>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

18 kolejka Primiera Divison (05.01-06.01)

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po przerwie świąteczno-noworocznej powracamy na boiska hiszpańskiej Primera Division. W tej serii spotkań odbędzie się kilka ciekawych spotkań m.in derby Sewilli czy też pojedynek Realu Madryt z nieobliczalnym Realem Saragossa. Na chwilę obecną nie mam jeszcze żadnych typów, ale zapewne znajdzie się coś na czym będzie można zarobić w tej kolejce ;)

A może Wy już macie jakieś propozycje typów na tą serię spotkań?
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
Niedziela, 6 Stycznia 19:00 stadion Santiago Bernabeu. O tej porze rozpocznie się mecz pomiędzy Realem Madryt, a Realem Zaragozą. Przypominając sobie ostatnie mecze Królewskich z tą drużyną łatwo na pewno nie będzie.
W tym sezonie Saragossa spisuje się gorzej niż w ubiegłym, ale nadal nie wolno jej lekceważyć. Ma w swoich szeregach kilku światowej klasy piłkarzy (G.Milito, Oliveira czy Aimar). Na tych dwóch pierwszych trzeba szczególnie uważać. We wczorajszym meczu Copa Del Rey Argentyńczyk, który strzelił już w tym sezonie 9 bramek (z czego 3 z karnych) i kolejnym sezonem udowadnia, że jest jednym z najlepszych strzelców w Primera Division, nie zagra w niedzielnym spotkaniu. Z czego na pewno trzeba się cieszyć. Oliveira natomiast po słabej aklimatyzacji w Serie A, wrócił do Hiszpanii, gdzie z powrotem odzyskuje swój dawny blask. W meczu z Pontevedrą zagrali dość mocnym składem, Real Saragossa: López Vallejo, Diogo (Aimar 46&#39;), Ayala, Sergio Fernández, Juanfran, Zapater, Luccin (Gabi 46&#39;), Celades, Sergio García (Paredes 84&#39;), Oliveira, Diego Milito. Więc świeżość będzie po naszej stronie

Real na pewno zagra swoją najlepszą jedenastką. Z rewelacyjną parą Ruud/Raul w tym sezonie, z Robinho i Baptistą w formie i myślę, że z Sneijderem, chociaż chciałbym zobaczyć Gutiego w podstawie, który ostatnio zagrał dobry mecz. Holender natomiast ostatnio mnie nie przekonuje. Gra po prostu słabo. Na pozycji DMF zobaczymy za pewne Diarrę, chociaż nie wiem czy Schuster nie powinien pomału wdrażać do składu Gago, który musi wejść w rytm pełnego meczu, możliwe, że w niedziele dostanie przynajmniej kilkanaście minut. Co do linii obrony to bezapelacyjnie najlepiej by wyglądała tak: Ramos-Pepe-Cannavaro-Heinze. Niestety ostatnie informacje na temat naciągnięcia mięśnia naturalizowanego Portugalczyka nie napawają optymizmem, dodatkowo grypa mogą go wykluczyć z tego meczu. Z tego co wiem Metzelder nie zaleczył swojej kontuzji, więc prawdopodobnie na środku zagra Heinze, który ze zdrowiem również ma problemy. Jeśli Argentyńczyk przesunie się do środka obrony, do składu wskoczy młody Brazylijczyk Marcelo. Atak na pewno na tym zyska, obrona.... niekoniecznie. Do do obsadzenia bramki chyba nikt nie ma wątpliwości.
Goście na pewno łatwo nie sprzedadzą skóry, ale to przecież Real jest faworytem i jest zobligowany do zwycięstwa w tym meczu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Saragossa na wyjazdach gra słabo, jeśli nie tragicznie. Przegrana z Murcią, remis z Athletic, wyraźna porażka z Barceloną i Atletico, stracone 3pkt z Betisem i Recreativo oraz podział punktów z Deportivo. Na wyjazdach drużynie Víctora Fernándeza udało się zdobyć zaledwie 5pktów. Natomiast Real nie tylko nie przegrał u siebie żadnego meczu, ale wygrał wszystkie mecze na niezdobytym w tym sezonie Santiago Bernabeu. 24 punkty w 8 meczach i strzelonych 21 bramek oraz straconych 7 budzi respekt. Real Zaragoza w tym sezonie traci bardzo dużo goli (28 co po Levante daje najgorszy wynik w La Liga), a na wyjazdach do tej pory straciła ich aż 16, strzelając zaledwie 7. Widać w statystykach jaką mamy nad nimi przewagę. Jednak liczby nie do końca mówią prawdę, a każdy mecz toczy się własnymi prawami. Jednak z każdego wyniku po za wygraną będę zaskoczony. Jeśli liczymy na wygraną w lidze, w meczach u siebie nie możemy tracić punktów. Ostatnia wygrana nad FC Barceloną na pewno wpłynęła pozytywnie na piłkarzy Schustera, zakwalifikowanie się do dalszej rundy Copa del Rey, przykrą wiadomością na pewno nie jest.
Ciężko będzie liczyć na potknięcie Barcelony. Chociaż gra na wyjeździe z dobrze się spisującą Mallorcą i Guizą w ich składzie, a Barcelona po za Camp Nou nie zachwyca. Ciekawie się zapowiada spotkanie trzeciego Espanyolu z czwartym Villarrealem. Najlepszym wynikiem dla Nas byłby remis tych drużyn. Na stratę punktów Atletico ze słabym Deportivo nie ma co liczyć. Nie możemy się oglądać za siebie, a wygrywać. Najlepiej przekonującą ilością bramek i w ładnym stylu. Wielu piłkarzy wypowiada się, że zachowują pełną koncentrację i te 7pktów przewagi nad Barcą nie biorą pod uwagę. Mam nadzieję, że to prawda i dadzą z siebie wszystko w następnym spotkaniu, a przerwa świąteczna nie wpłynie na nich negatywnie. Po trzy punkty i zwycięstwo!(http://www.forum.merengues.pl)
kurs na Real 1.33 buk Bet365 i zastanawiam sie czy nie postawic ok. 400zl na Real --&gt;EW:532zł
 
S 0

sebastian28

Użytkownik



Barca mocno podrażniona po porażce w El Clasico z Realem już jutro musi zacząć gonić Królewskich .Rijjkard jeśli chce utrzymać swoje i tak już mocno zachwiane stanowisko na Mallorce musi wygrać.Chłopaki z Mallorcy to ambitny zespół (1-3 w lidze ostatnio z Osasuna ,potem rewanż 4-0 w PK).Są mocno umotywowani i trener odgraża sie Barcy że jest w stanie urwać punkty i apeluje do piłkarzy aby zagrali na luzie czyli prowadzili otwartą grę z Barcą.Jak pokazuje historia Barca niestraciła punktów na Mallorce od trzech sezonów i widać po wynikach że grali otwartą piłkę bo wynik min z tamtego sezonu to 4-1 dla Barcy.Blaugrana zagra bez Messiego i Ronaldinho co może stanowic jakieś zaniepokojenie ale wraca Henry ,Eto&#39;o jest w coraz lepszej dyspozycji,Iniesta jest w tym sezonie motorem napedowym zespołu.Warto zauważyć że zawdonicy Barcy są świeżsi bo grali rezerwowym składem w środe w PK.Nie grali ww zawodnicy.Mallorca zagra bez najlepszego snajpera Webo .Barca niezwykła tracić punktów na Mallorce bez względu na forme,ale myśle że sobotniego wieczoru pokonają gospodarzy bo ci niezachwycają i grają ostatnio bardzo nierówno.
Typ:Barcelona @ 1.80 BetGun ✅
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
sabasan -&gt; fajne zdjęcie :-D
Zgadzam się z typem na Barcelone. ???? Pomimo, że nie zagra Messi i Ronaldinho to i tak np. taki Dos Santos jest w stanie ich zastąpić. Po za tym Iniesta gra ostatnio znakomicie i nie widze rywala dla niego. ???? Mallorca to nie jest wcale słaby zespół choć ostatnio ich wyniki nie są rewelacyjne. Cóż, stawiałbym tutaj 2:0 dla Barcelony. ????
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Espanyol - Villareal 1, 2.25
Bodajże najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki. Obie ekipy awansowały (niekoniecznie bez kłopotów;]) do następnej rundy Pucharu Króla, teraz czas na powrót do potyczek Primera Division. Gdyby ktoś przed sezonem stwierdził, że na tym etapie rozgrywek to będzie mecz między 3 a 4 drużyną ligi, pewnie uznano by go za wariata. A jednak. Zarówno Espanyol jak i ŻŁP mają za sobą bardzo udaną pierwszą część sezonu. Dlaczego gram na Espanyol? Z kilku względów. Po pierwsze w drużynie trenera Pellegriniego nie zagra najlepszy strzelec drużyny Nihat. Podała taką informację primeradivision.pl a na oficjalnej stronie nie ma go wśród powołanych na jutrzejszy mecz. Po drugie Villareal znajduje się ostatnio w lekkim dołku. W dwóch ostatnich spotkaniach na własnym stadionie zdobyli zaledwie punkt, i to grając z raczej bardzo przeciętnymi rywalami - Betisem i Recre. Po trzecie Espanyol nie wygrał z Villareal w lidze od przeszło 4 lat i najwyższa pora to zmienić. Stawka jak wspomniałem wysoka bo mocno na pierwszą czwórkę napiera Atletico. Trener Valverde jakichś większych problemów zdrowotnych nie ma. Gotowi na mecz będą wszyscy na czele z niezawodnym Tamudo. No to czekamy.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
sabasan -&gt; fajne zdjęcie :-D
Zgadzam się z typem na Barcelone. ???? Pomimo, że nie zagra Messi i Ronaldinho to i tak np. taki Dos Santos jest w stanie ich zastąpić. Po za tym Iniesta gra ostatnio znakomicie i nie widze rywala dla niego. ???? Mallorca to nie jest wcale słaby zespół choć ostatnio ich wyniki nie są rewelacyjne. Cóż, stawiałbym tutaj 2:0 dla Barcelony. ????
Jeśli chodzi o morale zespołu w Barcelonie to trener Raijjkard już stracił chyba kontakt z częścią zespołu tzn magicznym Ronaldinho(którego albo za mocno poniosło życie towarzyskie ,lub problem tkwi w jego psychice ,że z piłkarza genialnego stał sie przeciętnym),Eto&#39;o (słynie ze swojego &#39;prosto z mostu&#39; i otwarcie mówi jaka jest sytuacja,poza tym jest chyba wyrwać serce dla Barcy).Zlepek indywidualności którego nie był w stanie ogarnąć w całość .Iniesta to warto podkreślić motor napędowy akcji ofensywnych Barcy .Walczy w środku,odbiera ,strzela,drybluje...od jego jutrzejszej dyspozycji będzie zależało kto wygra!!!Myśle że będzie największym atutem Barcy.Dos Santos...są duże szanse że zagra i przy jego błysku...jednym niekonwencjonalnym zachowaniu mecz może roztrzygnąć sie .Henry z Samuelem Eto&#39;o jeśli zagrają w parze ...a może być tak że Katalończycy zagrają od lewej Henry-Iniesta-Dos Santos i z przodu Eto&#39;o to jestem spokojny o rezultat Katalończyków/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
wedlug mnie takze typ na Barce to pewniak kolejki ;)

Barca musi zaczac wkoncu odrabiac straty do Realu i takie mecze jak ten z Mallorca musi poprostu wygrywac ! mimo iz nie zagra Ronaldinho ktory jest lekko kontuzjowany, a takze Messi(juz od kilku tygodni ) to Barca ma lepszy sklad i ten fakt przemawia za ekipa z Camp Nou . Eto&#39;o jest bylym zawodnikiem Mallorci i nie wiadomo jak sie zaprezentuje na swoim bylym stadionie ( przyklad Tevez ktory niedawno gral na UptonPark z bylym klubem West Hamem i nic nie pokazal ). sadze ze jest na tyle profesjonalista ze cos strzeli i bedzie mogl spokojnie wyjechac na Puchar Narodow Afryki do Ghany . Licze na dobry mecz i wkoncu ze dostanie szanse gry Thierry Henry ktory jeszce tak naprawde nic wielkiego w nowych barwach nie pokazal ... kurs 1,80 jest ciekawa propozycja ;)
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Mallorca - BarcelonaHC(-1,0) 2 3,00

Jak zobaczyłem ten kurs a potem popatrzyłem na statystyki i pare innych rzeczy to nie mogłem się oprzeć. 3,00 na Barce która gra z 10 drużyną w tabeli, wiem, że na wyjeździe, ale te statystyki. 6 ostatnich spotkań między tymi drużynami to wygrane Blaugrany, podczas tych 6 spotkań Barcelona wygrywała na wyjazdach różnicą zawsze większą niż 1 gol ! Goście wydaje mi się, że są naładowani sportową złością, bo kolejno najpierw przegrali derby europy z Realem, a teraz zremisowali 2:2 ze słabiutką ekipą - Alcoyano. Co do Mallorci, ostatnio wygrana aż 4:0 z osasuną to fakt, jednak Osasuna to nie Barca, a gospodarze u siebie nie tacy dobrzy, z nikim dobrym jeszcze nie wygrali ( chodzi mi o pierwszą 10 tabeli), a ostatnio same remisy ze słabiznami i przegrana 0:2 z Valencią. Eto&#39;o w coraz lepszej formie, Barca naładowana sportową złością , dla mnie pewne zwycięstwo (nawet bez Messiego) , chociaż z Barceloną na wyjazdach czasem bywa różnie, to po takim kursie warto zaryzykować


Pozdrawiam
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Spotkanie:Espanyol-Villarreal do przerwy (3-0) końcowy (3-0) trafione
Typ:1/1
Kurs:3,70
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 22-00 na stadionie Olimpic de Montjuic 3-ci w tabeli Espanyol, podejmować będzie 4-te w tabeli &quot;Żółte Łodzie Podwodne&quot; ,czyli ekipe Villarreal.Ostatnie dwa mecze tych druzyn kończyły sie remisami,ale wątpie że to sie powtórzy również dziś.W opinii fachowców faworytem do zgarnięcia 3pkt i wskoczenia na być może fotel vice lidera są &#39;Los Pericos&quot; jak,nazywani są gospodarze i również sie z tym zgodze.Espanyol jest teraz na fali nie przegrał 5-ciu kolejnych spotkań a ostatnio odniósł bardzo cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Madrycie z tamtejszym Atletico.Goscie mają dobry bilans na wyjazdach(5-0-3),ostatni mecz to strata 2pkt u siebie ze średniakiem z Huelvy ,małe szanse widze jednak na odzyskanie ich w Barcelonie.Espanyol gra bardzo ofensywnie ,celem druzyny jest miejsce premiowane awansem do LM,trener Ernesto Velverde wierzy w to a zawodnicy narazie go nie zawodzą,ja osobiście licze też na duet napastników Tamudo(8 goli) i Luis Garcia(5 goli),to oni powinni zapewnić komplet punktów.Podsumowując grają dwie równorzędne ekipy,ale na dzień dzisiejszy to Espanyol jest w lepszej formie plus atut własnego boiska daje mi takie przesłanki żeby postawic na ich zwycięstwo
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja w dniu dzisiejszym odpuszczę sobie typ na Barcelonę, gdyż mimo zwycięstw w poprzednich latach z Mallorcą jakoś nie czuję tym razem tego typu na zwycięstwo Blaugrany.

Jeśli miałbym coś grać na dziś to wydaje mi się, że ciekawym typem jest ten na brak porażki Espanyolu Barcelona w meczu z Villareal. Espanyol w tegorocznych rozgrywkach spisuje się wręcz rewelacyjnie. U siebie może i nie rozgrywa efektownych spotkań i nie pokonuje rywali po 3-0 czy też 4-0, ale w większości odnosi korzystne wyniki. Uważam, ze podobnie może być i w dniu dzisiejszym, bo mimo to, że Villareal jest wysoko notowane to wydaje mi się, że ta pozycja jest trochę na wyrost i Żółta Łódź Podwodna obsunie się trochę w dół tabeli. Dziś typowałbym zwyciestwo Espanyolu podparte remisem.
 
chery 0

chery

Użytkownik
Mallorca wystapi w najsilniejszym skladzie dzisiaj!
Ostanio w pucharze pokonali wysoko Osasune wiec dzis moze byc roznie.
Co do Barcy to nie zagraja na bank Messi i Gaucho wraca za to Henry.
Mallorca to wbrew pozorom ciezki rywal i nie spodziewam sie dzisiaj jakiegos wielkiego zwyciestwa Barcy.
Jest to ciezki mecz do typowania mimo to wierze w Katalonie i proponowal bym typ ze obie druzyny strzela bramke.


Przygladając sie lidze Hiszpanskiej można zauwazyc, że istnieje grupa solidnych zespołów typu:Mallorca,Osasuna czy chociarzby w tym sezonie Espanyol które sa strasznie niewygodnymi rywalami nawet dla najlepszych dlatego mecze z udzialem tych druzyn sa trudne do typowania.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Zgoda Mallorca jest zespołem który niegra najgorzej.Powiem tak :grają otwartą piłke ,nienastawiają sie (zwłaszcza u siebie) na gre defensywną tak dzisiaj będą starać sie wygrać z Barcą.Blaugrana nie gra może ostatnio jakoś olśniewająco ale sytuacje podbramkowe stwarzali i będą stwarzać a przy otwartej grze Mallorcy będzie to lepsze bo jeśli sie odkryją to Barca juz to wykorzysta.Determinacja z obydwu stron jest duża ale myśle że dzisiaj Barca zagra dojżale i skutecznie i pokona Mallorce bo punkty w lidze są dla nich dalej bezcenne.
EDIT ???? użo ludzi dzisiaj stawia Barce i u wujka Willa Hilla jest juz tylko 1.66 na Bwin 1.66.
 
mich-1910 6

mich-1910

Użytkownik
-

R CD Mallorca - FC Barcelona

Po świąteczno noworocznej przerwie RCD Mallorca w 18 kolejce Primera Division będzie gościć FC Barcelonę. Faworytami są Katalończycy jednak na pewno nie będzie to łatwy mecz dla nich. Jednak na początek napiszę trochę o gospodarzach. Mallorca w tabeli zajmuje dziewiąte miejsce i jak dotąd uzbierali 21 punktów. Ostatnio w lidze nie spisywali się dobrze. Przegrali na wyjeździe 3:1 z Racingiem, następnie zremisowali u siebie z Athletic Bilbao 0:0 i później jeszcze raz przegrali 3:1 tym razem z Osasuną. W Copa del Rey Mallorce również przyszło zmierzyć się z Osasuną i w pierwszym meczu przegrali 0:2 jednak w środę wygrali z nimi 4:0 i przeszli do dalszej rundy. W La Liga w meczach przed własną publicznością Mallorca wygrywała trzy spotkania, trzy zremisowała i dwa mecze przegrywała. Jednym słowem Mallorca ostatnio nie prezentuje dobrej formy. Teraz trochę o ich dzisiejszych rywalach. FC Barcelona zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 34 punktów. W meczach na wyjeździe zdobyli tylko 10 punktów. Wygrali dwa razy, cztery mecze zremisowali i dwa przegrali. Ostatnimi czasy Barcelona nie gra dobrze jak na swój poziom. W Copa del Rey przeszli do następnej rundy ale u siebie zremisowali z Alcoyano 2:2. W primera Division przed świętami Barcelonie przyszło się zmierzyć z trudnymi drużynami. Na początek z Espanyolem ( remis 1:1), potem z Deportivo (2:1 wygrana), później z Valencią (wygrana 0:3) i na koniec 23 grudnia z Realem Madryt. W jednych z najciekawszych derbach Europy Katalończycy na Camp Nou przegrali z Królewskimi 0:1 i na pewno taka porażka boli bo Real oddalił się w tabeli ligowej już o siedem punktów. Nadal w ekipie Blaugrany nie będzie mógł wystąpić Lionel Messi, który na boisku w meczu ligowym pojawi się najwcześniej za trzy tygodnie. Jednak po kontuzji powraca Thierry Henry który w duecie z w dobrej formie strzeleckiej Samuelem Eto&#39;o stworzą jeden z najgroźniejszych ataków w La Liga. Moim zdaniem Barca nie może sobie pozwolić na stratę punktów jeśli myśli o pierwszym miejscu w tabeli.
FC Barcelona ---&gt; 1,75

Polecam jeszcze na dziś Espanyol 1X myślę że jest to pewny typ na to spotkanie :spokodfhgfh:
 
chery 0

chery

Użytkownik
Mallorca - BarcelonaHC(-1,0) 2 3,00

Jak zobaczyłem ten kurs a potem popatrzyłem na statystyki i pare innych rzeczy to nie mogłem się oprzeć. 3,00 na Barce która gra z 10 drużyną w tabeli, wiem, że na wyjeździe, ale te statystyki. 6 ostatnich spotkań między tymi drużynami to wygrane Blaugrany, podczas tych 6 spotkań Barcelona wygrywała na wyjazdach różnicą zawsze większą niż 1 gol ! Goście wydaje mi się, że są naładowani sportową złością, bo kolejno najpierw przegrali derby europy z Realem, a teraz zremisowali 2:2 ze słabiutką ekipą - Alcoyano. Co do Mallorci, ostatnio wygrana aż 4:0 z osasuną to fakt, jednak Osasuna to nie Barca, a gospodarze u siebie nie tacy dobrzy, z nikim dobrym jeszcze nie wygrali ( chodzi mi o pierwszą 10 tabeli), a ostatnio same remisy ze słabiznami i przegrana 0:2 z Valencią. Eto&#39;o w coraz lepszej formie, Barca naładowana sportową złością , dla mnie pewne zwycięstwo (nawet bez Messiego) , chociaż z Barceloną na wyjazdach czasem bywa różnie, to po takim kursie warto zaryzykować


Pozdrawiam


Oj bardzo szczesliwie ci weszlo z handi na Barce.Mallorca grała naprawde nieźle i zasluzyla na remis przynajmniej ale ciesze sie że Barca wygrała bo to bardzo ważne pkt w rundzie rewanzowej juz bedzie z Mallorca łatwiej bo na Camp Nou.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Oj bardzo szczesliwie ci weszlo z handi na Barce.Mallorca grała naprawde nieźle i zasluzyla na remis przynajmniej ale ciesze sie że Barca wygrała bo to bardzo ważne pkt w rundzie rewanzowej juz bedzie z Mallorca łatwiej bo na Camp Nou.
Tu się z Tobą nie zgodze. Gdyby sędzia uznał prawidłowo strzeloną bramke przez Henry&#39;ego to dużo szybciej wynik by był ustalony.
 
chery 0

chery

Użytkownik
No to wiesz można gdybać bo Mallorca też pare razy podkręciła tempo już nie wspomne że bardzo dobrze grał Gutiérrez który pare razy naprawde zagroził bramce Valdesa.
Nie mniej jednak gratuluje trafnego typu ale mimo wszystko Barca nie zachwyciła i troche za wysoko wygrała biorąc pod uwage gre obu zespołów.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
No to wiesz można gdybać bo Mallorca też pare razy podkręciła tempo już nie wspomne że bardzo dobrze grał Gutiérrez który pare razy naprawde zagroził bramce Valdesa.
Nie mówie kto jak grał tylko że Barca już wczesniej prawidłowo zdobyła bramke na 0:2. Zasłużenie czy nie, bramka była zdobyta prawidłowo i sędzia powinien ją uznać. W piłce nieważne kto jak gra tylko kto ile strzela bramek, dzisiaj Barca strzeliła więcej.
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Mallorca - BarcelonaHC(-1,0) 2 3,00 ✅

Jak zobaczyłem ten kurs a potem popatrzyłem na statystyki i pare innych rzeczy to nie mogłem się oprzeć. 3,00 na Barce która gra z 10 drużyną w tabeli, wiem, że na wyjeździe, ale te statystyki. 6 ostatnich spotkań między tymi drużynami to wygrane Blaugrany, podczas tych 6 spotkań Barcelona wygrywała na wyjazdach różnicą zawsze większą niż 1 gol ! Goście wydaje mi się, że są naładowani sportową złością, bo kolejno najpierw przegrali derby europy z Realem, a teraz zremisowali 2:2 ze słabiutką ekipą - Alcoyano. Co do Mallorci, ostatnio wygrana aż 4:0 z osasuną to fakt, jednak Osasuna to nie Barca, a gospodarze u siebie nie tacy dobrzy, z nikim dobrym jeszcze nie wygrali ( chodzi mi o pierwszą 10 tabeli), a ostatnio same remisy ze słabiznami i przegrana 0:2 z Valencią. Eto&#39;o w coraz lepszej formie, Barca naładowana sportową złością , dla mnie pewne zwycięstwo (nawet bez Messiego) , chociaż z Barceloną na wyjazdach czasem bywa różnie, to po takim kursie warto zaryzykować


Pozdrawiam
Może szczęśliwie może nie, ja pisałem, że typ ryzykowny, ale kurs piękny i nie żałuje. A to tylko sport tu mam fuksa a z Lottomaticą znowu nie mam, weszło w 90 minucie fajnie, równie dobrze mogło w każdej innej. A szczęście zawsze się przyda.
Pozdrawiam
 
R 0

robson_22

Użytkownik
Spotkanie: Recreativo - Almeira
Typ: 1
Kurs: 2,00 (bet-at-home)
under 2,5
wynik 1:0
Dzisiaj o godzinie 17 Recreativo podejmować będzie na własnym stadionie Almeire. W mojej opinii zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz. Recreativo ostatnio bardzo dobrze spisuje się na własnej trawie. Nie przegrało tutaj żadnego meczu od 21 października, mimo że odwiedzały go silne zespoły Primera Division (remis z Atletico i Racingiem - odpowiednio 5 i 6 miejsce w tabeli, zwycięstwa z Zaragossa i Osasuną - 1 i 12 miejsce). Wszystkie te zespoły są wyżej usytuowane niż 15 Almeira. Na dodatek Almeira ostatnio radzi sobie koszmarnie. O ile w domu wygrywa z nieraz silnymi zespołami (z Sevilla 1:0), o tyle na wyjazdach jest koszmarnie. Ostatni wyjazdowy mecz wygrała 26 września ze słabym Realem Murcia (0:1). Watro zaznaczyć, że Murcia od 63min grała w 9... Mimo to, Almeira tylko raz znalazła drogę do bramki. 3 &quot;mecze na wyjeździe&quot; temu z kolei przegrała z ostatnim w tabeli Levante 3:0. Reszta meczów to przeplatanka remisów i sromotnych porażek. Chyba odpowiednio świadczy to o słabości tej drużyny w meczach poza własnym stadionem. Wszystko to skłania mnie, do postawienia na Recreativo.
Poza tym warto zaznaczyć, że obie drużyny są bardzo underowe. Recreativo w tym sezonie tylko 4 razy uzyskało overa. Almeira tylko o 1 więcej, na łączną ilość 17 spotkań. Obie drużyny mało strzelają. W historii ich 4 spotkań zawsze wynik był underem. Sądzę, że nie inaczej będzie teraz
Dokładny wynik, to już tylko intuicja i zestawienie wszystkiego co tu napisałem. Recreativo wygra, ale bardzo skromnie - zapewne jedną bramką. Wynik 2:1 przeczyłby pewnemu dla mnie underowi, więc postawie na 1:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom