czekać na grę w grupie mistrzowskiej za kilka kolejek, gospodarze natomiast tych punktów mają 38 i oni muszę jeszcze czekać na awans, dlatego moim zdaniem w tym meczu muszą poszukać kompletu punktów bowiem przewaga nam miejscem 9 , które nie daje udziału w Grupie Mistrzowskiej jest zaledwie 3 punktowa, jest to jedno spotkanie i niekorzystne wyniki innych spotkań i gospodarze mogą wylecieć z gry o tytuł mistrza oraz puchary w obecnym sezonie, Lubin ostatnio u siebie na stadionie grywała słabo , zanotował 2 porażki, o ile spotkanie z Legią i porażka dziwić bardzo nie może to wpadka z zespołem z Chorzowa jest na prawdę niemiła dla kibiców , tutaj myślę że gospodarze muszą się ogarnąc i powalczyć bowiem więcej punktów do tej pory ugrali na wyjeździe niż na swoim stadionie, do tego Jagiellonia jest zespołem, który na wyjazdach nie wygrywa ostatnio za często , stawiam na wygraną gospodarzy oraz wynik 2:1.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Krzysztof Piątek opuści kolejny mecz &quot;Pasów&quot; z powodu kontuzji stawu skokowego. To nie jedyne osłabienie zespołu z Krakowa.


Trener Jacek Zieliński nie ma łatwego życia przed piątkowym meczem ze Śląskiem Wrocław (18.00). Wprawdzie drobne urazy zdążyli wyleczyć pomocnicy Marcin Budziński, Damian Dąbrowski i Mateusz Cetnarski, ale znów można mieć obawy o siłę ognia &quot;Pasów&quot;. Przeciwko wrocławianom na pewno nie zagra Krzysztof Piątek, najlepszy strzelec krakowian. - Nadal ma podkręcony staw skokowy. Nie leczy się tak szybko, jak myśleliśmy. Nie chcemy ryzykować poważniejszego urazu, choćby w kontekście majowej fazy finałowej ekstraklasy - mówi szkoleniowiec Cracovii. W meczu ze Śląskiem nie zagrają także kontuzjowani Miroslav Čovilo, Piotr Malarczyk i Paweł Jaroszyński. Nie wiadomo, jak będzie wyglądać sytuacja Diega Ferraressa i Rafała Dobrolińskiego, którzy w ostatnim meczu rezerw dostali czerwone kartki za niesportowe zachowanie. Dopiero w czwartek późnym popołudniem okaże się czy zostaną zawieszeni przez Małopolski Związek Piłki Nożnej.

Trener &quot;Pasów&quot;, mimo fatalnego występu w Płocku i kolejnej porażki, zachował posadę. Sygnałami o tym, że klub poszukuje nowego trenera, na razie się nie przejmuje. - Pozycja każdego trenera w klubie jest tak mocna, jak wynik ostatniego meczu. Potrafię sobie z tym radzić. Nie interesuje mnie, co się dzieje w mediach. Z profesorem Filipiakiem rozmawiam często, mamy na bieżąco kontakt. Nie wyczuwam, bym nie miał poparcia czy zaufania. Ale trenera zawsze bronią wyniki - podkreśla.


Zieliński wierzy, że sytuacja jego drużyny się wreszcie poprawi. - Wiadomości o naszej śmierci są przesadzone. W parę dni można wiele zrobić i staraliśmy się poprawić. W Płocku dostali szansę ci, którzy mniej grali i wyszło, jak wyszło. To już było i tego nie cofniemy. Rozdrapywanie tego w niczym nie pomoże. Musimy zebrać się w sobie i zagrać w piątek tak, jak kibice oczekują - deklaruje. Zdaje sobie jednak sprawę, żę rywal nie będzie łatwy. - Śląsk to w dalszym ciągu dobra, solidna drużyna. Będzie to specyficzny mecz. Dla nas o wyjście z marazmu, dla nich o otwarcie furtki do ósemki - kończy Jacek Zieliński.
Co do spotkania Cracovia vs Śląsk.

Dodam, że w Śląsku wszyscy zdrowi na dzień dzisiejszy.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Cracovia - Śląsk
Ciekawe statystyki meczy u siebie gospodarzy i H2H. Od 4 grudnia Cracovia rozegrała u siebie 5 ligowych spotkań.
I wszystkie zakończyły się wynikiem 1:1! Po kolei: Łęczna, Lech, Pogoń, Arka i Lubin.
Ostatnie 4 mecze H2H to po zwycięstwie gospodarzy i remisy. To Polska liga, także każdy wynik możliwy.
Cracovia - Śląsk:
remis @ 3,1 Fortuna ⛔
DW: 1:1 @ 5,8 Fortuna ⛔
Wiadomo stawka mini. Ja pogrywam dublowy remis w tym meczu i Chojniczanki;)
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Cracovia Krakow-Slask Wroclaw‎
2- 3.80 ⛔
Pinnacle
Biorac pod uwage problemy Kraksy, to az zal nie sprobowac zagrac na Slask, zwlaszcza, ze zaczeli w koncu cos grac.Slask pokonal ostnio u siebie Korone 3-0, troche smiesznie bo 2 gole z karnych i jeden samoboj z akcji im sie nie udalo strzelic.Joan Roman mi imponuje sporo szumu robi z przodu,warto chyba bylo sciagnac Urabna dla niego.Morioka za to mnie troche denerwuje, odlecial troche jakas 2bundesliga mu sie sni,gwiazdorzy za bardzo traci glupio pilki i nie wraca sie, to nie czasy gdzie Slask sie w jakas tikitake moze bawic.
Co do Kraksy to ja nierozumiem co tam sie dzieje, moze oni graja pod zmiane trenera a Filipiak ogarniety za bardzo nie jest i zapewnil Zielinskiego ze go nie wywali xd
Pewniak to to moze nie jest, ale warto sprobowac jutro kurs juz pewnie do 3.40 spadnie.
 
darecky-150517 0

darecky-150517

Użytkownik
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK ⛔
@ 1,65
STS
Jak wszystkim wiadomo Cracovia potrzebuje puntków jak tlenu , przedostatnie miejsce i ostatni wywiad właściciela Pasów przekonują mnie do tego , że Cracovia będzie walczyć w tym spotkaniu i strzeli przynajmniej jedna bramke. Co do Śląska to owszem są teraz w gazie i też licze na to , że Wrocław strzeli i walka w Krakowie.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: 2 drużyna wygra przynajmniej 1 połowę ⛔
Kurs: 2.04 Fortuna
Witajcie, kurs na to zdarzenie spada, ale nie przywiązuje do tego wielkiej wagi. Tak jak wyżej niektórzy pisali o osłabieniach Cracovii + beznadziejna forma. Nie wiem co się stało z tą drużyną, na początku stawiałem ich w pierwszej 8 a tu taka niespodzianka. W mediach pojawiają się już plotki o zwolnieniu Jacka Zielińskiego - jeżeli dziś przegrają to zapewne się tak stanie. Ostatni mecz Cracovia wygrała na Ruchu w lutym.
Co do Śląska, ostatnie trzy mecze w miarę swoich możliwości, jednak mam wrażenie że to jeszcze nie jest to co oni potrafią grać. Śląsk wie, o co gra. 3 punkty są potrzebne od zaraz. Niebywałe gdyby mogliby wywalczyć pierwszą 8, patrząc na cały sezon to byłby sukces. Co do mojego typu to kurs jest myślę adekwatny do zdarzenia. Myślałem nad czystą 2, jednak kto wie jak dziś wypadnie Śląsk.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
CRACOVIA - ŚLĄSK
godz:18:00​
To już ostatnia szansa dla gospodarzy na podstawienie komuś nogi,bo górną ósemkę już mają z głowy ,a ich właściciel już ich nawet widzi ligę niżej.Po Śląsku ,zostają im Jagiellonia oraz Legia,a ich trener cytuję Marka Twain&#39;a.Kursy na wynik 1:1 spadły do 5 zł , i tak za wysoki po serii właśnie takich meczy u siebie.Skład nadal bez Covillo i Piątka (16 goli) ,ale wraca Cetnarski (ex Śląsk) z którym w formie Cracovia była w pierwszej czwórce ,ale od góry tabeli.
Śląsk natomiast w ,,gazie,, ,ale chyba tylko dziennikarskim, po meczu z Koroną.Dziwny karny na Morioce , samobój i mega euforia bo Biliński w końcu strzelił bramkę (z karnego!).Ale co ma mówić trener drużyny ,która gra bez napastnika ,nawet trener Sevilli ostatnio wziął z niego przykład.Goście zdecydowanie lepiej spisują się na wyjazdach i nawet zdobywają bramki.Nie jest tajemnicą ,że siła tkwi w pomocy ,a ostatnio jest tam spory progres , bo poza Pichem ,szaleję Juan Roman , odmulił sie Morioka , ba nawet Sito Riera zaczął grać ,a nie tylko poprawiać włosy.Celeban spłaca nowy kontrakt ,a Pawełek....God save Him.Reasumując -Śląsk zaczął po boisku biegać ,a nie tylko się słaniać.
Kurs na bramki z obu stron jest zbyt niski ,zatem celuję iż Śląsk wygra przynajmniej jedną połowę

Typ: 2 drużyna wygra przynajmniej jedna połowę/ Tak za 2.04 @ Fortuna ⛔

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapedefaults v:ext=&quot;edit&quot; spidmax=&quot;1026&quot;/&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:shapelayout v:ext=&quot;edit&quot;&gt; &lt;o:idmap v:ext=&quot;edit&quot; data=&quot;1&quot;/&gt; &lt;/o:shapelayout&gt;&lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia - Śląsk Wrocław
over 4,5 celnych strzałów Śląska Wrocław @1.9 Totolotek⛔

Bukmacherzy konsekwentnie faworyzują ekipę Pasów, chociaż nie dają ku temu żadnych powodów.Cracovia 3 kolejki przed końcem rundy zasadniczej zajmuje przedostatnie miejsce, być może się zdarzyć że po tej kolejce będą ostatni.Tegoroczna forma ekipy z Kałuży jest katastrofalna, rok dobrze zaczęli ogrywając Ruch w Chorzowie (dosyć szczęśliwie w ostatnich minutach) jednak od tego momentu w 7 kolejnych meczach nie wygrali ani razu remisując w domu 3 spotkania rezultatem 1-1, ich dzisiejszy rywal też nie zaczął dobrze wiosny, ale widać tam ostatnio progres wygrana w Niecieczy i Koroną.Śląsk zajmuje 11 pozycję z 32pkt, jest to 5pkt przewagi nad przedostatnią drużyną (po podziale ta różnica będzie nikła) także ekipa Śląska na fali wznoszącej nie ma zamiaru polepszać sytuacji rywala, pogarszając w tym też swoją, Śląsk teoretycznie ma realną szansę na Top8 chociaż konkurencja jest tam bardzo duża a kolejek tylko 3.Cracovia jest zdesperowana i można się tutaj spodziewać dosyć ofensywnych Pasów, w takiej grze Śląsk powinien czuć się dobrze i myślę że okazji bramkowych z ich strony nie braknie.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Śląsk przyjeżdża do Krakowa jako drużyna, która w ostatnim czasie spisuje się lepiej od &quot;Pasów&quot;. Nie widać tego jednak po kursach i tu zamierzam skorzystać z tego jak oddsmakerzy wystawili je na te spotkanie. O problemach kadrowych Cracovii napisali koledzy powyżej. Śląsk w optymalnym zestawieniu, grający naprawdę nieźle w piłkę, a przede wszystkim zaczął regularnie punktować. Marzenia o grupie mistrzowskiej wciąż pozostają w grze, a to jak wiadomo zapewni lepsze premie na koniec sezonu, a także spokój przed walką o utrzymanie. Cracovia zagrała fatalnie w spotkaniach z Wisłą Płock i Koroną. Co prawda były to spotkania wyjazdowe, ale i siebie krakowianie nie potrafią ostatnio pokonywać drużyn przyjezdnych. Świadczy o tym pięć remisów na obiekcie przy ul. Kałuży. Śląsk podbudowany zwycięstwami z Termaliką (wyjazd), a także z Koroną. Nawet mecz z Piastem zakończony porażką 3:4 mógł się podobać w ich wykonaniu. Zrobili trochę więcej błędów indywidualnych, ale walczyli do końca o punkty i w końcu taka gra dała kibicom WKS-u jakąś nadzieję na &quot;lepsze jutro&quot;. Rozpisałem się na temat form obydwu drużyn, to teraz skupię się na zakładzie, który postawiłem w Unibecie. W bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej jest Robert Pich, który po powrocie do Śląska zdobył dla niego już 5 bramek. Tyle samo trafień ma Morioka, ale to nie na Japończyku się skupiam. Chociaż mam nadzieję, że pomoże on Śląskowi i Słowakowi w tym, że mój typ na ten mecz będzie wygrany. Pich strzeli bramkę, a Śląsk wywiezie z Krakowa 3 punkty. To jest mój typ. Robert w ostatnim meczu bramki nie strzelił, ale robił to w spotkaniach z Bruk-Betem (1), Piastem (2), czy Jagą (1). Mecze, które wymieniłem to tylko jedna wygrana i dwie porażki, ale do dobrej dyspozycji słowackiego piłkarza doszła też ta lepsza reszty kolegów z drużyny. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Śląsk jest w stanie wygrać na Cracovii m.in. dzięki dobrej grze (i trafieniu - oby!) Picha.
Robert Pich strzeli + Śląsk wygra @8.00 Unibet ⛔ Obudzili się w 2. połowie, ale to nie dało nawet remisu.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cracovia vs Śląsk Wrocław
Śląsk lub remis @ 1.72 ⛔
Pich GOL @ 4.20 ⛔
J. Roman GOL @ 5.40 ⛔ Kontuzja 27 minuta.
Wszystko unibet

Trochę późno no , ale wrzucam. Bo nie można przejść obok takich kursów, kolega wyżej gra ryzykownie bo wygrana Śląska + Pich, ja trochę bezpieczniej.
Typ na Picha dubluję, facet jest w gazie, ostatni mecz z Koroną mu nie poszedł, strzeliłby bramkę jakby nie zaczął kombinować w akcji sam na sam, ale razem z Romanem, którego dzisiaj też próbujemy stanowią siłę Śląska.
Śląsk lepiej na wyjazdach niż u siebie, brak Covillo w Cracovii widoczny mocno, co znaczy jeden piłkarz dla drużyny, po za tym jak wyżej ktoś wspomniał Cracovia u siebie dużo remisuje, dzisiaj może być podobnie, dla tego asekuruję się X2.
Śląsk w składzie tym samym co z Koroną - najmocniejsze co jest.
Braki Cracovii tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f344/28-kolejka-lotto-ekstraklasy-7-04-10-04-2017-a-144619.html#post6382472
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom