>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy lsk

szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Hiszpania
Godzina : 19:30
Spotkanie : Barcelona - Gjon
Typ : under 5 azjan
Kurs : 1,63
Bukmacher : pinnacle
Analiza :
Bukmacherzy trochę przeceniają Barce. Po porażce z PSG gdzie piłkarze Barcelony zaliczyli konkretną klęskę zaliczyli 2 bardzo istotne zwycięstwa w tym jedno z Atletico co odhaczyło dość ważny i istotny mecz patrząc na cały sezon oraz pozwoliło przybliżyć się do Realu Madryt na 1 punkt i wygląda na to że walka o mistrzostwo Hiszpanii będzie trwać do samego końca sezonu. Właśnie walka będzie trwać do samego końca sezonu a więc trzeba oszczędzać siły bo w weekend grają kolejny mecz ligowy a niebawem czeka także rewanż z PSG. Za typem także przemawia fakt że Gjon zajmujący miejsce spadkowe wcale nie jest zespołem który znacząco poprawiałby statystyki piłkarzy przeciwnika jeśli chodzi o wbijanie bramek. W tym sezonie w meczu Gjon ani razu piłka nie wpadła do siatki 6 razy.

Stawka 4/5
Barcelona - Gjonu under 5 azjan + Real - Las palmas under 5 @ 2,18 1xbet stawka 2/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Tottenham - Everton
Typ: Tottenham więcej kartek
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dość wysoki kurs na to zdarzenie bo Everton to zespół który nie łapie zbyt wielu kartek a Tottenham od nich nie stroni ale do rzeczy zobaczmy jak to wygląda w ostatnich meczach. Everton w ostatnich meczach na wyjeździe 0 0 1 2 0 kartek co wygląda bardzo zachęcająco moim zdaniem teraz koguty u siebie 2 7 0 2 0 0 3 3 a więc przeplata mecze z dużą ilością kartek z bezkartkowymi. Pod uwagę wziąłem jeszcze ostatnie spotkania między tymi drużynami na tym stadionie i na 5 meczy 3 razy Tottenham miał więcej kartek więc też zachęcająco brzmi.
Stawka 2/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ligue 1
Godzina : 20:00
Spotkanie : Guingamp - Bastia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,28

Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Jak dla mnie ten kurs to lekkie zaskoczenie, przeglądając kursy spodziewałem się raczej tego że buki uznają że bardziej prawdopodobne w tym meczu jest że padnie co najmniej 3 gole a nie mniej. Pewnie taki kurs ze względu na wyniki pomiędzy tymi drużynami z poprzednich lat gdzie przeważnie padały under tej linii. Jednak spójrzmy na ostatnie spotkania tych drużyn. Guingamp w 5 ostatnich meczach 4 razy pokrył tę linie, Bastia w 3, Guinap u siebie przeważnie strzela a Bastia na wyjeździe czasem coś strzeli ale przeważnie dużo traci dla mnie jest to kurs do przyjęcia.
Stawka 1/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia - Wisła Kraków
Typ : under 3,5
Kurs : 1,51
Bukmacher : unibet
Analiza :
Legia w swoich ostatnich meczach tylko 2 razy pokryła tę linię, Wisła 3 podobnie statystyki wyglądają jeżeli chodzi o Legie na pepsi arenie i Wisłę grającą na wyjeździe. Jednak najbardziej zachęca mnie historia meczy między tymi drużynami. Jak wiemy te mecze są nazywane derbami Polski i są bardzo zacięte jednak nie pada w nich aż tak duża ilość bramek. Biorąc pod uwagę 15 meczów między tymi drużynami tylko 3 razy padło więcej niż 3 bramki więc myślę, że troche zachęca ta statystyka.
Stawka 2/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Rockets - Cavaliers
Typ: under 234,5
Kurs: 1.96
Bukmacher: unibet

Analiza:
Oniemiałem jak zobaczyłem taki kurs przy tak wysokiej linii. Faktem jest że obie drużyny grają koszykówkę która raczej kończy się sumą punktów w meczu 200+ a w ostatnich dziesięciu meczach obie rzuciły nawet 260 + bez dogrywki to jednak tą linie włącznie z tymi meczami Rockets pokryli 2 razy a Cavaliers tylko raz. W meczach pomiędzy tymi drużynami też rzadko kiedy punkty przekraczają jakąś niebotyczną liczbę.
stawka 3/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Monaco vs Manchester City
Typ: Monaco -1 w kartkach (3 drogowy)
Kurs: 3,9
Bukmacher: Unibet
Godz. 20.45
Analiza:
Nie spodziewam się dzisiaj tak szaleńczego meczu jak pierwszy i trudno jest mi wskazać jednoznacznie faworyta dzisiejszego spotkania jednak bet na kartki mnie bardzo zaciekawiły bukmacherzy idą w stronę tego że dzisiaj to City będą łapać więcej kartek co mnie trochę dziwi. W pierwszym spotkaniu 4 kartki dostali zawodnicy obywateli dwie za głupotę czyli symulowanie i niesportowe zachowania reszta przewinienia natomiast Monaco aż 6 mimo, że grali u siebie i stracili 5 bramek to te kartki im zbytnio nie pomogły w utrzymaniu korzystnego wyniku. Dzisiaj przewiduję, że będzie podobnie czyli Monako dostanie co najmniej dwie kartki więcej ponieważ uważam, że będzie się początkowo bronić ale nie postawi autobusu w polu karnym a w każdym momencie będą gotowi wyjść z kontrą a mają do tego szybkich bystrych piłkarzy i liczę że padnie tu wiele fauli taktycznych ze strony Monako, drugim argumentem jest właśnie to że City ma lepszą sytuacje i piłkarze zagrożeni występem w kolejnym etapie rozgrywek raczej będą ich unikać to Monaco musi zagrać w tym meczu na 100 % nie myśląc o kolejnej fazie.
STAWKA 1/5
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - PSG
Typ: 1
Kurs:3,71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie widzę racjonalnego powodu aby tak faworyzować PSG bo niby w czym są lepsi w tym sezonie od Monaco ? Wg mnie w niczym ofensywa Monaco pokazuje że jest to drużyna w której nie tylko jeden zawodnik zdobywa brami a jest to równomiernie rozłożone ze względu na pozycję zawodnika. Mimo że Cavani jako najlepszy strzelec PSG ma 11 bramek więcej od Falcao który jest najlepszym strzelcem Monaco to Monaco ma aż 27 bramek w lidze więcej. Świadczy to o większym zgraniu zawodników, drużyna nie opiera się na indywidualnościach. Monaco w tym sezonie walczy na wszystkich frontach więc ma wiele meczy do rozegrania co może być przeszkodą ale dzisiaj na pewno nie powinno bo jest to już fianał i trofeum jest na wyciągnięcie ręki. Do tego PSG pokazało w LM pomijając już to że sędzia barcelonie bardzo pomógł to nie można też powiedzieć że Paryżanie nie mieli pełno w gaciach już od pierwszych minut w Barcelonie mimo że spokojnie mogli grać swoją piłkę, świadczy to o mentalności zespołu.
 
Do góry Bottom