>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
A tam. Weź pod uwagę, że to tylko buk. Polski czy nie, nie ma znaczenia. Popełnia błędy. Pewnie da się u nich zarobić w dłuższej perspektywie większe pieniądze, nawet biorąc pod uwagę podatek i totalnie żałosne kursy. Załatwię sobie pewnego dnia, z czystej ciekawości, scrapper kursów, to dam znać czy się da, mam bowiem pewne założenia. Grałem u polskich softów i absolutnie da się brać value, ale to raczej zabawa była dla samej satysfakcji, za mało betów w perspektywie chociaż miesiąca, żeby to miało jakikolwiek sens. No chyba że ktoś zajmuje się czymś takim, to mogę wejść w we współpracę. Bo płacić specjalnie na chwilę obecną nie zamierzam.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czy to normalne u nich że trzeba wysyłaś zdjęcie dowodu trzymanego przy twarzy?
Normalne ale tylko jeżeli mają jakieś wątpliwości, że ktoś się podszywa pod inne dane. Osobiście się z tym spotkałem, że robiłem znajomemu taką fotkę ale to było z rok temu.
U mnie na przykład nic nie podejrzewali więc obyło się bez zdjęcia ????
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Mam pytanie.
Dzisiaj się zajerestrowalem u nich i wpłaciłem 1k.
Miał być bonus 100 % a dostałem tylko 10zł.
Co robić? Czy tam jest jakiś support?
Proszę o pomoc.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
&quot;Co robić? Czy tam jest jakiś support?
Proszę o pomoc.&quot;
Przeczytać regulamin promocji to po pierwsze... dostajesz 10zł ale kupon zagrany za ten bonus ma dodany kurs 100.
 
B 0

berst

Użytkownik
czy &quot;na żywo&quot; zawsze taka skromna oferta? patrzę teraz po bukach na piłkę jest po ok 100 ofert a tutaj ledwo ponad 20?
wpłaciłem kilka zł bo gram azjany ale strona straszna i ofert live skromnie
 
E 0

epaeel88

Użytkownik
Witam,dopiero się zarejestrowalem i ogólnie chciałbym obstawic walki ksw ale nic nie mogę znaleźć...czy to za wcześnie czy jak to jest?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witam,dopiero się zarejestrowalem i ogólnie chciałbym obstawic walki ksw ale nic nie mogę znaleźć...czy to za wcześnie czy jak to jest?
Pewnie za wcześnie bo LVBet przeważnie daje jakieś oferty na KSW. Ale najlepiej zapytać na czacie bo oni skierują twoje pytanie do odpowiedniego Działu i dostaniesz odpowiedź czy warto czekać.
 
U 0

uzytkownik-47851

Użytkownik
Jeśli miałem i zamknąłem konto na LVBet jakiś czas temu (nie mogę go otworzyć, bo zostało &quot;pernamentnie&quot; zamknięte) jest szansa na bezproblemowe otworzenie nowego konta? Praktykował ktoś? (Wg regulaminu nie można otworzyć ponownie).
 
C 82

chriskola

Użytkownik
A po co Ci konto tam? Przecież oni po 1 kuponie limitują do 20 zł. A jak przegrywasz to lepiej nie otwierać. A jak grasz znów rekreacyjnie to jakie znaczenie który bukmacher.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wiecie czy jest opcja, żeby otworzyć konto bez żadnych śmiesznych bonusów? Złotówki od nich nie potrzebuje, chce wpłacić dziabnąć ich i wypłacić i nie wracać tam najchętniej.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Wiecie czy jest opcja, żeby otworzyć konto bez żadnych śmiesznych bonusów? Złotówki od nich nie potrzebuje, chce wpłacić dziabnąć ich i wypłacić i nie wracać tam najchętniej.
Wpłać minimalną kwotę którą potrzeba
na przykład 20 zł a później te 20 koła na które chcesz ich ukręcić i do boju.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Mimo fajnej oferty na sporty walki to nie polecam tego cwanego bukmachera. Dając tylko jedną opcję, bez możliwości postawienia w drugą sztucznie zaniżają kurs tworząc antyvalue. Mimo zapytania na czacie, brak jakiejkolwiek reakcji. Na pewno znajdą się naiwni gracze i taki cwany bukmacher tylko na tym zyska..
 
Do góry Bottom