>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finlandia 2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Ykkonen
Godzina: 16:00
Spotkanie: AC Oulu - Grankulla IFK
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we Finlandii. Tabela wygląda tak:

Szybka analiza, bo mecz zaczyna się za pół godziny. AC Oulu to jeden z faworytów ligi i do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze zagrają dzisiaj w najmocniejszym składzie, natomiast po stronie gości zabraknie obrońców Takamaki (4 występy w tym sezonie) i Perera (3 występy w tym sezonie) i pomocnika Tormanena (1 występ w tym sezonie). Gospodarze są zespołem mocniejszym i myślę, że zdobędą tutaj 3 punkty.
⛔ 2-2
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia - Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie: KuPS - IFK Mariehamn
Typ: KuPS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 12 kolejkę ligową fińskiej Veikkausliigi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Magnum Areena zmierzą się ze sobą miejscowe Kuopion Palloseura a w gości przyjedzie drużyna Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 18 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 6 pozycji w najwyższej lidze w Finlandii ze zdobytymi 14 oczkami w swoich 10 rozegranych spotkaniach.
KuPS u siebie w tym sezonie ligowym 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 5-4 natomiast IFK Mariehamn w delegacjach 3 remisy oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 3-6.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż zespół gości to obecny mistrz Finlandii ale co do typu mój typ to zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią zagrać dobre spotkanie i u siebie potrafią grać z zespołem IFK Mariehamn a goście na wyjazdach słabo do tego nie mają już 2 najlepszych strzelców z tamtego sezonu i nie potrafią grać na terenie gospodarza to wszystko moim zdaniem złoży się na ich przegrana z zespołem Kuopion Palloseura na ich Magnum Areena.
⛔ 1:2
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Finlandia 1Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rovaniemi-HJK
Typ: 1 zdobedzie gola-Tak
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kurs jeszcze kilka godzin temu spadl na 1.89 teraz znow wzrosł na 1.98,widac wiec ze cos bedzie sie tu dziać.
Rovaniemi bedzie grac w pelnym skladzie,Taylor wraca do gry i mam nadzieje bedzie to dobrym znakiem dla ekipy gospodarzy.Ostatno grali dosc przecietnie ale takim zespolem wlasnie sa,raz za czas potrafia sprawic niespodzianke i przede wszytkim potrafia grac u siebie z ekipa ze stolicy.Wyniki gier z ostatnich 2 lat pokazuja ze Rovaniemi nie lezy poprostu graczom HJK,remisy,minimalne wygrane,strzelone gole z obu stron.Tym razem mysle ze bedzie bardzo podobnie,Rovaniemi mysle ze postara sie strzelic gola a moze i sprawic mila niespodzianke i wygrac mecz.HJK wygrało ostatnio 6-0 z SJK u siebie,na wyjazdach graja dosc przecietnie,wiec mecz ten jak i wynik moze byc otwarty dla jednej i drugiej ekipy.
Mozna postawic handi w strone Rovaniemi dla pewnosci.Jednak jak dla mnie moga sprawic dzis duza niespodzianke.Powodzenia.✅
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Pewnie dlatego ze jest krajem północnym,a że nie ma na Nią aż tak dużego zainteresowania to się Ją wrzuca do jednego worka.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Kilka ciekawostek związanych z testowanymi przeze mnie przedziałami bramek:
- w Finlandii do tej pory niemal 50% meczy kończy się bramkami w przedziale 2-3, powyżej 3.5 to 23%

I dlatego też na najbliższą kolejkę takie typy (rozpoczynam progres na poszczególne drużyny):

14 czerwca
KuPS - VPS powyżej 3.5 bramki - kurs 5.0 ✅
Goście do tej pory w 12 meczach 5 meczy powyżej 3.5, lecz brak takiego rozstrzygnięcia od 4 kolejek. 1 etap.

15 czerwca
HJK - JJK bramki 2-3 kurs 2.46 ⛔
HJK od 5 kolejek bez takiego wyniku, a do tej pory 5x w 12 meczach. 1 etap.

16 czerwca
Lahti - Ilves bramki 2-3 kurs 2.0 ⛔
Ilves do tej pory 7x taki przedział, od 3 kolejek bez takowego. 1 etap.

Kursy 1xbet

Mariehamn w 11 meczach 10x przedział 2-3 i do tego 10x z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
21 czerwca
Kemi - Lahti przedział bramek 2-3 1.95 ✅
Rozpoczynam progres na Lahti, do tej pory 6x taki przedział, od 4 kolejek (4x pod rząd 0:0!!!) bez takowego rozstrzygnięcia.

22 czerwca
Ilves - SJK przedział bramek 2-3 1.91 ⛔
2 etap na Ilves.
 
M 24

miko1

Użytkownik
SJK - Kemi

1.57 - 4.20 - 6.50 @BET365

Czy jest mi ktos wytlumaczyc dlaczego kurs na gosci w tym spotkaniu wynosi 6.50? H2H wyrownane, ostatnie mecze i pozycja w tabeli wskazuje raczej na zaciete spotkanie. Rozumiem, ze patrzac na poprzedni sezon mozna wysnuc wniosek, ze to gospodarze spokojnie powinni sobie poradzic, ale w tym sezonie Kemi prezentuje sie o wiele lepiej. Jakies sugestie?
 
M 24

miko1

Użytkownik
JJK - Rovaniemi

Under 2.5 - 2.0 @Bet365 ✅
Przedzial bramek 2/3 - 2.0 @Bet365 ✅

Liga dosyc &quot;egzotyczna&quot; wiec ciezko o jakas mocna analize i typy na pewniaka. Ja ten mecz widze underowo, kurs tez kusi. Co prawda szczegolnie JJK u siebie overowo sie zaczywczaj konczy, ale trzeba zauwazyc, ze grali po prostu z silniejszymi rywalami niz Rovaniemi. RoPS na wyjazdach mniej niz gol na mecz (7 bramek w 8 meczach), JJK u siebie dokladnie takie same statystyki. Jesli ktos woli kierowac sie czysta matematyka to przedzial 2-3 tez wyglada ciekawie. Jak narazie oba zespoly dokladnie taka sama ilosc spotkan zakonczylo takim przedzialem, 8/18. Jesli mialbym sie bawic w dokladny wynik to gralbym 1-1 - 6.50 @Bet365. ✅

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
taidio 882

taidio

Użytkownik
JJK - Rovaniemi
Under 2.5 - 2.0 @Bet365
Przedzial bramek 2/3 - 2.0 @Bet365
Liga dosyc &quot;egzotyczna&quot; wiec ciezko o jakas mocna analize i typy na pewniaka. Ja ten mecz widze underowo, kurs tez kusi. Co prawda szczegolnie JJK u siebie overowo sie zaczywczaj konczy, ale trzeba zauwazyc, ze grali po prostu z silniejszymi rywalami niz Rovaniemi. RoPS na wyjazdach mniej niz gol na mecz (7 bramek w 8 meczach), JJK u siebie dokladnie takie same statystyki. Jesli ktos woli kierowac sie czysta matematyka to przedzial 2-3 tez wyglada ciekawie. Jak narazie oba zespoly dokladnie taka sama ilosc spotkan zakonczylo takim przedzialem, 8/18. Jesli mialbym sie bawic w dokladny wynik to gralbym 1-1 - 6.50 @Bet365.
Pozdrawiam
Pan ekspert
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Wlasnie ogladam mecz SJK-HJK ktos musial dobrze obstawic na wysoki wynik bo SJK robi wszytko by dostac jak najwiecej,a 5 gol dla HJK w tym przekonaniu mnie utwierdza,beda skróty to obejrzycie sami ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wlasnie ogladam mecz SJK-HJK ktos musial dobrze obstawic na wysoki wynik bo SJK robi wszytko by dostac jak najwiecej,a 5 gol dla HJK w tym przekonaniu mnie utwierdza,beda skróty to obejrzycie sami ????
Zobacz sobie h2h i się jeszcze bardziej rozjaśni ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Kakkonen (Grupa C)
Godzina: 17:30
Spotkanie: JS Hercules - PK 37
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z odpowiednika 3 ligi we Finlandi. Tabela tej grupy na początek:

Zespół gospodarzy jest ostatnio kompletnie bez formy i przegrał swoje 4 ostatnie mecze z rzędu. Hercules u siebie póki co zanotował 3 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, natomiast drużyna gości na wyjeździe ma na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gości, bo gospodarze mają dziś bardzo duży problem z absencjami w zespole. PK 37 zagra dziś praktycznie w swoim najmocniejszym składzie, natomiast u gospodarzy ważne nieobecności.
Absencje w Herculesie:
obrońcy Ifeanyi (8 występów w tym sezonie) i Mesekoparan (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Hadhoud (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ogbuefi (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Karjalainen (14 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Suomela (10 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Asikainen i Nousiainen (obaj bez występu w tym sezonie)
Jak widać gospodarze na dzisiejszy mecz bez kilku bardzo ważnych graczy w zespole w tym bez swoich dwóch głównych armat czyli najlepszych strzelców w drużynie. Goście w ostatnim czasie są w lepszej dyspozycji i przy tych osłabieniach w drużynie Hercules myślę, że to oni będą bliżsi zwycięstwa w tym spotkaniu. Próbuję tutaj zatem pograć w stronę zwycięstwa drużyny PK 37. Jest to spotkanie w niższej lidze i trudniej jest zastąpić w takich drużynach podstawowych graczy, bo zespoły nie mają tylu tak samo wartościowych zawodników na jedną pozycję. Przy tylu absencjach w zespole z Oulu w Herculesie myślę, że na faworyta tego spotkania wyrasta zespół gości, który myślę, że wywiezie stąd 3 punkty
⛔ 4-1
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
VPS - Ilves
Nie jestem specem jeśli chodzi o ligę fińską, ale przeglądając dzisiejszą ofertę wpadł mi w oko jeden mecz.

Jak widać ostatnie sześć spotkań pomiędzy tymi ekipami to undery 2,5. Każda seria kiedyś się kończy, może to będzie właśnie dziś, więc wchodzę w over 2,5 po przyzwoitym kursie. Obie ekipy mają kilku ciekawych zawodników jak na tę ligę, więc liczę, że dzisiaj będzie przełamanie jeśli chodzi o bramki.
VPS - Ilves over 2,5 @2,4 Totolotek⛔
Wynik: 1-1.
Było blisko, ale szkoda, że Ilves obudziło się dopiero w drugiej połowie. Mimo zdobycia gola, grali strasznie opieszale. Czyżby mecz &quot;przyjaźni&quot;? Ogólnie walka w środku pola, kilka kartek, trochę fauli, ale będzie warto się przyjrzeć ich kolejnej konfrontacji, bo seria się skończy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, 3rd Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hameenlinnan Harma - HJS Akatemia
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z jednej z niższych lig we Finlandi. Goście są liderem tabeli i ostatnio wygrywają z każdym bez większych problemów aplikując wiele bramek. Zespół z Harmy z kolei ma przed tym meczem poważne problemy kadrowe spowodowane panującą w drużynie grypą. Wprawdzie jest to spotkanie derbowe a w takich meczach wszystko się może zdarzyć ale stawiam na gości, którzy po prostu wydają się być zespołem dużo, dużo mocniejszym przy tych problemach gospodarzy. Więcej można poczytać pod tym linkiem:
http://www.hmlharma.fi/edustus/node/otteluennakko-harma-hjs
⛔ 2-1
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia, Veikkausliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: HIFK - JJK Jyvaskyla
Typ: 2
Kurs: 4,26
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej Finlandi. Tabela wygląda tak:

Jak widać bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Ostatni zespół na koniec sezonu spada szczebel niżej, natomiast przedostatni zagra w barażu o utrzymanie. HIFK u siebie ma bilans 3 zwycięstw, 4 remisów i 6 porażek, natomiast JJK na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek. Meczu spodziewam się zaciętego i dla mnie tutaj jest możliwy każdy wynik a skoro tak to próbuję na zespół na który jest wyższy kurs. Za gospodarzami napewno przemawia własne boisko. Co przemawia za gośćmi ? ostatnio są w nieco wyższej formie niż ich rywal i do tego mieli więcej czasu na przygotowanie się do tego meczu i regenerację, bo HIFK 3 dni temu grał trudne derbowe spotkanie na wyjeździe z HJK, które przegrali ostatecznie 1-2. Może to tutaj mieć pewne znaczenie, że fizycznie w tym spotkaniu lepiej wyglądać będą goście na co właśnie liczę. W bezpośrednich meczach między tymi zespołami nigdy nie wygrał gospodarz meczu. Wiadomo kiedyś musi być ten pierwszy raz ale myślę, że jeszcze nie dziś ;) Historia spotkań między tymi klubami wygląda tak:

⛔ 1-1
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dziś w Ykkonen (2 liga Fińska) pojedynek na wagę utrzymania.
Właściwie to się okaże, czy jedna drużyna jeszcze powalczy o utrzymanie, bowiem rywal już spadł oficjalnie (10pkt straty - 3 mecze do końca).
Gristan - GriFK 1 @1.63 1xbet ⛔
-1.5 @2.54 1xbet⛔
-2.5 @4.80 1xbet ⛔

Zwycięstwo jest kluczowe, bowiem jest 5 punktów straty do bezpiecznej pozycji, z tym że ten zespół gra z liderem i bardzo prawdopodobne, że straci punkty i przy dzisiejszym zwycięstwie zrobią się 2 punkty i nadzieje wrócą. Oprócz tego dodaje handicapy, bowiem przy równej ilości punktów decyduje bilans bramkowy. A to wszystko jest na styku, więc warto wygrać wysoko.
Dzień później zagra czołówka:
Honka + TPS @1.95 1xbet ✅✅

Dwa zespoły walczą o bezpośredni awans. Jest jedno miejsce, a drugie daje baraże o awans z 1 ligowcem.
Honka póki co jest w gorszej pozycji, bo ma stratę 3 punktów do TPS. Jednakże obie ekipy spotkają się w ostatnim spotkaniu sezonu, więc wszystko może się wyrównać. Jeżeli chodzi o bilans bramek, to 5bramkową przewagę ma TPS. Więc można też próbować handicapów. TPS zagra na wyjeździe więc ma trudniej, a szczególnie, że zagrają jak już wspominałem z ekipą, która walczy o byt.

Honka - Oulu 1 (-1.5) @1.92 uni✅
-2.5 @ 3.40 1xbet✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Finlandia
Godz: 17:30
Spotkanie Kups-Rovaniemi
Typ: 1 połowa czasu
Kurs 1.85
Buk Forbet
Analiza: Będący na drugiej pozycji w ligowej klasyfikacji zespoł Kups podejmował będzie na własnym stadionie ekipę Rovaniemi , gospodarze są oczywiście w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, grają przed soja publicznością do tego wygrali 6 kolejnych spotkań na własnym stadionie, za to jest niepokonany od 8 kolejnych meczy, goście natomiast są na 7 miejscu,na wyjeździe zdobyli zaledwie 10 ligowych punktów w 14 rozegranych spotkaniach więc nie jest to za dobry wynik, moim zdaniem w dniu jutrzejszym spotkaniu goście będą mieli problemy żeby zdobyć jakieś ligowe punkty bowiem ostatnio ta gry wyjazdowa im nie wychodziła, Gospodarze natomiast są w dobrej formie do tego są wiceliderem co zobowiązuję i na pewno w tym meczu to oni od pierwszych do ostatnich minut powinni atakować oraz kontrolować przebieg tego spotkania , myślę że tutaj KuPs do przeryw już będzie prowadził 1:0 a spotkanie zakończy się 3:0 , taki jest mój typ bowiem patrząc na poprzednie spotkania to myśle że goście będą mieli spore problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom