>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Rewanże 1/8 Finału




Kursy od: Betsson

Czy Barcelonie uda się przejść do historii futbolu i zrobić remontade?. Czy Real potwierdzi swoją dominację nad Napoli?. Czy Borussia odrobi straty z pierwszego spotkania?. A może to Arsenal odpali swoje armaty i namiesza w rewanżu?. To wszystko czeka nas za niespełna dwa tygodnie.
Dlatego proszę wszystkich o zachowanie spokoju. Mile widziane dobre analizy, które pomogą nam wybrać odpowiednie zdarzenia na nadchodzące spotkania.
Posty i przekomarzanie się będą automatycznie usuwane. A gdy to nie pomoże będą leciały ostrzeżenia.





 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Arsenal - Bayern over 2,5 + bts 1,72
Napoli - Real over 2,5 + bts 1,72
Barcelona - PSG over 2,5 + bts 1,8
Monaco - Manchester City over 2,5 + bts 1,61
ako 8,68 bet365
Dla mnie te cztery zakłady warto zagrać na rewanże jako single i dorzucić jako ako.
Widziałem pierwsze mecze tych par oraz ostatnie ligowe spotkania ww. drużyn.
Real na wyjazdach dawno nie zachował czystego konta,
w grupie poza domem tracił gole w każdym wyjazdowym spotkaniu.
PSG jest w dobrej formie strzeleckiej, Barcelona będzie starała się odrobić 0-4 z pierwszego spotkania,
PSG dzięki temu będzie miało sporo szans z kontry.
Monaco z City zagrało w hokeja, mecz rewanżowy zapowiada się bardzo ciekawie i tak niski kursy na bts nie mogą dziwić, jeżeli obie ekipy mają duży moc z przodu i grają bardzo ofensywnie.
Bayern rozbił Arsenal, strzelił na weekendzie 8 goli u siebie, na wyjazdach w lidze tracił gole
w ostatnich 3 z 4 tegorocznych meczach poza domem, dodatkowo w dwóch u siebie.
Arsenal u siebie nie strzelał u siebie tylko z Southampton i Boro w tym sezonie.
Dla mnie pewne jak
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darter 134

darter

Użytkownik
Dla mnie Monako over 3.5 to ryzykowna opcja. Tak otwartego spotkania na pewno na stadionie Francuzów nie zobaczymy a co więcej sądzę, że warto pograć jakiś underek po fajnym kursie.
Dla mnie dobra opcja jakieś Napoli DNB lub 1X - Real nie musi wygrać aby awansować, Napoli u siebie mocne a Real na wyjazdach bardzo cienko.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
A dla mnie najpewniejszym betem tej kolejki LM jest Borussia Dortmund over 1.5 po kursie 1.44 za wieksza stawke.Dlaczego? W pierwszym meczu bylo 1-0 dla Benfici a Borussia zmarnowala trzy setki i karnego,ponadto byli lekko w dolku a teraz widac ze wracaja do formy po wygraniu dwoch meczow ligowych oba po 3-0..Moim zdaniem mecz zakonczy sie minimum 2-0 lub 3-1 dla Borussii.Ponadto pomimo tego ze Benfica wygrala pierwszy mecz kursy na awans oscyluja 1.7 na Dortmund i 2.10 na Benfice i jak widac buki upatruja gospodarza w roli zdecydowanego faworyta.Ja osobiscie mam to pograne w Boylesports po takich kursach.
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Panowie powiem jedno.. jak nie Barcelona to kto? Tylko ten klub z tymi piłkarzami chyba jest w stanie dokonac największego comebacku w historii LM... i nie kibicuje Barcy zeby nie bylo tylko mysle ze jak trsgic zloty strzal pp grubym kursie To trzeba to grac;)pozdro dla szalencow ktorzy to zrobia;)
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
A monaco over 5,5 gola tez bralbym w ciemno bo znow spodziewam sie bardzo otwartego meczu.. Monaco też też historii już nie raz zaslynelo z takich wysokich rozstrzygnięć więc nie można tracić takiej reputacji ;D
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie powiem jedno.. jak nie Barcelona to kto? Tylko ten klub z tymi piłkarzami chyba jest w stanie dokonac największego comebacku w historii LM... i nie kibicuje Barcy zeby nie bylo tylko mysle ze jak trsgic zloty strzal pp grubym kursie To trzeba to grac;)pozdro dla szalencow ktorzy to zrobia;)
Ja będę na pewno takim szaleńcem. Zagrać za stówkę i móc zgarnąć tysiąc ? Wchodzę w to. Dla mnie w kursach na poziomie 8 -10 jest value. Jak dla mnie powinny być ok 5. Barcelona wielkiej szansy nie ma, ale też nie jest to niemożliwe. W pierwszym meczu PSG zagrało rewelacyjnie, a Barcelona była jak z innego świata. Wbicie 4 bramek przez 90min i nie stracenie żadnej jest dla tego zespołu możliwe. Wszystko już osiągnęli, ale to by przeszło do historii futbollu może bardziej niż zwycięstwa w LM. Niech mnie ktoś poprawi ale w 1/8 LM chyba nikt w historii nie odrobił takiej straty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie heloł to nie Gijon przyjeżdza.
Ktoś kto pisze że Barca zrobi come back to nie zna się na piłce!
Przeanalizujcie jeszcze raz cały mecz w Paryżu zachowanie piłkarzy zachowanie trybun.
Czy PSG to jest drużyna znikąd?
Oglądajcie te mecze kurde
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Oczywiście że nie jest to drużyna znikąd bo w tym sezonie zaczęli grać naprawdę fajną piłkę. Tylko że nikt tu nie mówi że Barcelona ich rozniesie na 100% i awansuje a raczej że jest to jedyny zespół który jest do tego zdolny. 0:4 na Bernabeu, 5:0 za Mourinho czy 2:6 za Guardioli też było niemożliwe.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
A ja w tym spotkaniu widzę dwa scenariusze.
Pierwszy z nich brzmi tak, że jeśli Barcelonie w pierwszej połowie udać się strzelić gola/dwa to zobaczymy naprawdę kapitalne widowisko, które może przejść do historii futbolu. Przypomnę, że w spotkaniu z Milanem, Barcelona szybko rzuciła się na rywala żeby odrobić straty i to się udało. Do tego teraz ściany kibiców będą z gospodarzami.
Drugi jest taki, że PSG będzie się solidnie broniło i czekało na kontrę, nie wierzę, że pójdzie na Camp nou na wymianę ciosów. Jednak gdy Barcelona popełnił błąd w rozgrywaniu, a tych już było sporo w tym sezonie ( taki też miał miejsce w meczu z Milanem, gdzie goście trafili w słupek) PSG wyjdzie z zabójczą kontrą, strzeli gola to zabije ten mecz. Potem będzie tylko wiało nudą i będzie można pogratulować PSG awansu.
Tego spotkania nie obstawiam, a będą się nim tylko delektował przed tv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli PSG nie pojedzie z myślą strzelenia gola tylko z bronieniem wyniku to będzie najlepsze co się będzie mogło trafić Barcelonie bo oni mają w DNA atakowanie i zdobywanie bramek. Cofnięty przeciwnik to dla nich to co lubią. Nie lubią grać pod pressingiem choć sami to robią doskonale. Jeśli PSG pojedzie z myślą aby zdobyć choć jedną bramkę to Barcelona może mieć ciężko. Dla mnie najlepszymi betami na ten mecz są overy: pow. 2,5 goli po ok 1,45 i pow 3,5 goli po 2,02. Najlepszy bet to azjan pow 3 goli. Ja niestety tego nie mam gdzie pograć bo polscy monopolistyczni legalni bukmacherzy nie mają żadnych azjanów, ale jeśli ktoś może bardzo polecam ten bet. Jak nie Barca to PSG, ale ktoś te gole strzeli na pewno. pow, 2,5 goli to prawie jak lokata.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To trzeba to gracpozdro dla szalencow ktorzy to zrobia
Graj sobie, ale nie namawiaj, bo szansa 1 / 1000
Ja będę na pewno takim szaleńcem. Zagrać za stówkę i móc zgarnąć tysiąc
Myślę, że to nie jest szaleństwo, a kompletny brak poszanowania dla pieniędzy
Jeszcze gdyby to była Barcelona Pepa Guardioli, z Puyolem, Alvesem a przede wszystkim z Xavim...
A tak to nie ma co marzyć nawet, że tacy gracze jak Roberto, Umtiti, Gomes, Rakitic... nie no bez jaj... dokonają remontady.
Scenariusz jest prosty - PSG przyjedzie po swoje i prędzej czy później bramkę strzeli. Nie będzie ani murarki, ani ataku, bo to musi Barca. PSG zagra podobnie jak u siebie, z tym, że trochę mniej ofensywnie. Nawet gdyby nic nie strzeliło, to więcej niż 2 goli nie straci.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Graj sobie, ale nie namawiaj, bo szansa 1 / 1000

Myślę, że to nie jest szaleństwo, a kompletny brak poszanowania dla pieniędzy
Jeszcze gdyby to była Barcelona Pepa Guardioli, z Puyolem, Alvesem a przede wszystkim z Xavim...
A tak to nie ma co marzyć nawet, że tacy gracze jak Roberto, Umtiti, Gomes, Rakitic... nie no bez jaj... dokonają remontady.
Scenariusz jest prosty - PSG przyjedzie po swoje i prędzej czy później bramkę strzeli. Nie będzie ani murarki, ani ataku, bo to musi Barca. PSG zagra podobnie jak u siebie, z tym, że trochę mniej ofensywnie. Nawet gdyby nic nie strzeliło, to więcej niż 2 goli nie straci.
Jeszcze tego nie zagrałem - napisałem, że się zastanawiam. Mam Barcę na innych kuponach więc nie wiem czy jest sens dokładać jeszcze. Gdybym jednak nie miał takiej sytuacji na pewno bym zagrał. Jak gracie jakieś wynalazki albo taśmy po 20 zdarzeń i kosmicznymi kursami też jest szkoda kasy. Wiadomo jak pisałem - Barcelona pewno tego nie odrobi, ale... jak jednak się uda kurs 10,00 przejdzie wam koło nosa. Jak znam siebie zagram to za jakieś małe pieniądze między 50zł a 100zł, ale jak pisałem wcześniej najbardziej polecam over 3 gole (azjan) jak ktoś chce pograć normalnie.

edit// pograne
LM: Barcelona vs PSG (awans Barcelona) kurs: 10,00 buk: Totolotek
Powiem tak - jeśli to Barcelona ogarnie nie darowałbym sobie do końca życia, że tego nie zagrałem... Zazwyczaj gram na faworytów. W tym wypadku prawie wszyscy nie dają Barcelonie żadnych szans i jest ona dogiem (kto by się tego spodziewał jeszcze miesiąc temu ? ) Kurs 10,00 jest bardzo wysoki i widzę w nim spore &quot;value&quot;. PSG zagrało genialny pierwszy mecz, a Barcelona zagrała poniżej wszelkiej krytyki. Wcale to jednak nie oznacza, że PSG jest super mocną drużyną, a Barcelona w głębokim kryzysie. To co pisałem wcześniej - ta drużyna osiągnęła wszystko, ale dopiero odrobienie 4 bramek w 1/8 LM przeszło by do historii. Dla takiej drużyny jest to mega motywacja. Na koniec mały żart: czy mogło być gorzej ? Mogło kiedy do odrabiania były by 4 bramki w Paryżu, a nie u siebie :smile:
Zagrałem to za 100zł - do wyciągnięcia okrągły tysiączek :smile:
edit:// po meczu z Celtą
Po meczu z Celtą mam promyczek nadziei. Barcelona zagrała rewelacyjnie. To co wyprawiał Messi i Neymar w polu karnym to sztuka. Na trybunach były już wielkie napisy &quot;Remontada&quot;. Warto też dodać, że została z zawodników zdjęta presja w związku z odejściem Enrique. Myślę też, że nie ma presji na Barcelonę co do awansu. Neymar powiedział, że mają 1% szans i 99% nadziei. UEFA daje im 0%. W takiej sytuacji przystąpią do meczu bez kompleksów bez presji bo każdy liczy tylko na cud. W takiej sytuacji lepiej się gra. Jak dla mnie zagranie tego po kursie 10 czy jak ktoś pisał 12 jest value.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
To już lepiej jest zaryzykować 200zł na PSG niż grać na awans Blaugrany. A kursy na tę chwilę oscylują w granicach nawet @7,00.
Może jakby to było trzeba odrobić dwie bramki to tak (choć kurs by był wtedy o wiele niższy), ale tutaj trzeba strzelić 4 gdzie doprowadzi się wtedy do dogrywki (a też może być różnie w niej) i oczywiście nie stracić żadnej bramki (w najlepszej opcji dla Barcy) coś można byłoby wtedy pokombinować w stronę Barcelony. Myśląc racjonalnie i typowo bukmachersko, tutaj się nie opłaca grać awansu w takiej opcji. Nawet przy tym kursie.
Poza tym PSG ma bardzo duży potencjał i wbrew wszystkiemu to oni będą oczywiście w lepszej sytuacji. Im wystarczy jedna dobra kontra i po wszystkim... Tak &quot;zniszczyli&quot; Barcelonę w Paryżu. A podopieczni Emery&#39;ego na pewno ich nie zlekceważą.
Jakiś Overów 2.5 po @1.40 czy nawet na wygraną Barcelony też kompletnie się nie opłaca. Może być różnie... Jak napisał @ibis PSG strzeli i po meczu. Barca będzie &#39;waliła głową w mur.&quot;
Ja to widzę tak i gram ostatecznie:
PSG Win @7,00
PSG Over 1.5 @3,00
Barcelona Under 1.5 @3,00
betsy65 ⛔
Ustawione to wszystko. Psg w pierwszym meczu zagrało jak należy, a w drugim już taktykę zmienili. Przelew dobry poszedł. ????
e: W Pinaklu na awans Barcelony jest 12,89
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Barcelona nie ma szans odrobić strat. Będą musieli nastawić się na atak, a że mają fatalną obronę to PSG coś strzeli. O ile jakieś 10% szans na strzelenie 4 goli Paryżanom istnieje to o 6 nawet nie ma co myśleć.
Chciałbym poruszyć temat innego meczu Leicester - Sevilla. Jednak ten odbędzie się dopiero w kolejnym tygodniu. Jeszcze dwa tygodnie temu stawiałbym na zdecydowanego faworyta zespół hiszpański. Na dzień dzisiejszy uważam że Leicester bierze ten mecz 1:0 i gra w ćwierćfinale.

O spotkaniu Leicester-Sevilla zapraszam do osobnego tematu:

KLIK
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Napoli - Real Madryt
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.50
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅
W pierwszym spotkaniu Real Madryt wygrał 3:1 i to Królewscy są bliżej awansu. Napoli potrzebuje dwóch trafień nie tracąc przy tym żadnego gola aby być w kolejnej rundzie. Parę dni temu wydawało się, że Real wpadł w mały kryzys, lecz wczorajsza wygrana 4:1 nad Eibar ten kryzys zażegnała. Do składu na wtorkowe spotkanie powrócą Bale i Ronaldo. Tylko teraz jest pytanie czy Real nie radzi sobie czasami lepiej bez Ronaldo?. Napoli było w podobnej sytuacji co Real. Lecz w piątek wieczorem wygrali na trudnym terenie z Romą 2:1, a więc nadzieje na dobry wynik powracają. Do tego świetna forma Mertensa i pozostałych zawodników sprawia, że Napoli wcale nie stoi na straconej pozycji. Spodziewam się otwartego spotkania. Napoli od samego początku spotkania narzuci swój styl i będzie dążyło do zdobycia gola. Kursy na over nie są zabójczo wysokie, ale po raz kolejny w tej rundzie spodziewam się kilku goli.
20:45 Borussia - Benfica
Typ: Awans Borussia
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik: 4:0 ✅

Pierwsze spotkanie to wygrana Benficy 1:0, lecz czy była to zasłużona wygrana?. Borussia miała dużo więcej dogodnych sytuacji do wyrównania, do tego nie strzelony rzut karny, który stawiałby Borussię w dużo lepszej sytuacji przed rewanżem. Borussia wczoraj rozbiła 6:2 Bayer i tym samym pokazała, że jest gotowa na rewanż. Jeśli gospodarze zagrają tak jak w pierwszym spotkaniu to o ich awans nie powinniśmy się martwić.
20:45 Barcelona - PSG
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.07
buk: unibet
Wynik: 6:1 ✅

PSG pierwsze spotkanie wygrało pewnie 4:0, a wynik mógł być o wiele wyższy. Czy Barcelona dokona niemożliwego?. Nie wydaje mi się, ale kto oglądał wczorajszy mecz Blaugrany z Celtą, to widział najlepszy mecz gospodarzy w tym sezonie. Pressing, zaangażowanie całego zespołu w odbiorze piłki, podwojenie krycia i szybkie rozgrywanie piłki - czyli była to najlepsza wersja Barcy. Do tego kolejne spotkanie z ustawieniem 3-4-3, które przynosi dobry efekt. Barcelona tą wygraną wydała ostrzeżenie dla PSG i rozbudziła nadzieje wielu kibiców. Jako fan Barcelony nie wierzę w tą remontadę, ale liczę, że gospodarze godnie pożegnają się z Liga Mistrzów. Wynik jaki bym oscylował to wygrana gospodarzy 3:1. PSG w ostatnim czasie skromnie wygrywał, ale punktował i utrzymał tym samym tą samą stratę do lidera Monaco. Emery nie będzie mógł skorzystać z Rabiota, który w pierwszym spotkaniu wyłączył z gry kilku graczy Barcelony. Mecz będzie wyglądał tak, że gospodarze będą kontrolować przebieg meczu, rozgrywając piłkę i szukając luk w strefie obronnej gości. Tu na początku spotkania przydała by się bramka dla Barcy, aby ożywić ten mecz jeszcze bardziej. PSG będzie czekać na swoje szanse w postaci kontrataków, bo nie wydaje mi się żeby goście poszli tu na wymianę ciosów, chociaż kto wie. Mam nadzieje, że pomimo rozstrzygnięcia tego dwumeczu zobaczymy piękne show!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja to Wam powiem jak to wygląda.
Barca gra tak sobie wygrywa z tymi ogórkami Bilbao 3:0 itd.
Przychodzi mecz z PSG zbierają baty.
Wazyscy nagle zastanawiają się o co chodzi?
Enrique odchodzi ale to nie jest decyzja za mecz z PSG kto ogląda ten wie że Barca gra słabo.
No i nagle przychodzą mecze z Gijon i Celtą pogromy i już jest wszystko super jest zabawa Suarez nosi rękawiczkę Neymar naśmiewa się ze stylówy Pique a za bramką jest wielki baner REMONTADA.
Tylko ktoś tu zapomniał że przede wszystkim trzeba na odpowiednim poziomie grać w piłkę czyli w LM a nie tylko z Celtą gdzie obrońcy się potykają o własne nogi.
Mówiłem od początku że Barca w tym sezonie to przoduje na reklamach czipsów nic więcej.
Oni są po prostu przereklamowani w tym sezonie.
Czuję w tym wszystkim jakiś udział osób trzecich zobaczycie w przyszłym sezonie Barca znowu wygra LM.
W tym roku oni oddają miejsce PSG za parę dodatkowych laysów.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Tak tylko wtrące że ta Celta wyrzuciła Real z Pucharu Króla a jakieś śmieszne hasła o Lays&#39;ach to można zachować dla siebie bo nie wnosi to nic sensownego do dyskusji. Gdzieś wyżej wyczytałem że trio MSN jest lepsze od tria z PSG właśnie w reklamach. No pomijając fakt że w ciągu tych ponad dwóch lat odkąd grają razem potrafili strzelić co sezon więcej bramek w trójkę niż całe PSG czy inne topowe zespoły z Europy. O wygraniu LM i zniszczeniu praktycznie w trójkę takich zespołów jak Real, Atletico, Bayern, Juventus, PSG i kogo tam jeszcze się dało to nie ma co wspominać nawet. Nie rozumiem umniejszania temu zespołowi a zwłaszcza tej trójce. Owszem w tym sezonie jako drużyna grają najgorzej za czasów Enrique ale indywidualnie są w stanie zmieść każdego w dalszym ciągu. I faktycznie wczorajszy mecz z Celta był najlepszym w wykonaniu Barcelony w tym sezonie na Camp Nou. I oczywiście nie świadczy to o tym że Barcelona awansuje ale nie rozumiem robienia nagle z PSG hegemona a z Barcelony średniaków.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja powiem tak. O trio MSN to jestem spokojny. Problem może być po stronie defensywy bo PSG ma klasowych napastników i pomocników: DiMaria, Cavanii i z jakiejś kontry mogą coś strzelić i wtedy po zawodach. Żeby Barcelona awansowała cały zespół musi zagrać PERFEKCYJNIE - mecz życia, ale szczególnie defensywa musi być przez 100% czasu lub przy dogrywce jeszcze dłużej skoncentrowana tak jak by zależało do tego życia. Nie tylko ja, ale wielu obserwatorów sportowych pisze, że pierwszy mecz nie wygrało PSG z Barcą tylko Emery z Enrique. W końcu Emery miał silniejszy zespół niż Sevilla, a świetnie zna hiszpańskie kluby i samą Barcelonę. Całe trio MSN zostało całkowicie odcięte + słaba gra defensywy i środka. To był mecz wygrany taktycznie. Barcelona po prostu nie wiedziała co ma robić. I teraz znowu będzie pojedynek taktyczny.
Jeśli PSG zdobędzie bramkę będzie po awansie. Jak wam pisałem wcześniej - podałem typ na awans Barcelony, ale zagram jeszcze over 2,5 w jakimś dublu i over 3,5 w singlu bo te typy są jak dla mnie najpewniejsze. Albo Barcelona strzeli te 4 gole i nie straci żadnego o czym marzę i o co się modlę, albo PSG strzeli gola, a Barca będzie goniła. De facto w każdym scenariuszu powinny być bramki. Nawet w tym meczu z Bayernem gdzie też Barca miała odrabiać przegrała 0:4 więc i to nie wykluczone, że to PSG wygra wysoko. Tak czy inaczej Barcelona nie będzie miała nic do stracenia, a to stworzy albo okazje do kontr dla PSG albo Barca nastrzela.
edit// i tu garść typów na LM
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 1,5 goli)✅ + Leicester City - FC Sevilla (powyżej 1,5 goli) + AS Monaco - Manchester City (powyżej 1,5 goli) kurs AKU: 2,05 buk: forBet
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund)✅ kurs AKU: 3,32 buk: forBet ✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 3,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (awans Dortmund)✅ kurs AKU: 4,68 buk: forBet✅✅✅
Barcelona vs PSG (powyżej 2,5 goli)✅ + Napoli vs Real (powyżej 2,5 goli)✅ + Borussia Dortmund - Benfica Lizbona (pow 1,5 goli)✅ kurs AKU: 2,31 buk: forBet ✅✅✅
Szczególnie polecam ten pierwszy bet, który można pograć za większą stawkę. Jak widzicie obniżyłem progi overa od przewidywanych i dodałem większą ilość zdarzeń
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom