>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KAWASAKI BRAVE THUNDERS - LEVANGA HOKKAIDO połowa 1  1.11 42-39   

Bet City
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Narazie przerwa bo muszę się przespać ,bo źle się czuje 
Jestem zadowolony bardzo z dzisiaj 2 typy i weszły po małych kursach ,ale zysk jest ,a nie stracone wszystko
Zaryzykowałem sobie i się udało 1 kwarta bardzo piękna ,a w 2 już miałem sraczke przez chwile ,to poszedłem zjeść ,żeby wynik nie patrzyć ,a przyszedłem najedzony to patrze weszło minimalnie ,ale siadło
Jest dobrze nie ma co 
Pozdrawiam i milego dnia
Troszke się martwie co będzie z moją robotą bo towaru mam  sporo ,czosnku ,ale czosnek poleży sporo z tego co wiem
Dziękuję 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BELOGORIE-2 (YOUTH) - DYNAMO 2 LR (YOUTH) 1  1.13   

MGTU MOSCOW - MAI MOSCOW 1 set 1  1.23   

BET CITY
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SIX TROLLS - ACE BANDA over 5,5 1.50   

Bet City

Ostatni typ bo coś nie idzie mi od siaty wszystko w łep wali się 
Jeszcze piłka nie chce strzelać ,poprostu 16 jest pechowy dlamnie ,albo wybieram ,złe mecze 
Jak to nie wejdzie to będe spał miesiac czasu ,i czekał aż minie Epidemia ,bo razażonych przybywa sporo 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak to nie wejdzie to będe spał miesiac czasu ,i czekał aż minie Epidemia ,bo razażonych przybywa sporo 
A jak wejdzie nie będziesz spał miesiąc czasu i czekał aż minie Epidemia :) ? Nie widzę jakoś związku między faktem czy wejdą ci bety czy nie, a przeczekaniem epidemii... :)
Pozdrawiam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuję ,ale weszło na farcie i mam dosyc na dzisiaj ,kurde ta epidemia mnie wkurza bo nikt nie łazi  a towaru mam sporo czosnku i jszcze mma jajeczka ,które trza oddać kase za nie ,a niemma kasy bo wszystko w towarze ,ale szczegół będe oddawał po troszkę ,i oddam i zakończe swój handelek ,nawet jak epidemia minie ,koniec z handlem ,będe siedział w domu i myslał czemu przezyłem jak byłm noworodkiem ,czy jakies szczeście czy poprostu tak miało być ,nie odemnie zależało w tamtych czasach jak się rodziłem 
Tylko co rodzice przechodzili jak sie dowiedzieli żadnych szans od lekarzy ,nawet mnie ksiadz ochrzcił w szpitalu 
Nie mogę pisać bo normalnie mi łezki lecą jak sobie przypominam tamto ,a  znam tylko z opowiadania rodziców i babci ,która nie żyje już
Miłego Wieczorku ,Ja znikam sobie tak bedzie najlepiej 
Poprostu smutno mi i jeszcze ten Virus dochodzi i nie można handlować ,bo mało ludzi chodzi ,tyle co nic a jest bardzo cieplutko
Trzymajcie sie i Dziękuje Wszystkim
Dzięki Adamo i Pozdrawiam 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
DYNAMO-KAZAN (YOUTH) W - PODMOSKOVYE (YOUTH) W 1  1.20 3-0   

DYNAMO-KAZAN (YOUTH) W - PODMOSKOVYE (YOUTH) W 1 set 1  1.40 29-27   


NEFTYANIK ALMETYEVSK - DYNAMO ST. PETERSBURG over 2,5 1.20 3-0   

Bet City
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KINGS TAUN - REACTIVATORY over 5,5 1.40   

Bet City

Jadę bardzo ostro ,jakoś mi nie zależy już ,bo mam cały czas smutek i łzy lecą ,siatka nie wejdzie pewnie ,to hokej też może niewejsć 
Zobacze co będzie ,Nie mam już sił żyć ,co się wyrabia teraz na Świecie szkoda słów
 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ANADOLU EFES - BURSASPOR 1 1.10   

ANADOLU EFES - BURSASPOR połowa 1  1.15 40-26   

Bet City

Jedziemy ostro te 2 opcje i styknie na dzisiaj ,nie ma co szaleć jak słaba oferta
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Ładnie poszło na dzień dzisiejszy ,ale jestem zadowolony ,tylko troche podziębiony jestem ,z nosa cieknie 
Idę spać bo rano po towar jade a czy się opłaci tego niewiem ,bo wszystko może sie stać do Świąt ,jeszcze ma być gorzej z tego co mówią inni 
Pozdrawiam i jesć dużo czosnku i kto pije niech dezenfekcje robi ,ja robię samym czosnkiem bo nie pije długo już będzie z 8 lat 
Pozdrawiam i Dziękuje
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
STROITEL MINSK - ENERGIA GOMEL REGION 1 1.10 3-0   
STROITEL MINSK - ENERGIA GOMEL REGION 1 set 1  1.25 25-23   

GORODNICHANKA W - VITEBCHANKA W 1  1.10   

Bet City
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PLATEAU UNITED - KWARA UNITED FC 1  1.20   
SUNSHINE STARS FC - KATSINA UNITED 1  1.42   

Bet City

Za drobne taką piłkę ,co będe pewny to gram grubo ,a co donich to nie jestem ,zaryyzkuje sobie pojedyńcze meczyki 

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SHAKHTER SOLIGORSK - NEMAN over 2,5 1.10   
SHAKHTER SOLIGORSK - over 1,5 1.30   

Bet City
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
BK FORWARD - IK STUREHOV gol połowa tak 1.10   
PERESVET-2 DOMODEDOVO - OKA STUPINO gol połowa tak 1.10  [zwrot] 

Bet City

Takie 2 singielki i koniec na tym 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GAMA - BOSQUE FORMOSA gol połowa tak 1.20   
BRASILIENSE DF - PARANOA gol połowa tak 1.15   
ako-1.38

Bet City

I to Koniec na tym dzisiaj Ako grane i singielki i brak kasiorki ,co będzie się okaże 
Teraz martwie sie strasznie o samego siebie ,bo coś zemną jest nie tak 
Handluje i muszę się liczyć ż emogę zachorować ,chociaż jem czosnek codziennie z kiełbasą na dworze gdzie handluje
Pozdrawiam i Dziękuje Przyjaciele !!!!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Piękne zyski dzisiaj ,to lubie takie coś ,z roboty przyjsć przespać się troszkę i potem usiąsć do meczyków
Pięknie poszło ,małe zyski bo małe kursy ,jakoś do dużych niemam szcześcia ,gram bezpiecznie swoim sposobem ,tylko nieraz błędy popełniam bo gram siatki Ruskie  a potem nadrabiam 
Ucze sie cały czas nie jestem doskonały ,nikt  znas niejest niestety 
Pomalutku do celu ,nie ma co nie narzekam z typowaniem bo to jest zabawa tak to traktuje w wolnej chwili 
Najwazniejsza robota jest ,ale teraz słabo idzie bo brak ludzi ,siedzą w domach a mam sporo towaru czosnku a jeszcze jutro bede miał rzodkiewkę 
Pozdrawiam gorąco was mordki kochane i nie dajcie sie wirusowi ,i wygrywajcie sporo 
Pozdrawiam Wszystkich na Forum i tych co tu zaglądają !!!!
Dziękuje Wam Bardzo 
Jest pracować dla was na forum i cieszyc się razem z wami z typkami ż emogłem pomoc ,ale niewiem czy ktoś gra niskie kursy jak ja 
Każdy ma swój styl grania i to doceniam ,nie ma co sie śmiać kto jak gra ,wazne jest zysk ,a ile to się okaże ile wejdzie typow dziennie ,ja gram ostatnio bardzo mało ,bo pracuje i to mi nie pozwala non stop siedzieć i grać i dobrze bo bym zwarjował z tych meczy ,bym był uzałezniony strasznie i wnerwiony ,aż strach co by sie działo zemną
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Mayak Bryansk -Vektor Bryansk 1  1.16  [zwrot] 
Buddapesht -VCH Zeleniny 1 1.32  [zwrot] 


FU JEN CATHOLIC UNIV. - CHUNG CHOU UNIV. 1  1.56    

OLIMP SPB - VSCHIT SPB 1  1.36  80-69   

Bet City

Singielki delikatne 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Absolut SPb -VK Prezident Konsalt  1 1.12   

Bet City

Koniec na tyle na razie ,bo się marnie czuje ,a niechcę stracić wszystkiego na siatkówce  ,bo nic niema do grania to wymyślam różne rzeczy ,co jest to gram ,a trzeba przerwe zrobić ,nic na siłę 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
PERFEEL SPB - MARVEL SPB 1 1.10   

KBC Kopeysk -SSh Olimp Ch 1  1,22   

Bet City

Ostro jedziemy 1 typ ,a 2 mniej 
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom