>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfair, a ustawa hazardowa

S 1

siemas99

Użytkownik
Witam. Zakładam temat, w którym chciałbym abyśmy informowali się wzajemnie na bieżąco jak ma się betfair do naszej nowej ustawy. Może ktoś dostanie od betfair jakieś informacje jak sytuacja się rysuje i jakie jest stanowisko firmy. Proponuje nie wypowiadać się o swoich domysłach, przypuszczeniach lub innych nie potwierdzonych info, żeby nie zrobił się burdel jak w temacie o tejże ustawie. Pozdrawiam traderów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
a orientuje się ktoś czy grając z użyciem oprogramowania (geeks, fairbot, betangel, itp.) logujemy się na ich serwery z Polski czy z proxy dostawcy oprogramowania?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
It will be a lot quicker to list the countries in which Betfair is totally blocked. Please see below.
Belgium
Canada
France and French territories
Portugal
Singapore
South Africa
Turkey
USA and US territories
French Territories include:
Guadeloupe, Martinique, French
Guiana, Réunion, Mayotte, SaintBarthélemy,
Saint-Martin and
Saint-Pierre et Miquelon.
**US Territories include:
American Samoa, Baker Island,
Guam, Howland Island, Jarvis
Island, Johnston Atoll, Kingman
Reef, Midway Islands, Navassa
Island, Northern Mariana
Islands, Palmyra Atoll, Puerto
Rico, Virgin Islands, Wake
Island.
Bulgaria, Romania and Italy are regulated jurisdictions so you can only have an account if you live there.
No Registrations or Resident betting for the following countries.
Afghanistan
Algeria
Angola
Brunei
China &amp; Hong Kong
Greenland
Guyana
Iran
Iraq
Israel
Kuwait
Lao
Libya
Myanmar
Namibia
North Korea
Papua New Guinea
Spain (http://Paddypower.com )
Sudan
Syria
Uganda
Yemen
Zimbabwe
 
S 163

santi90

Użytkownik
Mam konto na Betfair od kilku lat zweryfikowane na holenderski adres zamieszkania.
Mieszkam niedaleko slowackiej granicy.Czy jesli bedac polakiem bede jezdzil na slowacje zagrac na Betfair bede w oczach polskiej skarbowki przestepca ?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
sam dopiero zacząłem testować, na razie używam purevpn i działa całkiem sensownie, ale czy jest najlepszy to nie wiem, to się okaże
na pewno nie jest za to drogi, bo przy 2-letniej licencji wychodzi niecałe 3$ miesięcznie
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ja rozważam, ale temat będą badał w przyszłym tygodniu
Pisałem do nich sam adres nie wystarczy, musi być też lokalizacja UK. Trzeba zarejestrować virtual adress a potem używać VPN. Gdyby ktoś głębiej się zastanawiał i znalazł jakieś rozwiązanie to chętnie się zagłębię.

Doadkowa opcja to premium tradings - również tutaj jestem na chacie z obsługą. Nie ma problemu z zawieraniem transakcji przez brokera.
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Trzeba dostarczyć betfairowi potwierdzenie adresu - wyciąg z banku plus rachunek np za wywóz śmieci, wszystko to na jeden adres. Plus IP nie może być polskie. Pytanie co z używaniem oprogramowania - betangel, betting assistant? Ktoś coś wie?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Trzeba dostarczyć betfairowi potwierdzenie adresu - wyciąg z banku plus rachunek np za wywóz śmieci, wszystko to na jeden adres. Plus IP nie może być polskie. Pytanie co z używaniem oprogramowania - betangel, betting assistant? Ktoś coś wie?
oprogramowanie działa jak najbardziej przez vpn - przetestowane
 
Do góry Bottom