>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bułgaria, Parva Liga, 2016/2017

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Sezon jest już mocno zaawansowany, a tego tematu nikt nie otworzył. Postanowiłem to zmienić, gdy od niedawnego czasu zainteresowałem się tym co się dzieje w bułgarskiej piłce nożnej. Mam nadzieję, że nie będę pisał tylko dla siebie.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Moja pierwsza propozycja, przeniesiona z &quot;Typów dnia&quot;. Mecz już trwa, skończyła się pierwsza połowa i typ wygląda na nietrafiony.

Dyscyplina: piłka nożna, Bułgaria, Parva Liga
Spotkanie: Neftohimik Vereya
Godzina: 16:30
Typ: over 2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Neftohimik Burgas 1962 jest beniaminkiem ekstraklasy bułgarskiej, który znalazł się w w elicie w niecodziennych okolicznościach. Przyczyny były 2: fuzja z profesjonalnym klubem piłkarskim PFK Burgas w 2015 roku i reorganizacja rozgrywek po sezonie 2015/2016.
Wycena jego kadry to 5,07 mln. euro, Vereya Stara Zagora to też beniaminek, wart 5,53 mln. euro.
Mecz odbędzie się na Stadionie Lazur z 18.000 miejsc, ale średnio przychodzi poniżej 1.000.
Pogoda w Burgas w porze meczu będzie pochmurna, prawie na pewno będzie deszcz, wiatr 11 km/h, temperatura 6’ C. Mecz kończy 24 kolejkę, po 2 następnych nastąpi podział na grupę mistrzowską i grających o utrzymanie się w elicie. Żadna z tych drużyn nie ma już szans na miejsce w wyższej grupie. Ten mecz ma dużą wagę, jest wstępem do finalnej walki o uniknięcie degradacji.

12. Neftohimik 23 6-5-12 br. 25:33, dom 11 5-2-4 br. 17:11 u/o 2,5 12:11, śr. 2,52 (2,55)
10. Vereya 23 7-6-10 br. 20:30, wyjazd 11 0-4-7 br. 7:22 u/o 2,5 14: 9 śr. 2,17 (2,64)

Z tabeli wynika, że Vereya jest najgorszą drużyną na wyjazdach w tej lidze, ma 3 najgorszą ofensywę, jeśli chodzi o defensywę mieści się w środku stawki.

Aktualna forma: Neftohimik 11 pkt., br. 10:2, Vereya 5 pkt, br. 5:8. Gospodarze notują serię 4 meczy bez porażki na wiosnę, goście przegrali 2 pierwsze mecze, potem u siebie wygrali 3:0 i bezbramkowo zremisowali.
Historia H2H liczy 3 spotkania, w Burgas było 1, wszystkie remisowe, br. 2:2.
Drużynę Vereyi od czerwca 2016 r. prowadzi Aleksandr Tomovski, jako profesjonalny piłkarz był obrońcą. Od września 2016 r. Neftohimik trenuje były pomocnik Hristo Yanev, lat 37, który grał w czołowych klubach bułgarskich, a tkże za granicą: we Francji i w Grecji.
W okienku zimowym z Neftohimika odeszło 8 graczy rezerwowych: 3 obrońców, 4 pomocników i napastnik. Przyszło 7, z których 4 znaleźli się w podstawowym składzie: obrońca Onuohe z Fortuny Sittard, pomocnicy Ivanov i Valcher, napastnik Romanov
Z Vereyi odeszli 4 rezerwowi pomocnicy i ważny napastnik Soukuna (18/4). Przyszli obrońcy: Inkoom z Antalyaspora, Djemia z Tunezji, rezerwowy obrońca Lokomotivu Płowdiw Amrioui, doświadczony pomocnik Bengyuzov, napastnicy Ivanov i Domovchijski(12/4).
Kadra w najbliższym meczu: dla Neftohimika nie zagrają stoper Granchov (18/0), zawieszony za kartki, ofensywni pomocnicy: Ognyanov (14/1) i Malamov (12/1) – obaj nie grają od grudnia, napastnik Hristov (17/3) – nie gra od 2 tygodni. W Vereyi nie wystąpią: stoper Djemia (3/0), nie grał w ostatnim meczu, dalej prawy obrońca Munin (15/1), ofensywny pomocnik Tsvetanov (16/5) – top snajper, napastnik Koloyanov (7/0) – 3 ostatni poza kadrą od grudnia.
Wnioski i uzasadnienie typu: statystyki domowe klubu z Burgas i wyjazdowe gości jednoznacznie wskazują faworyta, tabela formy to potwierdza. Jednak pewien niepokój może budzić brak w Neftohimiku podstawowego stopera oraz statystyki H2H, chociaż te zawierają tylko 3 mecze. Analizowałem mecz gości sprzed 10 dni ze Slavią Sofia i nie byli oni moim wyborem. Mecz potoczył się dla nich szczęśliwie, bo w 25’ otrzymali i wykorzystali rzut karny, został też usunięty zawodnik gości. Utrzymali prowadzenie, w końcówce meczu strzelając jeszcze 2 bramki. Na pewno wartościowy jest wynik z Cherno More. Nie stracili bramki w 2 ostatnich meczach, morale zespołu gości jest z pewnością dobre. W ostatnim meczu pojawił się ich nowy napastnik Domovchijski, który razem z Andonovem i Kerkarem mogą tworzyć udane ofensywne trio. Doceniam możliwości ofensywne obu ekip, sądzę, że deszczowa pogoda utrudni obrońcom obu stron ich pracę. Dlatego wybieram over bramkowy jako typ co najmniej nie gorszy niż typ na gospodarzy, jak należałoby postawić kierując się statystykami. Przy tym mój typ jest nieco lepiej płatny.

Rezultat: 1:0 (0:0) ⛔⛔⛔ Komentarz: Przez większą część meczu przewagę mieli gospodarze, goście nieco się ruszyli po stracie bramki w 72&#39;. Przelotny deszcz nie przeszkodził specjalnie obrońcom. Żenujące są statystyki strzałów: 2(5)-2(3), rogi 6:3, kartki 3:2. Czuję się dość głupio, moje wyobrażenie o tym meczu było oderwane od rzeczywistości. Za to rzeczywistość okazała się jak najbardziej zgodna ze statystyką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Parva Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pirin Blagoevgrad - Neftochimik Burgas
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka przed podziałem na grupę mistrzowską i spadkową. Oba zespoły w zasadzie o nic w tym meczu nie grają, bo już jest pewne, że zagrają w grupie spadkowej. Sytuacja w tabeli przed tą ostatnią kolejką wygląda tak:

Gospodarze u siebie zanotowali 7 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, natomiast Neftochimik na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 8 porażek. Stawiam tutaj na gospodarzy, którzy u siebie powinni z tym rywalem wygrać. W zespole nie ma większych absencji ale trzeba uważać, bo drużyna ta gra we wtorek mecz ćwierćfinałowy w pucharze Bułgari z Botev Plovdiv i trener może w tym meczu dać kilku graczom z podstawowego składu odpocząć. Gospodarze słabo grają na wyjazdach do tego nie zagra dzisiaj napastnik Petkov (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), który jest zawieszony a kilku graczy jest kontuzjowanych ale niestety nie doszukałem się, którzy dokładnie. Trener gospodarzy zapowiada, że zwycięstwo w tym meczu jest dla nich priorytetem ale czy wybiegną najmocniejszym składem czy da odpocząć kilku zawodnikom z podstawy przed meczem w pucharze tego nie wiadomo i dowiemy się dopiero przed samym spotkaniem jak zostaną ogłoszone składy. Ja mimo wszystko idę tutaj w stronę zespołu Pirin i stawiam na ich zwycięstwo, bo po prostu wydają mi się być lepszą drużyną a goście na wyjazdach słabo się prezentują.
✅ 1-0
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dziś mecz, który zawsze wywołuje sporo emocji CSKA Sofia - Ludogorets.
Takie spotkanie decydowało raz o tytule mistrzowskim.
Patrząc na statystyki h2h zagrałem under 2,5 po 1,8 w 1xbet ✅,
gospodarze zagrają z kontry, goście od dawna nie stracili gola poza domem,
CSKA też nie gra źle w obronie u siebie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria, Parva Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Neftochimik Burgas - PFC Montana
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Rewanżowe spotkanie barażowe o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W pierwszym spotkaniu drużyna dzisiejszych gości wygrała na stadionie Montany 3-1 i przed rewanżem jest w bardzo dobrej sytuacji. W zespole gości już raczej nikt nie wierzy w utrzymanie. Do tego wiele problemów w zespole gości i na to spotkanie udała się kadra tylko 15 zawodników. W obu zespołach brakuje kilku graczy ale zdecydowanie gorsza sytuacja po stronie gości, u których zabraknie najważniejszych graczy i myślę, że zespół Neftochimik pokona tego rywala po raz drugi.
Absencje w PFC Montana:
pierwszy bramkarz Hristo (14 występów w tym sezonie), bramkarz Aleksandrow (4 występy w tym sezonie), obrońca Bamba (21 występów w tym sezonie), pomocnicy Petkow (23 występy w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Iliev (18 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Kontochristos (11 występów w tym sezonie), Chipev (10 występów w tym sezonie) i Jakolic (9 występów w tym sezonie) i napastnicy Georgiev (31 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Fernando (12 występów w tym sezonie), Sene (7 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Veselinov (3 występy w tym sezonie) i Damyanov (2 występy w tym sezonie)
Więcej o trudnej sytuacji Montany można poczytać pod tym linkiem:
https://www.sportal.bg/news.php?news=665238
✅ 2-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom