>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ćwierćfinał] Juventus - FC Barcelona [11.04.2017]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster



Juventus - FC Barcelona
11.04.2017
Kursy: 2.65 - 3.25 - 2.75
Unibet - odbierz zakład bez ryzyka

Najciekawsze spotkanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. Głodny sukcesów Juve podejmie wielką &quot;Blaugrane&quot;. Czy silna i solidna włoska defensywa powstrzyma najskuteczniejszą ofensywę? Kto jest waszym zdaniem faworytem do awansu z tej pary?

Zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na temat tego spotkania.
Macie ciekawe typy? Podzielcie się nimi i wspólnie ogrywajmy bukmacherów!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Scharakteryzuję poszczególne mecze:[/u]
Juventus vs Barcelona - we wszystkich kursach w stronę Barcelony począwszy od azjanów, a na czystej 2 widzę niezłe value. Barcelona po historycznym zwycięstwie z PSG jest na niemal boskiej fali. Do tego po wysokiej porażce na wyjeździe z PSG oni myślicie 2 raz do tego dopuszczą ? Nie wierzę ! Na niemal każdej pozycji są lepsi niż Juventus, a cała piłka hiszpańska jest na wyższym levelu niż włoska
Robson// To jest temat do merytorycznej dyskusji o meczu Juventusu z Barceloną. Proszę się stosować do tego i podać jakieś argumenty za typem i dyskutować o meczu, nie wpisujemy tutaj o meczu Bayernu z Realem i nie podajemy stu kuponów z różnymi opcjami.
Pozdrawiam
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Hehe na fali. Moim zdaniem to grają jeden z najgorszych sezonów w ostatnim czasie. Value to jest w awansie Juve do półfinału. Wszystko będzie zależało od tego jakim wynikiem zakończy się pierwszy mecz, a w nim nie widzę jakichkolwiek szans na wygraną Barcelony. Wystarczy spojrzeć na statystyki jak gra Juventus u siebie (dwa remisy w tym sezonie, pozostałe mecze wygrane) i jakie problemy z potentatami ma Barcelona na wyjeździe (MC, PSG). Moim zdaniem 1 DNB, ew 1X do jakiegoś dubla można brać w tym meczu śmiało.
PS. Na której pozycji są lepsi bo poza atakiem to ja innej nie widzę? Środek na remis, a defensywa włącznie z bramkarzem (tak tak Buffon to po czterdziestce będzie lepszy od ter Stegena) to przygniatająca przewaga Juve.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Hehe na fali. Moim zdaniem to grają jeden z najgorszych sezonów w ostatnim czasie. Value to jest w awansie Juve do półfinału. Wszystko będzie zależało od tego jakim wynikiem zakończy się pierwszy mecz, a w nim nie widzę jakichkolwiek szans na wygraną Barcelony. Wystarczy spojrzeć na statystyki jak gra Juventus u siebie (dwa remisy w tym sezonie, pozostałe mecze wygrane) i jakie problemy z potentatami ma Barcelona na wyjeździe (MC, PSG). Moim zdaniem 1 DNB, ew 1X do jakiegoś dubla można brać w tym meczu śmiało.
PS. Na której pozycji są lepsi bo poza atakiem to ja innej nie widzę? Środek na remis, a defensywa włącznie z bramkarzem (tak tak Buffon to po czterdziestce będzie lepszy od ter Stegena) to przygniatająca przewaga Juve.
Juve u siebie mocne to fakt, ale to, że jeszcze nie przegrali u siebie w tym sezonie nie może nam zagwarantować tego, że Barcelona tam nie wygra. Jeżeli Juventus nie ugra u siebie trzech punktów, to myślę, że sprawa awansu będzie przesądzona, remis we Włoszech dla Barcelony będzie super wynikiem.
PS. Co do porównań pozycji to ciężko o tym gadać, bo dla jednego lepszy jest Messi dla drugiego Ronaldo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Robson// To jest temat do merytorycznej dyskusji o meczu Juventusu z Barceloną. Proszę się stosować do tego i podać jakieś argumenty za typem i dyskutować o meczu, nie wpisujemy tutaj o meczu Bayernu z Realem i nie podajemy stu kuponów z różnymi opcjami.
Pozdrawiam
Ok, jasne. Chciałem rozruszać tematy na LM bo była cisza. Podałem też rzeczywiście kupony AKU, ale w większości był mecz z tego tematu. Jestem przekonany, że Barcelona awansuje, zobaczymy tylko czy już teraz coś ugra. Uważam, że warto grać po kursie ok. 2,75 na Barcę. Pamiętam poprzednie edycje LM i nigdy nie było tak dobrego kursu, nawet jak Barcelona grała piach jak wtedy z Bayernem. Większe więc uzasadnienie typu tym razem widzę w &quot;value&quot; niż nawet tak czysto sportowo. Juventus jest jak dla mnie 2 półki niżej. Kogo mieli za przeciwników ? Lyon, z którym zresztą zremisowali 1:1, Porto, Dinamo Zagreb, Sevillę ? Barcelona na co dzień gra z Realem i Atletico czyli drużynami już grającymi w 1/4 LM. Pokonała w dmumeczu PSG. Wiem, że Juventus ma w DNA świetną grę obronną, ale Barcelona ma najlepszy atak na świecie, a pamiętając koszmar 4:0 z PSG nie zagra 2 raz w taki sposób i myślę, że wyjdzie nastawiona ofensywnie. Kursy na AH:+1, 2x i DNB można grać.
Podaję typy tylko na single w meczu Barcelony (kto chce niech zajrzy do mojego tematu po AKU, które zresztą słusznie zostały tu skasowane)
Juventus FC vs FC Barcelona (AH:0) kurs: 1,93 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus FC vs FC Barcelona kurs: 2,70 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus FC vs FC Barcelona(AH-1) kurs: 4,30 (podatek 12%) buk: LVBet
Juventus FC vs FC Barcelona(awans) kurs: 1,55 (podatek 12%) buk: Millenium - można wchodzić grubo
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Spokojnie z tą falą. Moim zdaniem kursy wystawione są poprawnie i najbliższy mecz nijak będzie przypominał ostatnie starcie w finale LM.
Po pierwsze Juve to teraz mocniejsza kadrowo ekipa, a na tym poziomie każdy możliwy detal na plus daje kolejne procenty do awansu. Barca ciągnięta przez Messiego zamienia się w Barce ciągniętą przez Neymara i to według mnie nic dobrego nie zwiastuje. Nikt tutaj nie może ukryć, że linia pomocy w Barcelonie to obecnie eksperyment, bo Messi nie jest ustawiany w kreacji gdyż tak jest ciekawiej, tylko Enrique widzi co się dzieje, że zawsze tak czy inaczej sam musi wracać i tę pozycję zajmować. Kadrowo Barca straciła, a Juve jest co najmniej na tym samym poziomie.
Po drugie charakter dwumeczu ułatwia Juventusowi granie swojej piłki. Jeżeli goście strzelą szybką bramkę(w co wątpię), to gospodarze będą już musieli przegrupować siły, lecz ja tutaj widzę kontrolę Turyńczyków i nawet 0:0(1:1 przy braku obrony mojego ulubionego klubu), albo hokej. Tak czy inaczej, w pierwszym meczu value w żadnych zakładach na gości nie widzę. Szansa na wyjście z klątwy Messiego na Higuaina, a co dopiero Dybali również wyborna. Według mnie, to będzie wyrównany dwumecz, a kursy na awans Barcy to jakiś żart, ja tego kijem nie ruszę.
Co do argumentu o sile rywali, to żeby nie mieszać wątków powiem tylko, że Real leci już z Bayernem, a i Atletico łatwo mieć nie będzie i w Lidze Mistrzów czas na młode wilki, takie Napoli, Roma, Inter to przyszłość, a Liga Santander nie jest n tak zniewalającym poziomie jak kiedyś.
I po czwarte jak się okazuje ????
Juventus u siebie ma gen zwycięzcy, legendarną linię obrony i pierwszy mecz Barcy z PSG do analizy.
To będzie wspaniały dwumecz ;)
Idę w 1x i wszelakie undery gości(odrobimy:3)
Powodzenia!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
. Barca ciągnięta przez Messiego zamienia się w Barce ciągniętą przez Neymara i to według mnie nic dobrego nie zwiastuje.
To akurat zwiastuje bardzo dobrze bo Messi to wciąż Messi. Mamy więc dwóch Messich + Suarez. Jak obrońcy podwoją i potroją Neymara to nie starczy na Messiego i Suareza, a każdy z nich może robić niesamowite akcje. Tak mi się przypomniał pół żartem pół serio ostatni sezon The Walking Dead. Gdzie jest Nigan ? - Każdy jest Niganem. Gzie jest Messi w Barcelonie ? - Każdy jest Messim w Barcelonie ????
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Na niemal każdej pozycji są lepsi niż Juventus
Nie no takich bzdur to ja nie mogę czytać. Atak na pewno lepszy, ale obronę i bramkarza Juve ma po prostu lepsze.

Neymar jest zagrożony przed rewanżem. Mam nadzieję, że Lichtsteiner będzie wiedział co robić ???? Także warto pograć na żółtko na Neymara.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Nie no takich bzdur to ja nie mogę czytać. Atak na pewno lepszy, ale obronę i bramkarza Juve ma po prostu lepsze.

Neymar jest zagrożony przed rewanżem. Mam nadzieję, że Lichtsteiner będzie wiedział co robić ???? Także warto pograć na żółtko na Neymara.
Nie chcę wdawać się tutaj w bezsensowną przepychankę, ale Neymar pmiętnej nocy w Barcelonie wszedł na prostą drogę do zostania wielkim piłkarzem, więc jeśli żółtko, to raczej dla dla Stefana, z bezradności ????

Co jednak nie ingeruje w moje wczesniejsze przemyślenia, ale jeśli Juve będzie chciało trzymać latynoski tercet z dala od bramki, to kartki zobaczymy
 
S 0

simonx10

Użytkownik
Co za brednie tu niektórzy wypisują. Oglądam LL i LM, ale co po niektórych wypowiedziach to czuje się jakbym coś innego oglądał. Jak czytam że Juventus jest dwie półki niżej to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Barcelona ostatnim czasem jest pod formą, obrona zawodzi, bramkarz też, Busquets gra dużo gorzej niż w poprzednim sezonie, Suarez w kratkę, czasem gra jakby pierwszy raz grał na 9-tce, Neymar z Messim dają radę ale nie wiem czy to wystarczy na Juventus.
Kto oglądał wczorajszy mecz ten widział, przeciwko słabiutkiej Maladze nie mogli nic zrobić.
A co do meczu z PSG, to prawda taka, gdyby nie sędzia i niesamowity gniot jaki grali psg tamtego dnia obstawialibyśmy dzisiaj inny mecz...
Jak dla mnie można spokojnie czystą 1 stawiać na Juve.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mądrzy trenerzy odpuszczają mecze ligowe ! Mieli wczoraj wypluwać flaki z Malagą po to żeby być bez formy na Juventus ? Nie porównujmy w skali 1:1 ligę i LM. To oczywiście jest pomocne, ale nie ma dokładnego przełożenia. I 2 półki niżej nie jest tylko Juventus ale cała liga włoska od hiszpańskiej. Ile zespołów włoskich zajmowało wysokie miejsca w LM i LE w ostatnich 5 latach ? Jakie masz porównanie ? Że Juventus ogrywa u siebie w lidze. To żadne porównanie. Zawsze jak gra Barcelona to znajdują się tacy co piszą jakieś bzdury. Jak grałem awans Barcelony po kursie 10 w meczu z PSG pisali mi że lepiej dać tą kasę na biedne dzieci. Nikt im nie dawał żadnych szans. Myślicie, że teraz ulegną Juventusowi w LM ? Nie uważam na 100%, ze Barcelona wygra mecz w Turynie, ale w kursie 2,70 widzę value. Myślę, że będzie remis. Do grania awans Barcelony i 2x.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Adamo80 tutaj to już poleciałes. Mecz z Malagą to była druga szansa na przywrócenie swobodody w lidze, jeśli Barca by go wygrała, to byłaby już zależna tylko od swoich wyników(przy wygranej w Madrycie), więc w tym przypadku trener nie poświęcałby tak istotnego w kontekście mistrza meczu na rzecz spotkania, które tak naprawdę jeszcze o niczym w tej fazie gier LM nie decyduje. Obraz wczorajszej Barcelony zapewne ulegnie zmianie i w Turynie zobaczymy lepszą ekipę, ale ludzi już tych samych. Ja nadal value w kierunku gości nie widzę, dla Juve porażka u siebie byłaby dramatem kiedy to Katalończycy są wyjątkowo do ugryzienia, a włoskie cwaniactwo musi to wykorzystać.
Trafiłeś kurs tej edycji Ligi Mistrzów - gratuluję, ale nie zakłamuj rzeczywistości pod swój własny typ, chłodna głowa to podstawa, nie jak u Nemara :V
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Mądrzy trenerzy odpuszczają mecze ligowe ! Mieli wczoraj wypluwać flaki z Malagą po to żeby być bez formy na Juventus ? Nie porównujmy w skali 1:1 ligę i LM. To oczywiście jest pomocne, ale nie ma dokładnego przełożenia. I 2 półki niżej nie jest tylko Juventus ale cała liga włoska od hiszpańskiej. Ile zespołów włoskich zajmowało wysokie miejsca w LM i LE w ostatnich 5 latach ? Jakie masz porównanie ? Że Juventus ogrywa u siebie w lidze. To żadne porównanie. Zawsze jak gra Barcelona to znajdują się tacy co piszą jakieś bzdury. Jak grałem awans Barcelony po kursie 10 w meczu z PSG pisali mi że lepiej dać tą kasę na biedne dzieci. Nikt im nie dawał żadnych szans. Myślicie, że teraz ulegną Juventusowi w LM ? Nie uważam na 100%, ze Barcelona wygra mecz w Turynie, ale w kursie 2,70 widzę value. Myślę, że będzie remis. Do grania awans Barcelony i 2x.
Po remisie w derbach Madrytu to oni wczoraj powinni jeździć na dupach by zniwelować przewagę do Realu a nie odpuszczać. Skończ gadać o tych Value bo podłapałeś to wyrażenie i teraz wszędzie się nim posługujesz.
Ps. I jeszcze jedno teraz do końca życia będziesz się chwalił jak Ci na farcie wszedł kupon po kursie 10. Wrzuć ten kupon w swoim temacie lub wyślij na priv i udowodnij że tak stawiałeś., bo gadanie a stawianie na awans Barcy przed rewanżem z PSG to dwie różne sprawy . No chyba że dla zabawy za 10 zł puściłeś.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Barcelona win @2,75
Według mnie tutaj katalończycy ugrają, już tłumaczę dlaczego. W ogóle dziwi mnie ten kurs na Barcelone, bo przeciez wiadomo ze nie mozna porównywać meczów z ligi ( w dodatku Malagi, gdzie gra się bardzo ciężko i historia pokazuje, że teren im nie leży) Barcelona w lidze mistrzow to calkiem inna drużyna i każdy musi się ze mną zgodzić. Według mnie Barcelona wygra to spotkanie, ponieważ zarówno jedna drużyna jak i druga mają całkiem odmienne style gry. Barcelona jak już się rozpędzi to gna do przodu jak szalona, zaś Juventus to minimaliści, drużyna raczej underowa. Wydaje mi się że Barcelona narzuci styl grania Juventusowi przez co Juventus się pogubi i nie da rady.
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Adamo
Skoro mądrzy trenerzy odpuszczają mecze ligowe to czemu tak ochoczo wchodzisz w Monaco?
Właśnie dostali 4:1 w meczu prawdy z PSG które ich rozjechało po prostu bo Monaco to nie ta para kaloszy
Brawo trafiłeś kurs 10 za 100 zł wygrałeś 800 zł ale co z tego skoro i tak już zdążyłeś od tego czasu trochę wtopić co?
W meczu z PSG poszedł wałek i brawo dla Ciebie ale teraz Ty dalej brniesz w zaparte i na Barce Barce Barce przewaga dwóch klas nie no gdzie ta drużyna ma nad kimś mieć przewagę dwóch klas jak ona wtapia z Malaga i innymi ogórkami typu Betis.
Kogo oni pokonali? PSG w meczu który był wałkiem póki co tego tysiąclecia? Czy Sevilla która gra dno totalne? To ma być Barcelona która złamie stadion Juventusu? Hehe dobre żarty.Polecam panowie z całego serca Juventus awans i Juventus win w pierwszym meczu bo Barcelona to jest drużyna którą coś boli.
Juventus win 2.60
Unibet
Widzieliście gdzieś dobry kurs na awans Juventus?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 tutaj to już poleciałes. Mecz z Malagą to była druga szansa na przywrócenie swobodody w lidze, jeśli Barca by go wygrała, to byłaby już zależna tylko od swoich wyników(przy wygranej w Madrycie), więc w tym przypadku trener nie poświęcałby tak istotnego w kontekście mistrza meczu na rzecz spotkania, które tak naprawdę jeszcze o niczym w tej fazie gier LM nie decyduje. Obraz wczorajszej Barcelony zapewne ulegnie zmianie i w Turynie zobaczymy lepszą ekipę, ale ludzi już tych samych. Ja nadal value w kierunku gości nie widzę, dla Juve porażka u siebie byłaby dramatem kiedy to Katalończycy są wyjątkowo do ugryzienia, a włoskie cwaniactwo musi to wykorzystać.
W lidze to i jeszcze Real też może się potknąć. Po za tym czasami trzeba wybrać czy liga czy LM. Jednak chyba LM jest ważniejszym celem dla każdego klubu, ale może się mylę. Po za tym mecz z Malagą ustawiła czerwona kartka dla Neymara. Ja nie piszę, że nie wiadomo jak jestem pewien, że Barcelona już teraz wygra, ale jeszcze raz co za tym przemawia:
1. Za wszelką cenę nie będą chcieli dopuścić do horroru jaki miał miejsce z PSG więc pojadą aby wygrać, a nie remisować
2. Kurs na Barcelonę po 2,75 to jest coś co nie często się zdarzy
3. Barcelona w ataku jest lepsza, środek ma lepszy. Obrona z Umtitim porównywalna do żelaznej obrony Juventusu. Bramkarze - lepszy z Juventusu. Wychodzi na to, że Barcelona jest lepsza
4. Cała liga hiszpańska na wyższym poziomie niż włoska
Na wszystkie swoje zakłady w kierunku Barcelony mam tylko 2 na czystą 2. Jeden zwykły i jeden AH:-1. Cała reszta łączona w AKU jest na 2x, 2DNB i awans lub AH+1. Nie jestem jakimś oszołomem żeby wchodzić grubo w czystą 2, ale umiarkowaną stawką można w to wejść. Jak pisałem wcześniej myślę, że będzie remis, ale nie będę zaskoczony jak Barcelona wygra. A awans wydaje mi się bardzo pewny. I wchodzi dodatkowo słynna zasada Adamo - nie po przegrali w tym wypadku z Malagą i mają coraz bardziej oddalające się mistrzostwo Hiszpanii, aby nie nie wygrać w LM z Juventusem. Prowadziliście kiedyś statystyki jak często topowe drużyny z TOP 5 Europy przegrywały mecz zaraz po przegranej w lidze ?
Adamo
Skoro mądrzy trenerzy odpuszczają mecze ligowe to czemu tak ochoczo wchodzisz w Monaco?
Właśnie dostali 4:1 w meczu prawdy z PSG które ich rozjechało po prostu bo Monaco to nie ta para kaloszy
Brawo trafiłeś kurs 10 za 100 zł wygrałeś 800 zł ale co z tego skoro i tak już zdążyłeś od tego czasu trochę wtopić co?
W meczu z PSG poszedł wałek i brawo dla Ciebie ale teraz Ty dalej brniesz w zaparte i na Barce Barce Barce przewaga dwóch klas nie no gdzie ta drużyna ma nad kimś mieć przewagę dwóch klas jak ona wtapia z Malaga i innymi ogórkami typu Betis.
Kogo oni pokonali? PSG w meczu który był wałkiem póki co tego tysiąclecia? Czy Sevilla która gra dno totalne? To ma być Barcelona która złamie stadion Juventusu? Hehe dobre żarty.Polecam panowie z całego serca Juventus awans i Juventus win w pierwszym meczu bo Barcelona to jest drużyna którą coś boli.
Juventus win 2.60
Unibet
Widzieliście gdzieś dobry kurs na awans Juventus?
Konar witamy z powrotem ! Wiedziałem, że na takie moje zaangażowanie po stronie Barcy nie pozostaniesz obojętny ! Tęskniłem ! ????
Co do Monaco nie będę pisał bo to nie ten temat i dostanę za moment ostrzeżenie. Napisz w moim temacie to podyskutujemy. O meczu z PSG i moim typie też nie będę się odnosił. Nie ma to sensu. A argumenty za Barcą masz wyżej. W każdym razie powodzenia. Niech cię tam już odbanują ????
co do Monaco - jednym zdaniem bo to nie ten temat - gram na Monaco nie dlatego, że ono jest takie silne tylko dlatego, że Borrusia taka słaba ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Barcelona odpuscila mecz z Malaga bo zaraz LM. Za takie kretynskie wnioski powinien zostać zbanowany, założę się że nie oglądał meczu. Drogi Adamo, Barcelona gryzla trawę od momentu straconego gola i byli kompletnie bezradni. Kartka nie ustawiła meczu, kartka pokazała bezradność Neymara. Malaga grozniejsze sytuację stworzyła w meczu i to są fakty. Temat o pilce nożnej, a ja wyczuwam tu lewackiego myślenie...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Drogi Adamo, Barcelona gryzla trawę od momentu straconego gola i byli kompletnie bezradni. Kartka nie ustawiła meczu, kartka pokazała bezradność Neymara. Malaga grozniejsze sytuację stworzyła w meczu i to są fakty.
Wiesz przed pierwszym meczem z PSG Barcelona rozniosła Depotivo 6:0, a potem przegrała z PSG 4:0. Tak to się ma porównywanie ligi do LM. Deportivo, które obecnie zajmuje 11 miejsce w PD, a Malaga 14 miejsce. Jestem przekonany, że wyszli na Malagę aby &quot;odbębnić&quot;, aby się nie narobić, zresztą tak samo jak Real i Atletico. Mecz się nie ułożył to wiadomo, że zaczęli grać mocniej. Za moment po tym meczu może obwieścisz kryzys formy Barcelony ?

Temat o pilce nożnej, a ja wyczuwam tu lewackiego myślenie...
Możesz rozwinąć ? Robi się ciekawie ???? Co mają niby typy w stronę Barcelony do lewackiego myślenia ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom