>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

World Baseball Classic

Status
Zamknięty.
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Skoro jeszcze nikt nie otworzył tego wątku, to może ja zacznę.
W tym roku mamy w tych rozgrywkach całą masę graczy z MLB, co zwiastuje naprawdę ciekawe mecze. Patrząc na składy takich ekip, jak Wenezuela czy Dominikana, to USA wcale nie jest tu faworytem. Największe światowe gwiazdy zmierzą się o to, kto w tej chwili jest najlepszy na świecie.

Kilka meczów już za nami i jak na razie mamy niespodzianki. Drużyny azjatyckie, oprócz Japonii zaprezentowały się fatalnie. Holendrzy z solidnym zaciągiem z MLB wygrali swój 1 mecz do 0. Chiny zanotowały tylko 1 hit przeciwko dosyć przeciętnej Kubie.

Na jutro bardzo dobrze wygląda wygrana Australii z Chinami. Kangury jak na razie bardzo dobrze radzą sobie z Japonią, a patrząc na występ Chińczyków z Kubańczykami, opcja na Australijczyków wydaje się być obowiązkowa, nawet z handicapem.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Na dzisiaj również pokusiłbym się na Australię. Wczoraj dobry mecz zagrali. I tak jak Kuba nie oddali żadnego runa reprezentacji Chin, a zdobyli nie mało, bo aż 11. Kuba jest oczywiście faworytem spotkania, ale ja bym tu widział malutką niespodziankę, a kurs na Australię jak najbardziej do gry.
W moich bukach jeszcze nie wystawione kursy, ale znalazłem kursy w granicach 2,70-2,80, więc warto pograć.
Obie reprezentację spotkały się już na WBC w 2009r. Wtedy górą była Kuba. Czas na rewanż.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Australia z Kubą to spotkania o 2. miejsce w grupie B - zwycięzca spotkania będzie grał w grupie E (druga faza) gdzie czeka na nich Izrael , Holandia i Japonia.
O zawodnikach z Kubańskiej ligi nic mnie nie wiadomo (jak co WBC/Igrzyska). Dopiero za rok/dwa którys wypłynie na wielką wodę MLB jak 4 i 8 lat temu (Cespedes/Abreu/Chapman etc.)
Zawodnicy z Australii z różnym doświadczeniem - kilku liznęło MLB
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Gramy przeciwko Chińczykom. Jak na razie to najgorsza drużyna turnieju, bez battingu, pitching też nędzny. Tylko nieudolności Kubańczyków zawdzięczają tak niską porażkę. Kuba miała zdaje się wskaźnik RISP 5-21. Australia już lepiej wykorzystała słabość przeciwnika i poszła dwucyfrówka.
Nie wiem, jak do tego meczu podejdą Japończycy, ale różnica klas jest tak duża, że Chińczycy nie powinni zbytnio zapunktować. Może jakiś jeden przypadkowy solo HR, albo błąd zawodników z pola.

Chiny poniżej 2.0 runa 1.92 Betsafe✅
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Venezuela - 1.5 po kursie ponad 2 to dla mnie bet dnia. Z królem Felixem na górce i z taka ekipa jak cargo, miggy czy Altuve. Naprawdę uważam że warto
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Ale wczoraj Puerto Rico załatwiło Venezuele. Nie dość, że sprawili małą niespodziankę, bo faworytem nie byli to jeszcze Venezuela się poddała i mecz zakończył się w 7 inne. (Mercy Rule).
Puerto Rico to finalista poprzedniego WBC.
Jutro o 3:30 czasu polskiego grają z Meksykiem. Gdzie o dziwo nie są faworytem dla bukmacherów. Meksyk rozegrał jedno spotkanie. Przegrane w 9 Inningu, gdzie Włochy wybili im 5Run.
Baseball to gra serii. Tę serię musi podtrzymać Puerto Rico chcąc wyjść z grupy. Ta drużyna ma potencjał.
A takiego kursu, aż żal nie zagrać.
Puerto Rico ML @2,00 bet365 ✅
Niezłe wahania kursów. Na PR lecą w dół.
Co do mercy rule. Źle się określiłem. Ale jak zwykle Grzesio wszystko wyjaśnił. Pozdro
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie dość, że sprawili małą niespodziankę, bo faworytem nie byli to jeszcze Venezuela się poddała i mecz zakończył się w 7 inne. (Mercy Rule).
A to nie jest tak, że przy 10+ różnicy mecz zakończył się automatycznie? Zdaje się, że po 7 inningach już można mecz skończyć.
Co do samego meczu, to jak na razie drugie rozczarowanie po Amerykanach. Nie wiem, czy zlekceważyli rywala, czy po prostu gracze z MLB nie mają motywacji do gry w takich turniejach. Jak na razie, tylko Dominikana spełniła oczekiwania i dla mnie staje się w tym momencie faworytem do końcowego triumfu.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
A to nie jest tak, że przy 10+ różnicy mecz zakończył się automatycznie? Zdaje się, że po 7 inningach już można mecz skończyć.
Co do samego meczu, to jak na razie drugie rozczarowanie po Amerykanach. Nie wiem, czy zlekceważyli rywala, czy po prostu gracze z MLB nie mają motywacji do gry w takich turniejach. Jak na razie, tylko Dominikana spełniła oczekiwania i dla mnie staje się w tym momencie faworytem do końcowego triumfu.
Japonia dwa razy wygrywała WBC , póki co 3-0 - dzisiaj kolejny mecz ???? To też faworyt - tymbardziej że postarali się ogarniczyć zawodników MLB by wziąć rywali nieco z zaskoczenia (batterzy z MLB nie wiedza do końca jak odbijąć vs miotacze których w życiu nie widzieli)
Mercy Rule
Games are called if one team is ahead by:
▶ 10 or more runs when the opposing team has batted in at least seven innings
▶ 15 or more runs when the opposing team has batted in at least five innings
Mercy rules do not apply during the championship round.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Japonia dwa razy wygrywała WBC , póki co 3-0 - dzisiaj kolejny mecz To też faworyt - tymbardziej że postarali się ogarniczyć zawodników MLB by wziąć rywali nieco z zaskoczenia (batterzy z MLB nie wiedza do końca jak odbijąć vs miotacze których w życiu nie widzieli)
No właśnie zdziwiłem się, że buki stawiają Japonię na równi z USA i Dominikaną. Zdaje się, że najlepszych miotaczy MLB już wyciągnęło, więc niby kim mają ich zaskoczyć. Jak to tej pory batting Japonii bez szału. Z Australią się męczyli, z Kubą to była szalona końcówka, ale pierwsza połowa meczu też bez szału, Chińczyków tez jakoś mocno nie obili, bo tylko 8 hitów z tak słabą drużyną. Trudno określić wartość tych zwycięstw, ale patrząc na to, jak zaprezentowali się wczorajsi faworyci, to nie ma co skreślać Japończyków. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało z Holandią, gdzie już mamy graczy z MLB.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
No właśnie zdziwiłem się, że buki stawiają Japonię na równi z USA i Dominikaną. Zdaje się, że najlepszych miotaczy MLB już wyciągnęło, więc niby kim mają ich zaskoczyć. Jak to tej pory batting Japonii bez szału. Z Australią się męczyli, z Kubą to była szalona końcówka, ale pierwsza połowa meczu też bez szału, Chińczyków tez jakoś mocno nie obili, bo tylko 8 hitów z tak słabą drużyną. Trudno określić wartość tych zwycięstw, ale patrząc na to, jak zaprezentowali się wczorajsi faworyci, to nie ma co skreślać Japończyków. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało z Holandią, gdzie już mamy graczy z MLB.
Japońscy miotacze z NPB to całkiem przyzwoity poziom, więc nie powiedziałbym że nie mają ich kim zaskoczyć.
Sporo dobrego narybku wśród młodych i tych 25-28 l którzy jak podrosną to mają szansę przenieśc się na pare lat do MLB
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
4. edycję WBC wygrały Stany Zjednoczone - pokonując w finale 8-0 Portoryko.
Jest to pierwszy tytuł dla USA. Następna edycja WBC w 2021 roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom