Awatar

LV BET - opinie

nikt nie przegląda

Ktoś się orientuje co oni kombinuja z wypłatami? 

Przyznane punkty (0)

Wczoraj miałem sytuację, która definitywnie przechyliła czarę goryczy i zdecydowała o wykasowaniu konta tej pseudo firmy. Tydzień temu miałem podobny manewr w ich wykonaniu, ale to olałem bo stwierdziłem, że może i mi się coś pomyliło więc jakoś to przyjąłem na klatę. Coś dziwnego dzieję się u nich na tej śmiesznie zbugowanej stronie, stawiając zakład samoistnie wpisuje się stawka maksymalna (taka jaka jest dostępna na saldzie konta) i zakład idzie za taką właśnie stawkę. Zrobiłem się tak tydzień temu i wczoraj było to samo, tyle że nauczony doświadczeniem spokojnie wciskałem wszystko, żeby znów się nie złapać na minę. Rzecz się działa z środków bonusowych, zagrałem pierwszy kupon za 50zł które od nich otrzymałem, zrobiło się 162,21 bodajże, więc skleciłem kolejny kupon. Co było zastanawiające to natychmiast po zrobieniu kuponu odrazu wskoczyła maksymalna możliwa stawka, taka jak saldo bonusowe, wymazałem, wpisałem 50 i dałem kupon do postawienia. Na 100% było tam 50zł stawki, ale okazało się że system zagrał mi za całą dostępną gotówkę. Minutę później już byłem u nich na czacie i chciałem sprawę wyjaśnić. Niestety na nic się zdały tłumaczenia i normalna rozmowa, jedyne co usłyszałem że to moja wina i powinienem wyczyścić historię i pliki coockie...no żart doprawdy śmieszny ze strony niby poważnej firmy. Człowiek od 15lat siedzi w tym temacie, przeżył wszystkie możliwe internetowe krzaczki i teraz musi się użerać z niby legalnymi firmami, które ładują go w chuja na każdym możliwym kroku. Nie chodzi tu o te pieniądze, chodzi o zasadę, nigdy nie miałem problemu z anulowaniem zakładu przedmeczowego w razie jakiejkolwiek pomyłki w jakichś betssonach, bet365, nawet w sts mi się zdażyło w punkcie anulować zakład i jak dobrze pamiętam w millenium też taki przypadek miał miejsce. Najmniejszego problemu, tylko LVbet robi jakieś cyrki. Gdybym pisał do nich po rozpoczęciu meczy, zwracał się do nich w sposób niewłaściwy, no zrozumiałbym wszystko, ale taki brak szacunku do klienta jest doprawdy żenujący. Post ku przestrodze, gdyby ktoś chciał mam logi z czata, całą rozmowę, także radzę uważać i w przypadku takiej sytuacji po prostu machnąć ręką bo i tak nic z tym nie zrobią. 

Przyznane punkty (0)

Ponad dwa tygodnie grania, więc można już wystawić opinię. Człowiek przechodził już wszystko, od początków stsu, profesjonalu, nawet to śmieszne betako, firma która miała wówczas najdłużej otwarte punkty. Później początki internetowego buka, wszystkie możliwe firmy, ale takiej bzdury jaką jest firma LVBET nie doświadczyłem nigdy. Po pierwsze niższe kursy niż u konkurencji, jeszcze gorzej niż w STSie co wydaje się być nieprawdopodobne. Szczególnie kiedy człowiek gra za wysokie kwoty i każde 0,5-0.9 robi duzą różnicę. Jeżeli w takiej fortunie mamy kurs na 1X na jakiś przykładowe spotkanie 1.45 to w LV możemy się spotkać z kursem 1.37. Także pierwszy ogromny minus. Idziemy dalej. Chcą się bawić w całorocznego, gdzie każdy chyba miał okazję pograć a ja w ostatnim czasie dość dużo z powodu przebywania zza granicą i możliwości korzystania z ich usług. Chodzi mi mianowicie o usługę cash out, które działa w LV bet jak działa, raz możemy skorzystać, raz nie - nie wiem jaki Oni tam mają algorytm. Kiedy już jest opcja cash outu i chcesz skorzystać w trakcie trwania spotkania to zaakceptowanie graniczy z cudem. Za każdym razem ukazuje się informacja o zmianie kwoty cash outu i tak w kółko. Tak trudno wstawić opcję do zaznaczenia z możliwością wpisania kwoty poniżej której nie akceptujemy cash outu a powyżej której akceptujemy ? Opcja ta przydałaby się gdyby w jakimś wypadku którakolwiek z drużyn zdobyła by bramkę. Zresztą kiedy mamy takową sytuację to cash out całkiem znika, więc chociaż akceptacje zmiany kwoty. Tam zmiana nawet o 0,10 zł skutkuje odrzuceniem Twojej akceptacji cash outu. Ten cash out tam całkiem kuleje, nawet gdy macie ochotę wypłacić kwotę poniżej Waszej stawki bo chcecie coś odzyskać i widnieje Wam opcja cash outu z napisem wypłać teraz , jednak już nie ma możliwości wciśnięcia i zakceptowania. Po co to w ogóle system wyświetla skoro nie można skorzystać. Proste jak drut. Trzecia sprawa, bardzo mało rynków na spotkania niszowych lig europejskich, ale nie mam tutaj na myśli jakiegoś trzeciego świata.. NIe znajdziecie tam opcji pogrania kartek czy rzutów rożnych. Jedno trzeba przyznać, że na ligi w Anglii, Niemczech , Hiszpanii, Włoszech mamy zakładów od groma.  Co mnie dzisiaj zdziwiło i wkurzyło to zablokowane rynki na F1 w Chinach już na 20 minut przed starem wyścigu. Niby zdarzenie przeniesione do live, jednak jakichkolwiek rynków brak - wszystko poblokowane. Co do wypłat nie będę się wypowiadać bo jeszcze nie korzystałem, ale czekam na zgromadzenie większej kwoty i po prostu uciekam.

Wniosek: Kolejny buk, który chciał się nachapać z powodu ustawy antyhazardowej, jednak rzeczywistość ich strasznie weryfikuje. Zróbcie coś proządnie, zatrudnijcie ludzi, którzy w tym siedzą od wielu wielu lat a ludzie będą walić drzwiami i oknami, taka prawda.

Przyznane punkty (0)

Ja bym tak mocno tym casho outem sie nie przejmował. We wszystkich polskich bukach "działa" to ja działa, lub też w ogóle nie ma tej opcji. Ustawa antyhazardowa też ma to wpływ bo według przepisów nie powinno sie dać zrobić cash outa w którym wygrana będzie mniejsza niż stawka. Lv Bet i tak stara sie to wszystkie przepisy jakos obchodzić poprzez popularne mnożniki czy opłate administracyjną za cash out - dokładnie nie wiem jak to działa. Dlatego wygląda to jak wygląda. Na pewno nie ma co tego porównywać do tego co było w becie 😉

Ogólnie to jednak na tych cash outach gracz zawsze był i jest stratny. Nawet grajać w becie były one niepłacalne. Najkorzystniej jest po prostu sobie policzyć samemu albo na jakims kalkulatorze surbetowym i zagrać oddzielny zakład kontrujący. 

zmieniony April 15, 2019, 6:27 p.m. przez madangelo

JEDZIEM TAM!

Przyznane punkty (0)
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 18:26 przez madangelo

Ja bym tak mocno tym casho outem sie nie przejmował. We wszystkich polskich bukach "działa" to ja działa, lub też w ogóle nie ma tej opcji. Ustawa antyhazardowa też ma to wpływ bo według przepisów nie powinno sie dać zrobić cash outa w którym wygrana będzie mniejsza niż stawka. Lv Bet i tak stara sie to wszystkie przepisy jakos obchodzić poprzez popularne mnożniki czy opłate administracyjną za cash out - dokładnie nie wiem jak to działa. Dlatego wygląda to jak wygląda. Na pewno nie ma co tego porównywać do tego co było w becie 😉

Ogólnie to jednak na tych cash outach gracz zawsze był i jest stratny. Nawet grajać w becie były one niepłacalne. Najkorzystniej jest po prostu sobie policzyć samemu albo na jakims kalkulatorze surbetowym i zagrać oddzielny zakład kontrujący. 

Wszystko się zgadza, tylko jak masz mus do skorzystania z cash outu bo widzisz jak to wygląda na boisku i klikasz po raz enty w opcje skorzystania i informują Cię o zmianie kwoty nawet o jakieś błache 10 gr i za kilka chwil tracisz wszystko to można dostać gorączki. Ja i tak korzystam nadal z całorocznego , używając inralndzkiej karty sim z vodafone w telefonie, także lv nie jest dla mnie priorytetem. Jednak tak mnie zbulwersowało te kilka spraw, ze musiałem dodać opinię.

Wczoraj Inter po kursie 1.44 , we wszystkich bukach 1,54 na około pół godziny do meczu. To już jest przegięcie. Dzisiaj opcja gruby kupon - Wygrane Realu oraz Arsenalu po dużo wyższym kursie - zamiast chyba 3.5 mamy 4.05, ale jak zobaczyłem limit to omal nie oplułem ekranu. Po co dają takie zakłady skoro można je zagrać za 4 stówki tylko ?!

Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w LV BET - opinie?

zaloguj się lub załóż konto