>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Weryfikacja konta gracza Bet365 w Anglii

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Elo,
Na pewno są tutaj Polacy, którzy mieszkają na stałe w Anglii i grają w Bet365.
Jakich dokumentów oczekuje Bet365 od graczy z Wielkiej Brytanii w celu pozytywnej weryfikacji konta?
Czat niestety nie udzielił mi satysfakcjonującej odpowiedzi, więc liczę na Was.
 
dafy 10

dafy

Użytkownik
Ode mnie oczekiwano wysyłki zdjęć/skanu dowodu osobistego oraz rachunku na wystawionego na moje nazwisko (council tax, utility bill - woda/prąd/gaz). W gruncie rzeczy standardowa weryfikacja. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niby standardowa, ale:
1) Dowód osobisty
W Wielkiej Brytanii jak wyczytałem w google to nie ma dowodów osobistych.
Jest za to &quot;UK Citizen Card&quot;, karta ID. Czy taki dokument wysyłałeś czy może polski dowód osobisty? Ten dokument jest potrzebny do weryfikacji wieku, więc teoretycznie polski dowód powinien wystarczyć.
2)
Rachunek - council tax, utility bill
W Anglii nie ma konieczności meldunku, w sprawach urzędowych jak wyrób NIN są podobno problemy, bo trzeba potwierdzić swój adres zamieszkania. Tak samo z otwarciem konta bankowego w UK. Jeśli się mylę to proszę o poprawę, nie mieszkam i nie mieszkałem w Wielkiej Brytanii.
Wydaje mi się, że udokumentowanie swojego adresu zamieszkania nie będzie jakieś mega trudne.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Z tego co słyszałem to mając zarejestrowane konto bet365 w UK to Skrill i Neteller są niedostępne jako kanały płatności, więc samo udokumentowanie adresu może nie wystarczyć do &quot;normalnej&quot; gry jak do tej pory. Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie.
W Bułgarii gdzie bet365 działa legalnie te kanały są niedostępne = jest utrudniony dostęp do multikont.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
1) wystarczy polski dowod/paszport.
2) ma byc proof of address czyli moze byc rachunek/wyciag z konta bankowego, mysle ze nawet payslip powinien przejsc.
@ mawaszi - nie jest to prawda, ja mam konto jeszcze na brytyjskie dane i robie wplaty/wyplaty netellerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 9

edhansoft

Użytkownik
Z tego co słyszałem to mając zarejestrowane konto bet365 w UK to Skrill i Neteller są niedostępne jako kanały płatności, więc samo udokumentowanie adresu może nie wystarczyć do &quot;normalnej&quot; gry jak do tej pory. Proszę o potwierdzenie lub zdementowanie.
Brzmi nieprawdopodobnie, skoro dwa podmioty (Skrill i b365) wywodzą się z UK i tam mają siedziby.
 
ramzes11 13

ramzes11

Użytkownik
Ja mam konto bet365 zarejestrowane w UK i Skrill jest dostępny. A z weryfikacją konta to skan dowodu i na mój adres przysłali mi list z kodem (KYC) który trzeba było wpisać na stronie. Ale to było jakieś 7 lat temu, więc teraz może być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skrill nie obowiązuje w promocji powitalnej, ale zakładając drugie konto to i tak z bonusu nie możemy skorzystać. (chyba, że wcześniej nie wykorzystaliśmy go)
Dzięki @tommy83 i @Dafy za odpowiedzi. Kwestia ogarnięcia adresu i w kwietniu działam.
edit: jak mnie pamięć nie myli, to Polacy kilka lat temu też dostawali listy tradycyjną pocztą.
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Skrill nie obowiązuje w promocji powitalnej, ale zakładając drugie konto to i tak z bonusu nie możemy skorzystać. (chyba, że wcześniej nie wykorzystaliśmy go)
To na bet.365 mozna mieć kilka kont na siebie założonych... ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zobaczymy jak to będzie po 1 kwietnia. Teoretycznie, jeśli konto zostanie zamknięte z powodów ustawy hazardowej, czyli nie akceptowanie graczy zamieszkałych w Polsce, a nie z powodów wyłudzenia i oszustwa to nie powinno nic stać na przeszkodzie. Wyjechałem do Anglii i chce normalnie z usług bet365 korzystać. Wiadomo, bonus powitalny odpada (bo zostaniesz potraktowany jako wyłudzenie), ale na tym mi nie zależy.
 
R 190

rednee

Użytkownik
Dokumentem może być prawo jazdy. Jeżeli masz polskie prawo jazdy prosisz listownie wypełniając formularz do DVLA o wymianę z PL na UK prawa jazdy. Jeżeli wyjechałeś do Anglii to zapewne masz jakiś lokum gdzie przebywasz, teraz musisz znaleźć tylko jakieś potwierdzenie tego adresu. Sprawdzone, działa.
Pozdrawiam.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Marcin pytalem i mozna nowe konto otworzyc z unnym meldunkoem po 1 kwietnia to raz. A dwa ze nie mo ze nie dasz rady rachunku przerobic ;) dla profesionalmego gracza idealnie sie stalo nowe konta lepsze bonusy bo w funtach . Zyc nie umierac. Unibet zostaje jeszzce ewentualnie
 
S 0

slay5555

Użytkownik
witam,panowie grający na wyspach w bet,jaka jest zywotnosc konta?tz jakimi stawkami gracie w funtach i ile konto wytrzymuje ?
 
L 234

lalus85

Użytkownik
witam,panowie grający na wyspach w bet,jaka jest zywotnosc konta?tz jakimi stawkami gracie w funtach i ile konto wytrzymuje ?
Bukmacher to giełda - grasz zakłady gdy na zakład przecwiny nie gra nikt inny = bukmacher nie zarabia = limit . Buki zarabiaja na prowizji , a nie na tym , że ktoś wygrał czy przegrał . Jeśli chodzi o konto angielskie stawka 200 funtów na zakład przechodziła 2 dni przy jakimś 1,5k funtów profitu , ale zdecydowanie dłużej niż na polskich kontach i tak. Też się czasami zastanawiam po co bet365 wystawia zakłady na badmintona czy siatkowke plazowa na live , jak po 1 becie stawka wyzej jak 300zł limit automatycznie wrzucali . Bezsens totalny
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Coś innego niż wyciąg z konta bankowego? Takiego nie mam. Ktoś wysyłał fakturę za zakup np. przedmiotu?
Wyciag z konta albo jakies rachunki na Ciebie z brytyjskim adresem, aktualnie też walczę z nimi o zweryfikowanie konta, poszedl skan dowodu i paszportu, ale to dla nich mało, wyslalem im skan z moim brytyjskim adresem, ktory miałem na poczcie z banku ale mi tego nie zaakceptowali, payslipy też u nich nie przejda.

Btw. Wie ktoś jak zrobić wyciąg z konta w TSB?
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Czyli wystarczy założyć konto na adres brytyjski tam zostanie wysłany list, a weryfikacja może być na postawie dowodu polskiego oraz polskiego paszportu, czy musi być na podstawie faktury czy wyciągu bankowego?
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Czyli może to być &#39;przerobiona&#39; faktura za telefon dajmy na to.
Zakładam po prostu nowe konto, przez ip brytyjskie na swoje dane, które wcześniej były w Polsce użyte do rejestracji konta, przychodzi list weryfikuje, wysyłam Polski dowód i potwierdzenie adresu na jakiejś fakturce i korzystam z mojego starego konta skrill?
Podsumowując potrzebna jest osoba, która mieszka w GB i odbierze nasz list i poda nam kod weryfikacyjny. Dobrze rozumiem?
 
Do góry Bottom