>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Indian Wells - 08.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 08.03.2017 - 20.03.2017
Nawierzchnia: Hard Plexive
Kategoria: Premier
Pula nagród: $6,993,450
Oficjalna strona turnieju: http://www.bnpparibasopen.com/
Lista Startowa: http://www.bnpparibasopen.com/en/players/2017-entry-list
Drabinka: http://www.bnpparibasopen.com/en/draws/womens-singles
Plan gier: http://www.bnpparibasopen.com/en/scores/matches-in-progress
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/wta-indian-wells/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Na jutro proponuję naszą rodaczkę Magdę Linette, która zagra w parze z utalentowaną zawodniczką młodego pokolenia Sofią Kenin

Magda po bardzo złym początku roku, ostatnimi czasy nabrała trochę pewności siebie i udało jej się dotrzeć aż do półfinału turnieju w Kuala Lumpur. Oczywiście miała po drodze sporo szczęścia, dostała się tam również przez słabą dyspozycję jej przeciwniczek. W jej grze widać jednak poprawę, szczególnie podczas gemów serwisowych.

Sofia Kenin to osiemnastoletnia tenisistka, która dopiero zaczyna karierę seniorską. Jest niezwykle utalentowana - dotarła aż do półfinału dziewczęcego US Open. Tylko że swój ranking zbudowała występami w ITF-ach, a dodatkowo miała dość słabą końcówkę roku. W 2017 za to rozegrała zaledwie jeden mecz, który zresztą przegrała.

Myślę, że Magdę spokojnie stać na odprawienie nieopierzonej, choć utalentowanej tenisistki zza oceanu. Forma i doświadczenie zdecydowanie będą stały po stronie naszej rodaczki.

Dlatego też proponuję:

Linette - Kenin
Typ: Linette
Kurs 1,85
Buk: Pinnacle
Czas: 7.03 g. 0:30 ✅✅✅ (7:5, 6:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Ozaki - Crawford ::: 1 ✅
BetOnline ::: 1,85
Bilans pojedynków dużo lepiej wygląda po stronie Ozaki. W tym sezonie Japonka zdążyła już ograć Safarovą i Narę. Wygrane z średniakami: Goncalves, Buyukakcay, Cepede. W zeszłym sezonie potrafiła też odprawić kilka nazwisk: Schiavone, Stephens, Flipkens. Bilans trochę nadmuchany ITFami.
Crawford w zeszłym roku zagrała świetny turniej w Brisbane, a potem długo długo nic. Udało jej się jeszcze później wygrać z Begu ale potem już nie znajdziemy klasowej rywalki, która by przegrała z Samanthą. W roku bilans 2/4: wygrana z Davis przyciąga uwagę ale w świetle porażek z Aiavą, Ferro i Savinkyh traktuję to jako przypadek.
Wyniki Ozaki wydają mi się dużo regularniejsze.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Linette - Hibino
g. 23:00

Konsekwentnie idę w stronę Linette.

Pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie po ostatnim meczu, gdzie męczyła się co prawda w pierwszym secie, ale w drugim odprawiła swoją przeciwniczkę do zera.

Teraz naprzeciwko stanie dobrze jej znana zawodniczka Nao Hibino, z którą to... nasza Magda przegrała 2:1 niedawno, bo 4 marca.

Teraz jednak Polka będzie miała po swojej stronie mały handicap. Mianowicie mniejsze zmęczenie. Nie dość, że Hibino musiała grać finał Kuala Lumpur, to jeszcze wczoraj stoczyła trzysetowy pojedynek z Aną Bogdan.

Linette powinna być głodna rewanżu na Japonce. Niewiele brakło, a w pamiętnym spotkaniu udałoby jej się zwyciężyć. Myślę że dziś tego dokona.

Linette 1,56
Pinnacle. ✅✅✅ (6:1, 7:6) Nie dość, że typ trafiony, to jeszcze Madzia zamknęła mi kupon z kursem 11 :cool:
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Godzina: 21:35
Lepchenko V. - Hradecka L.
Typ: Hradecka L. wygra 2-0 w setach
Kurs: 4.50
Typ: Hradecka L.
Kurs: 2.65
Unibet

Odrazu zwróciłem uwagę na ten pojedynek, zwłaszcza na nazwisko Lepchenko. Wczoraj się upiekło tej Pani, bo grała z całkowicie rozregulowana Schmiedlova. Jednak gdy ona zaczęła łapać rytm pod koniec, to już Lepchenko była w dużych opałach. Ten kto oglądał Varvare Lepchenko zwrócił uwagę na jej poruszanie. Mnie to tak irytuje, że ledwo ją oglądam. Chodzi tak ociężale jakby była w betonowych butach, a między nogami miała kołek, a raczej tuzin kołków. Ona nie potrafi chodzić, a nie ma sensu wspominać o jakimś bieganiu nawet. Lepchenko może myśleć o wygraniu meczu, czy równej walce gdy po drugiej stronie jest zawodniczka, która nie potrafi narzucić swoich warunków. Właśnie wczoraj z taką grała, ale dziś już nie będzie tak łatwo. To Lepchenko dziś musi biegać, ryzykować i podejmować ryzyko bez zastanowienia. Gdy gra z kimś mocniejszym w ataku ma ogromny problem i szybko dostaje tkzw oklep. Lucie Hradecka dzisiejsza rywalka Lepchenko może ten mecz szybciutko zrobić i poskładać 2-0 w setach Amerykanke. To Luci ma większą siłę rażenia, gra mocniej i pewniej. Jednak ona ma dużą wadę, a zarazem zaletę. Ona nie wstrzymuje ręki, a gra zawsze ile fabryka dała, jak trafia to wygrywa, jak nie to mecz szybko ucieka. Na tle dzisiejszej rywalki Hradecka nie powinna mieć problemu z umieszczanie piłeczki w korcie i wygrywaniem bezpośrednich punktów na jedno, bądź dwa uderzenia. Lepchenko nie potrafi grac w takich warunkach i dziś jedynie może zaprezentować swoją ociężalosc na korcie.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Brengle - Maria ::: 1 ✅
BetOnline @1,7
Niby bilans w bezpośrednich pojedynkach 4:0 dla Marii ale obecnie zawodniczki walczą moim zdaniem w innych ligach. Maria już nie ma takiej kondycji i sprawności fizycznej jak kiedyś. Grywa w ITFach, czym sobie trochę bilans nadmuchała ale trzeba spojrzeć z kim ona przegyrwa (tylko w tym sezonie): Loeb, Komardina, Lao, Ferro.
Natomiast Brengle konkuruję z naprawdę dobrymi zawodniczkami. W tym sezonie pokonała Zheng, Beck, Kr. Pliskovą, S. Williams. A jak już przegrywała to raczej z zawodniczkami w formie: Riske, Doi, Ostapenko.
Wydaję mi się, że ten bilans bezpośrednich pojedynków może mylić rynek bo kursy są bardzo dziwne według mnie.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Brengle - Maria ::: 1
BetOnline @1,7

Niby bilans w bezpośrednich pojedynkach 4:0 dla Marii ale obecnie zawodniczki walczą moim zdaniem w innych ligach. Maria już nie ma takiej kondycji i sprawności fizycznej jak kiedyś. Grywa w ITFach, czym sobie trochę bilans nadmuchała ale trzeba spojrzeć z kim ona przegyrwa (tylko w tym sezonie): Loeb, Komardina, Lao, Ferro.

Natomiast Brengle konkuruję z naprawdę dobrymi zawodniczkami. W tym sezonie pokonała Zheng, Beck, Kr. Pliskovą, S. Williams. A jak już przegrywała to raczej z zawodniczkami w formie: Riske, Doi, Ostapenko.

Wydaję mi się, że ten bilans bezpośrednich pojedynków może mylić rynek bo kursy są bardzo dziwne według mnie.

Bardzo bym uważał na ten typ. H2h w kobiecym tenisie ma ogromne znaczenie i było to już sprawdzane nie raz. Ja tu idę odwrotnie zobaczymy wieczorem kto będzie miał racje.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Errani - Minella
Pierwsza runda Indian Wells przed nami, w mojej ocenie spotkanie to ma dość wyraźną faworytkę, wbrew temu co można sądzić po kursach zaproponowanych przez bukmacherów. Patrząc na to co prezentują ostatnio obie panie na korcie, to reprezentantka Luksemburga powinna ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Wiadomo, jak to w tenisie, że mecz meczowi nierówny i poprzednie występy obu pań mogą nie mieć tutaj żadnego znaczenia, ale w tym przypadku jest jednak nieco inaczej. Przede wszystkim patrząc od strony Włoszki, to od pewnego czasu zdecydowanie obniżyła loty. Już nawet na cegle nie była w stanie nic zwojować w poprzednim sezonie, a co dopiero na kortach twardych. O ile jednak w poprzednim sezonie czasami potrafiła zaskoczyć, tak od początku tego wygląda to już dramatycznie. Jeden wygrany mecz w tym roku (z Ozaki na AO), w lutym u siebie w Fed Cup mocne baty od Hantuchovej i porażka ze Sramkovą 1-2. Dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Minella na pewno nie jest jakąś wielką tenisistką, Włoszka sprzed 3-4 lat wzięłaby to spokojnie, no ale mamy rok 2017. A tutaj reprezentantka Luksmeburga wygląda całkiem przyzwoicie. Potencjał zawsze ta dziewczyna miała, tyle że z jego wykorzystaniem bywało nienajlepiej delikatnie mówiąc. Od poprzedniego sezonu coś jakby jednak drgnęło, pograła trochę w itf, parę z nich wygrała. W tym sezonie próbuje swoich sił już na poziomie WTA i trzeba powiedzieć, że z całkiem niezłym skutkiem. Boserup, Linette, Cepelova, Zhu, Garcia, Sadikovic te panie potrafiła w tym roku ograć. Tutaj po kwalifikacjach, najpierw 2-0 z Hantuchovą i wczoraj cięższy mecz z Martincovą wygrany jednak po 3 setach. Jeśli Minella zagra to co potrafi, nie będzie lawiny UE to spokojnie tutaj powinna wygrać. Errani na równi pochyłej, serwis (o ile tak to można nazwać) dramatyczny jak zwykle, nogi już tak nie niosą jak dawniej, pojawia się sporo UE. A jak nie idzie to Włoszka o dziwo dość szybko potrafi strzelić focha i po zabawie. Po tych kursach, które tutaj mamy śmiało proponuje iść w stronę Minelli.
Minella 2.00
bet365
 
G 0

gem

Użytkownik
Jeśli turnieje rangi ITF to są turnieje z sąsiadami to brawa dla tego Pana ????
co turniej są niespodzianki gdzie faworytki grające regularnie w turniejach WTA przegrywają z młodszymi zawodniczkami grającymi na co dzień w turniejach ITF, ponieważ taka jest kolej rzeczy, że gdzieś trzeba zaczynać i pokonywać kolejne szczeble kariery. Magda Linette wygrała w zeszłym roku $100,000 Cagnes-Sur-Mer i jeśli uważasz że jest to anonimowa zawodniczka która traktuje sport amatorsko to chyba się nie znasz na tym sporcie.
 
bollekkk 91

bollekkk

Użytkownik
Jeśli turnieje rangi ITF to są turnieje z sąsiadami to brawa dla tego Pana ????
co turniej są niespodzianki gdzie faworytki grające regularnie w turniejach WTA przegrywają z młodszymi zawodniczkami grającymi na co dzień w turniejach ITF, ponieważ taka jest kolej rzeczy, że gdzieś trzeba zaczynać i pokonywać kolejne szczeble kariery. Magda Linette wygrała w zeszłym roku $100,000 Cagnes-Sur-Mer i jeśli uważasz że jest to anonimowa zawodniczka która traktuje sport amatorsko to chyba się nie znasz na tym sporcie.
Ze swojej wiedzy na temat tenisa jestem usatysfakcjonowany. Porównując 23-letnią Collins (a więc zawodniczkę która bądź co bądź jest już w miarę niemłodym sportowcem) z Monica Puig, to tak jakbym porównywał karierę Roberto Cecona (patrz Wikipedia - nie wiem ile lat skończyłeś) do kariery Svena Hannawalda (tego też możesz nie pamiętać).

Nie wiem czy rozumiesz tę zależność, a boję się, że możesz nie zrozumieć tego co chcę przekazać.

Turnieje ITF dla 23-letniej tenisistki to żaden wyczyn. Pewnego pułapu już nie przeskoczy.

To moje ostatnie zdanie na ten temat, męczy mnie ta dyskusja. A jeśli się nie podoba, to radzę omijać posty autora Bollekkk szerokim łukiem. Typera jednak jak mniemam ocenia się na podstawie wyników, a na te nie narzekam.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Peng - Tsurenko ::: 1 ✅
BetOnline @1,88
Ze wszystkich linii na dzisiaj ta najbardziej mi się podoba. Tsurenko wygrała turniej w Acapulco przypadkiem - dwa krecze i zmęczona Mladenovic w finale, która grała okropnie.
Ostatnio dziewczyny grały w Dubai i 6-1, 6-1 dla Chinki. Nie wydaję mi się, żeby to był przypadek bo Peng ostatnio w formie. Odprawiała naprawdę dobre zawodniczki i to dość gładko: Strycova, Stosur, Safarova, Zheng, Kasatkina, Siniakova.
Townsend - Linette ::: 2 ✅
BetOnline @1,79
Wydaję mi się, że Polka wreszcie w dobrej formie. Widziałem ją trochę z Safarovą to rzeczywiście nieźle wyglądała jej gra, prawie ograła Czeszkę w Budapeszcie. Troche psychika jeszcze jej siada czasami bo z Kucovą miała wygrany mecz i go oddała ale fizycznie wygląda to dobrze. Wygrana z Hibino i Duan mogą dawać trochę zaufania.
Townsend ma 21 lat i się wybija dopiero. Zeszły sezon niezły na poziomie ITFu i kilka dobrych spotkań z średniakami. W tym sezonie też nienajgorsze wyniki. Jednak wydaję mi się, że Linette jest teraz na wyższym poziomie. Zakład wynikający bardziej z wyczucia niż analizy ich pojedynków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Miałeś racje MarinCilic ???? Odnośnie typów dzisiejszych w pełni popieram.
Goerges vs Tomlanovic 2 @ 3.05 Royrichie
Goerges? Kariera przepaść. Wielki talent i wszystko marnie stracone. Ten sezon coś tam pogrywa, ale nic wielkiego. Tomlanovic wraca po wielkiej przerwie. Pokonała wracającą do formy Buchard co jest dobrym prognostykiem. Jak dla mnie umiejętności po stronie Chorwatki, ale nie oszukujmy się obie panie nie są bogami tenisa i tu mogą różne dziwne rzeczy sie dziać. Obie panie ostatnio oddały mecz po kreczu więc będzie ciekawie ????
Arruabarena vs Safarova 1 @ 4.5 Royrichie
Nie ukrywam, że szukam tu nieszpodzianki. Arruabarena niby tragedia, ale coś tam pogrywa i nie dostaje batów do jednej bramki. Walczy, próbuje i może to w końcu zaowocuje dziś? Ona wbrew pozorom całkiem nieźle sobie radzi na Hardzie więc można mieć duże nadzieje. Safarova ostatnio niezły turniej w Budapeszczie. Porażka w finale z Babos, ale czy ona naprawdę tak dobrze tam grała? No nie powiedziałbym, a mecz z Babos to była jawna komedia. Safarova gra poziom niżej od tego co było kiedyś. Już nie należy do czołówki i może dostać dzisiaj baty.
Jak dla mnie fajne kursy na to zdarzenie i na poprzednie można lekko spróbować.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godz: 20:00
Spotkanie: Mariana Marino Duque - Patricia Maria Tig
Typ: 2
Kurs: 1,92
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tym pojedynku typuję zwycięstwo Rumunki Tig. Kolumbijka Duque w tamtym sezonie miała kontuzję barku przez co była wyeliminowana z gry przez kilka miesięcy. Wróciła w styczniu na korty ale póki co jej gra nie jest ustabilizowana i widać, że jeszcze do pełni formy nie doszła po tej przerwie. Brakuje jej jeszcze takiej siły i precyzji jaką dysponowała wcześniej i wydaje mi się, że to będzie kluczowe w tym spotkaniu. Tig na początku roku nic wielkiego wprawdzie nie grała ale jej forma z meczu na mecz rośnie i widać progresję w jej grze. Obie swoje poprzednie dwie rywalki ogrywały po 2-0 i dzisiaj, któraś z pań odpadnie i według mnie będzie to Kolumbijka Duque. Jak pisałem wyżej kieruję się tutaj głównie obecną dyspozycją i formą. Według mnie w lepszej dyspozycji jest Tig a jej forma z meczu na mecz rośnie stąd typ na jej wygraną, bo uważam, że na dziś dzień Tig na korcie o nawierzchni twardej jest mocniejsza niż jej rywalka z Kolumbii.
⛔ 2-1 (6-4 , 0-6 , 6-4)
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Magda Linette-vs-Taylor Townsend over 21,5g @ 1.97 Sbobet ⛔ brawo Magda

Moim zdaniem kurs na to zdarzenie jest przeszacowany. Myślę, że na over w tym przypadku powinno być 1,70-1,80. &quot;Na papierze&quot; bardziej prawdopodobne jest w tym spotkaniu, że zobaczymy zacięty pojedynek, niż jednostronny.

Linette ostatnio dobra dyspozycja. Natomiast Townsend jest niebezpieczną zawodniczką, szczególnie, kiedy gra przed własną publicznością. Ciężko tutaj wskazać jednoznacznie faworyta, chociaż jakbym musiał to podpisałbym się pod Linette.

Widzę tutaj zacięty pojedynek, w którym być może o zwycięstwie zadecyduje kilka piłek. Dodam, że obie tenisistki nie grają równo i często miewają przestoje, także 3 sety również są wielce prawdopodobne. Myślę, że warto spróbować.
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Konta-Watson

Dwie panie z jednego kraju...jestem przekonany ze Joanna wygra nawet gladkie 2-0.argumenty są zdecydowanie. Za Joanna serwis gra kątowa i sila .zdecydowanie Konta

Typ Konta
Bukmacher bet365
Kurs 1.30
 
happybet 0

happybet

Użytkownik
Konta-Watson

Dwie panie z jednego kraju...jestem przekonany ze Joanna wygra nawet gladkie 2-0.argumenty są zdecydowanie. Za Joanna serwis gra kątowa i sila .zdecydowanie Konta

Typ Konta
Bukmacher bet365
Kurs 1.30
To jest analiza ? Wstyd,aż coś takiego wrzucić,bo żadnych racjonalnych argumentów nie podałeś.Ban powinien być za takie śmieszne wypociny... ????
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Vinci-Brengle 1,83 sportingbet
W tym meczu szedlbym w kierunku Wloszki, ktora przegrala.ostatnie mecze,ale nie z byle kim bo PLiskova i Mladenovic ostatnimi czasy sa bardzo mocne. Nawierzchnia z tego co pamietam na IW i w Miami jest dosc wolna i premiuje tych co lubia sobie pograc i pokombinowac na korcie, czyli bardziej w strone Vinci niz Brengle. Patrzylem na historie gir obu zawodniczek w tym turnieju i Wloszka co.roku gra tutaj przyzwoicie. Uwazam ze czas na dobry wynik ze.strony vinci.
 
Z 43

ziomal1985111

Użytkownik
To jest analiza ? Wstyd,aż coś takiego wrzucić,bo żadnych racjonalnych argumentów nie podałeś.Ban powinien być za takie śmieszne wypociny... ????
i co z tego ważne jedno zdanie i by mecz wszedł a nie wypociny na pół strony i typ nie wchodzi mało tego jeszcze przegrywa sromotnie:cool:✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
i co z tego ważne jedno zdanie i by mecz wszedł a nie wypociny na pół strony i typ nie wchodzi mało tego jeszcze przegrywa sromotnie
Które zdanie jest ważne? Suche typy można podawać w wątku - kupony. W tym dziale chodzi o to, żeby przekonać innych do swojego typu.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Mam pytanie. Po odpowiedzi posty do usunięcia.
Paddypower oferuje takie zakłady w tenisie jak :
Player A 1st Service Game Total Points
i np mecz Konta - Watson Konta over/under 5,5
O co dokładnie chodzi ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom