>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2016/2017 [1/2 finału]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do typowania pierwszych półfinałów Pucharu Polski.
W pierwszym spotkaniu, Wigry Suwałki podejmie Arkę. Jest to spora niespodzianka. Arka wygrała 4:1 z Koroną i czy to oznacza, że zaczynają wychodzić z kryzysu?
Drugi półfinał, to niewątpliwie dużo ciekawsze spotkanie pod względem piłkarskim, jak i kibicowskim. Kolejorz wczoraj pewnie wygrał 3:0 z Pogonią. Lech stoi przed szansą, żeby trzeci raz z rzędu zagrać w finale PP. Czy do trzech razy sztuka? Czy jednak może ekipa ze Szczecina okaże się lepsza?



 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
I liga startuje dopiero w najbliższy weekend. Arka ma z kolei za sobą już trzy mecze rundy wiosennej, w tym ostatnie wysokie zwycięstwo z Koroną. Mimo, że gracze z Kielc nie są defensywnymi pierwszej klasy, to i tak za ten mecz Arce należą się brawa. Szwoch i Formella robią różnicę jak w ub. roku. Jeżeli wyjdą od pierwszej minuty to Gdynianie powinni co nieco strzelić. Myślę, że będący poza trybem meczowym gospodarze nie dadzą rady rywalom z Ekstraklasy.
Arka wygra @2.30 (bet365/Betclic)✅
EDIT:
No i sympatycznie. Weszło pewnie. Dodatkowo zarówno wspomniani przeze mnie Szwoch i Formella strzelili po bramce (ten pierwszy z karnego ale gol to gol) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Wigry Suwałki - Arka Gdynia
Typ: over2.5
Kurs: 2.20
Bet365
3:0 ✅
W dzisiejszym spotkaniu będę szukał overku po bardzo przyzwoitym kursie. Faworytem oczywiście do awansu jest zespół prowadzony przez Nicińskiego który na codzień występuje o jeden szczebel wyżej w rozgrywkach i przede wszystkim jest w rytmie meczowym z racji że Ekstraklasa rozegrała już 3 spotkania, a 1 liga rusza dopiero w ten weekend. Arkowcy w ligę weszli przyciętnie dwie porażki i dopiero piątek ograli u siebie 4:1 Korone Kielce ale z gry zasłużyli na więcej.. Dyspozycja Wigier ciężko określić i tak na prawdę nie wiemy czego się po nich spodziewać. W okienku praktycznie nic ciekawego sie nie działo nikogo znanego nie sprowadzono, ani nie stracono. Wigry jeżeli chcą awansować muszą zaatakować i jechać do Gdynii z zaliczką, a to że ten zespół potrafi ofensywnie pograć przekonaliśmy się kilkakrotnie w zeszłej rundzie natomiast Arka być może lekkie zmiany zrobi wiedząc że za pasem spotkanie wyjazdowe przeciwko Cracovii ale z drugiej strony dla nich to ostatnia szansa na puchary i bramka na wyjezdzie na pewno dużo do ostatecznego rezultatu dwumeczu pomoże. Według mnie zobaczymy tutaj wbrew wszystkiemu kilka bramek i ciekawe spotkanie.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wigry Suwałki - Arka Gdynia
Typ: over2.5
Kurs: 2.20
Bet365

W dzisiejszym spotkaniu będę szukał overku po bardzo przyzwoitym kursie. Faworytem oczywiście do awansu jest zespół prowadzony przez Nicińskiego który na codzień występuje o jeden szczebel wyżej w rozgrywkach i przede wszystkim jest w rytmie meczowym z racji że Ekstraklasa rozegrała już 3 spotkania, a 1 liga rusza dopiero w ten weekend. Arkowcy w ligę weszli przyciętnie dwie porażki i dopiero piątek ograli u siebie 4:1 Korone Kielce ale z gry zasłużyli na więcej.. Dyspozycja Wigier ciężko określić i tak na prawdę nie wiemy czego się po nich spodziewać. W okienku praktycznie nic ciekawego sie nie działo nikogo znanego nie sprowadzono, ani nie stracono. Wigry jeżeli chcą awansować muszą zaatakować i jechać do Gdynii z zaliczką, a to że ten zespół potrafi ofensywnie pograć przekonaliśmy się kilkakrotnie w zeszłej rundzie natomiast Arka być może lekkie zmiany zrobi wiedząc że za pasem spotkanie wyjazdowe przeciwko Cracovii ale z drugiej strony dla nich to ostatnia szansa na puchary i bramka na wyjezdzie na pewno dużo do ostatecznego rezultatu dwumeczu pomoże. Według mnie zobaczymy tutaj wbrew wszystkiemu kilka bramek i ciekawe spotkanie.
1) W okienku zimowym odszedł do Wisły Kraków Jakub bartkowski, lat 25, występujący w Wigrach na pozycji bocznego obrońcy strzelił 2 gole, grał cały mecz w 17 spotkaniach.
2) Statystyki potwierdzają Twoją opinię, że może tu paść sporo bramek, jednak w Wigrach znają swoją słabość w defensywie i na pewno pracowali nad tym zimą. Być może bukmacherzy coś wiedzą na ten temat, bo te kursy są pewnym zaskoczeniem.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Lech P. - Pogon Sz.
godz. 20 przy Bułgarskiej


1//1.67 ✅ 3;0

Kolejorz po trzech efektownych wygranych w ekstraklasie , w kazdym
spotkaniu po 3 gole,dzis rozegra mecz z Pogonią , którą ograł w Szczecinie

24.02.2017 Polska Ekstrak Pogon Szczecin 0 - 3 Lech Poznań
18.02.2017 Polska Ekstrak Piast Gliwice 0 - 3 Lech Poznań
10.02.2017 Polska Ekstrak Lech Poznań 3 - 0 LKS Nieciecza

Gospodarze spotkania za pewnie dadzą z siebie wszystko by wygrać
i zapewnić sobie przewagę przed rewanżem .Portowcy w lidze utrzymują
się w czołowej `8``.Goście chyba jeszcze na dobre się nie rozkręcili
by powalczyć jak równy z równym w meczu z Lechem, który ma zawodników
by pokonali dzis przyjezdnych.Lech ma na pewno dużą przewagę psychologiczną.Pogoń takiego komfortu nie ma,ale do składu powraca Jarosław Fojut, filar defensywy Portowców i to może ucieszyć trenera, że obrona będzie pewniejsza.Puchary
rzadzą się swoimi prawami jak to mawiają,moim zdaniem i tak Lech wygra to spotkanie.

