>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się rozwiać wasze wątpliwości w możliwie najkrótszym czasie.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z Regulaminem konkursu, bo najprawdopodobniej tam znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie :!:
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
cyt. &quot;Każdego dnia konkursu zapisany uczestnik musi podać dwa typy liczone jako single (wyjątkiem są dni kiedy w ofercie będzie tylko jeden mecz np. finał).&quot;
Mam pytanie dotyczące powyższego cytatu, podajemy dwa typy i tylko dwa?
E: Down, Dzięki za wyjaśnienie.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cyt. &quot;Każdego dnia konkursu zapisany uczestnik musi podać dwa typy liczone jako single (wyjątkiem są dni kiedy w ofercie będzie tylko jeden mecz np. finał).&quot;
Mam pytanie dotyczące powyższego cytatu, podajemy dwa typy i tylko dwa?
Dokładnie tak. Podstawowa zasada konkursu: kązdy dzień to 2 typy. Jeśli ktos poda tylko jeden, to za drugi liczy mu się jakby nie podał i rozliczony jako ⛔100. A jeśli poda więcej to bierzemy 2 pierwsze, a kazdy nadprogramowy również będzie liczony jako błędny czyli rozliczony będzie jak ⛔100
 
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Hej,
Co oznacza, że trzeba być &quot;aktywnym użytkownikiem&quot;? Jakie kryteria należy spełnić? Chciałem przystąpić do konkursu, ale konto założyłem całkiem niedawno, choć forum odwiedzam od lat.
Z góry dzięki za wyjaśnienie.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Hej,
Co oznacza, że trzeba być &quot;aktywnym użytkownikiem&quot;? Jakie kryteria należy spełnić? Chciałem przystąpić do konkursu, ale konto założyłem całkiem niedawno, choć forum odwiedzam od lat.
Z góry dzięki za wyjaśnienie.
Aktywnym czyli udzielanie sie w działach pisanie analiz do spotkań itp itd
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Po co obchodzić? Skoro pałasz aż tak wielką miłością do snookera to piszesz analizy do spotkań rozgrywanych w czasie mistrzostw i ten pkt regulaminu masz zaliczony
 
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Po co obchodzić? Skoro pałasz aż tak wielką miłością do snookera to piszesz analizy do spotkań rozgrywanych w czasie mistrzostw i ten pkt regulaminu masz zaliczony
Ale zapisy są do początku mistrzostw... No chyba, że napiszę analizę przed WSCH ;) w sumie to jest myśl! ;)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Sądze,że jesli bys zaczął sumiennie pisać analizy to na to organizatorzy mogliby przymknąć oko(choc to jest tylko moja opinia)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dzięki, tak jak myślałem ????
Czy można by obejść ten punkt w ramach miłości do snookera? :/
Będziemy tolerancyjni, pod warunkiem, że tą miłość do snookera wykażesz udzielając się w dziale Snooker w trakcie mistrzostw. W końcu od tego on jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Psotnicku, typy, które podałeś na dzień dzisiejszy są zaproponowane z bukmachera 1xbet, wykluczonego z zabawy.
Tak, juz mi jeden user zwrócił wczoraj uwagę. Mój błąd, coś mi się pomieszało z bukami, trudno. W każdym razie post juz rozliczyłem zgodnie z Regulaminem, zeby nie było niedomówień.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pierwsze 2 dni są podliczone. W najbliższym czasie i tabela się pojawi. Dokładnie po zakończeniu 1 rundy pojawi się tabela.
Trudno wszystko robić żeby było aktualnie bo jak wiesz mecze są rozciągnięte w czasie.
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale mi tez ten 1xbet wszedl do glowy xd Prosze o usuniecie czwartkowego postu. Wieczorem doloze juz cos zgodnego z wytycznymi. Pozdrawiam
 
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
1.
Mile widziane będzie (ale nie obowiązkowe), jeśli uczestnik sam rozliczy swoje typy i poda bilans (np. poprzez cytowanie posta).
Czy punty za analizę również doliczać własnoręcznie czy czekać na weryfikację? Z tą merytorycznością lub jej brakiem to bywa różnie, kwestia subiektywna ????
2. Czy analiza jest punktowana tylko za trafiony typ czy nie ma znaczenia?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
1.

Czy punty za analizę również doliczać własnoręcznie czy czekać na weryfikację? Z tą merytorycznością lub jej brakiem to bywa różnie, kwestia subiektywna ????
2. Czy analiza jest punktowana tylko za trafiony typ czy nie ma znaczenia?
Ad1. Punkty za analizę będą doliczać moderatorzy.
Ad2. Oczywiście punkty za analizę doliczane bez względu na wynik meczu.
 
Do góry Bottom