>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Indian Wells - 09.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Indian Wells, USA
Data rozgrywania: 09.03.2017 - 19.03.2017
Nawierzchnia: Hard Plexive
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $6,993,450
Oficjalna strona turnieju: http://www.bnpparibasopen.com/en
Lista Startowa: http://www.bnpparibasopen.com/en/players/2017-entry-list
Drabinka: http://www.bnpparibasopen.com/en/draws/mens-singles
Plan gier: http://www.bnpparibasopen.com/en/scores/matches-in-progress
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Copil - Rosol ::: 1 ✅
Pinbet88 @1,71
H:H 3:1 dla Czecha, ale ostatnio dużo lepiej wygląda Rumun. Dobre występy w Rotterdamie i Dubaju. Dwa razy machnął lekko Struffa i pokonał Seppiego. Berdych też musiał się z nim trochę pomęczyć. Ostatni kwartał zeszłego sezonu też się bardzo dobrze prezentował. Wygrywał z Darcisem, Sousą i Medvedevem. Widać, że jest w formie.
Rosol z kolei ostatnio słabiutko. Kreczował w Dubaju. Bardzo szarpana gra w zeszłym sezonie, w drugiej połowie roku tylko dwa razy zdarzyło mu się wygrać dwa razy z rzędu. W tym sezonie męczył się z tenisitami gorszej rangi: Corrie, Djere, a z lepszymi przegrywał: Lee, Donskoy.
Rumun młodszy o 5 lat, teraz kolei na niego, żeby powalczyć z lepszymi tenisistami, tak jak to robił Rosol jeszcze niedawno.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
M.Mmoh - S.Giraldo 1 @1.57 bet365
Mmoh urodzony w 1998 staje przed szansą na swój pierwszy występ w ATP Masters 1000. Amerykanin jak dotąd ogrywa się w amerykańskich challengerach z dobrym skutkiem bo jest tam wyróżniającą postacią. W Australian Open dostał dziką kartę ale jego starcie z Gilles Simon było jak spotkanie ze ścianą - 6-1 6-3 6-3 dla Francuza. Dziś los łaskawszy - 29 letni kolumbijczyk Giraldo to nie jest najwyższy światowy poziom, forma też nie taka jak kiedyś. Tydzień temu pojawił się w Acapulco, przegrał 2-1 z Albotem w półfinale Q. Ci zawodnicy już raz ze sobą grali - 21 pazdziernika w challengerze w Fairfield górą był Giraldo 6-3 7-5 dziś wiele wskazuje na to, że górą będzie Mmoh.
B.Becker - T.Kamke 1 @2.20 bet365
Jeśli mam być szczery to w tego typu meczach wybieram opcję z wyższym kursem. Mecz będzie pewnie obfitował w wiele &quot;ciekawych&quot; zwrotów akcji. Spotyka się dwóch Niemców, obaj w nędznej formie. Atutem przemawiającym za Beckerem jest to, że dużo czasu spędza w Stanach Zjednoczonych i zna tutujeszy klimat na pewno lepiej niż jego rodak Kamke. Tobias w ostatnich tygodniach zafundował sobie wycieczki od Rennes do Acapulco - 5 meczów wszystkie w plecy.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Smyczek-Laaksonen 1 @1.5
Smyczek juz tyle razy przechodzil te kwalifikacje, ze tym razme tez smialo powinein dac rade, a mecze w turnieju glownym tez wygrywal. Ogolnie to bardzo dobry okres gry Smyczka w roku jest zazwyczaj Ostatnio u Amerykanian lepiej z gra i nielze wystepy w Memphis czy Delray. Laaksonen to solidny zaowdnik, ale doswiadczeniem z Indian Wells w porownaniu do Smyczka nikle.
Groth-Benneteau 2 @1.5
Tutaj jest ryzuko teoretycznie wieksze. Benneteau w tym roku gra slabiej, ale zaowdnikiem jest lepszym i mysle, ze w tak duzym turnieju bedzie lepszy od Grotha jednak.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
ja polecam grac Ukraińca Marchenke, który gra z bardzo slabym w tym roku Gabashvilim. Ogladslem jego kilka spotkań i jest zenujacy
.. Kurs 1.61 jest naprawdę fajny.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Garcia Lopez - Pella ::: 1 ⛔
BetOnline @1,89
Granie Garcii to już wydaję się śmieszne. Światek bukmacherski ma z niego już niezłą zabawę. Gość zanotował serię 11 porażek. Ale oglądałem jego mecz z Nishioką i wcale nie wyglądał źle, wydaję mi się, że może odzyskiwać świeżość gry. Trochę się obudził ostatnio bo wygrał z Troickim i Brownem.
Natomiat Pella na hardzie to jest dramat. Ogólnie chłopak nie jest w formie, a jeszcze na tej nawierzchni to nie spodziewam się z jego strony zupełnie nic. On nie ma żadnych argumentów gry na tejże nawierzchni - brak serwisu, przyspieszenia, agresywnej gry. Na mączce to jeszcze może swoją grą wymęczyć przeciwnika ale na w Indian Wells to ze swoją grą nie ma co się pokazywać.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA) - Kwalifikacje, twarda
Godzina: 20:00
Spotkanie: Radu Albot - Alex De Minaur
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek tenisistów, którzy na początku tego roku nic specjalnego nie grają. De Minaur cały czas w kratkę wygrana, porażka, wygrana, porażka i tak ciągle od stycznia a, że wczoraj wygrał to wypada, że dzisiaj przegra ;) Albot z kolei początek roku to pasmo samych porażek, jednak teraz wygląda na to, że jego forma zwyżkuje, bo zaczyna z meczu na mecz grać lepiej i zaczynają się wygrane. Głównie właśnie tą formą kierowałem się stawiając tutaj na Albota. Jego forma wydaje się rosnąć, widać zwyżkę formy w jego grze, natomiast u Alexa jest ciągle to samo i stąd mój typ na zwycięstwo Radu. We wczorajszych meczach Albot pokonał Francuza Millota 2-0, natomiast De Minaur pokonał Japończyka Soedę 2-1, jednak bez większej rewelacji i gdyby Soeda trochę lepiej wykończył w niektórych akcjach to równie dobrze to on mógł wygrać to spotkanie. Jednak nie ma co gdybać Australijczyk wygrał i dzisiaj gra z zawodnikiem z Mołdawii Albotem i według mnie na dzisiaj zakończy się jego przygoda z kwalifikacjami do turnieju głównego w Indian Wells. Nie piszę, że dla Albota będzie to spacerek, bo obaj formą nie grzeszą i raczej spodziewam się tutaj długiego trzy setowego pojedynku ale ostatecznie w ciut lepszej dyspozycji wydaje mi się być Radu i stąd typ na niego. Obaj do tej pory spotkali się raz na turnieju we Francji w tamtym roku w Mouilleron-Le-Captif też na nawierzchni twardej i wówczas górą był De Minaur, który wygrał 2-1 (6-3 , 6-7 , 6-4). Dzisiaj spodziewam się podobnego meczu i wyniku a może nawet ciut bardziej jeszcze wyrównanego z tą różnicą, że dziś spodziewam się wygranej Albota.
✅ 2-1 (6-3 , 3-6 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Basilashvili - Bublik ::: 2 ⛔
BetOnline @3,22
Duża różnica w kursach między bukami. Akurat BetOnline ma najwyższy na Bublika. Szkoda mi nie skorzystać z tak wysokiej linii. Moim zdaniem Bublik może powalczyć z Basią jak równy z równym. Tutaj każdego wyniku bym się spodziewał. Trochę te wygrane z Thiem i Klizanem mogą mylić bo tam Austriak i Słowak zagrali beznadziejnie.
Bublik dobrze pogrywa ostatnio, wygrany challanger, wygrana z Pouille (ale tam też Francuz bez formy, chyba po kontuzji się jeszcze leczył). Młody talent. Przy tym kursie można atakować spokojnie.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
1 Runda INDIAN WELLS

Kursy się już pojawiły zatem można już stawiać !
Poniżej przedstawiam moje typy na 1 rundę , odważyłem się zagrać wszystkie mecze ( wyjątek mecz Mahut - Jaziri bo nie mam pojęcia jak go ugryźć ) w systemie MAXIKOMBI czyli blokowo , ale rownież można je zagrać jak i w singlu, jak i w jakimś ako.

Do każdego meczu jedno,dwa zdania.

BLOK A:
Robredo T. - Khachanov K. +1,5 seta ✅
Dzumhur D. - Harrison R.+1,5 seta ✅
Klizan M. +1,5 seta ✅ - Monteiro T
Edmund K.+1,5 seta ✅ - Elias G
Young D. +1,5 seta ✅ - Kozlov S
Fratangelo B. - Tomic B. +1,5 seta ⛔ nigdy wiecej tego pajaca
kurs:2,28 STS


Rusek passa porażek wkońcu musi przejść 1 runde, trafia na wracajacego po kontuzji dziadka Robredo. Seta przyjmniej na spokojnie powinien wygrac, dobry serwis silne mocne uderzenia ktorymi powinien zdemolowac Tommiego.
Ryan w formie niedawno wygrał w Memphis, znow gra u siebie łatwo skóry nie sprzeda.
Monteiro fajny zawodnik na maczce lecz na twardej traci duzo nie powienien postawic sie Klizanowi.
Jak wyżej Elias to typowu ziemiak , Edmund go zbije.
Donald złapał fajna forme , ładnie sobie pogrywa, gra z swoim rodakiem lecz jego ostatnie wystepy przekonują mnie iż młokosa powinien ograć.
Ostatnia para najbardziej niebezpieczna lecz ostatni raz sprobuje isc w strone Tomica, Oglądałem go w meczu z Darcisem jak zagra podobnie jak w pierwszym secie to i w tym pojedynku ugra seta.

BLOK B
Sousa J. +1,5 seta ✅ - Schwartzman D
Medvedev D +1,5 seta ⛔ . - Youzhny M
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ✅ - Pella G
Kurs: 2,06 STS


Dwaj ziemniaki, dwaj przyzwoite wystepy w Ameryce Płd., lecz jutro wracamy na korty twarde i styl Sosuy bardziej mi odpowiada na ta nawierzchnie,spodziewam sie zacietego meczu 3 setów co wiaze sie z powodzeniem mojego typu.
Pojdeynek Rosjanów, gram seta na mlodszego z nich który prezentuje sie w tym sezonie o niebo lepiej , fajny serwis , trzyma pilke wymianach , o dziwo na młodego dobra psychika,set powinien byc formalnościa.
Tu typ przeciwko Argentynczykowi, słaba forma dostaje od kazdego , przechodzimy jeszcze na nawierzchnie twarda w której wyników nigdy nie osiągał , naprzeciw jego staje Garcia-Lopez po passach porazek wkoncu wygrał , co daje płomyk nadzieji na poprawe jego gry. Wygranie przez niego seta moze byc trudne ale jest to do zrobienia.

BLOK C
Delbonis F. +4,5 gema ✅ - Kuznetsov An.
Olivo R +4,5 gema ✅ .- Vesely J.
Kurs: 1,99 STS


Rok temu Delbonis wygrał z Murray&#39;em , broni pkt , zatem zangazowanie bedzie, Kuznetsov jest słaby w tym sezonie jak barszcz , juz poleciałem przez niego pare razy w tym sezonie... handicap +4,5 wydaje mi sie wystaraczajacy nie widze pogromu z strony Ruska.
Typ przeciwko Wesołemu , chłop jest mizerny , ostatnio jak widziałem jego gre oczy bolały , drewno jakich mało, jak nie aut to siatka, biega jak kloda i serwis tez nie siedzi , gram w strone małego ale walczaka Olivio , mozna dodac ze grali ze soba w pamietnym AO i wygrał Olivio 3-2 , na jutro dodaje mu handicap i jestem pewnien ze to starczy.

BLOK D
Herbert P.H. - Bellucci T +4,5✅
Dolgopolov A.- Troicki V +4,5 ⛔
Kurs:1,81 STS


Herbert fajny wystep w Holandi ale dla mnie jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie lubie stylu tego gracza , opiera swoja gre na serwisie i tyle , powinien zajac sie deblem bo tam ma predyspozycje.Jego rywal Thomaz brazylijczyk który preferuje maczke ale na twarde rowniez posiada atrubuty dobry serwis leworeczny ,fajnie go zawija , w wymianach tez potrafi byc solidny. Nie przewiduje by Herbert łamał go jak zapałke mysle ze zobaczymy tu TB co sprzyja mojemu typowi.
Ukrainiec vs Serb , jak wiadomo Troicki to pajac itp ale na takie turnieje potrafi sie spiac , do tego jest uwazany jako underdog co tez jest dla niego korzyscia, Doglo ostanio wrocił ale znow kreoczował w Brazyli nie mozna sie spodziewac w jakiej jest formie daltego gram dzis handicap na Troickiego mysle ze powalczy w tym meczu umiejentosci napewno posiada !

BLOK E
Fognini F. - Kravchuk K. +5,5 ✅
Thompson J.- Tursunov D. +5,5 - zwrot
Kurs:1,85 STS
✅

Duże Hancicapy na Rosjanów!
Fog słaby na twardej do tego pajac czajnik.Moze przegrac z każdym. Nie widze by zmiazdzyl Kravchuka który serwis posiaa w miare porządny, a jak bd słał asy to Włoch bd tylko sie gotował. 5,5 gemów w plusie dla Kravchuka pownno wystarczyc.
Thompson fajny poczatek sezonu a teraz strata formy, gra kiche ze tak powiem. Dimitry wraca po AO i zawsze jak wraca to gram na niego handi dodtanie, po przy swoim serwisie pofrafi byc nie ruszany a tym bradziej moze tak byc z Australijczykiem. I tym razem rowniez proponuje handi w strone Tursunova.

BLOK F
Haase R. - Lorenzi P. +4,5 ✅
Paire B. +3,5 gema ⛔ - Fritz T
Kurs: 1,99 STS


Ten blok najberziej o który sie obwaiam, nie bd ukrywał mecze na czuja.
Do Paire mam słabość dlatego ide w jego strone natomiast Lorenzi to przeczuciie nie bd sie wiecej rozpisywał.

BLOK G
Monaco J. +5,5 gema ⛔ - Mannarino A
Robert S. +5,5 gema ✅ - Sela D.


Monaco wraca po kontuzji i trafia na Francuza przebijaka. Przewiduje mecz WTA duzo przełamań duzo wymian i to w moim zdaniu sprzyja Juanowi, Gość posiada umiejetnosci nie mozna o tym zapominac jak wraca to jest w jakims stopniu przygotowany.Myśle ze blamażu nie bedzie i powalczy z niemrawym Francuzem.
Obaj zawodnicy notuja serie porazek, dla ktoregos z nich to sie skonczy.
Ja wyżej stwiam typ na handi Roberta niz na wygrana Seli.
Dudi słabo gra na kortach twardych bardziej odpowiada mu grass.Robert gwiazda nie jest ale podanie posiada ,asa potrafi zaserwować , uwazam ze ten pojedynek bedzie bardzo wyrownany obaj maja szanse , duzej roznicy miedzy oboma graczami nie widze co wiaze sie ze granie tak duzego zapasu gemowego daje mozliwosc powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Giraldo-Gombos 1 @1.9
Juz powoli kursy ksztaltuja sie pod Giraldo, ale jeszcze mozna znalezc wysokie kursy. Giraldo niby slaby ten sezon, zreszta poprzedni tez i dopiero w koncowce roku pogral cos w amerykanskich challengerach. Mam jednak wrazenie, ze Kolumbijczyk postawi ostro na te amerykanskie turnieje w Indian Wells i Miami. Giraldo potrafi zaskoczyc, mimo ze nie gra juz regularnie tak dobrze jak kiedys. Niemniej jednak Giraldo to zawodnik, ktory trenuje na codzien w Miami, a w Indian Wells tez juz mecze wygrywal. On pokonywal w IW w jednym turnieju m.in. Socka i Nishikoriego. Normalnie bym na Kolumbijczyka nie postawil z tym co prezentowal dotad, ale wczoraj wygladalo to bardzo dobrze, patrzac w statystyke z Mmohem. W pierwszym secie to Mmoh w ogole nie pogral i zostal dzdemolowany, w drugim byly setowe dla Amerykanina, ale Giraldo i tak wygral. Poza tym Mmoh blyszczal w challengerach w koncowce tamtego seoznu i to naprawde jest duzy talent, ktory atletycznie i motorycznie wyglada na korcie swietnie i do razu nasuwaja sie skojarzenia i porownania z Gaelem Monfilsem, ogladajac Amerykanina. O Gombosie nie moge zbyt wiele napisac, poniewaz on w swojej karierze zaliczyl pojedyncze epizody w IW i Miami, ktore konczyl na kwalifikacjach, wiec pod tym katem Giraldo bije go na glowe. Wydaje mi sie, ze Kolumbijczyk wygra, mowiac krotko.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Ram (+3g) - Pospisil ::: 1 ⛔
Pinbet88 @1,735
Gram tutaj handi w stronę Rama. Nie oglądałem go ostatnio ale kilka rozegranych ostatnio spotkań przekonuje mnie, że może być w niezłej formie. Wygrana na mączce z Dolgopolovem i Kickerem. Machnął już w IW Donaldson i ostatnio Opelkę ograł. To już są naprawdę przyzwoite wyniki.
Pospisil jest moim zdaniem przeceniany przez rynek. Wydaję mi się, że wyżej w rankingu już nie będzie. Nie liczyłbym na jakieś sukcesy w dużych turniejach. Ograł go ostatnio Smyczek gładko, który nie jest w formie, przegrywał z Ignatikiem i Mmohem. Zeszły rok bilans pojedynków 18/28. Oczywiście rok temu Pospisil był wyżej w rankingu i miał dobrych przeciwników ale zdarzają się też niższej rangi zawodnicy.
Ram wydaję mi się po prostu lepszym zawodnikiem. Mógłbym się martwić o jego poruszanie bo jest coraz starszy i zawsze miał z tym problem, ale skoro wygrywa na mączce z takimi asami.
 
W 115

werg

Użytkownik
W drugiej rundzie kwalifikacji dojdzie do konfrontacji 109 w rankingu ATP Ukraińca Marczenki ze 117 Benneteau. Będzie to drugi pojedynek tych tenisistów, pierwszy miał miejsce rok temu na kortach Wimbledonu, gdzie lepszy okazał się Francuz zwyciężając w setach 6:4, 6:2, 7:6. W pierwszej rundzie przeciwnikiem Marczenki był Rosjanin, gruzińskiego pochodzenia Gabashvili z którym wygrał w trzech setach 6:4, 2:6, 6:4. Natomiast Benneteau odprawił w dwóch setach 6-4, 7-6 Australijczyka Grotha. W pojedynku Ukraińca z Francuzem spodziewam się overa gemowego. Obaj tenisiści dysponują całkiem dobrym serwisem, dlatego też można się spodziewać grania tie-breaka. Jednak jeśli do tego by nie doszło można zakładać inny scenariusz a mianowicie zaawansowany wiekowo Benneteau, może mieć przewagę ma początku meczu i powiedzmy wygrać pierwszego seta. Jednak z każdą kolejną minutą może dawać mu się we znaki wysoka temperatura panująca W Kalifornii, prognoza zapowiada na dziś 30 stopni i tu jest szansa dla młodszego o sześć lat Ukraińca, który może odwrócić spotkanie na swoją korzyść. Głównym typem na to spotkanie jest jak już wspomniałem over gemowy a pobocznym powyżej 10,5 gema w pierwszym secie, gdzie także jest spora szansa powodzenia.

Marczenko - Benneteau
powyżej 22,5 gema 1,92 Unibet ⛔
powyżej 10,5 gema w pierwszym secie 3,30 iforbet ⛔
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Natomiat Pella na hardzie to jest dramat. Ogólnie chłopak nie jest w formie, a jeszcze na tej nawierzchni to nie spodziewam się z jego strony zupełnie nic. On nie ma żadnych argumentów gry na tejże nawierzchni - brak serwisu, przyspieszenia, agresywnej gry. Na mączce to jeszcze może swoją grą wymęczyć przeciwnika ale na w Indian Wells to ze swoją grą nie ma co się pokazywać.
Przedramatyzowałeś z tym Pellą na hardzie. Nie neguję typu,ale...w zeszłym roku na Indian Wells 3R. Pokonał Edmunda,Cuevasa i rozegrał zacięty mecz z Goffinem.

Khachanov K.-Robredo T @1,45 bwin ✅
Stawiam na młodość w tym pojedynku.Tommy to już dla mnie historia tenisa z całym dla niego szacunkiem.Nie jest raczej już w stanie wskoczyć na poziom tenisa Karena.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Przedramatyzowałeś z tym Pellą na hardzie. Nie neguję typu,ale...w zeszłym roku na Indian Wells 3R. Pokonał Edmunda,Cuevasa i rozegrał zacięty mecz z Goffinem.
Masz rację, Cuevas, Edmund, Goffin, sami mocni zawodnicy. Wiązałem jeszcze jakąś przyszłość z Pellą w zeszłym roku ale po obejrzanych kilku meczach mam wrażenie, że nic z niego nie będzie. Bilans na hardzie w 2016 - 4/8. To Indian Wells musiało być jakimś przypadkiem.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Dolgopolov-Troicki 1 @1.58
Zacznijmy od faktu, ze dla Dolgopolova duet Indian Wells-Miami to zawsze byl bardzo dobry okres. Troszke tego bylo w Indian Wells. Miedzy innymi polfinal, co w tak prestizowym turnieju to bardzo duzy wyczyn, wygrana z Nadalem, dla ktorego Indian Wells jest jednym z ulubionych turniejow. Forma zwyzkuje, poniewaaz kilkanascie dni wczesniej Ukrainiec wygral turniej w Buenos Aires i zagral dobrze w Rio. Nawet ten przegrany mecz w Acapulco z Cilicem nie byl zly. Teraz Dolgopolov mial kilka dni przerwy i znow powinien mocno ruszyc, a glodny gry to on jest, poniewaz spora czesc tamtego roku mu uciekla.
Troicki tez miewa dobre okresy, ale Indian Wells dla niego w ostatnich seoznach jest malo laskawe i trzeba by sie cofnac ladnych kilka sezonow, zeby tam poszukac dobrych wynikow. Na pewno Serb lepiej wypada w Miami, biorac pod uwage ctzw. aspekty historyczne z poprzednich edycji turnieju. Licze na Dolgopolova, ktory nie zwykl przegrywac w Indian Wells swoich pierwszych meczow i w historii jego wystepow tylko raz zdarzylo sie taka sytuacja i o dziwo dosc zaskakujaco pogromca Ukrainca okazal sie wtedy Carlos Berlocq, ktory dotarl pozniej az do 4 rundy. Wiele rzeczy wskazuje mi tutaj na Ukrainca, wiec typuje w jego strone.
Basilashvili-D.King 1 @1.33
A tutaj typ z kategorii za ktora wielu mnie &quot;kocha&quot;, ale ze ostatnio wszystkie takie wchodza jezeli pojawiaja sie w analizie to tak zagram. Oczywiscie nie jest to typ singlowy, bo niektorym sie tego nie przetlumaczy. Powiedzmy, ze tak mi wyszlo z moich mega kalkulacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Wczoraj w finałowej rundzie kwalifikacji naprzeciw siebie stanęli Nishioka i Ymer. Sądząc po wyniku spotkanie dość gładko wygrał Ymer, co jest sporą niespodzianką, bo Japończyk w ostatnim czasie był w bardzo dobrej formie i to on tutaj stawiany był w roli zdecydowanego faworyta.
Dzisiaj obaj zawodnicy znów zmierzą się, tym razem już w spotkaniu 1/64 turnieju głównego.
Ktoś się orientuje, czy Japończyk przed wczorajszym miał zapewniony awans do turnieju głównego bez względu na wynik?
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Khachanov - Robredo ::: 1 ✅
BetOnline @1,5
Zgadzam się z Rybarzem. Khachanov ma ostatnio serię przegranych ale gra z zawodnikami grającymi od dwa poziomy wyżej niż Robredo. Tommy bardzo mało gra ostatnio. W tym sezonie tylko 3 pojedynki i wszystkie na clayu. W zeszłym sezonie 20 rozegranych spotkań i słaby bilans.
 
M 1

maron95

Użytkownik
Haase-Lorenzi 1 @1.55 STS ⛔ stary wyga Lorenzi, biję się w pierś, pierwszy wpis na forum i od razu taka wtopka
Robin w tym roku super sobie radzi jak na niego, dodatkowo hardy to jego ulubione korty i w tym roku jest ograny na hardach bardzo. Od meczu ze Zverevem w AO gdzie grali pięć setów niezależnie czy wygrywał czy schodził pokonany w żadnym meczu nie zszedł z kortu bez wygranego seta (już prawie 2 miesiące), dodatkowo ostatnio ten półfinał w Dubaju i tutaj perspektywa grania ze Stanem w 2 rundzie, który co prawda w takich turniejach gra dużo lepiej niż w 250 czy 500, ale i tak Haase nie będzie bez szans na ugryzienie Stana. Do pokonania ma dzisiaj Lorenziego który jak tylko można pograć na mączce to gra bo na hardach nie bryluje. Jest to solidny grajek ale jednak myślę że nie będzie w stanie się obronić przed ofensywnym stylem holendra. Jednostronnie nie będzie, ale myślę że Haase wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko i będzie kontynuował swój bardzo dobry moment kariery singlowej.
 
repatryk 0

repatryk

Użytkownik
Wczoraj w finałowej rundzie kwalifikacji naprzeciw siebie stanęli Nishioka i Ymer. Sądząc po wyniku spotkanie dość gładko wygrał Ymer, co jest sporą niespodzianką, bo Japończyk w ostatnim czasie był w bardzo dobrej formie i to on tutaj stawiany był w roli zdecydowanego faworyta.
Dzisiaj obaj zawodnicy znów zmierzą się, tym razem już w spotkaniu 1/64 turnieju głównego.
Ktoś się orientuje, czy Japończyk przed wczorajszym miał zapewniony awans do turnieju głównego bez względu na wynik?
To jest dobre pytanie , nie wiem co to się wyprawia, ale takie coś nie powinno mieć miejsca :-(
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
To jest dobre pytanie , nie wiem co to się wyprawia, ale takie coś nie powinno mieć miejsca :-(
Normalna sytuacja, przegrał kwale, wszedł do turnieju jako LL i losowanie przydzieliło mu Ymera.

Kwestia na dzisiaj czy wczoraj odpuścił spotkanie bo wiedział, że tak czy tak zagra czy Ymer zagrał świetnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom