>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

D 238

daw1910

Użytkownik
Ile czasu szła u Was wypłata na konto bankowe podane przy reejstracji? Wypłata w czwartek a kasy nadal brak na koncie podczas gdy Fortuna czy totolotek jak do 12 się zlecało to tego samego dnia na koncie. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ile czasu szła u Was wypłata na konto bankowe podane przy reejstracji? Wypłata w czwartek a kasy nadal brak na koncie podczas gdy Fortuna czy totolotek jak do 12 się zlecało to tego samego dnia na koncie. Z góry dzięki za odpowiedź.
U mnie pierwsza wypłata szła długo, myślałem, że to może powód tego, że dopiero zaczynali, bo bodajże szła chyba 4 dni. Potem każda następna to kwestia następnego dnia roboczego, czyli przykładem ostatniej wypłaty: zlecałem w środę o 23:30, w czwartek o 9:19 mail, że wypłata przetworzona i jest w drodze na konto i pojawia się na koncie w ING w czwartek przed 15:00. Nie zrażaj się, może to pierwsza wypłata i dlatego. Dostałeś maila, że wypłata przetworzona i pieniądze są w drodze na konto? Albo zobacz tutaj: https://lvbet.pl/konto/oczekujace-wyplaty/, czy widnieje jeszcze Twoja wypłata, bo jeśli jest ona jeszcze tam i możesz ją anulować, to wypłata w ogóle narazie nie została przetworzona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 238

daw1910

Użytkownik
Masz rację, to pierwsza w sumie dwie pierwsze wypłaty, maila dostałem o przetworzeniu wypłaty więc tutaj bez niespodzianek. Pewnie jutro po południu wskoczy bo też na ING poleciało. Dzięki za pomoc ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Taka sytuacja;
Dają zwrot w jednym z dwóch zakładów, który jest dublem (i od razu zaznaczam, nie to nie jest jedyny przypadek bo ludzi co tak samo mieli jest o wiele więcej). Takie jest tłumaczenie tej pseudo firmy. Gram x lat w zakładach bukmacherskich i u ziemniaków gdy były tylko 4 firmy i w internecie, ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem w swojej &quot;karierze&quot;.
Rozmowa na czasie LVBet.
Nie są w stanie uzasadnić zwrotu.
Żeby było śmieszniej, ten sam typ Tracey-Watson jest dalej w ich ofercie po tym samym kursie.
Ja miałem takie coś;
Przykro mi to stwierdzić, ale system odrzucił pana zakład, dlatego otrzymał Pan jego zwrot.
Przykro mi to stwierdzić, ale czasami, podczas zmian dokonywanych w systemie może się to zdarzyć.
System odrzucił Pana zakład w danym momencie. nie oznacza to, iż możliwość jego postawienia została wycofana z oferty.
To jest żart?
19:47
Pytam poważnie, sobie jaja robicie z takim tłumaczeniem?
19:48
Moje jest wycofane bez żadnego rzetelnego powodu, a inni mogą sobie korzystać bo nadal jest w ofercie?!
Tak, dokładnie.. Może Pan obstawić ten zakład raz jeszcze. @.pl - czy na tym mailu logował Pan swoje konto gracza czy też grał Pan w pukncie anonimowo?
Nie mam możliwości ingerencji w treść zawartych przez Pana zakładów. Skoro otrzymał Pan zwrot to znaczy, iż system nie przyjał Pana zakładu.
niestety nie wiem dlaczego tak się stało.

Prawdopodobnie wystąpił błąd.
System roz****** z tym ostatnim zdaniem. Nie mam więcej pytań.
Akurat miałem pierwszy raz z nimi styczność i na pewno po raz ostatni. Te starsze buki jak Totolotek, Fortuna czy milenium są jakie są. Ale to co się wyprawia w tych nowych pesudo bukach to jest jedna wielka kpina.
Absolutnie odradzam tam granie ????????????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiedź firmy LV BET na powyższe post:

&quot;LV BET Zakłady Bukmacherskie. W dniu 10.08.2017 na naszej stronie internetowej http://WWW.LVBET.PL
wystąpił błąd. Chodzi o MISTRZOSTWA ŚWIATA – BIEG NA 400 METRÓW PRZEZ PŁOTKI KOBIET. Na pojedynek: RISTANANNA TRACEY WYŻEJ OD SAGE WATSON zostały wystawione odwrócone kursy. Zakłady zostały anulowane z tego właśnie powodu. Przez nasz błąd i niedopatrzenie te same kursy pojawiły się u Nas na stronie jeszcze dwukrotnie. Z pełnym prawem LV BET Zakłady Bukmacherskie podjęło decyzję o anulowaniu zakładów. Dla tych którzy nie zapoznali się jeszcze z naszym regulaminem, odsyłamy do:

ART.26.
ZWROT ZAKŁADÓW.
1. Zakłady zostają zwrócone w stawce, jeżeli:
b) mecz został błędnie podany z winy „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o., w tym dotyczy to również sytuacji gdy popełniona zostanie oczywista omyłka pisarska, błąd systemu lub oczywisty błąd przy wprowadzaniu danych na stronie internetowej.

LV BET Zakłady Bukmacherskie pragnie przeprosić za całą zaistniałą sytuację i wszelkie związane z tym problemy. Jest nam również niezmiernie przykro że rozczarowaliśmy tak wielu graczy którzy bardzo chcieli skorzystać finansowo na Naszym błędzie. Jako wiodący Bukmacher na rynku Polskim chcielibyśmy zapewnić wszystkich ze dołożymy wszelkich starań aby takie sytuacje się więcej nie powtórzyły. Nie zapominajmy jednak, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Pozdrawiamy i życzymy wysokich wygranych – LV BET Zakłady&quot;
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z tego co zrozumiałem to kolega zagrał na zawyżony kurs wynikający z pomyłki bukmachera, po przez odwrotne wystawienie kursów


W każdym buku Europy zdarzają się takie pomyłki i za korzystanie z tych błędów zawsze jest zwrot stawki, badz nawet Ban

Wiec nie wiem o co halo koledze
Dokładnie też nie do końca rozumiem, o co tak rozdmuchana afera. Owszem - popełnili błąd i próbując go naprawić zrobili zwroty, wystawili poprawnie kursy, ale nie usunęli tych odwróconych kursów. Przecież jeśli takie coś zrobili i się zorientowali, to lepiej, że zrobili zwroty od razu, a nie w przypadku wejścia zakładu. Problemem jest też to, że kursy wystawione odwrotnie były do siebie zbliżone, bodajże 1,6 - 2,1, przez co nie jest tak oczywisty fakt, że to odwrócone kursy (inaczej gdyby np. w meczu Federer - Haase dali 6,5 na Federera, a na Haase 1,1, wtedy to już rażący aż błąd bukmachera).

Poza tym lepiej już takie rozstrzygnięcie błędu z błyskawicznym zwrotem, niż np. walka z wiatrakami, jak w STSie:
https://forum.bukmacherskie.com/f190/sts-opinie-38100-34.html#post6484707
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
⛔ często zdarzenia znikają z oferty lub są blokowane, brak wyszukiwarki, oferta uboga (niszowe ligi) i mało przejrzysta, kursy totalne dno. ✅ szata graficzna.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
⛔ często zdarzenia znikają z oferty lub są blokowane, brak wyszukiwarki, oferta uboga (niszowe ligi) i mało przejrzysta, kursy totalne dno. ✅ szata graficzna.
Ja uważam że trzeba im dać czas, wsumie to jeden z najświeższych bukmacherów i potrzebują czasu by w to wszystko wejść. Jednak jak widać powoli idą do przodu.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Dokładnie też nie do końca rozumiem, o co tak rozdmuchana afera. Owszem - popełnili błąd i próbując go naprawić zrobili zwroty, wystawili poprawnie kursy, ale nie usunęli tych odwróconych kursów. Przecież jeśli takie coś zrobili i się zorientowali, to lepiej, że zrobili zwroty od razu, a nie w przypadku wejścia zakładu.
No chyba ze ktos zagral surebeta grajac u innego buka :grin::grin: a weszla akurat ta opcja zwrotu z Forbeta ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Uwaga! Wypłaty w tym śmiesznym bukmacherze mogą iść od 1 do 5 dni roboczych. Śmiech.
Forbet: &quot;Wypłata na konto bankowe trwa do 3 dni roboczych.&quot;
Milenium: &quot;Milenium.pl wykonuje wypłaty w ciągu 7 dni roboczych.&quot;

Totolotek i Fortuna mają wypłaty w następnym dniu roboczym realizowane, ale dawno tam nie grałem, więc nie wiem, czy rzeczywiście jak zlecę wypłatę w poniedziałek o 22:00, to o 10:00 we wtorek przelew zostanie wysłany z Totolotka, a o 12:00 z Fortuny. Bo równie dobrze może być tak, że realizacja wypłaty następuje po tych godzinach, ale nie oznacza wysłania wypłaty, tylko przejścia procesu weryfikacyjnego i przesłanie wniosku do odpowiedniego działu w firmie, zajmującego się wypłatą.

Także nie pisz głupot, bo nawet Unibet jak miał wypłaty na konto bankowe, to miał na stronie bodajże do 5 dni roboczych realizacja wypłat. Liczy się to, jak w praktyce wygląda sprawa, a w lvbet ja i inni użytkownicy czekaliśmy długo na pierwszą wypłatę, u mnie to były bodajże 3, czy 4 dni robocze, a każda następna wypłata dochodzi następnego dnia roboczego - wypłatę zlecam zazwyczaj koło 23-24, a pojawia się przed 15:00 następnego dnia w ING, a w czasach, gdy mialem konto w mBanku następnego dnia po 15:00 kasa była na koncie. Takie informacje na stronie to typowe zabezpieczenie i jak widzisz wielu bukmacherów tak pisze, więc nie kompromituj się :]
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Forbet: &quot;Wypłata na konto bankowe trwa do 3 dni roboczych.&quot;
Milenium: &quot;Milenium.pl wykonuje wypłaty w ciągu 7 dni roboczych.&quot;
Totolotek i Fortuna mają wypłaty w następnym dniu roboczym realizowane, ale dawno tam nie grałem, więc nie wiem, czy rzeczywiście jak zlecę wypłatę w poniedziałek o 22:00, to o 10:00 we wtorek przelew zostanie wysłany z Totolotka, a o 12:00 z Fortuny. Bo równie dobrze może być tak, że realizacja wypłaty następuje po tych godzinach, ale nie oznacza wysłania wypłaty, tylko przejścia procesu weryfikacyjnego i przesłanie wniosku do odpowiedniego działu w firmie, zajmującego się wypłatą.
Także nie pisz głupot, bo nawet Unibet jak miał wypłaty na konto bankowe, to miał na stronie bodajże do 5 dni roboczych realizacja wypłat. Liczy się to, jak w praktyce wygląda sprawa, a w lvbet ja i inni użytkownicy czekaliśmy długo na pierwszą wypłatę, u mnie to były bodajże 3, czy 4 dni robocze, a każda następna wypłata dochodzi następnego dnia roboczego - wypłatę zlecam zazwyczaj koło 23-24, a pojawia się przed 15:00 następnego dnia w ING, a w czasach, gdy mialem konto w mBanku następnego dnia po 15:00 kasa była na koncie. Takie informacje na stronie to typowe zabezpieczenie i jak widzisz wielu bukmacherów tak pisze, więc nie kompromituj się :]
Tak tylko mówimy tutaj o wypłacie poniżej 1000 zł, więc wiesz są jakieś granice. Wypłata zlecona w niedziele, zatwierdzona w poniedziałek a pieniędzy jak nie było tak nie ma.
Ps. nie wiem skad masz te dane bo np w Forbet wypłatę zawsze miałem na następny dzień, natomiast w Milenium nie wiem bo nawet tam nie gram.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak tylko mówimy tutaj o wypłacie poniżej 1000 zł, więc wiesz są jakieś granice. Wypłata zlecona w niedziele, zatwierdzona w poniedziałek a pieniędzy jak nie było tak nie ma.
Ps. nie wiem skad masz te dane bo np w Forbet wypłatę zawsze miałem na następny dzień, natomiast w Milenium nie wiem bo nawet tam nie gram.
O jak to skąd? Prosto ze strony bukmachera. Tak samo jak lvbet, tak i forbet woli zabezpieczyć się i dać większą ilość dni sobie na wypłatę, żeby w razie czego ludzie tacy jak Ty nie robili afer, że na wypłatę czekają parę dni, a miała być następnego dnia. To pewnie Twoja pierwsza wypłata od nich i dlatego. Jak pisałem - zarówno ja jak i inni użytkownicy forum czekaliśmy kilka dni przy pierwszej wypłacie, każda kolejna jest następnego dnia. Poza tym we wtorek było święto, wtedy w ogóle banki nie księgowali przelewów międzybankowych, więc nie możesz tego dnia liczyć jako możliwego do wypłaty,bo wtedy nawet śmieszny STS nie robił wypłat.
 
D 238

daw1910

Użytkownik
I ja dołączę do kwestii wypłat ???? Sam niedawno pytałem Was jak to jest, że pierwsza wypłata a ja czekałem 3,4 dni. Rzeczywiście, tyle trwała pierwsza teraz jest już wszystko zgodnie z oczekiwaniem. Rano zlecam wypłatę po pracy już kasa na koncie. Nie wiem jak Wam ale mi, który nie szaleje z tysięcznymi stawkami LVbet bardzo odpowiada a liczne promocje typu multikozak, 5+ zwrót za jedne przegrany czy liczne promocje na dane drużyny jak przed tygodniem Wisła, Widzew sprawiają, że nawet grając za nieduże stawki można coś zyskać z tychże bonusów. Ja sobie bardzo chwalę współpracę. Jedyny minus to tak jak mówicie zbyt mało przejrzysta oferta no ale nie jesteśmy w przedszkolu, żeby nie wiedzieć jak wyszukać interesującego nas wydarzenia ???? Handicapy azjatyckie i oferta live podchodzi pod beta oczywiście wyłączając kursy bo te rzeczywiście są słabe ale czasami śledząc live można trafić wyższy kurs niż w danej chwili na becie.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Zdecydowanie najlepszy polski bukmacher to Lvbet i mam nadzieję że będzie tylko ciągły rozwój
Wystarczy wejść na stronę (usługa online wysoki poziom) jak i oferta (niesamowicie rozbudowana i kursy są normalne) Szkoda ze nie pobierają chociaż 6% na siebie tego polskiego haraczu zwanego &quot;podatkiem&quot;
Odnośnie obsługi, szacunku i bezpieczeństwa na linii klient vs buk daje 10/10 ponieważ przetestowałem dość dokładnie ta firmę
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Zdecydowanie najlepszy polski bukmacher to Lvbet i mam nadzieję że będzie tylko ciągły rozwój

Wystarczy wejść na stronę (usługa online wysoki poziom) jak i oferta (niesamowicie rozbudowana i kursy są normalne) Szkoda ze nie pobierają chociaż 6% na siebie tego polskiego haraczu zwanego &quot;podatkiem&quot;

Odnośnie obsługi, szacunku i bezpieczeństwa na linii klient vs buk daje 10/10 ponieważ przetestowałem dość dokładnie ta firmę
Żartujesz sobie? Najlepszy polski bukmacher, który nie potrafi rozróżnić gry singlowej od deblowej w tenisie ziemnym? Przykład z dziś:

https://prnt.sc/gbklz7

Dodatkowo jako uzasadnienie braku zwrotu w tym przypadku podają coś takiego:
LV BET Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o. nie ma obowiązku udzielać klientowi dodatkowych informacji o zdarzeniach, na które oferuje zawarcie zakładów (np. informacji o typie nawierzchni, kontuzjach gracza, wynikach rozegranych spotkań, ewentualnych wynikach w zakładach typu „Na Żywo” itp.). „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. podając tego typu informacje dokłada staranności aby były one prawdziwe. Z uwagi jednak na ilość informacji, ich źródła pochodzenia i ich poglądowy charakter „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które klient obowiązany jest zweryfikować we własnym zakresie.

Dodam, że w podobnych sytuacjach o których pisano już tutaj np. 3 liga czy CLJ gdzie były przekręcone nazwy klubów gracze otrzymywali zwroty, więc 10/10 za szacunek do klienta i bezpieczeństwo to jakieś nieporozumienie.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Żartujesz sobie? Najlepszy polski bukmacher, który nie potrafi rozróżnić gry singlowej od deblowej w tenisie ziemnym? Przykład z dziś:
https://prnt.sc/gbklz7
Dodatkowo jako uzasadnienie braku zwrotu w tym przypadku podają coś takiego:
LV BET Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o. nie ma obowiązku udzielać klientowi dodatkowych informacji o zdarzeniach, na które oferuje zawarcie zakładów (np. informacji o typie nawierzchni, kontuzjach gracza, wynikach rozegranych spotkań, ewentualnych wynikach w zakładach typu „Na Żywo” itp.). „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. podając tego typu informacje dokłada staranności aby były one prawdziwe. Z uwagi jednak na ilość informacji, ich źródła pochodzenia i ich poglądowy charakter „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych dodatkowych informacji, które klient obowiązany jest zweryfikować we własnym zakresie.
Dodam, że w podobnych sytuacjach o których pisano już tutaj np. 3 liga czy CLJ gdzie były przekręcone nazwy klubów gracze otrzymywali zwroty, więc 10/10 za szacunek do klienta i bezpieczeństwo to jakieś nieporozumienie.
No właśnie czas i pora zacząć kampanie przeciwko oszukanczym postulatom i hasłom jakimi czaruje &quot;polską ciemną masę&quot; Nasze Ministerstwo Finansów publicznych, po przez usta Pana Janczyka:
Owy Pan w ostatnich dniach umieszcza, udziela wywiadów jak to teraz Polski gracz jest bezpieczny i jest tylko super i lepiej być się nie da już...
Oczywiście nie prowadzi on dialogu tylko komunikuje Narodowi że białe to czarne, a czarne to białe. On chyba myśli że Polacy mają upośledzenie umysłowe... Identyczne zachowania sa tylko w Korei u Kun Dzon Kila. Polska to reżim i gorzej już być nie może... a nie lepiej, co wygadują &quot;złodzieje z MF&quot;
Czas i pora uświadomić opinie publiczną jak jest naprawdę, czyli Publiczną Manifestacją przed MF w Warszawie, bądź siedzibą przed jednym z Polskich buków. A najważniejsze komentować i pisać prawdę na tych portalach gdzie perfidnie kłamie Janczyk, czyli na Facebookach, Tweetach i wszelkiej maści portalach tematycznych, bądź nie.
Trzeba walczyć o Wolną Polskę, bo komuchy nigdy się nie miały tak dobrze jak dziś!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
LV BET Zakłady Bukmacherskie - chcemy serdeczne podziękować za wpis Pana „kojocik89” na Forum Bukmacherskim. Z wielką chęcią LV BET Zakłady Bukmacherskie zajmie w tej sprawie stanowisko. Na początku chcemy podziękować wszystkim użytkownikom forum a także naszym graczom za wszystkie opinie o Nas, i za te dobre i za te złe.
Za dobre opinie dziękujemy, bo to nam pokazuje że warto robić coś dla innych z czego mogą czerpać satysfakcję oraz mniejsze lub większe korzyści finansowe. Za złe też bardzo dziękujemy bo to dzięki nim mamy możliwość poprawy i unowocześniania naszych usług, a wszystko to dla zadowolenia graczy. Konstruktywny krytycyzm jesteśmy „ZA”! Obok wpisu użytkownika „kojocik89” nie możemy przejść obojętnie. Dlaczego? Już wyjaśniamy. Gracz zagrał z LV BET, zakład na żywo, Kai Lemstra vs Robin Land o godz: 10:56. Na naszej stronie LVBET.PL pojawiło się takie zestawienie:
Kai Lemstra vs Robin Land (gra podwójna) każdy kto ma choć odrobinę pojęcia od razu wyłapie że jest błąd w pisowni. Mecz pomiędzy Kai Lemstra a Robin Lang się odbył i zakończył się zwycięstwem Robina Langa (przez niedopatrzenie zamiast gra pojedyncza, wstawiliśmy gra podwójna ale mecz między tymi Panami się odbył). Pan „kojocik89” obstawiał w drugą stronę więc zakład przegrał. Mecz zakończył się po godz. 11. Pan &quot;kojocik89&quot; przychodzi na support o godz. 12:10 z prośbą o rozliczenie zakładu. W tym wypadku nasza decyzja pozostaje niezmienna. Pan „kojocik89” wiedział co gra, wiedział też że jest na stronie błąd piśmienny czego nie zgłosił, dobre 30 min po zakończeniu meczu jest prośba o rozliczenie kuponu, gdzie wiadomo że jest przegrany. Przykro nam że i tym razem się nie udało
Jeżeli chodzi o 3 ligę. Zdarzyło się tak że wystawione przez nas spotkania ,miały złe nazwy drużyn (tak naprawdę wystawione drużyny nigdy nie istniały) dlatego w tym przypadku nastąpił zwrot zakładów bo tu rzeczywiście wprowadzaliśmy graczy w błąd.
Prośba do Pana „kojocik89” jak już Pan coś o nas pisze, czego nie zabraniamy, to proszę się przynajmniej z prawda nie mijać. Jako LV BET naprawdę potrafimy się przyznać do błędów, ale nie w tym konkretnym przypadku. My też uwielbiamy zakłady bukmacherskie, w końcu Łączy Nas Pasja ;) Życzymy szczęścia następnym razem ;)
LV BET Zakłady Bukmacherskie
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
LV BET Zakłady Bukmacherskie - chcemy serdeczne podziękować za wpis Pana „kojocik89” na Forum Bukmacherskim. Z wielką chęcią LV BET Zakłady Bukmacherskie zajmie w tej sprawie stanowisko. Na początku chcemy podziękować wszystkim użytkownikom forum a także naszym graczom za wszystkie opinie o Nas, i za te dobre i za te złe.
Za dobre opinie dziękujemy, bo to nam pokazuje że warto robić coś dla innych z czego mogą czerpać satysfakcję oraz mniejsze lub większe korzyści finansowe. Za złe też bardzo dziękujemy bo to dzięki nim mamy możliwość poprawy i unowocześniania naszych usług, a wszystko to dla zadowolenia graczy. Konstruktywny krytycyzm jesteśmy „ZA”! Obok wpisu użytkownika „kojocik89” nie możemy przejść obojętnie. Dlaczego? Już wyjaśniamy. Gracz zagrał z LV BET, zakład na żywo, Kai Lemstra vs Robin Land o godz: 10:56. Na naszej stronie LVBET.PL pojawiło się takie zestawienie:
Kai Lemstra vs Robin Land (gra podwójna) każdy kto ma choć odrobinę pojęcia od razu wyłapie że jest błąd w pisowni. Mecz pomiędzy Kai Lemstra a Robin Lang się odbył i zakończył się zwycięstwem Robina Langa (przez niedopatrzenie zamiast gra pojedyncza, wstawiliśmy gra podwójna ale mecz między tymi Panami się odbył). Pan „kojocik89” obstawiał w drugą stronę więc zakład przegrał. Mecz zakończył się po godz. 11. Pan &quot;kojocik89&quot; przychodzi na support o godz. 12:10 z prośbą o rozliczenie zakładu. W tym wypadku nasza decyzja pozostaje niezmienna. Pan „kojocik89” wiedział co gra, wiedział też że jest na stronie błąd piśmienny czego nie zgłosił, dobre 30 min po zakończeniu meczu jest prośba o rozliczenie kuponu, gdzie wiadomo że jest przegrany. Przykro nam że i tym razem się nie udało
Jeżeli chodzi o 3 ligę. Zdarzyło się tak że wystawione przez nas spotkania ,miały złe nazwy drużyn (tak naprawdę wystawione drużyny nigdy nie istniały) dlatego w tym przypadku nastąpił zwrot zakładów bo tu rzeczywiście wprowadzaliśmy graczy w błąd.
Prośba do Pana „kojocik89” jak już Pan coś o nas pisze, czego nie zabraniamy, to proszę się przynajmniej z prawda nie mijać. Jako LV BET naprawdę potrafimy się przyznać do błędów, ale nie w tym konkretnym przypadku. My też uwielbiamy zakłady bukmacherskie, w końcu Łączy Nas Pasja ;) Życzymy szczęścia następnym razem ;)
LV BET Zakłady Bukmacherskie
Szanowny pracowniku LV Bet,
1) Ustalmy jedną rzecz proszę podać fragment wypowiedzi podczas której Państwa zdaniem mijam się z prawdą?
2) Nie mam obowiązku zgłaszać Państwu każdego błędu (nikt mi za to nie płaci). Błędów w samej ofercie co tydzień można wyszukać naprawdę sporo, ale nie może być tak i chcę aby każdy użytkownik tego forum miał tego świadomość, że to gracz ponosi odpowiedzialność za niekompetencje działu sportowego
3) Dlaczego Pan bezczelnie kłamie? Cytuje:
Jeżeli chodzi o 3 ligę. Zdarzyło się tak że wystawione przez nas spotkania ,miały złe nazwy drużyn (tak naprawdę wystawione drużyny nigdy nie istniały) dlatego w tym przypadku nastąpił zwrot zakładów bo tu rzeczywiście wprowadzaliśmy graczy w błąd.
Poniżej przedstawiam dowód:
https://prnt.sc/gbnf38
Pytam więc czy drużyna Lechia II Gdańsk nigdy nie istniała?
Podpowiem:
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=1130
Teraz proszę ładnie przeprosić i proponuje poważne zmiany w Dziale Sportowym bo mylić singla z deblem czy Lecha II Poznań z Lechią II Gdańsk naprawdę nie wypada.
 
Do góry Bottom