>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Eurowizja 2017 - Kijów

S 135

seba96

Użytkownik
Na ten moment Włoch nie ma konkurencji, niby coś tam Belgia wystawiła ale nie widzę tego. Ogólnie w tym roku strasznie mizerne propozycje, czekam jeszcze co ruskie wxstawią.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Kto jest według was faworytem eurowizji ?
Na tą chwilę moim zdaniem szwedzi i włosi to główni faworyci do wygrania, nawet bym z tej dwójki lekko faworyzował szwedów patrząc na to z jaką przewagą wygrali u jury na melfeście. Belgia fajna piosenka ale nie wiadomo jak wypadną na scenie. Jest kilka piosenek które mogą zaskoczyć już na samej eurowizji.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Dziś poznaliśmy wszystkie piosenki. Niestety Włosi musieli skrócić swoją piosenkę i wywalili drugą zwrotkę,moim zdaniem sporo na tym stracili. W oczy rzuciła mi się propozycja Bułgarów, którą reprezentuje 17latek, na teraz jest to mój faworyt (kurs 8-10)
Jesli chodzi o Polskę - bardzo trudny półfinał i mało krajów nam sprzyjających - brak Niemiec, Norwegii, Irlandii, żadnego wschodniego sąsiada. Piosenka ok tylko jakie to ma znaczenie? Rok temu świetny Szpak dostał od jury w półfinale
20 pkt, od widzów 120, aby mieć awans trzeba zakręcić się w przedziale 100-130 pkt.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bwin niestety zamknął polskie konta i czeka na decyzję w sprawie licencji. Gdzie indziej jest w miarę szeroka oferta i warto się nią zainteresować? Ktoś słuchał większości piosenek i jest w stanie coś o nich powiedzieć? Kto według was jest faworytem na obecną chwilę? Albo zapytam inaczej, na kogo warto postawić biorąc pod uwagę szanse i wysokość kursu?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Bwin niestety zamknął polskie konta i czeka na decyzję w sprawie licencji. Gdzie indziej jest w miarę szeroka oferta i warto się nią zainteresować? Ktoś słuchał większości piosenek i jest w stanie coś o nich powiedzieć? Kto według was jest faworytem na obecną chwilę? Albo zapytam inaczej, na kogo warto postawić biorąc pod uwagę szanse i wysokość kursu?
Oferta u większości buków jest na razie uboga, więc chyba ciut za wcześnie na obstawianie. Niemniej jednak wydaje się, że pozycja Włocha (kury na jego wygraną ok. 2,3-2,8) wydaje się niezagrożona i na chwilę obecną to wchodziłbym jedynie w to. Niemniej jednak kluczowy jest tu występ na żywo, więc wszystkim radziłbym odpuszczanie grania większymi stawkami póki nie zobaczymy jaką choreografię przygotowali poszczególni wykonawcy i jak głosowo radzą sobie na próbach.
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Na internecie można już znaleźć występy na żywo. Jednak po niedzieli będzie wiadomo więcej. Na party w Londynie zagrają
France: Alma
Denmark: Anja Nissen
Belgium: Blanche
Malta: Claudia Faniello
Italy: Francesco Gabbani
Romania: Ilinca &amp; Alex Florea
FYR Macedonia: Jana Burcheska €
Norway: JOWST
Poland: Kasia Mos
Bulgaria: Kristian Kostov
Germany: Levina
Albania: Lindita €
United Kingdom: Lucie Jones
Spain: Manel Navarro €
Czech Republic: Martina €
Austria: Nathan Trent
Finland: Norma John
Ukraine: O.Torvald with
Slovenia: Omar Naber
Sweden: Robin Bengtsson
Montenegro: Slavko Kalezic
Latvia: Triana Park

Moim underdogiem jest Dania , na którą zresztą postawiłem 2 stówki
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
co tu tak cicho ?
No sam się nie udzielasz a od innych tego oczekujesz? ???? Poza tym ponad miesiąc do eurowizji
pozycja Włocha (kury na jego wygraną ok. 2,3-2,8) wydaje się niezagrożona i na chwilę obecną to wchodziłbym jedynie w to.
No na moje to hype na włocha do eurowizji się nie utrzyma, może wyjaśnisz czemu uważasz że jego pozycja jest niezagrożona? Bo dla mnie to nie jest piosenka o której można powiedzieć że na pewno wygra, szczególnie że jest dużo ciekawych innych piosenek.
 
E 0

elgondo

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma wielu ciekawych innych piosenek, a na pewno nie takich które mogą się liczyć w walce o zwycięstwo. Na dzień dzisiejszy Włochy są zdecydowanym faworytem, jego piosenka i występ będą nie do pomylenia z czymkolwiek innym i utkwią w pamięci wielu widzów. Drugi w notowaniach buków Bułgar ma piosenkę nieco podobną do szóstego Australijczyka i pozabierają sobie nawzajem trochę punktów, zwłaszcza że uderzają w ten sam target (dwóch 17 latków i nowoczesne radiowe ballady), trzeci u buków szwedzki Justin Timberlake może wydawać się arogancki, nie wygrał nawet televotingu w Szwecji, jedzie do Kijowa dzięki jury, czwarta Belgia jest zbyt alternatywna i bez puenty, ciężko będzie Belgijce sprzedać ten utwór odpowiednio na scenie, piąta Portugalia to będzie zbyt duży rozstrzał między głosami widzów a głosami jury (gdzie pewnie skończy w top3), o australii już wspomniałem, siódma Armenia zbyt etno, dalej naprawdę nie widzę już nikogo godnego rozważenia.

Wątpliwości mam jedynie co do tego czy Francesco spodoba się w całej Europie, szczególnie mam na myśli Wschód, bardziej uniwersalnym utworem wydaje się na przykład Bułgaria (głosy z Bałkanów+ rosyjskie pochodzenie wykonawcy, powinien dobrze wypaść w krajach byłego ZSRR), potrzebują oni jednak świetnego stagingu.
 
S 135

seba96

Użytkownik
To, że Włoch wygra wśród telewidzów nie ma mniejszych wątpliwości, może zakrecic się w okolicach 400 pkt. Ale jak zareaguje jury tego nie wie nikt, mogą dac Włochom miejsce poza trójką i będzie po wszystkim patrz rok 2015. Rok temu też nie wygrał zwycięzca widzów bo było 5 miejsce u jury, teraz może być podobnie. Jeżeli zgranie u jury ok. 200 pkt powinien wygrać
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Oficjalnie Rosja nie wystąpi w tegorocznym konkursie. Wiadomo, że eurowizja to nie konkurs polityczny :d
Dla mnie sprawa powinna być prosta - odwołać konkurs na Ukrainie i przenieść go w inne miejsce i inny termin. Nie może być tak że gospodarz sobie wymyśla kto wystąpi a kto nie. To tak jakby zakazać zawodnikowi występu w finale Ligi Mistrzów w jakimś neutralnym kraju. Absurd, tym bardziej że Eurowizja szczyci się bezstronnością, apolityzmem itd.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Oficjalnie Rosja nie wystąpi w tegorocznym konkursie. Wiadomo, że eurowizja to nie konkurs polityczny :d
Dokladnie to gospodarze nie pozwolili na wjazd Julii na Ukraine. Rosjance zaoferowano wystep transmitowany poprzez satelitę, jednak się nie zgodziła.

Taka ciekawostka: W tegorocznej Eurowizji reprezentować Mołdawie będzie Sunstroke Project z utworem Hey Mamma, czyli po 7 latach mamy powrót epic sax guya na scenie Eurowizji. :cool::grin:

Mam nadzieje ze pojawia sie jakies zaklady h2h, bo jest duzo dobrych utworów które się wyróżniają, ale raczej nie maja szans na zwycięstwo np Francja, Węgry a w szczegolnosci Rumunia :cool:

Póki co gram bardzo fajny zakład: Polska awansuje do finału?
Typ: Nie
Kurs: 1,90 (1,786 po podatku) forbet

Nie oszukujmy się, piosenka Kasi niczym się nie wyróżnia. Jak dla mnie to jedna z najslabszych piosenek w tym roku. No i dochodza jeszcze glosy od jury ktore do tej pory nie bylo zbytnio nam przychylne, a kursik piekny.
 
S 135

seba96

Użytkownik
W pełni zgadzam się z typem na brak awansu dla Polki. Od jury zawsze dostajemy 20-30 pkt, a w tym półfinale brakuje polonii - jest Wlk. Brytania, może Belgia i Włochy i tyle. Półfinał naprawdę bardzo mocny, a do tego dochodzi fatalna pozycja startowa czyli 11. Jeśli brać pod uwagę statystyki to od czasu rozgrywania półfinałów ta pozycja ma najniższą 17 procentowa skuteczność awansu. Pod uwagę należy wziąć, że polska propozycja jest pomiędzy Grecja a Mołdawia czyli jedynymi weselszymi piosenkami w tym polfinale, które mają szansę na awans ( Czarnogóry nie traktuję poważnie) i sprawia, że polska propozycja zostanie zapomniana przez widzów.
 
L 0

lenho

Użytkownik
Kasia Moś ze swoim Flashlight może spokojnie awansować do finału, a z traktowaniem Rumunii jako ciekawej propozycji to chyba letko przesadziliście. od kiedy to Jodłowanie może byc interesujące?

Nasz półfinał
1. Szwecja - i od razu ruszamy od pewniaka do awansu, ale takie miejsce nr 1 jest średniodobre,
2. Gruzja - i szału nie ma, choć propozycja wystarczająca na walkę,
3. Australia - w tym roku troszkę słabiej, ale na Antypodach raczej będzie spokojnie, Australia powinna spokojnie awansować i przez to automatycznie zwiększają się szanse Gruzji, bo ludzie uznają, że wszystkie propozycje są super i poziom konkursu wysoki
4.na szczęscie za chwilę Albania obniży loty...choć kobitka fajna ????
5.i teraz wchodzi Belgia, która w tym roku może powalczyć o wysokie miejsce w generalce..
6.i mamy pierwszy odstrzał w postaci Czarnogóry...
7.celtycka Finlandia jednak na nie, juz byly tego typu propozycje w przeszlosci
8.Azerowie pewnie znow zrobią jakies show na scenie..
9.Portugalczyk jest dla mnie wielką niewiadomą, ale utwór w stylu fado jest wielki
10.Grecja z utworem w stylu kompozycji szwedzkich,
11. KASIA w tym momencie jednak się wyróżnia..
12.Mołdawia proponuje jednak siekę..
13.Islandia nieco lepiej niż Finowie, ale oba kraje nie wejdą..
14.Czesi chyba zbyt wolno...
15.Cypr też się jakoś nie przebija w mojej głowie..
16.o dziwo Armenia też nie przekonuje w tym roku
17.Słoweński warsztat muzyczny słabiutko
18.Łotwa znowu idzie w clubbing i po popisach poprzednich krajów nagle się wyróżnia...

tak więc pozycja startowa nie jest taka zła, bo może się okazać, że awansują kraje z początku koncertu plus kilka ze środka...może byc tak, że ludzie pomyślą, że z każdym występem poziom muzyczny idzie w dół i trzeba brać jak leci...
 
L 0

lenho

Użytkownik
pewniakami do awansu z tego półfinału wydają się być:
Szwecja, Australia, Belgia, Azerbejdżan, Grecja, Portugalia - i mamy już szósteczkę

Czechy, Słowenia, Czarnogóra, Finlandia, Islandia - piątka zdecydowanie na nie
dalej Łotwa, Albania, Gruzja i Cypr to kraje które mogą wygrać dzięki miejscu w półfinale, ale pytanie jak dużo wygrać. Bo Gruzja i Albania śpiewają na początku i bliskość Szwecji oraz Australii może im równie dobrze pomóc jak i zaszkodzić. A Cypr z Łotwą zaprezentują się pod koniec i tam za wiele jakości nie widzę.
zostają 3 kraje: Polska, Mołdawia i Armenia. Dziwi mnie ten entuzjazm kursowy dla Armenii bo utwor mnie nie porywa. Słabszy niz w ostatnich latach, a jakas tam Hey Mamma z Mołdawii ma słabsza wartosc artystyczną od Kasi Moś.
Nie wiem jak Wam wychodzi, że Polska nie da rady. Dla mnie miejsce w granicach 7-8 jest realne i prawdopodobne, bo pytam się kto ma zabrać Polsce ten awans ?
 
S 135

seba96

Użytkownik
Półfinał składający się prawie z samych ballad i Polska ma się wyróżniać? Demy reprezentująca Grecję współpracuje z facetem, który rok temu był odpowiedzialny za występ ruska - będzie show. No i wielki powrót Mołdawii, nie chce mi się wierzyć że ludzie tego nie chwyca po masie smetnych ballad. Armenia mistrzowie stagingu zapewnie rewelacyjnie prezentować się będzie w tv. Lotwa ostatnia pozycja tj. 90% skuteczności z ostatniej pozycji. A my? W tle będą zdjęcia z teledysku? I nie mów o wartości artystycznej bo to nie konkurs chopinowski.
Co do Rumunii polecam Rumunia 2013 i sprawdzić wynik televotingu w półfinale.
 
Do góry Bottom