>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Japonia 2017

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W zeszłym sezonie rozgrywki wygrała drużyna Kashimy. Jak będzie w tym sezonie :?: startujemy już w ten weekend :!:.

TABELA POPRZEDNIEGO SEZONU :



1 KOLEJKA :



Kursy zapożyczone z Betexplorera
Zapraszam do dyskusji oraz komentarzy :!:​
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutrzejszy poranek.
07:00 Urawa - Kashima
No i się doczekałem, 40 spotkań Kashimy (nie licząc pucharów) bez remisu. Jutro okazja aby spróbować zmienić ten stan. Dwa mocne zespoły (reprezentowane oczywiście w AFC). Uczciwie zwracam uwagę, że większość typerów zwraca uwagę na fakt, iż gospodarzom eksperci wieszczą sukces i zakładają overowy mecz. Ja w swoim typie pójdę za głosem statystyki i tzw. czuja. Podchody do podziału punktów Kashimy robiłem już wcześniej, więc ze stawką bez szaleństw. Ja pobrałem x po kursie 3,4 za miedziaka, ale kto poszuka to znajdzie lepszy. &quot;Operatora&quot; niech sobie każdy sam wybierze. Od razu mówię, że to nie jest mecz, co do którego jestem szczególnie przekonany - domów i żon nie zastawiać/sprzedawać ???? Dlatego stawka symboliczna. Pozdrawiam i GL!
live
0-1 bramka na farcie dla gości, zobaczymy co dalej
, ht 0-1. mecz do szczególnie ładnych nie należy. Wynik dla mnie też taki sobie. Poziom ???? No cóż widziałem lepsze mecze (AFC) w ich wykonaniu. Pal licho, aby był remis na końcu ???? . Nic nie dokładam/kontruję, bo stawka była symboliczna. Co będzie to będzie ????

2 poł. przed chwilą Kanazaki mógł na 0-2, po chwili akcję miała Urawa i ... nic ???? Teraz kolejny słupek i ... nic ???? No nieźle.
Podsumowanie: ani eksperci, ani ja nie zarobiliśmy na tym meczu. Wrażenia? Remis by pasował, ale ⛔ Upewniłem się tylko w dotychczasowym mniemaniu, że granie tej ligi (1x2) to duże wyzwanie dla typujących. Ja zrobię chyba pseudo - progresję i w następnym meczu Jeleni w AFC 10.05. też dam na podział punktów: za 2 miedziaki ???? Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Ja zaczynam testować tę ligę pod kątem przedziału bramek. Póki co niemal 49% to 2-3 bramki w meczu, a 30% to 0-1. I tu szukałbym szansy (progres?). Choć z tym trzeba uważać, bo np. Shimizu zaczęło od 2x 0-1, od tej pory 8 meczy powyżej 1.5
Stworzyłem sobie programik pokazujący obecne serie dla przedziałów bramek (w sieci takiego nie znalazłem), mam zamiar baczniej przyjrzeć się tej lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Dobra, by nie być gołosłownym, to coś na jutrzejszy poranek.

Czysta matematyka:

Kashiwa - C-Osaka liczba bramek 0-1 3.1(2.91) iforBet 3j ✅
Zaczynam progres na C-Osaka liczba bramek w meczu 0-1. Póki co mieszczą się w średniej statystycznej (3 takie mecze po 9 kolejkach, od 3 kolejek bez takiego wyniku), a w perspektywie mecze z Hiroshimą (5x bramki 0-1), Omiyą (3x), Kobe (4x). W tym okresie powinni się zamknąć.

Hiroshima - Kobe poniżej 2.5 gola 1.9(1.78) iforBet 5j ✅
For fun. Do tej pory gospodarze 7/9 (choć był też odpał w postaci wyniku 3:3), goście 6/9.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czysta matematyka:

Kashiwa - C-Osaka liczba bramek 0-1 3.1(2.91) iforBet 3j
Zaczynam progres na C-Osaka liczba bramek w meczu 0-1. Póki co mieszczą się w średniej statystycznej (3 takie mecze po 9 kolejkach, od 3 kolejek bez takiego wyniku), a w perspektywie mecze z Hiroshimą (5x bramki 0-1), Omiyą (3x), Kobe (4x). W tym okresie powinni się zamknąć.
Gratulacje, skończyło się 1-0 i &quot;przyciąłem&quot; na live ten meczyk. Dobrze kolego kombinujesz ???? Pozdrawiam
PS Też lubię takie statystyczne rozkminy ????

edit 2 mecz też ok 1-1 Brawo kolego!
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Gratulacje, skończyło się 1-0 i &quot;przyciąłem&quot; na live ten meczyk. Dobrze kolego kombinujesz ???? Pozdrawiam
PS Też lubię takie statystyczne rozkminy ????

edit 2 mecz też ok 1-1 Brawo kolego!
Dzięki. Jeśli czas pozwoli, postaram się coś czasami wrzucić, choćby dla samego siebie.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik


10 kolejek za nami, więc można wyciągać pierwsze wnioski.
90 meczy, 61% to undery, ale tylko 2 mecze zakończone wynikiem 0:0 (w obu przypadkach z udziałem drużyny Iwata).
Serie overowe się zdarzają, lecz myślę, że spokojnie można grać progres na under drużyny, która ma serie 4 overów. Do tej pory taka seria, to rzadkość, jak widać na obrazku (2x 4 overy, 1x 5).
No i to, o czym pisałem wcześniej - przedział bramek 0-1 (do tej pory 32% takich wyników). Tutaj kursy są w granicach 2.5 - 3.3. Spokojnie można grać progres.

Legenda dla diagramu. Po nazwie liczba bramek w meczu (na czerwono under 2.5, na zielono over 2.5, bez wypełnienia 0 bramek).
Pierwsza kolumna z przedziałami bramek - liczba meczy od ostatniego spotkania z danym przedziałem, druga kolumna z przedziałami bramek - suma z danego przedziału.

Najwięcej w tej lidze, to przedział 2-3 bramki (niemal 50%, kursy 1.9-1.95), ale taka Urawa miała tylko 1 taki przypadek, 6 kolejek temu. Tutaj grać progres, byłoby ciężko wytrzymać.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
11 kolejka, niedziela 14 maja, mecze od 6:00 naszego czasu

Skróty ostatniej kolejki 10 kolejka
Bez trudu można znaleźć i poprzednie.
Jak widać, bramki tam padają bardziej z niefrasobliwości obrony, niż wirtuozerskich umiejętności napastników.
Taka ciekawostka - bramki Jubilo Iwata strzeże Krzysztof Kamiński, były bramkarz Ruchu Chorzów.

Yokohama - Kofu poniżej 2.5 bramki 1.6 ✅
Kursy marne, może dlatego, że do tej pory gospodarze 7/10 underów, goście 9/10.

C-Osaka - Hiroshima przedział bramek 0-1 2.95 ⛔
Jeśli nie wejdzie, to progres na Hiroshimę.
Ciekawostka - do tej pory C-Osaka 5 meczy u siebie i 5x 0:0 do przerwy. Hiroshima natomiast na wyjazdach 3/6 0:0 do przerwy. Kurs na under 0.5 HT 2.45, jeśli ktoś chętny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowanie: ani eksperci, ani ja nie zarobiliśmy na tym meczu. Wrażenia? Remis by pasował, ale Upewniłem się tylko w dotychczasowym mniemaniu, że granie tej ligi (1x2) to duże wyzwanie dla typujących. Ja zrobię chyba pseudo - progresję i w następnym meczu Jeleni w AFC 10.05. też dam na podział punktów: za 2 miedziaki Pozdrawiam i do zobaczenia.
Kashima vs. Kobe 14.05. br.
Słowo się rzekło. 10.05 wystarczył miedziak bo kurs był ~5,0. Jutro na podział punktów operatorzy dają ~3,5. Dam miedziaka i monetę na to rozwiązanie. W końcu przyjdzie zmęczenie materiału i Kashima w końcu zremisuje ???? Ostatnio było blisko. A to już (wyłączając 2 mecze pucharowe) będzie ze 43 spotkania bez &quot;X&quot;. GL!
edit U ruskich kurs 4,0 ????
1-2 FT Napisałem:
&quot;W końcu przyjdzie zmęczenie materiału i Kashima w końcu zremisuje ???? &quot;
Zmęczenie nastąpiło nawet za bardzo ???? Niespodzianka była, wygrało Kobe (a miał być remis w moich planach)= moneta i miedziak w plecy ⛔
PS Pewnie w następnym meczu zremisują, ale jest warunek ???? Muszę wtedy &quot;nie zagrać&quot; to wejdzie bankowo ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Pierwszy mecz 12 kolejki, start jutro 12:00 naszego czasu, reszta meczy w sobotę od 7:00.
Kashima - Kawasaki poniżej 2.5 gola 2.06 ⛔
Ciekawy kurs, obie drużyny do tej pory 7/11 underów, więc dlaczego by nie spróbować po takim kursie?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pierwszy mecz 12 kolejki, start jutro 12:00 naszego czasu, reszta meczy w sobotę od 7:00.
Kashima - Kawasaki poniżej 2.5 gola 2.06
Ciekawy kurs, obie drużyny do tej pory 7/11 underów, więc dlaczego by nie spróbować po takim kursie?
Co tu napisać? ???? Zważywszy na moje przygody z Kashimą życzę Ci wyniku 1-1 ???? Pozdrawiam
PS W poprzednim meczu Kashimy dało się zarobić sposobem &quot;na emeryta&quot; (finalnie miałem 6 taśm: po dwie z 1, x, i 2), ale w singlu i &quot;pseudoprogresji&quot; jestem na minus, więc może dziś? ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
PS Pewnie w następnym meczu zremisują, ale jest warunek Muszę wtedy &quot;nie zagrać&quot; to wejdzie bankowo
Co tu napisać? Zważywszy na moje przygody z Kashimą życzę Ci wyniku 1-1 Pozdrawiam
PS W poprzednim meczu Kashimy dało się zarobić sposobem &quot;na emeryta&quot; (finalnie miałem 6 taśm: po dwie z 1, x, i 2), ale w singlu i &quot;pseudoprogresji&quot; jestem na minus, więc może dziś?
No jednak dzisiaj nie ???? Puściłem ten &quot;X&quot; na live za dukata i po okresie wybitnie remisowej kopaniny Kawasaki strzeliło 2 gongi, a potem jeszcze jednego. A było do 3 bramki włącznie 4 strzały i 3 gole. No i Jelenie zrobiły ze mnie jelenia ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Kashima - Kawasaki poniżej 2.5 gola 2.06 ⛔

Ciekawy kurs, obie drużyny do tej pory 7/11 underów, więc dlaczego by nie spróbować po takim kursie?
Kashima 4 over z rzędu u siebie, następny mecz 17.6 z Sapporo, Kawasaki zaś po raz 11 (w 12 meczach) przedział bramek 2-3
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Coś na jutrzejszy poranek:

Kofu - Hiroshima przedział bramek 0-1 2.63 ⛔
II etap na Hiroshimę. Kurs marny, może dlatego, że Kofu w tym sezonie tylko w jednym meczu over 2.5. W tym roku już zagrali ze sobą w pucharze i było 0:0.

Dwa mecze, w których drużyny najczęściej w tym roku osiągały przedział 2-3 bramek (poza Kawasaki):
Albirex Niigata - Sapporo 1.95 ⛔
Gospodarze 8/11, goście 7/11

Kobe - Tokyo 1.95 ✅
Gospodarze 6/11, goście 7/11

Omiya Ardija - C-Osaka poniżej 2.5 bramki 1.63 ⛔
Na dokładkę, bo kurs mizerny. Obie drużyny w tym roku 8/11 underów, nigdy 2x z rzędu. A w ostatniej kolejce obie zanotowały over.

Znalazłem jeszcze taki ciekawy zakład.
Wynik 0:0 w kolejce - NIE 2.17 ✅
W jedenastu kolejkach padły tylko 2 takie wyniki - w 1 i 10 kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kashima 4 over z rzędu u siebie, następny mecz 17.6 z Sapporo
Następny mecz dopiero w czerwcu bo &quot;pomiędzy&quot; są jeszcze 2 spotkania w AFC z chińskim Guangzhou Evergrande. Ale nie 17.06 tylko 04.06 na wyjeździe z Hiroshimą.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Następny mecz dopiero w czerwcu bo &quot;pomiędzy&quot; są jeszcze 2 spotkania w AFC z chińskim Guangzhou Evergrande. Ale nie 17.06 tylko 04.06 na wyjeździe z Hiroshimą.
Chodziło mi o to, że następny mecz u siebie 17.06 :smile:
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
qowalsky6,

Sory, ale nie rozumiem w ogóle po co Ty obstawiasz ten X na Kashimę. Nie widzę tu żadnej logiki, jakbyś to otwierał w singlu za porządny $ to zrozumiałbym argument &quot;adrenalina&quot;, ale wnioskując po Twoich wypowiedziach to są jakieś złocisze (nie rzuciłbyś więcej bez ANALIZY, a tu jej totalnie brak - Kashima grała dziś rezerwami, to było jasne przed ACL, piekielnie trudny wyjazd do Guangzhou). I o co Ci chodzi w tej pseudoprogresji, co to za nowatorskie podejście? :p Tak naprawdę jak nie grałeś tego w progresji (każdemu odradzam ten &quot;system&quot; hazardowy) to już i tak będziesz na minusie. Może i niedługo wpadnie im remis, ale pytanie KLUCZ: i co z tego? ???? No chyba, że teraz podejmiesz ryzyko i pokąsisz w singlu w trzech kolejnych meczach za grubszą walutę, ale to HAZARD niczym nie poparty ???? To nie jest tak, że jak nie zremisowali tyle czasu to prawdopodobieństwo remisu jest większe z każdym kolejnym spotkaniem. Tak jak pisałeś wcześniej, oni zremisują kiedy sobie odpuścisz te zabawę z nimi. Pozdro wariacie ;)

jinx,

Znalazłem jeszcze taki ciekawy zakład.
Wynik 0:0 w kolejce - NIE 2.17
Witam, gdzie znalazłeś taki market? Ogólnie czytałem wcześniej Twoje wypowiedzi w tym temacie, dobrze kombinujesz. Życzę Ci powodzenia, jak każdemu (czyli praktycznie nikomu ???? ) kto podejmuje się regularnej gry z Japonią. Z doskoku co jakiś czas to nie ma absolutnie ŻADNEGO sensu.
To bardzo zdradliwe rozgrywki. Nie wiem ile już śledzisz i typujesz Japończyków. Z dśw. powiem, że warto odważnie otwierać, nie bać się gry pod underdogi, obserwować trendy (ważna kwestia), grać pod gości (aspekt własnego boiska ma mizerne znaczenie). Nie raz gra pod LIVE dała mi większy profit niż pre-m (polecam właśnie pograć na żywo dla wyrobienia własnej opinii). Osobiście patrząc na swoje archiwum J2 &gt; J1, choć oczywiście bardziej śledzę najwyższe rozgrywki (ale to już pasja).

GL PANY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak jak pisałeś wcześniej, oni zremisują kiedy sobie odpuścisz te zabawę z nimi. Pozdro wariacie
Cześć lockhit ???? , ja &quot;upieram się&quot; na tą Kashimę z 3 powodów.
1. W singlach tracę drobne na &quot;x&quot; (dzisiaj na live dukat), ale stosuje mój system &quot;emerycki&quot;, który opisałem w dziale australijskim ???? W skrócie stawiam taśmy które zamyka mi jeden mecz. Do poprzedniego meczu zostało mi 6 taśm: 2 na 1, 2 na x , 2 na 2 ???? Weszły 2 taśmy z 2 ???? po niezłym kursie ???? Na dzisiaj &quot;przetrwały&quot; mi 3 taśmy: z 1 z x i z 2. Jedna weszła (ta z 2) ???? i mimo straty w singlu (dukat) to dalej jestem do przodu ????

2. W meczu fajnie rozkładają się kursy. Przy Kashimie nie ma rozrzutów np. 1,1 - 5,6 - 14,0 i mi to pasuje. Natomiast kiedy na x jest np. 5,0 (tak było ostatnio) to daję mniejszą stawkę w singlu. I raczej wtedy rezygnuję z taśm. Odbijam (gdy nie wchodzi remis) następnym razem kiedy kursy się równoważą ????

3. Od kilku meczy widzę, że Kashima zaczyna się ewidentnie męczyć i tu upatrywałem szansy na x , ale zamiast remisu drugi mecz dostaje w du.... u siebie. AFC ma na to wpływ a także mój &quot;upór&quot; determinuje przytaczana przeze mnie seria już chyba z 45 meczy bez x ????

PS System ten opracowałem na podstawie własnej gry na &quot;x&quot; u siebie zespołu Ross County, który to od 04.04.2014 r. nie zremisował u siebie w lidze bodajże 51 razy !!!
I grosze traciłem w singlach, a odbijałem w taśmach gdzie dawałem 1,2 i x. Oczywiście i ten remis wpadł w singlu też za 11 razem ???? Zacząłem od 40 meczy ???? bez &quot;x&quot;. Dlatego mój system nazwałem &quot;emeryckim&quot; bo nie interesuje mnie wynik kiedy mam taśmy i &quot;pseudoprogresją&quot; bo daję też grosze w singlach. Tylko raz &quot;operator&quot; się do mnie przyp...., bo w taśmie pocisnąłem go po kursie 508 ???? ???? ???? Ale uznał moje tłumaczenie, że naklepałem tyle podobnych taśm, bo kończył mi się czas na realizację bonusa ???? Co było też prawdą ????
Pozdrawiam ????
PS 2 Dalej będę miał Kashimę w notesie ????
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
jinx,

Witam, gdzie znalazłeś taki market?
1xbet

Grę na 1x2 już dawno porzuciłem, stwierdziłem, że czas poświęcony na analizę nie jest tego wart. Lata temu mocno siedziałem w niższych angielskich, ale tu grywałem głównie wyższe kursy.
Potem miałem dłuższą przerwę, teraz powoli się wdrażam. Lecz targetem teraz są bramki - dziś np. w fińskiej miałem 3/3 w przedziale 2-3 bramki (ale typowałem w tym roku tamtejszą ligę po raz pierwszy, więc o wnioskach nie można mówić). Nie interesują mnie absencje, forma, a właśnie goła statystyka i trend.
 
lockhit 54

lockhit

Użytkownik
12 kolejka
05-20 12:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu

Jestem bardzo zadowolony z dyspozycji ligowej Gamby w tym sezonie (w końcu to 2 pozycja i równa liczba punktów z Urawą). Tym bardziej szkoda, że okraszone słabą grą w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Drużyna przechodziła ze skrajności w skrajność. Pamiętam bodajże w 2 kolejce Ligi Mistrzów baty u siebie z koreańskim Jeju 1:4, a kilka dni później zwycięski wyjazd ligowy z bardzo groźną Kashiwą (1:3). No właśnie, wyjazdy mają świetne, ale gra u siebie trochę poniżej oczekiwań 2-3-1. Nierówne mecze. Tosu bilans 4-3-4 co daje 11. pozycje. Bez szału póki co. Jednak kurs w tym meczu na GOS jest jak dla mnie za niski i nie warty działania. Tosu mimo kiepskich wyjazdów 0-3-3 to jednak dyspozycja wzrasta. Ostatni wyjazd z Shimizu 1:1 po naprawdę dobrym meczu. Nie wiem znów czego się spodziewać po Gambie. Może być pocisk, a może być męczone spotkanie pod remis. Sagan Tosu to jednak nie ekipa do bicia, swoje myślę, że ukoszą w tym meczu i bramka będzie faktem.
H2H gdy mecz był rozgrywane na stadionie Gamby:
06.08.16 JL G-Osaka Sagan Tosu 2 : 1
26.12.15 EMP G-Osaka Sagan Tosu 3 : 1
22.07.15 JL G-Osaka Sagan Tosu 1 : 1
27.09.14 JL G-Osaka Sagan Tosu 4 : 1
25.05.12 JL G-Osaka Sagan Tosu 2 : 3
Wchodzę w najpewniejszy rynek jak dla mnie pod ten mecz. Zwłaszcza, gdy widzę bardzo dobry kurs na Unibet. Nie mógłbym się oprzeć.
BTS @ 1,96 Unibet / 5/10
Dodatkowo:
DW 2:1 @ 9 Unibet / 1/10
DW 1:1@ 7,5 Unibet / 1/10

//
@qowalsky6,
Widzę, że dobrze się bawisz, jest zajawka. Być może Twoje kombinacje, zabawy w taśmy przyniosą Ci korzyści jeśli za tym idzie jakaś regularność i konsekwencja. Ale to jak dla mnie pochłaniacz czasu. Graj swoje, ważne, że masz pomysł ;)
@jinx,
Ciekawa oferta 1xbet. OK, myślałem, że śledzisz głównie Japonię i stąd moje pytanie. Jak trendy i statystyki to domyślam się, że &quot;podróżujesz&quot; po wielu krajach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom