>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 Kolejka Ligue 1 [10-12.03.2017]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami już 29 kolejka Ligue 1. Widzę, że niestety mało w dziale ciekawych dyskusji i typów. Przecież na tej lidze można nieźle być na plus ???? ))
Wiem, że ostatnio sam się mniej tu udzielam, ale Was zachęcam gorąco do pisania przemyśleń.
W najbliższy weekend przed Nami z pewnością ciekawy mecz Marsylii oraz Monaco. W Ligue 1 sytuacji wygląda o tyle ciekawie, że TOP 3 wydaje się już ustawiony...pytanie tylko o kolejność, ale nie sądze, aby na koniec sezony ktoś z obecnego top 3 z niego wypadł ???? Co o tym myślicie ?
Przyglądam sie też Marsylii...nareszcie zaczęli coś grać...może nawet dogonią Lyon i zagrają w pucharach...?
ZAPRASZAM DO ROZMOWY ????​
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślę nad postawieniem dużej sumy na Nice w piątkowym meczu. Co o tym myślicie?
Kwestia stawki jest tylko i wyłącznie Twoim wyborem.
Generalnie Nice oczywiście wydaje się faworytem, ale napisz dlaczego sądzisz, że warto na nich wchodzić mocniej ?
 
M 27

milt

Użytkownik
Myślę nad postawieniem dużej sumy na Nice w piątkowym meczu. Co o tym myślicie?
Nole słusznie napisał, że stawka za jaką zagrasz ewentualnie ten typ to wyłącznie Twoja decyzja. Ja tylko napiszę co myślę o grze na zwycięstwo Nicei. Moim zdaniem Nicea wygra ten mecz. Gospodarze bez porażki od 5 spotkań. Cztery zwycięstwa trzy z tych meczy wygrane do zera. U siebie nadal niepokonani, bilans 11-3-0. Caen na wyjazdach 2-2-10.
Caen wygrało ostatnio dwa mecze z St. Etienne i Nancy, ale w meczu z Nice będzie im strasznie trudno o ugranie chociaż remisu. Piłkarze Nice grają dużo lepszą piłkę niż te dwie drużyny. Nancy przegrywa niemal wszystko i nawet nie strzelili bramki od 6 spotkań. St. Etienne ostatnio w kryzysie nie tylko przegrali z Caen, ale też z Montpellier, a ostatnio zremisowali z ostatnią Bastią 0:0.
Ponadto piłkarze Caen potrafią coś ugrać jeśli nie stracą pierwsi bramki i nie muszą gonić wyniku i tu wygląda to naprawdę ciekawie bo Nice w 20 na 28 spotkań strzelała pierwsza bramkę. W meczach u siebie jest jeszcze lepiej w 12z14 spotkań pierwsi strzelali piłkarze Nice.
U gospodarzy nie zagra najlepszy strzelec Plea, ale bez niego powinni sobie poradzić tak jak w ostatnich trzech meczach które wygrali skromnie:
1:0 z Lorient i Dijon, 2:1 z Montpellier.
Podsumowując typ na zwycięstwo Nice powinien wejść, a oprócz tego polecam też under 2,5 ze względu na osłabienie w ataku gospodarzy i ostatnie wyniki obu drużyn: Caen 4 undery w ostatnich 5 meczach.Nice 3 z czego były to zwycięstwa po 1:0.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Niedziela 21.00
Lorient-PSG
Lorient wygra kurs 10 (u sponsora Stoke)
Typ opieram na porazce zespolu ze stolilcy z Barcelona. Mysle ,ze psychicznie nadal beda rozbici po tak spektakularnej porazce, Lorient niby ostatnie i broni sie slabo ale za drobne moze Psg da po raz kolejny zarobic. Niektorzy beda pisac ,ze z tak slabym przeciwnikiem jak Lorient gracze PSG beda chcieli zmazac plame u kibicow ale watpie by Ci kibice chcieli ogladac ta zbieranine przeplaconych &quot;zawodnikow&quot; przez najbizsze tygodnie, a zwyciestwo z ostatnim zespolem nawet i 0-6 chwaly im nie przyniesie ani fazy pucharowej Ligi Mistrzow nie zwroci wiec mozna zaatakowac delikatnie na gospodarza.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Nice - Caen
Typ: 1
Buk: Bet365
Kurs: 1.7 ⛔⛔⛔ 2:2 Wtopa

W ostatnim okresie dwukrotnie zaufałem piłkarzom Nicei i dwukrotnie się nie zawiodłem, a były to spotkania wyjazdowe. Teraz przyjdzie im się zmierzyć na własnym boisku z zespołem Caen.

Nicea cały czas walczy o mistrzostwo Francji. Do prowadzącego Monako traci zaledwie trzy punkty. Dotychczas borykała się ze spotkaniami wyjazdowymi, ale ostatnio nawet to udało się ustabilizować i ich wyniki napawają optymizmem.

Caen to jeden z najsłabszych kadrowo zespołów ligi. Ich wyniki potwierdzają wartość kadrową, bo na ten moment plasują się na odległej, 14-stej pozycji, mając zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.

Argumenty, które skłaniają mnie do postawienia ,,jedynki&quot; to:

1) jak już wspomniałem, Nicea ma zespół o wiele lepszy jakościowo

2) forma - gospodarze w 5-ciu ostatnich meczach uzbierali aż 13 punktów, goście zdobyli ich 6, pokonując zespół jeszcze słabszy, bo Nancy oraz będące w słabej formie na wiosnę St. Etienne

3) aspiracje - gospodarze walczą o mistrzostwo, goście bronią się przed spaddkiem

4) atut własnego boiska niezwykle w tym meczu istotny - Nicea rzadko kiedy trafi punkty u siebie. W L1 ma bilans w tym sezonie 11-3-0, co musi robić wrażenie! Caen to jeden z najsłabszych zespołów wyjazdowych, z bilansem 2-2-10.

Niepokój może budzić absencja najlepszego strzelca w ekipie Nicei - Alessane Plei. Ma go jednak kto zastąpić, bo prawdopodobnie wystąpi Balotelli a więc zawodnik doskonale wszystkim znany i potrafiący strzelać bramki - pod warunkiem tylko, że coś mu nie odbije (a to się niestety zdarza) i nie wyleci za szybko z boiska. Oprócz tego zabraknie też kilku innych zawodników, ale żaden z nich nie odgrywa aż tak waznej roli, jak wspomniany Plea.

W ekipie gości jednak również braki kadrowe. Paru zawodników nie zagra z powodu urazów, szczególnie dotkliwe wydają się być dziury w defensywie.

Podsumowując: liczę na dobrą postawę Nicei przed własną publicznością i pogoń za liderem tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Moje propozycje (bez szczegółowej analizy) na weekend:
1) Nice wygra (vs Caen) - @1.80 (bet365)⛔
Popieram analizę powyżej + dołożę od siebie jedno zdanie, a mianowicie Nicea bez Plei rozegra już niepierwszy mecz z rzędu więc są już niejako przyzwyczajeni do gry bez niego.
2) PSG -1.5 gola (vs Lorient) - @1.97 (bet365)⛔
Po kompromitacji w Hiszpanii, Paryżanie dojdą do siebie raczej do niedzielnego wieczora i pewnie pokonają na wyjeździe kandydatów do spadku z Lorient. Cóż im pozostało? Cóż pozostało Emery&#39;emu? Liga + Puchar Ligi... Z ogórami pokroju Lorient PSG muszą wygrywać a jednobramkowe zwycięstwo z ostatnią drużyną ligi nie zadowoli ich fanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
santimina 14

santimina

Użytkownik
Siema mam pytanie dla grajacych w Unibecie, czy sa zaklady na zawodnika ze strzeli jednego gola? bo jak zerkam np na mecz Monaco-Bordo to ktos musi strzelic minimum dwa co jest wg mnie dziwne bo solowy tez powinny widniec...
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Siema mam pytanie dla grajacych w Unibecie, czy sa zaklady na zawodnika ze strzeli jednego gola? bo jak zerkam np na mecz Monaco-Bordo to ktos musi strzelic minimum dwa co jest wg mnie dziwne bo solowy tez powinny widniec...
Wejdź w ten mecz, zakładka &quot;Zdobywca gola&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
12.03.2017 g. 21.00 Lorient- PSG
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,87
Marathon
Stawka 6j


Z reguły nie grywam spotkań kiedy zespół z top 3 gra z totalną czerwoną latarnią, ale uważam że jeśli PSG chce coś osiągnąć w L1 w tym sezonie to muszą szybko się podnieść i zapomnieć o gwałcie dokonanym przez Barcelonę.
PSG nie wyglądało tak źle na Camp Nou jak pprzedstawia to wynik, tak naprawdę powinni załadować Barcelonie przynajmniej 3 bramki, ale zabrakło zimnej krwi, a potem swoje zrobił sędzia. Skoro gracze PSG mieli kilka setek w Hiszpanii, to powinni mieć ich dziś kilkanaście z ogórkami z Lorient. Gospodarze solidnie osłabieni w środku pola, oraz w ataku o czym można poczytać tutaj: http://www.goal.pl/345283-lorient-vs-psg.html

Liczę na odreagowanie złości i zawodu piłkarzy Emery`ego i wysokie zwycięstwo z dzisiejszym rywalem. Poza tym gramy coś takiego:

BTS -nie @ 2,08 Marathon 5/10
PSG + under 3,5 @ 2,33 Marathon 3/10
DW 0-3 @10,00 BetVictor 1/10
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
LORIENT - PARIS SG
12/03/2017 - 21:00

Psg doznało w Barcelonie sromotnej porażki 1-6 i odpadło z LM.Trochę winy jest
ze strony samych piłkarzy bo po zdobyciu gola na 1-3 myślami byli juz
w`` niebie``.Jednak do takiego stanu rzeczy jak sam wynik przyczynili się
sędziowie spotkania a w szczególności główny arbiter.Było mineło czas wracać
na swoje podwórko w kraju Dziś na stadion Stade Yves Allainmat - Le Moustoir
w Lorient. Na obiekcie zasiądzie za pewnie sporo kibiców , którzy są zdania że
zawodnicy z Paryża są wypaleni. Dla mnie to drużyna Unai Emery poradzi
dziś sobie z przeciwnikiem i zainkasuje 3 punkty.Psg ma na tyle silny zespół z Cavianim
na czele by wygrać to spotkanie kilkoma golami.Lorient zajmuje 20 miejsce w tabeli
a bilans ostatnich 4 spotkan w lidze to 4 porażki.Jedynym plusem dla Lorientu to
ze moga zdobyć gola mając takeigo gracza jak B. Moukandjo , bo A. Waris [ pazuje za kartki].
Typy na dzis to HE-1 dla gości i delikatnie BTS dla obu zespołów.

HE- 1 typ PSG /1.66 Bet365 ⛔:-(
BTS obie /1.80 Bets365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom