>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Sudamericana 2017

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 01:45
Spotkanie: Deportivo Cali - Club Sportivo Luqueno
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W tej parze spotyka się zespół z Kolumbi z drużyną z Paragwaju. Dla mnie w tym pierwszym meczu faworytem jest Deportivo Cali i myślę, że na własnym stadionie odniosą zwycięstwo. Goście w swej rodzimej lidze paragwajskiej słabo wystartowali i nic specjalnego nie grają natomiast Deportivo Cali u siebie jest mocnym zespołem. W ostatnim meczu ligowym dzisiejsi gospodarze, grali bez kilku podstawowych piłkarzy, którzy wypoczywali aby być gotowi na to spotkanie. Na papierze mocniejsze wydaje się Deportivo i myślę, że atut własnego boiska wykorzystają i w tym pierwszym meczu odniosą zwycięstwo, może nie jakieś wielkie ale o tego jednego gola powinni być lepsi.
✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Dzięki @wielki_gracz za temat i trafny typ na start. A jak już temat jest to i ja coś do niego dodam:
Anzoategui (Wen) - Huracan (Arg) (3:0)
2 - @2,7 ⛔

Palestino (Chi) - Atletico Venezuela (Wen) (0:1)
1 ha-1,5 - @1,95 ⛔
Ogólnie nie wierzę w jakieś możliwości zespołów z Wenezueli (Carabobo pokazało już jaki to poziom ligi). Jedyny wyjątek tutaj to Zamora. Zespoły z Chile czy Argentyny to jednak jak by nie było poziom, albo i dwa wyżej. Huracan mając w składzie Nervo, Gamarrę czy Pussetto powinno sobie poradzić, nawet na wyjeździe, z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem. A, że cały czas jest w Argentynie problem z prawami TV do ligi i i do końca nie wiadomo jeszcze jak to wszystko będzie funkcjonować to dla takich klubów jak Huracan występy w Copie Sudamericanie to doskonały sposób na podreperowanie budżetu.
Co do drugiego meczu - Palestino jest absolutnym faworytem.. i mimo dołka w kilku ostatnich meczach, dziś liczę na ich pewne zwycięstwo i wywalczenie zaliczki przed rewanżem.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ostrzegam przed graniem &quot;czystej&quot; 2 na Huracan, przyjechali bez czterech podstawowych piłkarzy :
- pierwszy bramkarz Diaz jest zawieszony ( zastępuje go 37-letni Giordano, który w całym zeszłym roku zagrał jeden mecz w podstawowym składzie), a do tego nie zagrają Mancinelli (obrońca),oraz pomocnicy Bogado i Fritzler.
Ja samemu odpuszczam ten mecz i skupiam się na dubelku : Palestino + over 2,5 gola w meczu ligi kostarykańskiej Alajuelense - Limon, obie drużyny ostatnimi czasy lubią sobie postrzelać, stąd też taka propozycja na noc...:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Pora no kolejne mecze w Copie Sudamericanie. Dziś bawię się w typowanie meczu:

Cruzeiro (Bra) - Nacional (Par) (2:1)

1+bts - @3,75 - forbet ✅
Przewidywane składy:
Cruzeiro: Rafael; Mayke, Léo, Manoel e Diogo Barbosa; Hudson e Ariel Cabral; Thiago Neves, Arrascaeta e Rafinha; Rafael Sobis. Técnico: Mano Menezes.
Braki w Cruzeiro: Fábio, Ezequiel, Henrique, Robinho e Judivan

Nacional-PAR:
Arnaldo Giménez; Robert Servín, Victor Dávalos, Miguel Jacquet e Rodrigo Rojo; Miguel Paniagua, Ariel NúĂąez, Salgueiro e Edgardo Orzusa; Francisco García e Fernando Romero
Brazylijczycy są tutaj niekwestionowanymi faworytami. Jednak z powodu braków kadrowych - bramkarz Fabio i defensywny pomocnik Henrique myślę, że Nacional jest w stanie coś strzelić. Zwłaszcza, że Cruzeiro już traciło gole z dużo niżej notowanymi przeciwnikami, a w ostatnim meczu z Atletico dało sobie strzelić bramkę - mimo, że Atletico ogólnie zagrało fatalne spotkanie. Z drugiej strony Nacional w ostatnich 10 meczach wygrał tylko 1 raz, 4 razy zremisował i 5 razy przegrał, to tylko raz nie strzelił gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Sport Huancayo - CA Nacional Potosi
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w rozgrywkach Copa Sudamericana pomiędzy peruwiańskim zespołem Sport Huancayo a boliwijskim Nacional Potosi. W pierwszym pojedynku w Boliwii zwyciężył Nacional 3-1 ale nie od dziś wiadomo, że zespoły w Boliwii u siebie grają na bardzo dużych wysokościach do których rywale nie są często przyzwyczajeni i to główny czynnik dzięki któremu wygrywają. Dzisiaj pora rewanżu i tutaj dla mnie faworytem są gospodarze, którzy u siebie grają bardzo dobrze. Huancayo jest głównie zespołem własnego stadionu, to tutaj w rodzimej lidze głównie zdobywają punkty i ciężko ich u siebie ograć. W tym spotkaniu stawiam również na nich. Kadrowo wydają mi się być zespołem mocniejszym i myślę, że w tym rewanżu zwyciężą. Nacional Potosi jest rywalem niewygodnym ale też głównie na własnym stadionie, na wyjazdach nic wielkiego nie pokazują. Nie wiem czy gospodarzy stać na wygraną, która pozwoli im awansować dalej ale myślę, że tym 1 golem okażą się tutaj być zespołem lepszym.
✅ 2-1
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Copa Sudamerica
Godz:02:45
Spotkanie Fuerza-O Higgins
Typ: x
Kurs 3.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Fuerzy na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę O Higgins. Bukmacherzy bardzo po równo wystawili kursy na to spotkanie i cięzko jest wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów w lutym roku bieżącego obie ekipy spotkały się na stadionie tych drugich, o higgins wygrał wtedy 1:0 , teraz obie ekipy za dobrze nie grają i większość spotkań przegrywają , dlatego też moim zdaniem pomimo tego że nikt tutaj na bramki nie liczy ja postanowiłem że zagram na bramki w tym spotkaniu ponieważ gospodarze u siebie tak jak goście na wyjazdach bramki strzelać potrafią , myślę że spotkanie ma spore szanse zakończyć się remisem oraz podziałem punktów, ale stawiam iż obie strzela minimum po jednej bramce.Gospodarze w poprzednich 5 meczach na swoim stadionie za kazdym razem over 1.5 gola pokrywali goscie jeśli nie licząc im remisu bezbramkowego w poprzedniej kolejce również za każdym razem ten over potrafili pokryć , dlatego też w tym meczu postawiłbym na wynik remisowy 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczę iż ktoś zdoła tutaj przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyśc.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Copa Sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Comerciantes Unidos - CA Boston River
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w 1/32 w rozgrywkach Copa Sudamericana. W pierwszym spotkaniu u siebie zwyciężył zespół Boston River 3-1. Nie będzie tutaj długiej analizy tylko krótko czym się kierowałem stawiając na gospodarzy. Główna przyczyna jest taka, że mecz będzie rozgrywany na wysokości 3500 metrów wysokości. Goście nie sa przyzwyczajeni do gry na takich wysokościach i spodziewam się, że zespół Comerciantes to wykorzysta i zwycięży.
⛔ 1-1
 
Do góry Bottom