buk;Fortuna
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Wynik w meczach polskich zespołów to często mega zagadka i często statystyki zawodzą, dlatego wyniku bym w tym meczu nie obstawiał, jednak jeśli zespoły zagrają na podobnej intensywności jak w Szczecinie, to śmiało można pograć over w rożnych. Gra obu zespołów sprzyja ich nabijaniu, teraz w lidze padło ich 15. Oba zespoły powinny być mega zmotywowane bo w finale czeka już praktycznie Arka i można śmiało powalczyć o Puchar Polski.
over 10,5 -&gt; 1,75 Fortuna ✅
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dokładnie, w meczach pomiędzy polskimi drużynami może wiele się zdarzyć.
Moja propozycja:
Obie strzelą bramkę - @1.95 (Betclic)⛔
Dlaczego? Pogoń jesienią pokazała, że w jej ofensywie drzemie potencjał. Ich porażka ostatnia z Lechem 0:3 to idealny przykład na to, że wynik nie zawsze jest odzwierciedleniem przebiegu spotkania. Fakt, Lech był lepszy, Pogoń popełniała błędy. Zgodzę się ale myślę, że motywacja na dzisiejszy mecz u Szczecinian jest gigantyczna i dadzą radę ukuć gospodarzy.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Przed wczorajszym meczem Arki widziałem dwa pewniaki, Arka i Lech. Pogon z Lechem nie grała tak zle, chociaż jako kibic Pogoni obstawiałem wygrana Lecha w ligowym meczu. Pogon to taka drużyna obecnie której grupa spadkowa nie grozi i nie będzie walczyć do ostatniego meczu. I w tym widziałbym szanse, ze potrafią zagrać dobry mecz. O ile wczoraj stawiałbym na Lecha to dziś widze niespodziankę i remis tu moze paść. Nie widziałem jeszcze składów obu drużyn i nie wiem jak kadrowo będzie to wyglądać.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Przed wczorajszym meczem Arki widziałem dwa pewniaki, Arka i Lech. Pogon z Lechem nie grała tak zle, chociaż jako kibic Pogoni obstawiałem wygrana Lecha w ligowym meczu. Pogon to taka drużyna obecnie której grupa spadkowa nie grozi i nie będzie walczyć do ostatniego meczu. I w tym widziałbym szanse, ze potrafią zagrać dobry mecz. O ile wczoraj stawiałbym na Lecha to dziś widze niespodziankę i remis tu moze paść. Nie widziałem jeszcze składów obu drużyn i nie wiem jak kadrowo będzie to wyglądać.
Raxja, poza tym myślę że Puchar to dla Pogoni jedyna szansa na gre w pucharach więc tym większa motywacja. 2 sprawa to fakt że ostatni mecz przegrany 3 do 0 niczego nie odzwierciedla jeśli chodzi o gre, bo spokojnie mogło być i 3 do 3. Sądzę że BTTS to najlepsza opcja. Drugi raz z rzędu nie powinni mieć tak nikłej skuteczności, o bramkę Lecha też powinniśmy być spokojni bo jednak siła ofensywna jest duża a i Pogo popełnia błędy w obronie.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.75 Unibet
3:0 ✅
Przede wszystkim Kolejorz lepiej w te spotkanie wchodzi z głowa po weekendowej kolejce w której ograli właśnie Pogoń 0:3. Drużyna z Szczecina na wyjazdach prezentuję się fatalnie i cały ten błysk który potrafią pokazać u siebie znika. To nie przypadek że drużyna prowadzona przez Moskala na 12 kolejkach odniosła tylko 2 zwycięstwa. Lech jest w gazie, każdy z zawodników wie co i kiedy ma robić chca wygrać ten puchar i dziś powinni spokojnie odprawić rywali.
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Przed wczorajszym meczem Arki widziałem dwa pewniaki, Arka i Lech. Pogon z Lechem nie grała tak zle, chociaż jako kibic Pogoni obstawiałem wygrana Lecha w ligowym meczu. Pogon to taka drużyna obecnie której grupa spadkowa nie grozi i nie będzie walczyć do ostatniego meczu. I w tym widziałbym szanse, ze potrafią zagrać dobry mecz. O ile wczoraj stawiałbym na Lecha to dziś widze niespodziankę i remis tu moze paść. Nie widziałem jeszcze składów obu drużyn i nie wiem jak kadrowo będzie to wyglądać.
Chyba tabeli nie widziałeś, zobacz jaki ścisk panuje w środku tak na prawdę o top 8 bije się pięć drużyn gdzie różnica punktów wynosi 3 punkty, i naprawdę myślisz że Pogoń jest pewniakiem do gry w grupie mistrzowskiej? Wystarczy jedno potknięcie i są w grupie spadkowej przy niekorzystnych wyniakch, a tam po podziale punktów każdy będzie zagrożony spadkiem, jak roznice pkt pozostaną takie same lub się lekko zmienia w jedną czy drugą stronę. Już Lechowi może bardziej zalezec, bo w czołówce tylko oni grają o PP i w razie niepowodzenia w lidze mają dodatkowa szansę na europejskie puchary
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Chyba tabeli nie widziałeś, zobacz jaki ścisk panuje w środku tak na prawdę o top 8 bije się pięć drużyn gdzie różnica punktów wynosi 3 punkty, i naprawdę myślisz że Pogoń jest pewniakiem do gry w grupie mistrzowskiej? Wystarczy jedno potknięcie i są w grupie spadkowej przy niekorzystnych wyniakch, a tam po podziale punktów każdy będzie zagrożony spadkiem, jak roznice pkt pozostaną takie same lub się lekko zmienia w jedną czy drugą stronę. Już Lechowi może bardziej zalezec, bo w czołówce tylko oni grają o PP i w razie niepowodzenia w lidze mają dodatkowa szansę na europejskie puchary
Człowieku, ja nie chce sie kłócić. Pogon moze i przegrać trzy kolejne mecze ale i tak jak będzie trzeba to wygrają aby byc mistrzowskiej. Jeszcze raz powtarzam. Ta ekipa nie jest od tego aby sie tłuc w drugiej połowie tabeli.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech - Pogoń
W dzisiejszym meczu ponownie wybieram typ na ilość fauli w meczu. Linia wystawiona dzisiaj jest dokładnie taka sama jak w meczu ligowym w ostatniej kolejce.
Przed nami pierwszy mecz półfinałowy, który jeszcze nie musi o niczym przesądzić. Pogoń planuje pewnie przywieźć z Poznania jak najlepszy wynik i żeby to osiągnąć będzie musiała o niego mocno powalczyć.
Patrząc na pierwszą parę półfinałową to zwycięzca tego dwumeczu będzie faworytem w wielkim finale. Także motywacji i zaangażowania dzisiaj na boisku nie powinno zabraknąć piłkarzom obu drużyn.
Typ: powyżej 27,5 fauli w meczu
Kurs: 1,75
STS
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W tym tygodniu mamy rewanżowe spotkania:

Pogoń Szczecin vs Lech Poznań (0:3)
Arka Gdynia vs Wigry Suwałki (3:0)




Jakie Wasze przewidywania, ktoś odrobi czy raczej zaliczka 3:0 pozwoli na spokojne dogranie rewanżu - awans Lecha i Arki.

Zapraszam do dyskusji!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wydaje mi się, że zaliczki z pierwszych spotkań spokojnie wystarczą do awansu, a trenerzy po rotują składami, w najbliższy weekend wszystkie drużyny mają bardzo ważne spotkania ligowe Arka jedzie na derby do Pogoni, a Lech podejmuje u siebie Legię.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wydaje mi się, że zaliczki z pierwszych spotkań spokojnie wystarczą do awansu, a trenerzy po rotują składami, w najbliższy weekend wszystkie drużyny mają bardzo ważne spotkania ligowe Arka jedzie na derby do Pogoni, a Lech podejmuje u siebie Legię.
Co do spotkania Arka vs Wigry, to oczywiście raczej nie ma co dyskutować, 3:0 na wyjeździe, także Wigry musiałyby strzelić 3 bramki i nie stracić żadnej, forma w lidze dość dobra, ale ich wyniki to zazwyczaj 1:0, 2:1, 2:0, raczej skromnie, a nie myślę, żeby Arka tutaj nic nie strzeliła, chociaż nie odważę się zagrać Arki za 1.55 ze względu na rotacje.
Co do Pogoń vs Lech, tutaj też jakoś nie doszukiwałbym się niespodzianki, Lech ostatnio nie potrafi strzelić bramki, coś się zacięło, ale nie sądzę, żeby się zacięło na tyle, żeby Pogoń odrobiła 3 bramki.
Także dla mnie bez niespodzianek - finał Lech vs Arka.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Co do spotkania Arka vs Wigry, to oczywiście raczej nie ma co dyskutować, 3:0 na wyjeździe, także Wigry musiałyby strzelić 4 bramki i nie stracić żadnej
Yyyyy?
Mogą stracić jedną.
Liczba strzelonych goli na wyjeździe bardziej się liczy.

edit: Miałem na myśli , że Wigry muszą strzelić 3, już poprawiłem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mamy pierwszego finalistę:

ARKA GDYNIA

Drugie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4 dla zespołu z Suwałk, byli niezwykle blisko awansu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom