>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strzał w stopę

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wiadomo, że forum utrzymuje się z reklam, ale mam apel do właścicieli, by:

Trochę się powstrzymać i nie reklamować bukmacherów z podatkiem 12%, bo w takich warunkach nie da się praktycznie wygrywać. Doświadczeni gracze to wiedzą, a nowi będą tracić pieniądze niepotrzebnie.

Zróbmy teraz wszystko, by ta tandetna uchwała czym prędzej padła, by ustawodawca nie mógł pochwalić się żadnym sukcesem, a nie strzelajmy sobie w stopę, pomagając mu w tym procederze.

Nie moje forum, nie moje pieniądze, ale proszę się zastanowić przed ew. wykasowaniem tematu.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Jak najbardziej popieram pomysł nie wiadomo co na to administracja ale gdyby to było moje forum jak najbardziej nie promowałbym i zrezygnowałbym ze wszystkich programów partnerskich z STS oraz poinformował inne fora w Polsce związane z bukmacherką aby zrobiły to samo.(taki pstryczek w nos dla lobbysty Juraszka)
PRECZ STS!
 
L 124

lemko

Użytkownik
Konkurencyjna strona nie promuje polskich buków, ale jak wrzucę linka o kogo chodzi, to pewnie post byłby usunięty.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Ustawodawca ma to w dupie - ma narzędzie do ścigania nielegalnie grających i spróbuje zablokować pewno serwisy zagraniczne - i to ich obchodzi a nie gracze - bo podatek i tak im wpadnie i bedzie i tak wiekszy niż był - wiec już zysk na każdym polu choćby i nie wielki - ale zysk.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
podatek i tak im wpadnie i bedzie i tak wiekszy niż był - wiec już zysk na każdym polu choćby i nie wielki - ale zysk
Dlaczego niektórzy muszą przekonać się na własnej skórze, zamiast zastanowić się i podjąć mądrą decyzję.
Chcecie to grajcie, chcecie to napędzajcie kabzę polskim bukom, ale nie płaczcie później, że was doją i że nie opyla się grać
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
bmw14.5 wytłumacz jakbys dziecku tłumaczył o co Ci chodzi że &quot;nie opyla się grać&quot; lub &quot;w takich warunkach nie da się praktycznie wygrywać&quot;
Po usunięciu konta w moim ulubionym bet365 jestem zmuszony grać w fortunie , sts i pewnie cos w millenium sie puści. Od kilku dni coś tam gram i szczęście bo akurat wszystkie single ładnie weszły. Kasę dostałem - wiadomo mniejszą niż po kursie w zagranicznych ale dostałem. Czekam na wyjaśnienia bo gram od 10 lat (nie zawodowo ale dość dużo) i teraz widze tylko to że przez podatki te wygrane będa mniejsze i tyle.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
wytłumacz jakbys dziecku tłumaczył o co Ci chodzi że &quot;nie opyla się grać&quot;
Co Ci będę tłumaczyć, jak teraz się nie da! Pograj dłużej, a przekonasz się samemu.
Powiem Tobie, że dwie osoby, które zaniosły kasę do Amber Golda też wtedy nie dawały mi wiary. I jest to autentyczne.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Jak będziesz trafiał wiekszosc kuponów to na pewno si eopłaci, jak bedziesz miał skuteczność taką sobie to tu sie nie opłaci skoro w zagranicznych ledwo sie opłacało. Wszystko zależy od trafiania - trafiasz dużo = wygrywasz i sie opłaca, nie trafiasz - wiadomo ze sie nie opłaca.
 
M 27

milt

Użytkownik
bmw14.5 wytłumacz jakbys dziecku tłumaczył o co Ci chodzi że &quot;nie opyla się grać&quot; lub &quot;w takich warunkach nie da się praktycznie wygrywać&quot;
Po usunięciu konta w moim ulubionym bet365 jestem zmuszony grać w fortunie , sts i pewnie cos w millenium sie puści. Od kilku dni coś tam gram i szczęście bo akurat wszystkie single ładnie weszły. Kasę dostałem - wiadomo mniejszą niż po kursie w zagranicznych ale dostałem. Czekam na wyjaśnienia bo gram od 10 lat (nie zawodowo ale dość dużo) i teraz widze tylko to że przez podatki te wygrane będa mniejsze i tyle.
Dotychczas grałeś w bet365 bez 12% podatku obrotowego. Sprawdziłem kilka lig piłki nożnej i jakie kursy daje bet365 fortuna i sts na przyszłe kolejki. Kursy na dogi Bet dawał średnio o 0.2 wyższe niż ziemniaki a na faworytów wyższe o 0.1. Oczywiście w niektórych spotkaniach różnice były bardzo wysokie.
Grasz już 10 lat robisz statystyki swojej gry?Jaki masz yield?
Dajmy taki przykład:
Stawiasz 100 zakładów single na becie każdy za 10 zł z kursem 2.0, 55 zakładów weszło 45 przegrałeś. Masz zysk 100 zł i yield 10%
Teraz grasz te same zdarzenia w fortunie albo sts ale z kursami niższymi o 0.1 i podatkiem obrotowym. W becie to było 10x2.0=20 zł, a tu mamy 10x1.9x0.88=16.72 zł
Bet365 zysk 100 zł;yield +10%
Fortuna/sts strata -80.40 zł;yield -8%
Tak wysoki yield to nie lada wyczyn po kilkuset typach, ale to i tak za mało. O ile u zagranicznych buków była możliwość coś zarobić w long termie to ten podatek jaki nam zafundowali politycy wyklucza to, można być tylko sponsorem bukmacherów albo grać taśmy z kosmicznym ako i liczyć na szczęście jak w lotto, czy tam grać sobie rekreacyjnie. Jedno jest pewne grając u naziemnych na pewno będziesz w plecy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Najlepszy typer w Europie (zami) na bettingekspert ma yield 5%, przy 9419 typach
Najwyższy yield 13.70% ma tam jiaho przy 1340 typach. On jako jedyny wyszedł by na swoje, grając w Polsce z 12% podatkiem. Na swoje! Reszta najlepszych typerów w plecy!
Ot taka drobna różnica, gdyby ktoś upierał się, że się opłaci grać z 12% podatkiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom